Activ

MICALEX SRL

CUI: 18146239
CIF: 18146239
Reg. Com.: J2005002837225
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 noiembrie 2005 · 20 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:00

Despre MICALEX SRL

MICALEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Hârlău, judetul IAŞI, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MICALEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 44.759 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 88.094 RON in 2008 la 44.759 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
44.759 RON
Venituri totale
44.759 RON
Cheltuieli totale
45.443 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
42.692 RON
Active circulante
9.518 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
9.518 RON
Capital propriu
23.710 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Orş. Hârlău, Str. Ştefan cel Mare şi Sfînt nr. 5A, 705100
Telefon0743831741

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Orş. Hârlău, Str. Ştefan cel Mare şi Sfînt nr. 5A, 705100
Cod poștal: 705100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Orş. Hârlău, Str. Ştefan cel Mare şi Sfînt nr. 5A, 705100
Cod postal
705100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.11.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Hârlău
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
44.759 RON
Rezultat net
-684 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 44.759 RON 38.741 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 44.759 RON 41.741 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 45.443 RON 52.143 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 684 RON 10.402 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 684 RON 10.402 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 42.692 RON 48.592 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.518 RON 4.302 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 52.210 RON 52.894 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.518 RON 4.302 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 28.500 RON 28.500 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 23.710 RON 24.394 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active52.210RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale52.210 RON
Datorii totale28.500 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
45,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 44.759 +15,5% față de anul precedent 44.759 45.443 0 0 684 684
2023 38.741 -21,8% față de anul precedent 41.741 52.143 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.402 10.402
2022 49.520 +39,5% față de anul precedent 50.320 44.970 5.350 5.350 0 0
2021 35.505 +51,3% față de anul precedent 35.505 45.425 0 0 9.920 9.920
2020 23.467 -25,8% față de anul precedent 23.467 25.979 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.512 3.085
2019 31.614 -26,5% față de anul precedent 33.614 17.154 16.460 +406,6% față de anul precedent 15.620 +493,9% față de anul precedent 0 0
2018 42.996 +45,6% față de anul precedent 42.996 39.747 3.249 -1,6% față de anul precedent 2.630 +8,9% față de anul precedent 0 0
2017 29.528 +21,9% față de anul precedent 29.528 26.226 3.302 2.416 0 0
2016 24.230 +2,1% față de anul precedent 24.230 25.797 0 0 1.567 2.293
2015 23.726 +93,3% față de anul precedent 24.105 26.407 0 0 Neraportat 3.023
2014 12.277 -4,2% față de anul precedent 12.277 16.778 0 0 4.501 4.870
2013 12.808 -59,4% față de anul precedent 12.809 18.248 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.439 5.789
2012 31.509 -33,9% față de anul precedent 31.514 30.362 1.152 -92,3% față de anul precedent 413 -96,9% față de anul precedent 0 0
2011 47.695 +67,0% față de anul precedent 47.711 32.856 14.855 13.221 0 0
2010 28.553 -62,6% față de anul precedent 28.553 32.525 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.972 7.197
2009 76.261 -13,4% față de anul precedent 77.406 73.863 3.543 -44,7% față de anul precedent 676 -87,4% față de anul precedent 0 0
2008 88.094 88.522 82.114 6.408 5.383 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 42.692 9.518 52.210 0 0 9.518
2023 48.592 4.302 52.894 0 0 4.302
2022 23.208 11.588 34.796 2.366 175 9.047
2021 27.825 7.724 35.549 1.907 175 5.642
2020 6.750 11.556 18.306 357 0 11.199
2019 6.050 11.687 17.737 357 0 11.330
2018 6.950 6.008 12.958 0 0 6.008
2017 7.850 10.315 18.165 207 25 10.083
2016 7.733 2.764 10.497 0 72 2.692
2015 0 1.174 1.174 0 25 1.149
2014 1 3.336 3.337 164 28 3.144
2013 20 9.102 9.122 1.622 670 6.810
2012 431 15.090 15.521 1.646 574 12.870
2011 5.737 9.584 15.321 1.623 574 7.387
2010 9.989 3.960 13.949 2.231 532 1.197
2009 16.324 3.380 19.704 2.512 532 336
2008 24.527 31.504 56.031 22.494 7.877 1.133

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 28.500 0,0% față de anul precedent 23.710 Neraportat 0
2023 28.500 24.394 Neraportat 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 34.796 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 6.103 +54,9% față de anul precedent 29.446 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 3.940 +1.277,6% față de anul precedent 14.366 Neraportat 1
2019 286 -97,4% față de anul precedent 17.451 Neraportat 0
2018 11.127 -41,3% față de anul precedent 1.831 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 18.964 +38,3% față de anul precedent -799 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 13.712 +554,2% față de anul precedent -3.215 Neraportat 2
2015 2.096 +69,6% față de anul precedent -922 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 1.236 -42,6% față de anul precedent 2.101 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 2.152 -22,1% față de anul precedent 6.970 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 2.762 -7,2% față de anul precedent 12.759 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 2.975 -79,8% față de anul precedent 12.346 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2010 14.708 +10,9% față de anul precedent -759 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 13.266 -71,0% față de anul precedent 6.438 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 45.688 10.343 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

61din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
TNTEODOR NEGURĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19591/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 44.759 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.759 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.759 RON +15.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
684 RON
Angajati
0
Datorii
28.500 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 38.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.741 RON -21.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.402 RON
Angajati
0
Datorii
28.500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 49.520 RON. Profit: 5.350 RON

Cifra de afaceri: 49.520 RON. Profit: 5.350 RON

Cifra de afaceri
49.520 RON +39.47% față de anul precedent
Profit net
5.350 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 35.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.505 RON +51.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.920 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.103 RON +54.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 23.467 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.467 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.467 RON -25.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.085 RON
Angajati
1
Datorii
3.940 RON +1277.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 31.614 RON. Profit: 15.620 RON

Cifra de afaceri: 31.614 RON. Profit: 15.620 RON

Cifra de afaceri
31.614 RON -26.47% față de anul precedent
Profit net
15.620 RON +493.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
286 RON -97.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 42.996 RON. Profit: 2.630 RON

Cifra de afaceri: 42.996 RON. Profit: 2.630 RON

Cifra de afaceri
42.996 RON +45.61% față de anul precedent
Profit net
2.630 RON +8.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
11.127 RON -41.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 29.528 RON. Profit: 2.416 RON

Cifra de afaceri: 29.528 RON. Profit: 2.416 RON

Cifra de afaceri
29.528 RON +21.87% față de anul precedent
Profit net
2.416 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
18.964 RON +38.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 24.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.230 RON +2.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.293 RON
Angajati
2
Datorii
13.712 RON +554.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 23.726 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.726 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.726 RON +93.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.023 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.096 RON +69.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 12.277 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.277 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.277 RON -4.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.870 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.236 RON -42.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 12.808 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.808 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.808 RON -59.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.789 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.152 RON -22.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 31.509 RON. Profit: 413 RON

Cifra de afaceri: 31.509 RON. Profit: 413 RON

Cifra de afaceri
31.509 RON -33.94% față de anul precedent
Profit net
413 RON -96.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.762 RON -7.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 47.695 RON. Profit: 13.221 RON

Cifra de afaceri: 47.695 RON. Profit: 13.221 RON

Cifra de afaceri
47.695 RON +67.04% față de anul precedent
Profit net
13.221 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.975 RON -79.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 28.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.553 RON -62.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.197 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
14.708 RON +10.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 76.261 RON. Profit: 676 RON

Cifra de afaceri: 76.261 RON. Profit: 676 RON

Cifra de afaceri
76.261 RON -13.43% față de anul precedent
Profit net
676 RON -87.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
13.266 RON -70.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 88.094 RON. Profit: 5.383 RON

Cifra de afaceri: 88.094 RON. Profit: 5.383 RON

Cifra de afaceri
88.094 RON
Profit net
5.383 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
45.688 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMICALEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Orş. Hârlău (IAŞI)

MICALEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Orş. Hârlău (IAŞI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.052026Mentiune · Buletin 19591/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
MICALEX SRL
CUI
18146239
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.05.2026
Registrul Comerțului
J22/2837/2005
EUID
ROONRC.J22/2837/2005
Sediu
Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Jud. Iaşi, Str. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÎNT, Nr. 5A, Bl. 3,
Județ
Iaşi
Număr încheiere
413564
Data încheierii
21.05.2026
Număr dosar
1996805
Data dosarului
18.05.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Anca-Laura Anton

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 1996805 din 18.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19591/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Iaşi

TEXTIL AUTOMOTIVE S.R.L.
CUI: 39780700CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.090 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CIREDOR-TRANS SRL
CUI: 36365717CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.714 RON
Profit
605 RON
Angajati
1
KAYZER LOGISTIC S.R.L.
CUI: 50093332CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.492 RON
Profit
291 RON
Angajati
1
COSTY MYRA S.R.L.
CUI: 49438713CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.502 RON
Profit
6.946 RON
Angajati
0
CAZACU DANIEL S.R.L.
CUI: 49366463CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.481 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IDEO CITYTRADE S.R.L.
CUI: 39160040CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.410 RON
Profit
9.590 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Iaşi

METROPOLITAN TAXI SRL
CUI: 18135078CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.513 RON
Profit
17.165 RON
Angajati
0
AMBITRANS SRL
CUI: 18169046CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.716 RON
Profit
7.291 RON
Angajati
1
BETYSEV TRANS SRL
CUI: 17892060CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2005-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.885 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CHEVY TAXI SRL
CUI: 18493807CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2006-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.108 RON
Profit
39.986 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

DAMIRO DESIGN SRL
CUI: 18146174CAEN: 4799
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.833 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PRODURA GRUP S.R.L.
CUI: 18127962CAEN: 6020
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2005-11-14
fara e-Factura
DECOR PLUS SRL
CUI: 18156100CAEN: 3100
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.156.107 RON
Profit
105.432 RON
Angajati
18
AD PRINT SRL
CUI: 17941449CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.050 RON
Profit
1.384 RON
Angajati
1
DAFTRADING IMPEX SRL
CUI: 18330940CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2006-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.704 RON
Profit
5.460 RON
Angajati
5
PAKERMAN SRL
CUI: 22075888CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2007-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
820.779 RON
Profit
70.763 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MICALEX SRL?

CUI-ul MICALEX SRL este 18146239.

Unde este sediul MICALEX SRL?

MICALEX SRL are sediul in Romania, IAŞI, Orş. Hârlău, Str. Ştefan cel Mare şi Sfînt nr. 5A, 705100, Orş. Hârlău, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata MICALEX SRL?

MICALEX SRL a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MICALEX SRL in 2024?

In 2024, MICALEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 44.759 RON.

Ce activitate are MICALEX SRL?

MICALEX SRL are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat MICALEX SRL in 2024?

MICALEX SRL a inregistrat o pierdere neta de 684 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.