Activ

SARANDI STYLE SRL

CUI: 18157750
CIF: 18157750
Reg. Com.: J2005003713139
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 noiembrie 2005 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:08

Despre SARANDI STYLE SRL

SARANDI STYLE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SARANDI STYLE SRL a raportat o cifra de afaceri de 34.848 RON. Profitul net inregistrat a fost de 10.852 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 20.613 RON in 2008 la 34.848 RON in 2024. Datoriile raportate (50.252 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
34.848 RON
Venituri totale
34.848 RON
Cheltuieli totale
21.637 RON
Profit brut
13.211 RON
Profit net
10.852 RON
Marja profit net
31,14%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
18.730 RON
Stocuri
3.291 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
15.439 RON
Capital propriu
-31.521 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Brizei nr. 11, 900088
Telefon0728196171

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Brizei nr. 11, 900088
Cod poștal: 900088
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Brizei nr. 11, 900088
Cod postal
900088
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.11.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
34.848 RON
Rezultat net
10.852 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 34.848 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 34.848 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 21.637 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 13.211 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.852 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.730 RON 0 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 18.730 RON 0 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.291 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.439 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 50.252 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -31.521 RON 0 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active18.730RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

268,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale18.730 RON
Datorii totale50.252 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
57,9 %Profit net / active totale
ROE
-34,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-168,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 34.848 34.848 21.637 13.211 10.852 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2022 15.182 -4,6% față de anul precedent 15.182 17.883 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.701 3.158
2021 15.908 -27,7% față de anul precedent 15.908 15.350 558 -89,2% față de anul precedent 80 -98,2% față de anul precedent 0 0
2020 21.998 +57,8% față de anul precedent 23.078 17.932 5.146 4.485 0 0
2019 13.940 +94,4% față de anul precedent 14.322 16.040 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.718 2.136
2018 7.170 -15,1% față de anul precedent 7.170 6.148 1.022 +108,6% față de anul precedent 807 +707,0% față de anul precedent 0 0
2017 8.444 +9,3% față de anul precedent 13.018 12.528 490 100 0 0
2016 7.723 -31,0% față de anul precedent 7.813 11.143 0 0 3.330 3.564
2015 11.191 +41,2% față de anul precedent 11.699 13.400 0 0 Neraportat 2.038
2014 7.926 -10,0% față de anul precedent 7.926 10.364 0 0 2.438 2.676
2013 8.804 -8,1% față de anul precedent 8.804 12.807 0 0 4.003 4.260
2012 9.576 -47,7% față de anul precedent 9.576 11.701 0 0 2.125 2.125
2011 18.302 -10,4% față de anul precedent 18.307 19.473 0 0 1.166 1.166
2010 20.435 -9,3% față de anul precedent 22.902 23.420 0 0 518 2.168
2009 22.530 +9,3% față de anul precedent 22.534 31.598 0 0 9.064 10.531
2008 20.613 20.613 28.347 0 0 7.734 7.734

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 18.730 18.730 3.291 0 15.439
2023 0 0 0 0 0 0
2022 0 7.340 7.340 5.901 0 1.439
2021 0 10.554 10.554 7.860 0 2.694
2020 0 8.657 8.657 7.013 0 1.644
2019 0 1.289 1.289 1.273 0 16
2018 0 2.326 2.326 2.007 0 319
2017 0 1.669 1.669 1.453 0 216
2016 0 2.979 2.979 2.820 150 9
2015 0 5.142 5.142 4.257 0 885
2014 0 10.197 10.197 10.074 0 123
2013 0 10.221 10.221 10.211 0 10
2012 0 12.475 12.475 12.474 0 1
2011 0 16.547 16.547 15.448 293 806
2010 229 15.148 15.377 14.566 492 90
2009 280 17.480 17.760 13.707 457 3.316
2008 483 19.708 20.191 16.687 1.550 1.471

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 50.252 -31.521 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 50.824 -0,5% față de anul precedent -43.484 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 51.080 +4,1% față de anul precedent -40.526 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 49.063 +6,2% față de anul precedent -40.406 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 46.180 +2,4% față de anul precedent -44.891 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 45.080 -1,2% față de anul precedent -42.754 Neraportat 1
2017 45.632 -3,0% față de anul precedent -43.561 Neraportat 0
2016 47.028 +3,1% față de anul precedent -43.661 Neraportat 0
2015 45.614 -6,2% față de anul precedent -40.098 Neraportat 0
2014 48.601 +6,9% față de anul precedent -38.058 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 45.464 +4,6% față de anul precedent -35.058 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 43.461 -3,9% față de anul precedent -30.798 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 45.219 +4,9% față de anul precedent -28.672 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 43.100 0,0% față de anul precedent -27.506 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 43.098 +23,1% față de anul precedent -25.338 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 34.998 -14.807 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RFRODICA FLOREAadministrator al sarandi style srlNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31816/2026cod obiect de activitate, modificare puteri administrator persoane împuternicite

cod obiect de activitate, modificare puteri administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25994/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 34.848 RON. Profit: 10.852 RON

Cifra de afaceri: 34.848 RON. Profit: 10.852 RON

Cifra de afaceri
34.848 RON
Profit net
10.852 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
50.252 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.182 RON -4.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.158 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.824 RON -0.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 15.908 RON. Profit: 80 RON

Cifra de afaceri: 15.908 RON. Profit: 80 RON

Cifra de afaceri
15.908 RON -27.68% față de anul precedent
Profit net
80 RON -98.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
51.080 RON +4.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 21.998 RON. Profit: 4.485 RON

Cifra de afaceri: 21.998 RON. Profit: 4.485 RON

Cifra de afaceri
21.998 RON +57.8% față de anul precedent
Profit net
4.485 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
49.063 RON +6.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 13.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.940 RON +94.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.136 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.180 RON +2.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 7.170 RON. Profit: 807 RON

Cifra de afaceri: 7.170 RON. Profit: 807 RON

Cifra de afaceri
7.170 RON -15.09% față de anul precedent
Profit net
807 RON +707% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
45.080 RON -1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 8.444 RON. Profit: 100 RON

Cifra de afaceri: 8.444 RON. Profit: 100 RON

Cifra de afaceri
8.444 RON +9.34% față de anul precedent
Profit net
100 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
45.632 RON -2.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 7.723 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.723 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.723 RON -30.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.564 RON
Angajati
0
Datorii
47.028 RON +3.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 11.191 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.191 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.191 RON +41.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.038 RON
Angajati
0
Datorii
45.614 RON -6.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 7.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.926 RON -9.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.676 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
48.601 RON +6.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 8.804 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.804 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.804 RON -8.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.260 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.464 RON +4.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 9.576 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.576 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.576 RON -47.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.125 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.461 RON -3.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 18.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.302 RON -10.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.166 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.219 RON +4.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 20.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.435 RON -9.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.168 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.100 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 22.530 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.530 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.530 RON +9.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.531 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.098 RON +23.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.082026Mentiune · Buletin 31816/2026cod obiect de activitate, modificare puteri administrator persoane împuternicite

cod obiect de activitate; modificare puteri administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Statut actualizat din data: 25.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SARANDI STYLE SRL
CUI
18157750
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.08.2026
Registrul Comerțului
J2005003713139
EUID
ROONRC.J2005003713139
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Str. BRIZEI, Nr. 11, Bl. FA3, Scara C, Etaj 1, Ap. 24
Județ
Constanţa
Număr încheiere
668764
Data încheierii
25.08.2026
Număr dosar
3064558
Data dosarului
04.08.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Valentina Margarit

Subiecte

cod obiect de activitate, modificare puteri administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3064558 din 04.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31816/2026 (PDF)
09.072026Mentiune · Buletin 25994/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
SARANDI STYLE SRL
CUI
18157750
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.07.2026
Registrul Comerțului
J13/3713/2005
EUID
ROONRC.J13/3713/2005
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Str. BRIZEI, Nr. 11, Bl. FA3, Scara C, Etaj 1, Ap. 24
Județ
Constanţa
Număr încheiere
545906
Data încheierii
08.07.2026
Număr dosar
2645660
Data dosarului
02.07.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Roxana Vornicu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2645660 din 02.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 25994/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Constanţa

LAB HUB S.R.L.
CUI: 48041900CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.557 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
JOY COMMERCE S.R.L.
CUI: 43723125CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.754 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEXTIL CARAMAN SRL
CUI: 34024985CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Sat 23 August Com. 23 August2015-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.597 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIONA S.R.L.
CUI: 37579450CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARDA DEMIR S.R.L.
CUI: 44528440CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.278 RON
Profit
6.185 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Constanţa

GRUP COM-PROD SRL
CUI: 18136251CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.987 RON
Profit
6.076 RON
Angajati
0
LIDES COM SRL
CUI: 18376335CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2006-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.020 RON
Profit
35.026 RON
Angajati
2
CELESTE AZUR SRL
CUI: 17954880CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.960 RON
Profit
21.858 RON
Angajati
1
FEL DE FEL RO S.R.L.
CUI: 18428221CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2006-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.135.927 RON
Profit
882.622 RON
Angajati
15

Alte firme din Constanţa

PRINCIPAL S.N. SRL
CUI: 18157726CAEN: 6811
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
564.769 RON
Profit
164.816 RON
Angajati
1
EXTRADENT SRL
CUI: 18157793CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.619 RON
Profit
14.930 RON
Angajati
1
YBO SELIN SRL
CUI: 18161344CAEN: 4631
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2005-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.513.992 RON
Profit
834.987 RON
Angajati
6
BERGMANN RU S.R.L.
CUI: 17973246CAEN: 4669
Activ
CONSTANŢA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2005-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.244.883 RON
Profit
380.051 RON
Angajati
4
MIHAI ACTIV SRL
CUI: 18333229CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.741 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANSALINDI SRL
CUI: 16476028CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2004-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.702 RON
Profit
39.793 RON
Angajati
0
SANAMED CENTER SRL
CUI: 21575249CAEN: 8621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
505.027 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
CESTINA ADVERTISING S.R.L.
CUI: 37764430CAEN: 1413
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.703 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SARANDI STYLE SRL?

CUI-ul SARANDI STYLE SRL este 18157750.

Unde este sediul SARANDI STYLE SRL?

SARANDI STYLE SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Brizei nr. 11, 900088, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata SARANDI STYLE SRL?

SARANDI STYLE SRL a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SARANDI STYLE SRL in 2024?

In 2024, SARANDI STYLE SRL a raportat o cifra de afaceri de 34.848 RON.

Ce activitate are SARANDI STYLE SRL?

SARANDI STYLE SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat SARANDI STYLE SRL in 2024?

SARANDI STYLE SRL a inregistrat un profit net de 10.852 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.