Activități ale agențiilor de publicitate
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 07:40
Despre BIGAD SRL
BIGAD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BIGAD SRL a raportat o cifra de afaceri de 105.422 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 83.632 RON in 2008 la 105.422 RON in 2024. Datoriile raportate (136.125 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 105.422 RON
- Venituri totale
- 105.422 RON
- Cheltuieli totale
- 129.097 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 132.894 RON
- Active circulante
- 12.808 RON
- Stocuri
- 3.739 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 9.069 RON
- Capital propriu
- 9.577 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Ionel Geantă nr. 10, 240235
- Detalii
- parter
- Cod postal
- 240235
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 29.11.2005
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 105.422 RON
- Rezultat net
- -24.730 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 105.422 RON | 87.004 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 105.422 RON | 87.004 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 129.097 RON | 116.213 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 23.675 RON | 29.209 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 24.730 RON | 30.079 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 132.894 RON | 133.000 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 12.808 RON | 2.457 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 145.702 RON | 135.457 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 3.739 RON | 2.454 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 9.069 RON | 3 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 136.125 RON | 101.150 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 9.577 RON | 34.307 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,09 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 6,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 105.422 +21,2% față de anul precedent | 105.422 | 129.097 | 0 | 0 | 23.675 | 24.730 |
| 2023 | 87.004 -2,9% față de anul precedent | 87.004 | 116.213 | 0 | 0 | 29.209 | 30.079 |
| 2022 | 89.564 +7,1% față de anul precedent | 89.564 | 135.701 | 0 | 0 | 46.137 | 47.033 |
| 2021 | 83.646 -20,1% față de anul precedent | 83.646 | 85.444 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.798 | 2.634 |
| 2020 | 104.657 -7,2% față de anul precedent | 104.657 | 93.190 | 11.467 +331,7% față de anul precedent | 10.420 +581,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 112.729 +42,6% față de anul precedent | 112.729 | 110.073 | 2.656 -14,6% față de anul precedent | 1.529 -34,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 79.029 -9,0% față de anul precedent | 79.141 | 76.031 | 3.110 -85,4% față de anul precedent | 2.319 -88,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 86.808 +1,8% față de anul precedent | 86.808 | 65.504 | 21.304 -42,4% față de anul precedent | 20.436 -42,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 85.297 +8,3% față de anul precedent | 85.297 | 48.329 | 36.968 +159,0% față de anul precedent | 35.263 +196,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 78.759 -35,4% față de anul precedent | 78.759 | 64.483 | 14.276 -70,2% față de anul precedent | 11.913 -73,0% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 121.817 -25,9% față de anul precedent | 121.817 | 73.985 | 47.832 -43,7% față de anul precedent | 44.178 -44,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 164.481 -4,8% față de anul precedent | 164.548 | 79.578 | 84.970 +26,5% față de anul precedent | 80.034 +41,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 172.785 -0,8% față de anul precedent | 173.066 | 105.886 | 67.180 -23,0% față de anul precedent | 56.404 -28,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 174.169 +2,4% față de anul precedent | 174.325 | 87.139 | 87.186 +73,2% față de anul precedent | 78.811 +93,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 170.166 +50,5% față de anul precedent | 170.426 | 120.085 | 50.341 +193.519,2% față de anul precedent | 40.756 | 0 | 0 |
| 2009 | 113.094 +35,2% față de anul precedent | 113.182 | 113.156 | 26 -95,2% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 2.841 |
| 2008 | 83.632 | 83.641 | 83.104 | 537 | 440 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 132.894 | 12.808 | 145.702 | 3.739 | 0 | 9.069 |
| 2023 | 133.000 | 2.457 | 135.457 | 2.454 | 0 | 3 |
| 2022 | 133.401 | 2.958 | 136.359 | 2.454 | 5 | 499 |
| 2021 | 154.783 | 5.217 | 160.000 | 2.454 | 0 | 2.763 |
| 2020 | 164.615 | 8.468 | 173.083 | 2.454 | 0 | 6.014 |
| 2019 | 167.823 | 8.861 | 176.684 | 2.454 | 2.404 | 4.003 |
| 2018 | 180.990 | 6.574 | 187.564 | 0 | 5.929 | 645 |
| 2017 | 133.564 | 966 | 134.530 | 0 | 0 | 966 |
| 2016 | 136.660 | 4.090 | 140.750 | 0 | 1.164 | 2.926 |
| 2015 | 139.753 | 256.823 | 396.576 | 0 | 254.461 | 2.362 |
| 2014 | 144.716 | 261.183 | 405.899 | 14.958 | 245.461 | 764 |
| 2013 | 172.816 | 192.251 | 365.067 | 14.958 | 176.422 | 871 |
| 2012 | 149.172 | 124.265 | 273.437 | 11.653 | 104.790 | 7.822 |
| 2011 | 174.527 | 47.092 | 221.619 | 0 | 35.947 | 11.145 |
| 2010 | 182.357 | 20.054 | 202.411 | 571 | 962 | 18.521 |
| 2009 | 177.324 | 16.666 | 193.990 | 1.579 | 4.095 | 10.992 |
| 2008 | 2.181 | 10.206 | 12.387 | 519 | 1.167 | 8.520 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 136.125 +34,6% față de anul precedent | 9.577 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 101.150 +40,5% față de anul precedent | 34.307 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 71.973 +40,5% față de anul precedent | 64.386 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 51.215 -17,0% față de anul precedent | 108.785 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 61.664 -18,5% față de anul precedent | 111.419 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 75.686 -14,1% față de anul precedent | 100.998 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 88.094 +135,7% față de anul precedent | 99.470 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 37.378 -41,6% față de anul precedent | 97.152 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 64.034 -17,4% față de anul precedent | 76.716 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2015 | 77.488 -21,5% față de anul precedent | 319.088 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 98.724 -3,3% față de anul precedent | 307.175 | Neraportat | 3 |
| 2013 | 102.070 +12,8% față de anul precedent | 262.997 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 90.474 -4,8% față de anul precedent | 182.963 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 95.060 -38,5% față de anul precedent | 126.559 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 154.663 -18,5% față de anul precedent | 47.748 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2009 | 189.839 +3.418,8% față de anul precedent | 4.151 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2008 | 5.395 | 6.992 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 105.422 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 105.422 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 105.422 RON +21.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 24.730 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 136.125 RON +34.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 87.004 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 87.004 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 87.004 RON -2.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.079 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 101.150 RON +40.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 89.564 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 89.564 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 89.564 RON +7.08% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 47.033 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 71.973 RON +40.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 83.646 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 83.646 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 83.646 RON -20.08% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.634 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 51.215 RON -16.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 104.657 RON. Profit: 10.420 RON
Cifra de afaceri: 104.657 RON. Profit: 10.420 RON
- Cifra de afaceri
- 104.657 RON -7.16% față de anul precedent
- Profit net
- 10.420 RON +581.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 61.664 RON -18.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 112.729 RON. Profit: 1.529 RON
Cifra de afaceri: 112.729 RON. Profit: 1.529 RON
- Cifra de afaceri
- 112.729 RON +42.64% față de anul precedent
- Profit net
- 1.529 RON -34.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 75.686 RON -14.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 79.029 RON. Profit: 2.319 RON
Cifra de afaceri: 79.029 RON. Profit: 2.319 RON
- Cifra de afaceri
- 79.029 RON -8.96% față de anul precedent
- Profit net
- 2.319 RON -88.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 88.094 RON +135.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 86.808 RON. Profit: 20.436 RON
Cifra de afaceri: 86.808 RON. Profit: 20.436 RON
- Cifra de afaceri
- 86.808 RON +1.77% față de anul precedent
- Profit net
- 20.436 RON -42.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 37.378 RON -41.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 85.297 RON. Profit: 35.263 RON
Cifra de afaceri: 85.297 RON. Profit: 35.263 RON
- Cifra de afaceri
- 85.297 RON +8.3% față de anul precedent
- Profit net
- 35.263 RON +196% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 64.034 RON -17.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 78.759 RON. Profit: 11.913 RON
Cifra de afaceri: 78.759 RON. Profit: 11.913 RON
- Cifra de afaceri
- 78.759 RON -35.35% față de anul precedent
- Profit net
- 11.913 RON -73.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 77.488 RON -21.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 121.817 RON. Profit: 44.178 RON
Cifra de afaceri: 121.817 RON. Profit: 44.178 RON
- Cifra de afaceri
- 121.817 RON -25.94% față de anul precedent
- Profit net
- 44.178 RON -44.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 98.724 RON -3.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 164.481 RON. Profit: 80.034 RON
Cifra de afaceri: 164.481 RON. Profit: 80.034 RON
- Cifra de afaceri
- 164.481 RON -4.81% față de anul precedent
- Profit net
- 80.034 RON +41.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 102.070 RON +12.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 172.785 RON. Profit: 56.404 RON
Cifra de afaceri: 172.785 RON. Profit: 56.404 RON
- Cifra de afaceri
- 172.785 RON -0.79% față de anul precedent
- Profit net
- 56.404 RON -28.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 90.474 RON -4.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 174.169 RON. Profit: 78.811 RON
Cifra de afaceri: 174.169 RON. Profit: 78.811 RON
- Cifra de afaceri
- 174.169 RON +2.35% față de anul precedent
- Profit net
- 78.811 RON +93.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 95.060 RON -38.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 170.166 RON. Profit: 40.756 RON
Cifra de afaceri: 170.166 RON. Profit: 40.756 RON
- Cifra de afaceri
- 170.166 RON +50.46% față de anul precedent
- Profit net
- 40.756 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 154.663 RON -18.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 113.094 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 113.094 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 113.094 RON +35.23% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.841 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 189.839 RON +3418.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 83.632 RON. Profit: 440 RON
Cifra de afaceri: 83.632 RON. Profit: 440 RON
- Cifra de afaceri
- 83.632 RON
- Profit net
- 440 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 5.395 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082005 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBIGAD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)
BIGAD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Vâlcea
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Vâlcea
Alte firme din Vâlcea
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BIGAD SRL?
CUI-ul BIGAD SRL este 18175471.
Unde este sediul BIGAD SRL?
BIGAD SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Ionel Geantă nr. 10, 240235, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.
Cand a fost infiintata BIGAD SRL?
BIGAD SRL a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BIGAD SRL in 2024?
In 2024, BIGAD SRL a raportat o cifra de afaceri de 105.422 RON.
Cati angajati are BIGAD SRL?
BIGAD SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are BIGAD SRL?
BIGAD SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).
Ce profit a inregistrat BIGAD SRL in 2024?
BIGAD SRL a inregistrat o pierdere neta de 24.730 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.