Activ Plătitor TVA

AGRO-CEN SRL

CUI: 17997717
CIF: RO17997717
Reg. Com.: J2005003108351
CAEN: 6812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 septembrie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Dezvoltare (promovare) imobiliară

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:19

Despre AGRO-CEN SRL

AGRO-CEN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Periam Com. Periam, judetul TIMIŞ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Dezvoltare (promovare) imobiliară" (cod CAEN 6812), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AGRO-CEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 332.841 RON, in crestere fata de anul precedent (+33.6%). Profitul net inregistrat a fost de 327.302 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (2.612.927 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
332.841 RON
Venituri totale
1.485.283 RON
Cheltuieli totale
1.117.875 RON
Profit brut
367.408 RON
Profit net
327.302 RON
Marja profit net
98,34%
Active imobilizate
6.260.996 RON
Active circulante
1.762.444 RON
Stocuri
1.208 RON
Creanțe
1.343.434 RON
Casa & conturi bănci
417.802 RON
Capital propriu
5.840.601 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Periam Com. Periam, Str. Freziei nr. 49, 307315
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon+40726397510

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Periam Com. Periam, Str. Freziei nr. 49, 307315
Cod poștal: 307315
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Periam Com. Periam, Str. Freziei nr. 49, 307315
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
307315
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.09.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
332.841 RON
Rezultat net
327.302 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 332.841 RON 249.148 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.485.283 RON 784.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.117.875 RON 718.663 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 367.408 RON 65.337 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 327.302 RON 58.671 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.260.996 RON 7.055.346 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.762.444 RON 1.010.428 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.023.440 RON 8.065.774 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.208 RON 236 RON
CreanțeSume de încasat 1.343.434 RON 555.938 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 417.802 RON 454.254 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.612.927 RON 2.929.291 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 5.840.601 RON 5.513.300 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active8.023.440RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.023.440 RON
Datorii totale2.612.927 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
5,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 332.841 +33,6% față de anul precedent 1.485.283 1.117.875 367.408 +462,3% față de anul precedent 327.302 +457,9% față de anul precedent 0 0
2023 249.148 -92,8% față de anul precedent 784.000 718.663 65.337 -95,7% față de anul precedent 58.671 -96,0% față de anul precedent 0 0
2022 3.444.187 +785,5% față de anul precedent 3.690.242 2.184.386 1.505.856 +1.404,0% față de anul precedent 1.474.339 +1.425,3% față de anul precedent 0 0
2021 388.944 -91,8% față de anul precedent 393.369 293.248 100.121 -97,2% față de anul precedent 96.659 -97,2% față de anul precedent 0 0
2020 4.741.211 4.741.211 1.232.763 3.508.448 3.465.773 0 0
2019 0 0 9.561 0 0 9.561 9.561
2018 0 7.103 20.632 0 0 13.529 13.610
2017 0 0 13.384 0 0 13.384 13.384
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 32.141 0 0 32.141 32.141
2015 2.682 -16,1% față de anul precedent 2.682 62.550 0 0 Neraportat 59.948
2014 3.196 -91,9% față de anul precedent 7.196 82.942 0 0 75.746 75.962
2013 39.504 -56,8% față de anul precedent 39.504 123.928 0 0 84.424 85.502
2012 91.454 -49,4% față de anul precedent 91.454 144.313 0 0 52.859 52.859
2011 180.698 180.698 266.274 0 0 85.576 85.576
2009 0 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.467
2008 0 1 0 1 1 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.260.996 1.762.444 8.023.440 1.208 1.343.434 417.802
2023 7.055.346 1.010.428 8.065.774 236 555.938 454.254
2022 6.562.695 1.969.202 8.531.897 0 1.524.393 444.809
2021 4.989.720 5.561.665 10.551.385 38.754 5.426.853 96.058
2020 4.968.266 5.037.792 10.006.058 0 5.022.718 15.074
2019 2.634.403 281.061 2.915.464 0 278.240 2.821
2018 2.204.403 277.867 2.482.270 0 276.104 1.763
2017 2.200.000 269.083 2.469.083 -98 268.831 350
2016 2.200.000 286.095 2.486.095 63 285.658 374
2015 2.200.000 285.077 2.485.077 0 284.611 466
2014 2.200.000 324.091 2.524.091 0 283.911 40.180
2013 2.218.533 287.690 2.506.223 318 283.671 3.701
2012 2.225.082 260.783 2.485.865 0 260.743 40
2011 2.203.750 181.719 2.385.469 0 181.077 642
2009 2.200.000 11.239 2.211.239 0 0 11.239
2008 2.200.000 11.241 2.211.241 0 0 11.241

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.612.927 -10,8% față de anul precedent 5.840.601 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.929.291 -5,0% față de anul precedent 5.513.300 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.083.441 -33,4% față de anul precedent 5.454.629 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 4.632.608 +12,7% față de anul precedent 5.918.777 Neraportat 1
2020 4.109.450 +11,6% față de anul precedent 5.897.308 Neraportat 0
2019 3.680.949 +13,7% față de anul precedent -765.485 Neraportat 0
2018 3.238.195 +0,8% față de anul precedent -755.925 Neraportat 0
2017 3.211.398 -0,1% față de anul precedent -742.315 Neraportat 0
2016 3.215.024 +1,0% față de anul precedent -728.929 Neraportat 0
2015 3.181.866 +0,7% față de anul precedent -696.789 Neraportat 0
2014 3.159.228 +3,1% față de anul precedent -635.137 Neraportat 0
2013 3.065.398 +12,7% față de anul precedent -559.175 Neraportat 0
2012 2.719.540 +6,0% față de anul precedent -127.915 Neraportat 0
2011 2.566.285 +10,7% față de anul precedent -75.055 Neraportat 0
2009 2.318.267 +0,1% față de anul precedent -1.268 Neraportat 0
2008 2.316.800 201 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LILAVINIA IOVANCA LALITYfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27958/2026modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 332.841 RON. Profit: 327.302 RON

Cifra de afaceri: 332.841 RON. Profit: 327.302 RON

Cifra de afaceri
332.841 RON +33.59% față de anul precedent
Profit net
327.302 RON +457.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.612.927 RON -10.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 249.148 RON. Profit: 58.671 RON

Cifra de afaceri: 249.148 RON. Profit: 58.671 RON

Cifra de afaceri
249.148 RON -92.77% față de anul precedent
Profit net
58.671 RON -96.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.929.291 RON -5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.444.187 RON. Profit: 1.474.339 RON

Cifra de afaceri: 3.444.187 RON. Profit: 1.474.339 RON

Cifra de afaceri
3.444.187 RON +785.52% față de anul precedent
Profit net
1.474.339 RON +1425.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.083.441 RON -33.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 388.944 RON. Profit: 96.659 RON

Cifra de afaceri: 388.944 RON. Profit: 96.659 RON

Cifra de afaceri
388.944 RON -91.8% față de anul precedent
Profit net
96.659 RON -97.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.632.608 RON +12.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.741.211 RON. Profit: 3.465.773 RON

Cifra de afaceri: 4.741.211 RON. Profit: 3.465.773 RON

Cifra de afaceri
4.741.211 RON
Profit net
3.465.773 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.109.450 RON +11.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.561 RON
Angajati
0
Datorii
3.680.949 RON +13.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.610 RON
Angajati
0
Datorii
3.238.195 RON +0.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.384 RON
Angajati
0
Datorii
3.211.398 RON -0.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.141 RON
Angajati
0
Datorii
3.215.024 RON +1.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.682 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.682 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.682 RON -16.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.948 RON
Angajati
0
Datorii
3.181.866 RON +0.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.196 RON -91.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
75.962 RON
Angajati
0
Datorii
3.159.228 RON +3.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 39.504 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.504 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.504 RON -56.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
85.502 RON
Angajati
0
Datorii
3.065.398 RON +12.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 91.454 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 91.454 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
91.454 RON -49.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.859 RON
Angajati
0
Datorii
2.719.540 RON +5.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 180.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 180.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
180.698 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
85.576 RON
Angajati
0
Datorii
2.566.285 RON +10.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.467 RON
Angajati
0
Datorii
2.318.267 RON +0.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
1 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.316.800 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGRO-CEN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sat Periam Com. Periam (TIMIŞ)

AGRO-CEN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sat Periam Com. Periam (TIMIŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.072026Mentiune · Buletin 27958/2026modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare administrativa sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AGRO-CEN SRL
CUI
17997717
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.07.2026
Registrul Comerțului
J35/3108/2005
EUID
ROONRC.J35/3108/2005
Sediu
Sat Periam, Comuna Periam, Jud. Timiş, Strada FREZIEI, Nr. 49, CAMERA 1
Județ
Timiş
Număr încheiere
589559
Data încheierii
23.07.2026
Număr dosar
2711739
Data dosarului
08.07.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Mihaela Claudia Ninoiu

Subiecte

modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2711739 din 08.07.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 22.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27958/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6812, Timiş

BODO MOSNITA IMOBILIARE 1 S.R.L.
CUI: 49758084CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2024-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.070 RON
Profit
61.074 RON
Angajati
1
RUSCA GRUP SRL
CUI: 17375293CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.967 RON
Profit
46.493 RON
Angajati
2
DD FUTURE HOME S.R.L.
CUI: 49002349CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2023-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.269 RON
Profit
16.556 RON
Angajati
1
A.M. ASSETS IMMOBILE S.R.L.
CUI: 41008460CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2019-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.725 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THE BLUE MONKEY SRL
CUI: 24026717CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2008-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
504.607 RON
Profit
23.843 RON
Angajati
1
BODEA INVEST DG S.R.L.
CUI: 43373445CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.588 RON
Profit
31.965 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6812, Timiş

PARADIS PARK SRL
CUI: 17904343CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.657 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EDEN-STAR SRL
CUI: 18026011CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2005-10-10
fara e-Factura
JOBMANN INVEST SRL
CUI: 17866908CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Orş. Buziaş2005-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.898.692 RON
Profit
12.890 RON
Angajati
12
BRIXIA REAL ESTATE SRL
CUI: 18290853CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Timiş

M.C. COTTA S.R.L.
CUI: 17997636CAEN: 7490
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.438 RON
Profit
746 RON
Angajati
1
PITIDEN SRL
CUI: 17997725CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Jebel Com. Jebel2005-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.320 RON
Profit
105.090 RON
Angajati
3
OBRIST EASTERN EUROPE SRL
CUI: 17984911CAEN: 2222
Activ
TIMIŞ, Com. Parţa2005-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.794.591 RON
Profit
2.582.582 RON
Angajati
59
CASI-ANDRE SRL
CUI: 18008694CAEN: 4724
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2005-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.229 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALFA PROTECT SRL
CUI: 17869726CAEN: 7499
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.796.272 RON
Profit
1.283.441 RON
Angajati
2
ALDABE SRL
CUI: 18093177CAEN: 4932
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.362 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ACCELSIORS SRL
CUI: 19119780CAEN: 7211
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
970.187 RON
Profit
76.193 RON
Angajati
2
MILU IOAN SRL
CUI: 35695660CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2016-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.077 RON
Profit
233.079 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGRO-CEN SRL?

CUI-ul AGRO-CEN SRL este 17997717.

Unde este sediul AGRO-CEN SRL?

AGRO-CEN SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Periam Com. Periam, Str. Freziei nr. 49, 307315, Sat Periam Com. Periam, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata AGRO-CEN SRL?

AGRO-CEN SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AGRO-CEN SRL in 2024?

In 2024, AGRO-CEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 332.841 RON.

Cati angajati are AGRO-CEN SRL?

AGRO-CEN SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AGRO-CEN SRL?

AGRO-CEN SRL are codul CAEN principal 6812 (Dezvoltare (promovare) imobiliară).

Ce profit a inregistrat AGRO-CEN SRL in 2024?

AGRO-CEN SRL a inregistrat un profit net de 327.302 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.