Activ

SORELIV SRL

CUI: 18162668
CIF: 18162668
Reg. Com.: J24/1940/2005
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 noiembrie 2005 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:31

Despre SORELIV SRL

SORELIV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Cavnic, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SORELIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 264.590 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.465 RON in 2008 la 264.590 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
264.590 RON
Venituri totale
264.883 RON
Cheltuieli totale
271.130 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
4.487 RON
Active circulante
78.962 RON
Stocuri
44.770 RON
Creanțe
16.105 RON
Casa & conturi bănci
18.087 RON
Capital propriu
35.484 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Orş. Cavnic, Str. Pinului nr. 1, 435300
Telefon0742193389

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Orş. Cavnic, Str. Pinului nr. 1, 435300
Cod poștal: 435300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Orş. Cavnic, Str. Pinului nr. 1, 435300
Cod postal
435300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.11.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
264.590 RON
Rezultat net
-8.499 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 264.590 RON 285.995 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 264.883 RON 285.995 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 271.130 RON 272.282 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 13.713 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 11.282 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 6.247 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 8.499 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.487 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 78.962 RON 63.981 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 83.449 RON 63.981 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 44.770 RON 41.906 RON
CreanțeSume de încasat 16.105 RON 11.623 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.087 RON 10.452 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 43.621 RON 19.998 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 35.484 RON 43.983 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active83.449RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

52,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale83.449 RON
Datorii totale43.621 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
42,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 264.590 -7,5% față de anul precedent 264.883 271.130 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.247 8.499
2023 285.995 +2,8% față de anul precedent 285.995 272.282 13.713 -68,7% față de anul precedent 11.282 -72,5% față de anul precedent 0 0
2022 278.090 +93,7% față de anul precedent 281.542 237.785 43.757 +399,7% față de anul precedent 41.031 +421,6% față de anul precedent 0 0
2021 143.589 -13,3% față de anul precedent 162.187 153.430 8.757 -6,3% față de anul precedent 7.867 -1,9% față de anul precedent 0 0
2020 165.669 +23,9% față de anul precedent 197.344 187.994 9.350 +57,0% față de anul precedent 8.023 +96,7% față de anul precedent 0 0
2019 133.684 +73,4% față de anul precedent 192.380 186.424 5.956 +89,6% față de anul precedent 4.079 +83,8% față de anul precedent 0 0
2018 77.107 -18,3% față de anul precedent 92.107 88.966 3.141 -70,1% față de anul precedent 2.219 -75,1% față de anul precedent 0 0
2017 94.330 -29,9% față de anul precedent 94.665 84.169 10.496 -49,5% față de anul precedent 8.901 -54,2% față de anul precedent 0 0
2016 134.624 +55,3% față de anul precedent 142.392 121.616 20.776 +1.634,2% față de anul precedent 19.430 0 0
2015 86.680 +103,0% față de anul precedent 99.015 97.817 1.198 0 Neraportat 1.402
2014 42.706 -19,7% față de anul precedent 57.087 70.177 0 0 13.090 14.371
2013 53.208 +10,8% față de anul precedent 71.245 79.306 0 0 8.061 9.488
2012 48.041 +11,5% față de anul precedent 63.767 64.641 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 874 874
2011 43.076 +36,1% față de anul precedent 61.921 61.420 501 501 0 0
2010 31.650 -21,8% față de anul precedent 44.240 46.226 0 0 1.986 3.636
2008 40.465 54.468 57.435 0 0 2.967 3.297

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.487 78.962 83.449 44.770 16.105 18.087
2023 0 63.981 63.981 41.906 11.623 10.452
2022 0 42.280 42.280 28.356 11.990 1.934
2021 0 76.053 76.053 62.630 13.423 0
2020 0 45.922 45.922 38.123 7.799 0
2019 0 29.726 29.726 24.968 4.758 0
2018 0 18.020 18.020 17.738 258 24
2017 0 35.003 35.003 26.681 4.333 3.989
2016 0 25.587 25.587 18.092 3.866 3.629
2015 0 25.928 25.928 21.270 3.116 1.542
2014 0 9.575 9.575 7.757 0 1.818
2013 0 10.889 10.889 8.975 0 1.914
2012 0 6.000 6.000 4.780 130 1.090
2011 0 10.795 10.795 8.638 483 1.674
2010 0 9.204 9.204 6.758 2.282 164
2008 0 19.608 19.608 18.320 0 1.288

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 43.621 +118,1% față de anul precedent 35.484 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 19.998 +108,8% față de anul precedent 43.983 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 9.579 -88,7% față de anul precedent 32.701 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 84.383 +35,8% față de anul precedent -8.330 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 62.119 +15,2% față de anul precedent -16.197 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 53.946 +16,5% față de anul precedent -24.220 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 46.319 -10,2% față de anul precedent -28.299 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 51.559 +1,0% față de anul precedent -16.556 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2016 51.044 -27,9% față de anul precedent -25.457 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2015 70.815 +33,5% față de anul precedent -44.887 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 53.061 +32,6% față de anul precedent -43.486 Neraportat 2
2013 40.004 +56,1% față de anul precedent -29.115 Neraportat 0
2012 25.627 -13,3% față de anul precedent -19.627 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 29.548 +3,8% față de anul precedent -18.753 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 28.458 +17,4% față de anul precedent -19.254 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 24.235 -4.627 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

51din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 264.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 264.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
264.590 RON -7.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.499 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
43.621 RON +118.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 285.995 RON. Profit: 11.282 RON

Cifra de afaceri: 285.995 RON. Profit: 11.282 RON

Cifra de afaceri
285.995 RON +2.84% față de anul precedent
Profit net
11.282 RON -72.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
19.998 RON +108.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 278.090 RON. Profit: 41.031 RON

Cifra de afaceri: 278.090 RON. Profit: 41.031 RON

Cifra de afaceri
278.090 RON +93.67% față de anul precedent
Profit net
41.031 RON +421.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
9.579 RON -88.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 143.589 RON. Profit: 7.867 RON

Cifra de afaceri: 143.589 RON. Profit: 7.867 RON

Cifra de afaceri
143.589 RON -13.33% față de anul precedent
Profit net
7.867 RON -1.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
84.383 RON +35.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 165.669 RON. Profit: 8.023 RON

Cifra de afaceri: 165.669 RON. Profit: 8.023 RON

Cifra de afaceri
165.669 RON +23.93% față de anul precedent
Profit net
8.023 RON +96.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
62.119 RON +15.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 133.684 RON. Profit: 4.079 RON

Cifra de afaceri: 133.684 RON. Profit: 4.079 RON

Cifra de afaceri
133.684 RON +73.37% față de anul precedent
Profit net
4.079 RON +83.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
53.946 RON +16.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 77.107 RON. Profit: 2.219 RON

Cifra de afaceri: 77.107 RON. Profit: 2.219 RON

Cifra de afaceri
77.107 RON -18.26% față de anul precedent
Profit net
2.219 RON -75.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
46.319 RON -10.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 94.330 RON. Profit: 8.901 RON

Cifra de afaceri: 94.330 RON. Profit: 8.901 RON

Cifra de afaceri
94.330 RON -29.93% față de anul precedent
Profit net
8.901 RON -54.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
51.559 RON +1.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 134.624 RON. Profit: 19.430 RON

Cifra de afaceri: 134.624 RON. Profit: 19.430 RON

Cifra de afaceri
134.624 RON +55.31% față de anul precedent
Profit net
19.430 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
51.044 RON -27.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 86.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.680 RON +102.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.402 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
70.815 RON +33.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 42.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.706 RON -19.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.371 RON
Angajati
2
Datorii
53.061 RON +32.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 53.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.208 RON +10.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.488 RON
Angajati
0
Datorii
40.004 RON +56.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 48.041 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.041 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.041 RON +11.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
874 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
25.627 RON -13.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 43.076 RON. Profit: 501 RON

Cifra de afaceri: 43.076 RON. Profit: 501 RON

Cifra de afaceri
43.076 RON +36.1% față de anul precedent
Profit net
501 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
29.548 RON +3.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 31.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.650 RON -21.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.636 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
28.458 RON +17.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 40.465 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.465 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.465 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.297 RON
Angajati
2
Datorii
24.235 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSORELIV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Orş. Cavnic (MARAMUREŞ)

SORELIV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Orş. Cavnic (MARAMUREŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Maramureş

TAL SRL
CUI: 15184971CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2003-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.788 RON
Profit
84.983 RON
Angajati
1
ADGARIANA SRL
CUI: 14212275CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2001-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.861 RON
Profit
20.067 RON
Angajati
1
TREND ILINCA SRL
CUI: 35764787CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2016-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.864 RON
Profit
3.777 RON
Angajati
1
START GIFT NOEMI S.R.L.
CUI: 45773596CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Sat Coltău Com. Coltău2022-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.572 RON
Profit
4.674 RON
Angajati
2
PRO ELECTRONIC SOLUTION SRL
CUI: 36114391CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2016-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
587.181 RON
Profit
57.444 RON
Angajati
1
DOSMETROS SRL
CUI: 31237423CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Sat Lăpuşel Com. Recea2013-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.636 RON
Profit
1.601 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Maramureş

CRIMADIA SRL
CUI: 17935897CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2005-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.609.921 RON
Profit
162.368 RON
Angajati
3
ESTETICA ITALY SRL
CUI: 18989690CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2006-09-05
fara e-Factura
MICROSERVICE SRL
CUI: 17642137CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2005-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.766.199 RON
Profit
5.336 RON
Angajati
3
SANDERS S.R.L.
CUI: 22320987CAEN: 4778
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2007-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.657 RON
Profit
22.355 RON
Angajati
0

Alte firme din Maramureş

POPS FASHION SRL
CUI: 18158730CAEN: 1413
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2005-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.781 RON
Profit
76.116 RON
Angajati
0
CONEVCO SRL
CUI: 18162676CAEN: 4100
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2005-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.108 RON
Profit
7.993 RON
Angajati
0
NORLIV IMPEX S.R.L.
CUI: 18141517CAEN: 5630
Activ
MARAMUREŞ, Sat Sarasău Com. Sarasău2005-11-18
fara e-Factura
TOTAL OIL SRL
CUI: 18179902CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş2005-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.879.666 RON
Profit
96.824 RON
Angajati
6
BAXTER SRL
CUI: 17892931CAEN: 9531
Activ
MARAMUREŞ, Sat Asuaju de Sus Com. Asuaju de Sus2005-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.518 RON
Profit
11.265 RON
Angajati
1
ROSMARI SRL
CUI: 18392276CAEN: 8559
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2006-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MITCHAM S.R.L.
CUI: 15571234CAEN: 4525
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2003-07-08
fara e-Factura
VEL CAFE S.R.L.
CUI: 23241849CAEN: 7739
Activ
MARAMUREŞ, Sat Răzoare Orş. Târgu Lăpuş2008-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.210 RON
Profit
15.193 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SORELIV SRL?

CUI-ul SORELIV SRL este 18162668.

Unde este sediul SORELIV SRL?

SORELIV SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Cavnic, Str. Pinului nr. 1, 435300, Orş. Cavnic, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata SORELIV SRL?

SORELIV SRL a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SORELIV SRL in 2024?

In 2024, SORELIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 264.590 RON.

Cati angajati are SORELIV SRL?

SORELIV SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SORELIV SRL?

SORELIV SRL are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat SORELIV SRL in 2024?

SORELIV SRL a inregistrat o pierdere neta de 8.499 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.