Activ

URBANSCAPES INVESTITII SRL

CUI: 18029433
CIF: 18029433
Reg. Com.: J40/17043/2005
CAEN: 4110
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 octombrie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:28

Despre URBANSCAPES INVESTITII SRL

URBANSCAPES INVESTITII SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4110). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, URBANSCAPES INVESTITII SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 7 RON (in scadere accentuata).

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
67 RON
Cheltuieli totale
60 RON
Profit brut
7 RON
Profit net
7 RON
Active imobilizate
261.181 RON
Active circulante
1.496.058 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.454.525 RON
Casa & conturi bănci
41.533 RON
Capital propriu
-36.517 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Jiului nr. 142, 13221
Detalii adresaCAMERA 1, MODUL B
Telefon0722352670

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Jiului nr. 142, 13221
Cod poștal: 13221
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Jiului nr. 142, 13221
Detalii
CAMERA 1, MODUL B
Cod postal
13221
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.10.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
5 martie 2014 - 1 august 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
7 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 67 RON 532 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 60 RON 410 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7 RON 122 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7 RON 121 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 261.181 RON 261.181 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.496.058 RON 1.496.050 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.757.239 RON 1.757.231 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.454.525 RON 1.454.517 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41.533 RON 41.533 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.793.756 RON 1.793.755 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -36.517 RON -36.524 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.757.239RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

102,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.757.239 RON
Datorii totale1.793.756 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 67 60 7 -94,3% față de anul precedent 7 -94,2% față de anul precedent 0 0
2023 0 532 410 122 121 0 0
2022 0 456 784 0 0 328 328
2021 0 447 1.949 0 0 1.502 1.514
2020 0 523 1.950 0 0 1.427 1.440
2019 0 725 2.002 0 0 1.277 1.294
2018 0 736 18.781 0 0 18.045 18.049
2017 0 2.845 3.798 0 0 953 1.007
2016 0 2.409 3.878 0 0 1.469 1.483
2015 0 3.068 9.825 0 0 Neraportat 6.757
2014 0 -100,0% față de anul precedent 6.064 15.061 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.997 8.997
2013 766.177 +255,4% față de anul precedent 771.956 433.095 338.861 +57,5% față de anul precedent 289.541 +34,6% față de anul precedent 0 0
2012 215.600 217.219 2.025 215.194 +661,8% față de anul precedent 215.194 +661,8% față de anul precedent 0 0
2011 0 1.538 -26.711 28.249 28.249 0 0
2010 0 -100,0% față de anul precedent 20.220 30.813 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.593 15.468
2009 251.886 258.535 145.894 112.641 111.724 0 0
2008 0 5.862 240.626 0 0 234.764 234.764

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 261.181 1.496.058 1.757.239 0 1.454.525 41.533
2023 261.181 1.496.050 1.757.231 0 1.454.517 41.533
2022 261.181 1.495.929 1.757.110 0 1.454.398 41.531
2021 261.181 1.733.257 1.994.438 0 1.691.406 41.851
2020 261.181 1.496.348 1.757.529 0 1.454.025 42.323
2019 261.181 1.496.407 1.757.588 0 1.453.594 42.813
2018 261.181 1.496.326 1.757.507 0 1.453.043 43.283
2017 261.181 1.549.154 1.810.335 0 1.245.865 303.289
2016 259.798 1.549.675 1.809.473 0 1.245.298 304.377
2015 259.798 1.551.139 1.810.937 0 1.245.039 306.100
2014 259.797 1.758.454 2.018.251 0 1.238.646 519.808
2013 259.797 2.069.154 2.328.951 0 1.238.702 830.452
2012 259.797 3.638.688 3.898.485 0 3.592.358 46.330
2011 259.797 3.422.094 3.681.891 0 3.374.174 47.920
2010 259.797 3.426.184 3.685.981 0 3.375.975 50.209
2009 259.797 3.976.358 4.236.155 0 3.370.880 605.478
2008 261.276 1.377.911 1.639.187 0 1.324.852 53.059

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.793.756 0,0% față de anul precedent -36.517 Neraportat 0
2023 1.793.755 0,0% față de anul precedent -36.524 Neraportat 0
2022 1.793.756 -11,7% față de anul precedent -36.646 Neraportat 0
2021 2.030.756 +13,3% față de anul precedent -36.318 Neraportat 0
2020 1.792.333 +0,1% față de anul precedent -34.804 Neraportat 0
2019 1.790.952 +0,1% față de anul precedent -33.364 Neraportat 0
2018 1.789.577 -1,9% față de anul precedent -32.070 Neraportat 0
2017 1.824.356 +0,1% față de anul precedent -14.021 Neraportat 0
2016 1.822.487 0,0% față de anul precedent -13.014 Neraportat 0
2015 1.822.467 -9,9% față de anul precedent -11.530 Neraportat 0
2014 2.023.024 -2,6% față de anul precedent -4.773 Neraportat 0
2013 2.076.981 -47,2% față de anul precedent 251.970 Neraportat 0
2012 3.936.055 +0,0% față de anul precedent -37.570 Neraportat 0
2011 3.934.655 -0,8% față de anul precedent -252.764 Neraportat 0
2010 3.966.994 -11,9% față de anul precedent -281.013 Neraportat 0
2009 4.501.700 +121,9% față de anul precedent -265.545 Neraportat 0
2008 2.028.412 -377.269 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LSLIVIU SORIN PANŢURUadministratorNeraportatăNeraportată
IBION BĂRBULEASAlichidatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

24 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
24 repere · toți anii

2026 4 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 32258/2026lichidare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32256/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 25906/2026lichidare
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 16256/2026dizolvare. Temei legal: art.227 alin. (1) lit. d) din Legea nr. 31/1990

dizolvare. Temei legal: art.227 alin. (1) lit. d) din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 7 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 7 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
7 RON -94.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.793.756 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 121 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 121 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
121 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.793.755 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
328 RON
Angajati
0
Datorii
1.793.756 RON -11.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.514 RON
Angajati
0
Datorii
2.030.756 RON +13.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.440 RON
Angajati
0
Datorii
1.792.333 RON +0.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.294 RON
Angajati
0
Datorii
1.790.952 RON +0.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.049 RON
Angajati
0
Datorii
1.789.577 RON -1.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.007 RON
Angajati
0
Datorii
1.824.356 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.483 RON
Angajati
0
Datorii
1.822.487 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.757 RON
Angajati
0
Datorii
1.822.467 RON -9.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.997 RON
Angajati
0
Datorii
2.023.024 RON -2.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 766.177 RON. Profit: 289.541 RON

Cifra de afaceri: 766.177 RON. Profit: 289.541 RON

Cifra de afaceri
766.177 RON +255.37% față de anul precedent
Profit net
289.541 RON +34.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.076.981 RON -47.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 215.600 RON. Profit: 215.194 RON

Cifra de afaceri: 215.600 RON. Profit: 215.194 RON

Cifra de afaceri
215.600 RON
Profit net
215.194 RON +661.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.936.055 RON +0.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 28.249 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 28.249 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
28.249 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.934.655 RON -0.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 24 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

4 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.082026Dizolvare · Buletin 32258/2026lichidare
Companie
URBANSCAPES INVESTITII SRL
CUI
18029433
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
31.08.2026
Registrul Comerțului
J40/17043/2005
EUID
ROONRC.J40/17043/2005
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada JIULUI, Nr. 142, CAMERA 1, MODUL B, Etaj 2, Ap. 12
Județ
București
Număr încheiere
681069
Data încheierii
28.08.2026
Număr dosar
3201496
Data dosarului
13.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Claudia Barbu
Tip dizolvare
lichidare
Vezi Buletinul ONRC nr. 32258/2026 (PDF)
31.082026Mentiune · Buletin 32256/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
URBANSCAPES INVESTITII SRL
CUI
18029433
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.08.2026
Registrul Comerțului
J40/17043/2005
EUID
ROONRC.J40/17043/2005
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada JIULUI, Nr. 142, CAMERA 1, MODUL B, Etaj 2, Ap. 12
Județ
București
Număr încheiere
679560
Data încheierii
28.08.2026
Număr dosar
3201445
Data dosarului
13.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Adela Moraru
Vezi Buletinul ONRC nr. 32256/2026 (PDF)
08.072026Dizolvare · Buletin 25906/2026lichidare
Companie
URBANSCAPES INVESTITII SRL
CUI
18029433
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
08.07.2026
Registrul Comerțului
J40/17043/2005
EUID
ROONRC.J40/17043/2005
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada JIULUI, Nr. 142, CAMERA 1, MODUL B, Etaj 2, Ap. 12
Județ
București
Număr încheiere
546393
Data încheierii
08.07.2026
Număr dosar
2643620
Data dosarului
02.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Frînco
Tip dizolvare
lichidare
Vezi Buletinul ONRC nr. 25906/2026 (PDF)
29.042026Dizolvare · Buletin 16256/2026dizolvare
Companie
URBANSCAPES INVESTITII SRL
CUI
18029433
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
29.04.2026
Registrul Comerțului
J40/17043/2005
EUID
ROONRC.J40/17043/2005
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada JIULUI, Nr. 142, CAMERA 1, MODUL B, Etaj 2, Ap. 12
Județ
București
Număr încheiere
346606
Data încheierii
28.04.2026
Număr dosar
1656352
Data dosarului
22.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Elena Patrascu
Tip dizolvare
dizolvare
Temei legal
art.227 alin. (1) lit. d) din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 16256/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4110, Municipiul Bucureşti

FINEDILRO GRUP S.R.L.
CUI: 18015373CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-10-06
fara e-Factura
S.J.S. CASA INVEST SRL
CUI: 18029450CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-10-11
fara e-Factura
CYMED PROPERTIES SRL
CUI: 17987772CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2005-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.408 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAGNUM LAND INVESTMENTS SRL
CUI: 18066253CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.604 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ART & HOME IMPORT EXPORT SRL
CUI: 18027106CAEN: 4759
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.823 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NRG CONSO & MANAGEMENT SRL
CUI: 18026690CAEN: 4763
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
603.483 RON
Profit
71.366 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2005-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.505 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIGIART COMPANY S.R.L.
CUI: 18054224CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.688 RON
Profit
17.438 RON
Angajati
1
INQUO SOLUTIONS SRL
CUI: 18288063CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
466.201 RON
Profit
342.470 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul URBANSCAPES INVESTITII SRL?

CUI-ul URBANSCAPES INVESTITII SRL este 18029433.

Unde este sediul URBANSCAPES INVESTITII SRL?

URBANSCAPES INVESTITII SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Jiului nr. 142, 13221, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata URBANSCAPES INVESTITII SRL?

URBANSCAPES INVESTITII SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a URBANSCAPES INVESTITII SRL in 2024?

In 2024, URBANSCAPES INVESTITII SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are URBANSCAPES INVESTITII SRL?

URBANSCAPES INVESTITII SRL are codul CAEN principal 4110.

Ce profit a inregistrat URBANSCAPES INVESTITII SRL in 2024?

URBANSCAPES INVESTITII SRL a inregistrat un profit net de 7 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
4 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.