Activ Plătitor TVAe‑Factură

QUINTETT-GROUP SRL

CUI: 18182975
CIF: RO18182975
Reg. Com.: J2005002107023
CAEN: 4650
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 decembrie 2005 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:02

Despre QUINTETT-GROUP SRL

QUINTETT-GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Nădlac, judetul ARAD, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii" (cod CAEN 4650), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, QUINTETT-GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.663.455 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.7%). Profitul net inregistrat a fost de 129.647 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 739.714 RON in 2008 la 1.663.455 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.663.455 RON
Venituri totale
1.892.833 RON
Cheltuieli totale
1.716.949 RON
Profit brut
175.884 RON
Profit net
129.647 RON
Marja profit net
7,79%
Active imobilizate
629.180 RON
Active circulante
1.287.752 RON
Stocuri
716.858 RON
Creanțe
294.188 RON
Casa & conturi bănci
276.706 RON
Capital propriu
425.827 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Orş. Nădlac, Str. 1 DECEMBRIE nr. 38, 315500

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Orş. Nădlac, Str. 1 DECEMBRIE nr. 38, 315500
Cod poștal: 315500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Orş. Nădlac, Str. 1 Decembrie nr. 38, 315500
Cod postal
315500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.12.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.663.455 RON
Rezultat net
129.647 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.663.455 RON 1.516.982 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.892.833 RON 1.536.424 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.716.949 RON 1.490.318 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 175.884 RON 46.106 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 129.647 RON 35.050 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 629.180 RON 156.055 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.287.752 RON 1.288.347 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.916.932 RON 1.444.402 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 716.858 RON 964.964 RON
CreanțeSume de încasat 294.188 RON 304.175 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 276.706 RON 19.208 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.491.105 RON 1.148.222 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 425.827 RON 296.180 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.916.932RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

77,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.916.932 RON
Datorii totale1.491.105 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,8 %Profit net / active totale
ROE
30,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,86 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
22,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.663.455 +9,7% față de anul precedent 1.892.833 1.716.949 175.884 +281,5% față de anul precedent 129.647 +269,9% față de anul precedent 0 0
2023 1.516.982 -6,2% față de anul precedent 1.536.424 1.490.318 46.106 -63,3% față de anul precedent 35.050 -69,8% față de anul precedent 0 0
2022 1.616.488 -30,9% față de anul precedent 1.628.627 1.503.098 125.529 -25,9% față de anul precedent 116.200 -22,9% față de anul precedent 0 0
2021 2.339.026 +215,0% față de anul precedent 2.343.299 2.173.816 169.483 150.785 0 0
2020 742.507 -40,5% față de anul precedent 744.384 746.393 0 0 2.009 7.577
2019 1.247.512 -6,2% față de anul precedent 1.274.543 1.282.541 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.998 19.228
2018 1.329.744 -0,6% față de anul precedent 1.361.083 1.248.642 112.441 +38,7% față de anul precedent 98.847 +51,9% față de anul precedent 0 0
2017 1.337.221 +45,2% față de anul precedent 1.356.606 1.275.550 81.056 +86,8% față de anul precedent 65.094 +82,4% față de anul precedent 0 0
2016 921.197 -31,7% față de anul precedent 941.646 898.257 43.389 35.681 0 0
2015 1.347.906 +22,9% față de anul precedent 1.356.453 1.402.988 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 51.439
2014 1.096.398 +7,7% față de anul precedent 1.104.368 1.078.706 25.662 -23,1% față de anul precedent 23.404 -29,8% față de anul precedent 0 0
2013 1.018.508 +17,9% față de anul precedent 1.022.073 988.720 33.353 33.353 0 0
2012 863.647 +66,0% față de anul precedent 867.235 873.568 0 0 6.333 6.333
2011 520.265 -12,2% față de anul precedent 521.956 531.765 0 0 9.809 9.809
2010 592.570 +221,9% față de anul precedent 593.935 609.795 0 0 15.860 19.085
2009 184.078 -75,1% față de anul precedent 184.538 220.681 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.143 41.876
2008 739.714 743.251 737.358 5.893 4.950 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 629.180 1.287.752 1.916.932 716.858 294.188 276.706
2023 156.055 1.288.347 1.444.402 964.964 304.175 19.208
2022 138.380 1.457.534 1.595.914 823.601 468.882 165.051
2021 139.160 1.280.311 1.419.471 848.198 224.702 207.411
2020 139.941 1.127.631 1.267.572 739.928 306.949 80.754
2019 140.721 1.111.450 1.252.171 662.387 231.634 217.429
2018 5.394 1.135.421 1.140.815 678.346 224.016 233.059
2017 9.654 1.046.893 1.056.547 658.129 238.766 149.998
2016 12.230 930.299 942.529 626.905 233.658 69.736
2015 19.814 960.791 980.605 678.078 274.505 8.208
2014 9.995 981.255 991.250 665.682 245.297 70.276
2013 2.507 930.831 933.338 627.241 255.009 48.581
2012 20.733 926.769 947.502 596.285 273.905 56.579
2011 37.430 839.889 877.319 587.804 246.106 5.979
2010 55.425 820.735 876.160 595.617 221.799 3.319
2009 72.471 766.113 838.584 475.064 195.325 95.724
2008 90.219 574.850 665.069 308.026 215.279 51.545

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.491.105 +29,9% față de anul precedent 425.827 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.148.222 -6,1% față de anul precedent 296.180 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 1.222.800 +6,4% față de anul precedent 373.114 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 1.149.212 +0,1% față de anul precedent 270.259 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.148.098 +2,0% față de anul precedent 119.474 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 1.125.120 +13,1% față de anul precedent 127.051 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 994.536 -1,4% față de anul precedent 146.279 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.009.115 +5,1% față de anul precedent 47.432 Neraportat 1
2016 960.191 -7,2% față de anul precedent -17.662 Neraportat 0
2015 1.034.394 +4,1% față de anul precedent -53.344 Neraportat 0
2014 993.989 +3,4% față de anul precedent -1.905 Neraportat 0
2013 961.424 -5,0% față de anul precedent -25.309 Neraportat 0
2012 1.011.532 +7,9% față de anul precedent -58.662 Neraportat 0
2011 937.606 +0,9% față de anul precedent -52.328 Neraportat 0
2010 929.229 +6,8% față de anul precedent -42.519 Neraportat 0
2009 870.444 +34,6% față de anul precedent -23.434 Neraportat 0
2008 646.628 18.441 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AOANDREI OVIDIU KRESANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16345/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.663.455 RON. Profit: 129.647 RON

Cifra de afaceri: 1.663.455 RON. Profit: 129.647 RON

Cifra de afaceri
1.663.455 RON +9.66% față de anul precedent
Profit net
129.647 RON +269.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.491.105 RON +29.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.516.982 RON. Profit: 35.050 RON

Cifra de afaceri: 1.516.982 RON. Profit: 35.050 RON

Cifra de afaceri
1.516.982 RON -6.16% față de anul precedent
Profit net
35.050 RON -69.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.148.222 RON -6.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.616.488 RON. Profit: 116.200 RON

Cifra de afaceri: 1.616.488 RON. Profit: 116.200 RON

Cifra de afaceri
1.616.488 RON -30.89% față de anul precedent
Profit net
116.200 RON -22.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
1.222.800 RON +6.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.339.026 RON. Profit: 150.785 RON

Cifra de afaceri: 2.339.026 RON. Profit: 150.785 RON

Cifra de afaceri
2.339.026 RON +215.02% față de anul precedent
Profit net
150.785 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.149.212 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 742.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 742.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
742.507 RON -40.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.577 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.148.098 RON +2.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.247.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.247.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.247.512 RON -6.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.228 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.125.120 RON +13.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.329.744 RON. Profit: 98.847 RON

Cifra de afaceri: 1.329.744 RON. Profit: 98.847 RON

Cifra de afaceri
1.329.744 RON -0.56% față de anul precedent
Profit net
98.847 RON +51.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
994.536 RON -1.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.337.221 RON. Profit: 65.094 RON

Cifra de afaceri: 1.337.221 RON. Profit: 65.094 RON

Cifra de afaceri
1.337.221 RON +45.16% față de anul precedent
Profit net
65.094 RON +82.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.009.115 RON +5.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 921.197 RON. Profit: 35.681 RON

Cifra de afaceri: 921.197 RON. Profit: 35.681 RON

Cifra de afaceri
921.197 RON -31.66% față de anul precedent
Profit net
35.681 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
960.191 RON -7.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.347.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.347.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.347.906 RON +22.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
51.439 RON
Angajati
0
Datorii
1.034.394 RON +4.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.096.398 RON. Profit: 23.404 RON

Cifra de afaceri: 1.096.398 RON. Profit: 23.404 RON

Cifra de afaceri
1.096.398 RON +7.65% față de anul precedent
Profit net
23.404 RON -29.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
993.989 RON +3.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.018.508 RON. Profit: 33.353 RON

Cifra de afaceri: 1.018.508 RON. Profit: 33.353 RON

Cifra de afaceri
1.018.508 RON +17.93% față de anul precedent
Profit net
33.353 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
961.424 RON -4.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 863.647 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 863.647 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
863.647 RON +66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.333 RON
Angajati
0
Datorii
1.011.532 RON +7.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 520.265 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 520.265 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
520.265 RON -12.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.809 RON
Angajati
0
Datorii
937.606 RON +0.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 592.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 592.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
592.570 RON +221.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.085 RON
Angajati
0
Datorii
929.229 RON +6.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 184.078 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 184.078 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
184.078 RON -75.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
41.876 RON
Angajati
0
Datorii
870.444 RON +34.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 739.714 RON. Profit: 4.950 RON

Cifra de afaceri: 739.714 RON. Profit: 4.950 RON

Cifra de afaceri
739.714 RON
Profit net
4.950 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
646.628 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.042026Mentiune · Buletin 16345/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 24.04.2026

Companie
QUINTETT-GROUP SRL
CUI
18182975
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.04.2026
Registrul Comerțului
J2005002107023
EUID
ROONRC.J2005002107023
Sediu
Jud. Arad, Loc. Nădlac, Oraş Nădlac, Str. 1 DECEMBRIE, Nr. 38
Județ
Arad
Număr încheiere
349373
Data încheierii
29.04.2026
Număr dosar
1693649
Data dosarului
24.04.2026
Tribunal
Arad
Registrator
ALEXANDRA-COSMINA RÎSTEIU

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic din 24.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 16345/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4650, Arad

BB COMPUTER SRL
CUI: 1697110CAEN: 4650
Activ
ARAD, Mun. Arad1993-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.750.004 RON
Profit
21.215 RON
Angajati
9
ELECTRONIC SHOP SRL
CUI: 4967242CAEN: 4650
Activ
ARAD, Mun. Arad1993-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.169.427 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL
CUI: 27581428CAEN: 4650
Activ
ARAD, Sat Livada Com. Livada2010-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.115.034 RON
Profit
302.950 RON
Angajati
5
EURO OFFICE SRL
CUI: 15480870CAEN: 4650
Activ
ARAD, Mun. Arad2003-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.070.197 RON
Profit
108.569 RON
Angajati
4
SECUNDO SERVICE SRL
CUI: 28125829CAEN: 4650
Activ
ARAD, Mun. Arad2011-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.783 RON
Profit
148.070 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4650, Arad

CAST DAT BIT SRL
CUI: 17931127CAEN: 4650
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
822.887 RON
Profit
259.481 RON
Angajati
3
BGG PARTS SRL
CUI: 18648804CAEN: 4650
Activ
ARAD, Orş. Curtici2006-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.101 RON
Profit
11.355 RON
Angajati
0
DEM MARKET SERVICE SRL
CUI: 16936347CAEN: 4650
Activ
ARAD, Mun. Arad2004-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.322 RON
Profit
23.255 RON
Angajati
0
ARBIT AXC SRL
CUI: 26904369CAEN: 4650
Activ
ARAD, Mun. Arad2010-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.885.348 RON
Profit
805.949 RON
Angajati
3

Alte firme din Arad

PLAN-LER PROIECT SRL
CUI: 18187808CAEN: 7112
Activ
ARAD, Orş. Ineu2005-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.279 RON
Profit
30.153 RON
Angajati
0
MELSEB SRL
CUI: 18152281CAEN: 4711
Activ
ARAD, Sat Chisindia Com. Chisindia2005-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.025 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EUMIRUTH S.R.L.
CUI: 17935498CAEN: 6820
Activ
ARAD, Sat Cladova Com. Păuliş2005-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.744 RON
Profit
21.177 RON
Angajati
1
KALISTON SRL
CUI: 18385430CAEN: 7732
Activ
ARAD, Mun. Arad2006-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.775 RON
Profit
160.795 RON
Angajati
2
JONICO TRANS SRL
CUI: 22990626CAEN: 4941
Activ
ARAD, Sat Vinga Com. Vinga2007-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.152 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CROITORIA LAC S.R.L.
CUI: 44018891CAEN: 1421
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.725 RON
Profit
1.589 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul QUINTETT-GROUP SRL?

CUI-ul QUINTETT-GROUP SRL este 18182975.

Unde este sediul QUINTETT-GROUP SRL?

QUINTETT-GROUP SRL are sediul in Romania, ARAD, Orş. Nădlac, Str. 1 DECEMBRIE nr. 38, 315500, Orş. Nădlac, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata QUINTETT-GROUP SRL?

QUINTETT-GROUP SRL a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a QUINTETT-GROUP SRL in 2024?

In 2024, QUINTETT-GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.663.455 RON.

Cati angajati are QUINTETT-GROUP SRL?

QUINTETT-GROUP SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are QUINTETT-GROUP SRL?

QUINTETT-GROUP SRL are codul CAEN principal 4650 (Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii).

Ce profit a inregistrat QUINTETT-GROUP SRL in 2024?

QUINTETT-GROUP SRL a inregistrat un profit net de 129.647 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.