Activ Plătitor TVA

CONSTRATEG S.R.L.

CUI: 18203245
CIF: RO18203245
Reg. Com.: J08/1152/2009
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 2005 · 20 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:41

Despre CONSTRATEG S.R.L.

CONSTRATEG S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONSTRATEG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 96.495 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 1.936.282 RON in 2008 la 96.495 RON in 2024. Datoriile raportate (834.712 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
96.495 RON
Venituri totale
97.754 RON
Cheltuieli totale
291.733 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
329.612 RON
Active circulante
41.551 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
30.438 RON
Casa & conturi bănci
11.113 RON
Capital propriu
-462.429 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Nicolae Bălcescu nr. 60, 500019
Telefon02381725746

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Nicolae Bălcescu nr. 60, 500019
Cod poștal: 500019
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Nicolae Bălcescu nr. 60, 500019
Cod postal
500019
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.08.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2021

Stare inactivitate

Data inactivare
1 noiembrie 2021
Data reactivare
5 ianuarie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
96.495 RON
Rezultat net
-194.955 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 96.495 RON 102.914 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 97.754 RON 103.428 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 291.733 RON 378.921 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 193.979 RON 275.493 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 194.955 RON 276.522 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 329.612 RON 379.103 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.551 RON 179.860 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 371.163 RON 558.963 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 30.438 RON 163.418 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.113 RON 16.442 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 834.712 RON 830.052 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -462.429 RON -267.473 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active371.163RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

224,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale371.163 RON
Datorii totale834.712 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-124,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 96.495 -6,2% față de anul precedent 97.754 291.733 0 0 193.979 194.955
2023 102.914 -49,9% față de anul precedent 103.428 378.921 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 275.493 276.522
2022 205.495 -15,6% față de anul precedent 506.054 498.146 7.908 -92,9% față de anul precedent 3.350 -96,8% față de anul precedent 0 0
2021 243.346 244.440 132.632 111.808 104.476 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 8.877 95.962 0 0 87.085 87.135
2019 42.383 -96,1% față de anul precedent 42.433 350.510 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 308.077 308.501
2018 1.084.378 +1.289,0% față de anul precedent 1.084.926 324.346 760.580 752.351 0 0
2017 78.072 +11,2% față de anul precedent 84.707 153.210 0 0 68.503 69.159
2016 70.190 +316,5% față de anul precedent 70.190 137.313 0 0 67.123 67.500
2015 16.854 -76,1% față de anul precedent 18.858 262.754 0 0 Neraportat 243.896
2014 70.403 +26,9% față de anul precedent 120.061 232.190 0 0 112.129 115.748
2013 55.470 -89,8% față de anul precedent 58.828 519.786 0 0 460.958 460.958
2012 541.798 +51,8% față de anul precedent 578.515 691.769 0 0 113.254 113.254
2011 356.872 -66,8% față de anul precedent 357.008 986.364 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 629.356 629.356
2010 1.076.182 +42,6% față de anul precedent 1.078.660 787.315 291.345 +204,7% față de anul precedent 233.632 +260,2% față de anul precedent 0 0
2009 754.827 -61,0% față de anul precedent 756.990 661.387 95.603 -94,3% față de anul precedent 64.855 -95,4% față de anul precedent 0 0
2008 1.936.282 1.941.996 258.154 1.683.842 1.414.403 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 329.612 41.551 371.163 0 30.438 11.113
2023 379.103 179.860 558.963 0 163.418 16.442
2022 384.481 593.837 978.318 0 152.802 441.035
2021 613.987 341.558 955.545 0 3.389 338.169
2020 399.686 4.632 404.318 0 1.291 3.341
2019 420.228 36.498 456.726 0 19.527 16.971
2018 366.683 971.365 1.338.048 18.591 131.198 821.576
2017 340.281 838.888 1.179.169 -9.310 830.797 17.401
2016 337.364 801.018 1.138.382 -11.366 782.482 29.902
2015 331.876 862.675 1.194.551 -13.751 865.933 10.493
2014 324.798 879.739 1.204.537 0 835.198 44.541
2013 337.748 839.034 1.176.782 0 827.608 11.426
2012 423.532 831.823 1.255.355 0 821.410 10.413
2011 630.025 327.098 957.123 0 304.322 22.776
2010 810.317 753.490 1.563.807 12.525 480.939 260.026
2009 583.162 593.395 1.176.557 0 453.470 139.925
2008 584.482 943.030 1.527.512 0 309.077 633.953

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 834.712 +0,6% față de anul precedent -462.429 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 830.052 -14,5% față de anul precedent -267.473 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 970.656 +5,8% față de anul precedent 9.049 Neraportat 1
2021 917.742 +134,6% față de anul precedent 37.803 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 391.127 +9,7% față de anul precedent 13.191 Neraportat 2
2019 356.400 -61,7% față de anul precedent 100.326 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 929.221 -39,0% față de anul precedent 408.827 Neraportat 3
2017 1.522.693 +7,8% față de anul precedent -343.524 Neraportat 0
2016 1.412.747 +0,8% față de anul precedent -274.365 Neraportat 0
2015 1.401.417 +20,0% față de anul precedent -206.866 Neraportat 0
2014 1.167.507 +14,0% față de anul precedent 37.030 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 1.024.003 +59,6% față de anul precedent 152.779 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2012 641.618 +178,8% față de anul precedent 613.737 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2011 230.132 +10,9% față de anul precedent 726.991 Neraportat 7 +133,3% față de anul precedent
2010 207.460 +285,3% față de anul precedent 1.356.347 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 53.842 -56,4% față de anul precedent 1.122.715 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 123.558 1.415.003 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 96.495 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96.495 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96.495 RON -6.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
194.955 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
834.712 RON +0.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 102.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.914 RON -49.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
276.522 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
830.052 RON -14.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 205.495 RON. Profit: 3.350 RON

Cifra de afaceri: 205.495 RON. Profit: 3.350 RON

Cifra de afaceri
205.495 RON -15.55% față de anul precedent
Profit net
3.350 RON -96.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
970.656 RON +5.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 243.346 RON. Profit: 104.476 RON

Cifra de afaceri: 243.346 RON. Profit: 104.476 RON

Cifra de afaceri
243.346 RON
Profit net
104.476 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
917.742 RON +134.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
87.135 RON
Angajati
2
Datorii
391.127 RON +9.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 42.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.383 RON -96.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
308.501 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
356.400 RON -61.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.084.378 RON. Profit: 752.351 RON

Cifra de afaceri: 1.084.378 RON. Profit: 752.351 RON

Cifra de afaceri
1.084.378 RON +1288.95% față de anul precedent
Profit net
752.351 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
929.221 RON -38.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 78.072 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 78.072 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
78.072 RON +11.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.159 RON
Angajati
0
Datorii
1.522.693 RON +7.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 70.190 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.190 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.190 RON +316.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.500 RON
Angajati
0
Datorii
1.412.747 RON +0.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 16.854 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.854 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.854 RON -76.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
243.896 RON
Angajati
0
Datorii
1.401.417 RON +20.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 70.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.403 RON +26.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
115.748 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.167.507 RON +14.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 55.470 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.470 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.470 RON -89.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
460.958 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
1.024.003 RON +59.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 541.798 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 541.798 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
541.798 RON +51.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
113.254 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
641.618 RON +178.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 356.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 356.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
356.872 RON -66.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
629.356 RON
Angajati
7 +133.33% față de anul precedent
Datorii
230.132 RON +10.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.076.182 RON. Profit: 233.632 RON

Cifra de afaceri: 1.076.182 RON. Profit: 233.632 RON

Cifra de afaceri
1.076.182 RON +42.57% față de anul precedent
Profit net
233.632 RON +260.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
207.460 RON +285.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 754.827 RON. Profit: 64.855 RON

Cifra de afaceri: 754.827 RON. Profit: 64.855 RON

Cifra de afaceri
754.827 RON -61.02% față de anul precedent
Profit net
64.855 RON -95.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
53.842 RON -56.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Braşov

I.V.S. EVAL CONSTRUCT SRL
CUI: 18463563CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2006-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.689 RON
Profit
3.548 RON
Angajati
1
TEN PRO DESIGN S.R.L.
CUI: 45801424CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2022-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.915 RON
Profit
65.195 RON
Angajati
0
PROCONFORT SRL
CUI: 13397515CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2000-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.538 RON
Profit
10.339 RON
Angajati
1
ICPROA S.A.
CUI: 1095637CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.516 RON
Profit
237.366 RON
Angajati
1
ANDEMA PROIECT SRL
CUI: 35620056CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2016-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.607 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Braşov

RAND AUTONOMY SRL
CUI: 18228231CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.770.271 RON
Profit
816.544 RON
Angajati
2
KTEH COM SRL
CUI: 18059663CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2005-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.377.146 RON
Profit
1.180.149 RON
Angajati
1
TOPOGRAFUL S.R.L.
CUI: 18234098CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

EUROPEAN L & C SRL
CUI: 18201937CAEN: 4933
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.256 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BENIRUX SRL
CUI: 18206756CAEN: 4681
Activ
BRAŞOV, Sat Hălchiu Com. Hălchiu2005-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.536.260 RON
Profit
286.370 RON
Angajati
11
S & I CONTAB S.R.L.
CUI: 18215479CAEN: 6920
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.332 RON
Profit
140.064 RON
Angajati
1
CARLIDA TRAVEL & TRADE SRL
CUI: 18084896CAEN: 7911
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.832 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INEX STYLE SRL
CUI: 16651471CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.099.486 RON
Profit
0 RON
Angajati
18
A.N.H. CONT SRL
CUI: 21393743CAEN: 6920
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2007-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.825 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONSTRATEG S.R.L.?

CUI-ul CONSTRATEG S.R.L. este 18203245.

Unde este sediul CONSTRATEG S.R.L.?

CONSTRATEG S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Nicolae Bălcescu nr. 60, 500019, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata CONSTRATEG S.R.L.?

CONSTRATEG S.R.L. a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONSTRATEG S.R.L. in 2024?

In 2024, CONSTRATEG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 96.495 RON.

Cati angajati are CONSTRATEG S.R.L.?

CONSTRATEG S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CONSTRATEG S.R.L.?

CONSTRATEG S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat CONSTRATEG S.R.L. in 2024?

CONSTRATEG S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 194.955 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.