Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 23:47
Despre FEPRA PET RECYCLING S.R.L.
FEPRA PET RECYCLING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri" (cod CAEN 3832), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, FEPRA PET RECYCLING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.114.880 RON, in scadere fata de anul precedent (-42.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 22, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.255.655 RON in 2008 la 4.114.880 RON in 2024. Datoriile raportate (5.082.551 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 4.114.880 RON
- Venituri totale
- 3.935.795 RON
- Cheltuieli totale
- 4.824.352 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 889.142 RON
- Active circulante
- 1.581.286 RON
- Stocuri
- 620.787 RON
- Creanțe
- 929.068 RON
- Casa & conturi bănci
- 31.431 RON
- Capital propriu
- -2.628.904 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Carpaţi nr. 51-55
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 04.10.2005
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 4.114.880 RON
- Rezultat net
- -888.557 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 4.114.880 RON | 7.172.239 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.935.795 RON | 7.340.417 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 4.824.352 RON | 8.851.231 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 888.557 RON | 1.510.814 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 888.557 RON | 1.510.814 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 889.142 RON | 442.404 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.581.286 RON | 1.744.691 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.470.428 RON | 2.187.095 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 620.787 RON | 800.522 RON |
| CreanțeSume de încasat | 929.068 RON | 923.609 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 31.431 RON | 20.560 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 5.082.551 RON | 3.888.061 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -2.628.904 RON | -1.491.129 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 22 persoane | 28 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,31 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -106,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.114.880 -42,6% față de anul precedent | 3.935.795 | 4.824.352 | 0 | 0 | 888.557 | 888.557 |
| 2023 | 7.172.239 +0,8% față de anul precedent | 7.340.417 | 8.851.231 | 0 | 0 | 1.510.814 | 1.510.814 |
| 2022 | 7.113.049 +6,8% față de anul precedent | 7.533.074 | 8.504.920 | 0 | 0 | 971.846 | 971.846 |
| 2021 | 6.661.469 -7,4% față de anul precedent | 7.172.043 | 9.917.005 | 0 | 0 | 2.744.962 | 2.744.962 |
| 2020 | 7.190.805 -31,9% față de anul precedent | 6.544.790 | 8.486.189 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.941.399 | 1.941.399 |
| 2019 | 10.562.609 -10,5% față de anul precedent | 10.845.948 | 10.583.803 | 262.145 +137,0% față de anul precedent | 220.137 +138,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 11.795.961 +55,2% față de anul precedent | 12.160.952 | 12.050.360 | 110.592 +162,9% față de anul precedent | 92.297 +170,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 7.599.446 +17,5% față de anul precedent | 7.603.165 | 7.561.099 | 42.066 +175,1% față de anul precedent | 34.136 +172,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 6.469.204 +10,4% față de anul precedent | 6.571.605 | 6.556.311 | 15.294 +17,4% față de anul precedent | 12.535 +20,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 5.862.184 -34,8% față de anul precedent | 6.308.041 | 6.295.017 | 13.024 +28,5% față de anul precedent | 10.378 +34,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 8.992.395 -20,5% față de anul precedent | 9.430.510 | 9.420.375 | 10.135 -27,6% față de anul precedent | 7.737 -25,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 11.304.940 +4,2% față de anul precedent | 12.167.674 | 12.153.673 | 14.001 -96,0% față de anul precedent | 10.432 -96,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 10.847.555 +60,1% față de anul precedent | 10.868.397 | 10.520.338 | 348.059 -29,0% față de anul precedent | 300.905 -28,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 6.774.210 +98,8% față de anul precedent | 6.761.444 | 6.271.079 | 490.365 +247,6% față de anul precedent | 421.903 +245,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 3.407.358 +58,8% față de anul precedent | 3.475.732 | 3.334.656 | 141.076 +120,8% față de anul precedent | 122.147 +120,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 2.145.910 -4,9% față de anul precedent | 2.178.759 | 2.114.854 | 63.905 -65,0% față de anul precedent | 55.294 -65,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 2.255.655 | 2.316.682 | 2.133.867 | 182.815 | 158.406 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 889.142 | 1.581.286 | 2.470.428 | 620.787 | 929.068 | 31.431 |
| 2023 | 442.404 | 1.744.691 | 2.187.095 | 800.522 | 923.609 | 20.560 |
| 2022 | 439.309 | 1.813.144 | 2.252.453 | 738.660 | 1.015.800 | 58.684 |
| 2021 | 487.124 | 1.818.998 | 2.306.122 | 654.348 | 800.306 | 364.344 |
| 2020 | 543.160 | 2.893.848 | 3.437.008 | 1.339.909 | 1.343.408 | 210.531 |
| 2019 | 738.369 | 3.894.034 | 4.632.403 | 1.793.043 | 2.096.667 | 4.324 |
| 2018 | 883.299 | 2.936.373 | 3.819.672 | 1.791.035 | 1.039.699 | 105.639 |
| 2017 | 955.665 | 2.313.320 | 3.268.985 | 1.935.298 | 322.805 | 55.217 |
| 2016 | 556.041 | 2.470.583 | 3.026.624 | 2.271.484 | 182.334 | 16.765 |
| 2015 | 671.964 | 2.460.346 | 3.132.310 | 2.210.287 | 241.728 | 8.331 |
| 2014 | 815.309 | 2.062.335 | 2.877.644 | 1.449.752 | 485.333 | 127.250 |
| 2013 | 1.046.794 | 2.607.269 | 3.654.063 | 1.794.581 | 801.880 | 10.808 |
| 2012 | 1.003.072 | 1.407.230 | 2.410.302 | 538.169 | 649.709 | 219.352 |
| 2011 | 561.997 | 1.174.875 | 1.736.872 | 456.744 | 453.172 | 264.959 |
| 2010 | 522.436 | 818.625 | 1.341.061 | 254.633 | 502.331 | 61.661 |
| 2009 | 537.063 | 396.257 | 933.320 | 103.499 | 252.597 | 40.161 |
| 2008 | 634.763 | 480.476 | 1.115.239 | 60.435 | 291.495 | 128.546 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.082.551 +30,7% față de anul precedent | -2.628.904 | Neraportat | 22 -21,4% față de anul precedent |
| 2023 | 3.888.061 +54,3% față de anul precedent | -1.491.129 | Neraportat | 28 -6,7% față de anul precedent |
| 2022 | 2.519.322 -63,5% față de anul precedent | 19.684 | Neraportat | 30 -9,1% față de anul precedent |
| 2021 | 6.901.631 +33,5% față de anul precedent | -4.385.831 | Neraportat | 33 -5,7% față de anul precedent |
| 2020 | 5.168.097 +16,9% față de anul precedent | -1.532.650 | Neraportat | 35 +2,9% față de anul precedent |
| 2019 | 4.422.424 +21,6% față de anul precedent | 401.431 | Neraportat | 34 -15,0% față de anul precedent |
| 2018 | 3.638.478 +13,9% față de anul precedent | 181.194 | Neraportat | 40 +48,2% față de anul precedent |
| 2017 | 3.195.771 +7,1% față de anul precedent | 88.897 | Neraportat | 27 -12,9% față de anul precedent |
| 2016 | 2.983.399 -3,6% față de anul precedent | 54.761 | Neraportat | 31 +3,3% față de anul precedent |
| 2015 | 3.095.847 +8,0% față de anul precedent | 42.225 | Neraportat | 30 -23,1% față de anul precedent |
| 2014 | 2.866.902 +14,7% față de anul precedent | 31.847 | Neraportat | 39 -13,3% față de anul precedent |
| 2013 | 2.499.953 +97,4% față de anul precedent | 1.154.110 | Neraportat | 45 +18,4% față de anul precedent |
| 2012 | 1.266.624 +41,7% față de anul precedent | 1.143.678 | Neraportat | 38 +46,2% față de anul precedent |
| 2011 | 894.099 -2,8% față de anul precedent | 842.773 | Neraportat | 26 +116,7% față de anul precedent |
| 2010 | 920.191 +45,0% față de anul precedent | 420.870 | Neraportat | 12 |
| 2009 | 634.597 -27,2% față de anul precedent | 298.723 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 871.809 | 243.430 | Neraportat | 19 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IGIONUT GEORGESCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12707/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.114.880 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.114.880 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.114.880 RON -42.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 888.557 RON
- Angajati
- 22 -21.43% față de anul precedent
- Datorii
- 5.082.551 RON +30.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.172.239 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.172.239 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.172.239 RON +0.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.510.814 RON
- Angajati
- 28 -6.67% față de anul precedent
- Datorii
- 3.888.061 RON +54.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 7.113.049 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.113.049 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.113.049 RON +6.78% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 971.846 RON
- Angajati
- 30 -9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 2.519.322 RON -63.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.661.469 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 6.661.469 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 6.661.469 RON -7.36% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.744.962 RON
- Angajati
- 33 -5.71% față de anul precedent
- Datorii
- 6.901.631 RON +33.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.190.805 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.190.805 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.190.805 RON -31.92% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.941.399 RON
- Angajati
- 35 +2.94% față de anul precedent
- Datorii
- 5.168.097 RON +16.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 10.562.609 RON. Profit: 220.137 RON
Cifra de afaceri: 10.562.609 RON. Profit: 220.137 RON
- Cifra de afaceri
- 10.562.609 RON -10.46% față de anul precedent
- Profit net
- 220.137 RON +138.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 34 -15% față de anul precedent
- Datorii
- 4.422.424 RON +21.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 11.795.961 RON. Profit: 92.297 RON
Cifra de afaceri: 11.795.961 RON. Profit: 92.297 RON
- Cifra de afaceri
- 11.795.961 RON +55.22% față de anul precedent
- Profit net
- 92.297 RON +170.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 40 +48.15% față de anul precedent
- Datorii
- 3.638.478 RON +13.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 7.599.446 RON. Profit: 34.136 RON
Cifra de afaceri: 7.599.446 RON. Profit: 34.136 RON
- Cifra de afaceri
- 7.599.446 RON +17.47% față de anul precedent
- Profit net
- 34.136 RON +172.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 27 -12.9% față de anul precedent
- Datorii
- 3.195.771 RON +7.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 6.469.204 RON. Profit: 12.535 RON
Cifra de afaceri: 6.469.204 RON. Profit: 12.535 RON
- Cifra de afaceri
- 6.469.204 RON +10.35% față de anul precedent
- Profit net
- 12.535 RON +20.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 31 +3.33% față de anul precedent
- Datorii
- 2.983.399 RON -3.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 5.862.184 RON. Profit: 10.378 RON
Cifra de afaceri: 5.862.184 RON. Profit: 10.378 RON
- Cifra de afaceri
- 5.862.184 RON -34.81% față de anul precedent
- Profit net
- 10.378 RON +34.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 30 -23.08% față de anul precedent
- Datorii
- 3.095.847 RON +7.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.992.395 RON. Profit: 7.737 RON
Cifra de afaceri: 8.992.395 RON. Profit: 7.737 RON
- Cifra de afaceri
- 8.992.395 RON -20.46% față de anul precedent
- Profit net
- 7.737 RON -25.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 39 -13.33% față de anul precedent
- Datorii
- 2.866.902 RON +14.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 11.304.940 RON. Profit: 10.432 RON
Cifra de afaceri: 11.304.940 RON. Profit: 10.432 RON
- Cifra de afaceri
- 11.304.940 RON +4.22% față de anul precedent
- Profit net
- 10.432 RON -96.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 45 +18.42% față de anul precedent
- Datorii
- 2.499.953 RON +97.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 10.847.555 RON. Profit: 300.905 RON
Cifra de afaceri: 10.847.555 RON. Profit: 300.905 RON
- Cifra de afaceri
- 10.847.555 RON +60.13% față de anul precedent
- Profit net
- 300.905 RON -28.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 38 +46.15% față de anul precedent
- Datorii
- 1.266.624 RON +41.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.774.210 RON. Profit: 421.903 RON
Cifra de afaceri: 6.774.210 RON. Profit: 421.903 RON
- Cifra de afaceri
- 6.774.210 RON +98.81% față de anul precedent
- Profit net
- 421.903 RON +245.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 26 +116.67% față de anul precedent
- Datorii
- 894.099 RON -2.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.407.358 RON. Profit: 122.147 RON
Cifra de afaceri: 3.407.358 RON. Profit: 122.147 RON
- Cifra de afaceri
- 3.407.358 RON +58.78% față de anul precedent
- Profit net
- 122.147 RON +120.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12
- Datorii
- 920.191 RON +45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.145.910 RON. Profit: 55.294 RON
Cifra de afaceri: 2.145.910 RON. Profit: 55.294 RON
- Cifra de afaceri
- 2.145.910 RON -4.87% față de anul precedent
- Profit net
- 55.294 RON -65.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 634.597 RON -27.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.255.655 RON. Profit: 158.406 RON
Cifra de afaceri: 2.255.655 RON. Profit: 158.406 RON
- Cifra de afaceri
- 2.255.655 RON
- Profit net
- 158.406 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 19
- Datorii
- 871.809 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082005 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFEPRA PET RECYCLING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3832 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)
FEPRA PET RECYCLING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3832 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
02.042026Mentiune · Buletin 12707/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
- Companie
- FEPRA PET RECYCLING S.R.L.
- CUI
- 18012172
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 02.04.2026
- Registrul Comerțului
- J20/1541/2005
- EUID
- ROONRC.J20/1541/2005
- Sediu
- Jud. Hunedoara, Municipiul Hunedoara, Str. CARPAŢI, Nr. 51-55
- Județ
- Hunedoara
- Număr încheiere
- 275026
- Data încheierii
- 01.04.2026
- Număr dosar
- 1385999
- Data dosarului
- 31.03.2026
- Tribunal
- Hunedoara
- Registrator
- Angelica-Voichiţa Andraş
Subiecte
prelungire valabilitate acte sediu social
Documente menționate
- Act adiţional nr. 5 din 19.03.2026 la contract de locaţiune din 15.01.2015
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 3832, Hunedoara
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3832, Hunedoara
Alte firme din Hunedoara
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FEPRA PET RECYCLING S.R.L.?
CUI-ul FEPRA PET RECYCLING S.R.L. este 18012172.
Unde este sediul FEPRA PET RECYCLING S.R.L.?
FEPRA PET RECYCLING S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Carpaţi nr. 51-55, Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA.
Cand a fost infiintata FEPRA PET RECYCLING S.R.L.?
FEPRA PET RECYCLING S.R.L. a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FEPRA PET RECYCLING S.R.L. in 2024?
In 2024, FEPRA PET RECYCLING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.114.880 RON.
Cati angajati are FEPRA PET RECYCLING S.R.L.?
FEPRA PET RECYCLING S.R.L. a raportat un numar mediu de 22 salariati in 2024.
Ce activitate are FEPRA PET RECYCLING S.R.L.?
FEPRA PET RECYCLING S.R.L. are codul CAEN principal 3832 (Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri).
Ce profit a inregistrat FEPRA PET RECYCLING S.R.L. in 2024?
FEPRA PET RECYCLING S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 888.557 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.