Activ Plătitor TVAe‑Factură

SIMDATA TOPSERV SRL

CUI: 18186799
CIF: RO18186799
Reg. Com.: J2005002528299
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 decembrie 2005 · 20 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:17

Despre SIMDATA TOPSERV SRL

SIMDATA TOPSERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Vălenii de Munte, judetul PRAHOVA, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIMDATA TOPSERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.123.916 RON, in scadere fata de anul precedent (-44.3%). Profitul net inregistrat a fost de 152.664 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 515.229 RON in 2008 la 1.123.916 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 3 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.123.916 RON
Venituri totale
1.240.071 RON
Cheltuieli totale
1.050.221 RON
Profit brut
189.850 RON
Profit net
152.664 RON
Marja profit net
13,58%
Active imobilizate
581.998 RON
Active circulante
485.969 RON
Stocuri
38.819 RON
Creanțe
343.704 RON
Casa & conturi bănci
103.446 RON
Capital propriu
859.196 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte, Bld. Nicolae Iorga nr. 81, 106400
Telefon0722480369

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte, Bld. Nicolae Iorga nr. 81, 106400
Cod poștal: 106400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte, Bld. Nicolae Iorga nr. 81, 106400
Cod postal
106400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.12.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Stare inactivitate

Data inactivare
2 iulie 2024
Data reactivare
12 iulie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.123.916 RON
Rezultat net
152.664 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.123.916 RON 2.019.330 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.240.071 RON 2.047.364 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.050.221 RON 916.645 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 189.850 RON 1.130.719 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 152.664 RON 1.110.442 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 581.998 RON 485.366 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 485.969 RON 1.154.474 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.067.967 RON 1.639.840 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 38.819 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 343.704 RON 1.071.038 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 103.446 RON 83.436 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 208.771 RON 442.215 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 859.196 RON 1.197.625 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.067.967RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.067.967 RON
Datorii totale208.771 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,3 %Profit net / active totale
ROE
17,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.123.916 -44,3% față de anul precedent 1.240.071 1.050.221 189.850 -83,2% față de anul precedent 152.664 -86,3% față de anul precedent 0 0
2023 2.019.330 +93,1% față de anul precedent 2.047.364 916.645 1.130.719 +275,7% față de anul precedent 1.110.442 +282,9% față de anul precedent 0 0
2022 1.046.015 +47,4% față de anul precedent 1.052.796 751.797 300.999 +96,9% față de anul precedent 290.003 +98,9% față de anul precedent 0 0
2021 709.810 +75,3% față de anul precedent 709.817 556.911 152.906 +495,9% față de anul precedent 145.809 +579,5% față de anul precedent 0 0
2020 404.896 -19,8% față de anul precedent 428.917 403.258 25.659 -51,4% față de anul precedent 21.460 -54,9% față de anul precedent 0 0
2019 504.519 +123,5% față de anul precedent 524.586 471.830 52.756 47.595 0 0
2018 225.710 -13,1% față de anul precedent 240.333 317.801 0 0 77.468 79.861
2017 259.659 +39,7% față de anul precedent 273.066 278.220 0 0 5.154 7.887
2016 185.932 -56,6% față de anul precedent 346.728 525.812 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 179.084 179.084
2015 428.516 -2,0% față de anul precedent 428.551 347.481 81.070 +1,1% față de anul precedent 63.424 +9,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 437.285 +16,1% față de anul precedent 447.431 367.229 80.202 +41,2% față de anul precedent 57.897 +10,6% față de anul precedent 0 0
2013 376.712 +49,9% față de anul precedent 381.817 325.026 56.791 52.355 0 0
2012 251.353 -0,5% față de anul precedent 251.383 350.043 0 0 98.660 98.660
2011 252.719 -53,1% față de anul precedent 270.198 417.513 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 147.315 147.315
2010 539.230 +12,9% față de anul precedent 677.964 613.375 64.589 -8,4% față de anul precedent 36.930 -27,0% față de anul precedent 0 0
2009 477.494 -7,3% față de anul precedent 488.455 417.936 70.519 -56,3% față de anul precedent 50.611 -62,0% față de anul precedent 0 0
2008 515.229 575.860 414.662 161.198 133.250 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 581.998 485.969 1.067.967 38.819 343.704 103.446
2023 485.366 1.154.474 1.639.840 0 1.071.038 83.436
2022 313.946 440.276 754.222 0 423.780 16.496
2021 364.538 469.163 833.701 0 445.154 24.009
2020 338.436 290.315 628.751 -40.290 264.072 66.533
2019 270.921 235.297 506.218 2.378 196.061 36.858
2018 133.118 61.209 194.327 0 58.452 2.757
2017 177.777 107.831 285.608 0 63.378 44.453
2016 122.410 31.269 153.679 96 34.876 -3.703
2015 430.333 64.260 494.593 96 13.841 50.323
2014 378.213 69.768 447.981 96 5.368 64.304
2013 321.147 83.706 404.853 0 13.096 70.610
2012 363.185 32.366 395.551 0 5.648 26.718
2011 442.549 37.764 480.313 0 13.605 24.159
2010 550.469 111.460 661.929 0 15.737 95.723
2009 944.427 53.120 997.547 0 1.095 52.025
2008 1.181.541 158.427 1.339.968 0 118.697 39.730

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 208.771 -52,8% față de anul precedent 859.196 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2023 442.215 -33,7% față de anul precedent 1.197.625 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2022 667.039 +14,2% față de anul precedent 87.183 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2021 584.231 +11,3% față de anul precedent 249.470 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2020 525.091 +10,3% față de anul precedent 103.660 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 476.018 +124,8% față de anul precedent 30.200 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2018 211.722 -5,1% față de anul precedent -17.395 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2017 223.142 +167,8% față de anul precedent 62.466 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2016 83.326 -66,0% față de anul precedent 70.353 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2015 245.155 -12,2% față de anul precedent 249.438 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2014 279.188 -18,2% față de anul precedent 186.014 Neraportat 9 +80,0% față de anul precedent
2013 341.357 -23,6% față de anul precedent 128.117 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2012 446.928 -10,1% față de anul precedent 75.762 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 497.306 -11,0% față de anul precedent 174.422 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 558.546 -30,7% față de anul precedent 360.975 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2009 805.519 -27,7% față de anul precedent 322.612 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2008 1.113.723 272.384 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

3 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SSSILVIA SORESCUfondatorNeraportatăNeraportată
SGSILVIU GABRIEL TOMAadministratorNeraportatăNeraportată
SGSILVIU- GABRIEL TOMAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

25 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
25 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32300/2026cod obiect de activitate, durată societate

cod obiect de activitate, durată societate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22303/2026modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13083/2026retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, modificare date persoane împuternicite

retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.123.916 RON. Profit: 152.664 RON

Cifra de afaceri: 1.123.916 RON. Profit: 152.664 RON

Cifra de afaceri
1.123.916 RON -44.34% față de anul precedent
Profit net
152.664 RON -86.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
208.771 RON -52.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.019.330 RON. Profit: 1.110.442 RON

Cifra de afaceri: 2.019.330 RON. Profit: 1.110.442 RON

Cifra de afaceri
2.019.330 RON +93.05% față de anul precedent
Profit net
1.110.442 RON +282.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
442.215 RON -33.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.046.015 RON. Profit: 290.003 RON

Cifra de afaceri: 1.046.015 RON. Profit: 290.003 RON

Cifra de afaceri
1.046.015 RON +47.37% față de anul precedent
Profit net
290.003 RON +98.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
667.039 RON +14.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 709.810 RON. Profit: 145.809 RON

Cifra de afaceri: 709.810 RON. Profit: 145.809 RON

Cifra de afaceri
709.810 RON +75.31% față de anul precedent
Profit net
145.809 RON +579.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
584.231 RON +11.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 404.896 RON. Profit: 21.460 RON

Cifra de afaceri: 404.896 RON. Profit: 21.460 RON

Cifra de afaceri
404.896 RON -19.75% față de anul precedent
Profit net
21.460 RON -54.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
525.091 RON +10.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 504.519 RON. Profit: 47.595 RON

Cifra de afaceri: 504.519 RON. Profit: 47.595 RON

Cifra de afaceri
504.519 RON +123.53% față de anul precedent
Profit net
47.595 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
476.018 RON +124.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 225.710 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 225.710 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
225.710 RON -13.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
79.861 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
211.722 RON -5.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 259.659 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 259.659 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
259.659 RON +39.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.887 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
223.142 RON +167.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 185.932 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 185.932 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
185.932 RON -56.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
179.084 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
83.326 RON -66.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 428.516 RON. Profit: 63.424 RON

Cifra de afaceri: 428.516 RON. Profit: 63.424 RON

Cifra de afaceri
428.516 RON -2.01% față de anul precedent
Profit net
63.424 RON +9.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
245.155 RON -12.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 437.285 RON. Profit: 57.897 RON

Cifra de afaceri: 437.285 RON. Profit: 57.897 RON

Cifra de afaceri
437.285 RON +16.08% față de anul precedent
Profit net
57.897 RON +10.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +80% față de anul precedent
Datorii
279.188 RON -18.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 376.712 RON. Profit: 52.355 RON

Cifra de afaceri: 376.712 RON. Profit: 52.355 RON

Cifra de afaceri
376.712 RON +49.87% față de anul precedent
Profit net
52.355 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
341.357 RON -23.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 251.353 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 251.353 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
251.353 RON -0.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
98.660 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
446.928 RON -10.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 25 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.082026Mentiune · Buletin 32300/2026cod obiect de activitate, durată societate

cod obiect de activitate; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SIMDATA TOPSERV SRL
CUI
18186799
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.08.2026
Registrul Comerțului
J2005002528299
EUID
ROONRC.J2005002528299
Sediu
Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Jud. Prahova, Bulevardul NICOLAE
Județ
Prahova
Număr încheiere
678115
Data încheierii
28.08.2026
Număr dosar
3143446
Data dosarului
10.08.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Bianca-Maria Penişoară

Subiecte

cod obiect de activitate, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 10.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3402016 din 27.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32300/2026 (PDF)
11.062026Mentiune · Buletin 22303/2026modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social

Companie
SIMDATA TOPSERV SRL
CUI
18186799
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.06.2026
Registrul Comerțului
J2005002528299
EUID
ROONRC.J2005002528299
Sediu
Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Jud. Prahova, Bulevardul NICOLAE
Județ
Prahova
Număr încheiere
469753
Data încheierii
10.06.2026
Număr dosar
2283938
Data dosarului
08.06.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Mihaela Claudia Ninoiu

Subiecte

modificare dovada sediu social

Documente menționate

  • Contract de închiriere din 01.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 22303/2026 (PDF)
06.042026Mentiune · Buletin 13083/2026retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, modificare date persoane împuternicite

retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice; numire, modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.03.2026

Companie
SIMDATA TOPSERV SRL
CUI
18186799
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.04.2026
Registrul Comerțului
J2005002528299
EUID
ROONRC.J2005002528299
Sediu
Jud. Prahova, Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Bulevardul NICOLAE
Județ
Prahova
Număr încheiere
282056
Data încheierii
03.04.2026
Număr dosar
1145090
Data dosarului
16.03.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Irina-Simona Nasulea

Subiecte

retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 11.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 13083/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Prahova

TEAMCAD S.R.L.
CUI: 36029652CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.126.822 RON
Profit
332.462 RON
Angajati
5
I-ENERGYLINK S.R.L.
CUI: 43428192CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2020-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.139.538 RON
Profit
229.065 RON
Angajati
1
CRIS CONSULT CONS SRL
CUI: 19178379CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2006-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.110.157 RON
Profit
690.925 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Prahova

SERVTOP SRL
CUI: 18186691CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2005-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.522.786 RON
Profit
601.036 RON
Angajati
5
UNIROM SRL
CUI: 18281057CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte2006-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.691 RON
Profit
145 RON
Angajati
0
HIDROGEO TEHNIC PROIECT SRL
CUI: 18147706CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2005-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
663.927 RON
Profit
141.435 RON
Angajati
3
GEOLOG ROMÂNIA SRL
CUI: 18329686CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.252.933 RON
Profit
159.267 RON
Angajati
4

Alte firme din Prahova

SEVIM MONT SRL
CUI: 18186780CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2005-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.497 RON
Profit
1.353 RON
Angajati
0
RODANY 2005 S.R.L.
CUI: 18197119CAEN: 4520
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2005-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.000 RON
Profit
93.168 RON
Angajati
1
AQSERVICE IT SRL
CUI: 18217445CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2005-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.633.540 RON
Profit
1.000.074 RON
Angajati
3
TELSAT SYSTEMS SRL
CUI: 17982910CAEN: 4321
Activ
PRAHOVA, Orş. Slănic2005-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
408.127 RON
Profit
93.994 RON
Angajati
2
FOREX AMD SRL
CUI: 18377012CAEN: 6612
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
697.912 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
MEPS EUROTRANS S.R.L.
CUI: 39140565CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza2018-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
756.856 RON
Profit
72.197 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIMDATA TOPSERV SRL?

CUI-ul SIMDATA TOPSERV SRL este 18186799.

Unde este sediul SIMDATA TOPSERV SRL?

SIMDATA TOPSERV SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte, Bld. Nicolae Iorga nr. 81, 106400, Orş. Vălenii de Munte, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata SIMDATA TOPSERV SRL?

SIMDATA TOPSERV SRL a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIMDATA TOPSERV SRL in 2024?

In 2024, SIMDATA TOPSERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.123.916 RON.

Cati angajati are SIMDATA TOPSERV SRL?

SIMDATA TOPSERV SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are SIMDATA TOPSERV SRL?

SIMDATA TOPSERV SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat SIMDATA TOPSERV SRL in 2024?

SIMDATA TOPSERV SRL a inregistrat un profit net de 152.664 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.