Inactiv

STELICA SRL

CUI: 1824930
CIF: 1824930
Reg. Com.: J35/2536/1991
CAEN: 4673
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 noiembrie 1992 · 33 ani
Inactivă din: 17 martie 2022
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 17:28

Despre STELICA SRL

STELICA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete" (cod CAEN 4673), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din martie 2022).

In 2024, STELICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 510 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 198.813 RON in 2008 la 510 RON in 2024. Datoriile raportate (44.457 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
510 RON
Venituri totale
510 RON
Cheltuieli totale
888 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
622 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
622 RON
Capital propriu
-43.835 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Fructelor nr. 9, 300515
Telefon056/168864

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Fructelor nr. 9, 300515
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. FRUCTELOR nr. 9
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 17 martie 2022

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
17 martie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
510 RON
Rezultat net
-378 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 510 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 510 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 888 RON 285 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 378 RON 285 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 378 RON 285 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 622 RON 100 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 622 RON 100 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 622 RON 100 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 44.457 RON 43.557 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -43.835 RON -43.457 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active622RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7.147,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale622 RON
Datorii totale44.457 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-7.047,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 510 510 888 0 0 378 378
2023 0 0 285 0 0 285 285
2022 0 0 303 0 0 303 303
2021 0 -100,0% față de anul precedent 110 5.925 0 0 5.815 5.815
2020 771 -54,0% față de anul precedent 771 2.110 0 0 1.339 1.362
2019 1.676 -47,4% față de anul precedent 1.676 2.502 0 0 826 876
2018 3.188 +33,5% față de anul precedent 3.188 3.916 0 0 728 823
2017 2.388 -46,8% față de anul precedent 2.388 2.605 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 217 289
2016 4.487 -66,9% față de anul precedent 4.487 3.623 864 -80,4% față de anul precedent 729 -81,8% față de anul precedent 0 0
2015 13.554 +56,6% față de anul precedent 13.554 9.136 4.418 4.010 Neraportat 0
2014 8.658 -18,1% față de anul precedent 8.658 9.242 0 0 584 844
2013 10.577 -45,3% față de anul precedent 10.707 13.072 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.365 2.682
2012 19.347 -74,8% față de anul precedent 19.347 17.497 1.850 -91,0% față de anul precedent 1.269 -93,1% față de anul precedent 0 0
2011 76.878 +35,1% față de anul precedent 77.049 56.416 20.633 18.321 0 0
2010 56.887 -49,3% față de anul precedent 66.498 73.233 0 0 6.735 11.259
2009 112.154 -43,6% față de anul precedent 112.158 132.054 0 0 19.896 23.649
2008 198.813 207.889 209.681 0 0 1.792 5.950

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 622 622 0 0 622
2023 0 100 100 0 0 100
2022 0 185 185 0 0 185
2021 0 5 5 0 0 5
2020 0 4.026 4.026 3.602 151 273
2019 0 4.026 4.026 3.835 0 191
2018 0 4.954 4.954 4.763 0 191
2017 0 5.718 5.718 5.671 0 47
2016 0 6.044 6.044 5.953 0 91
2015 0 6.026 6.026 5.747 0 279
2014 0 7.738 7.738 7.344 0 394
2013 0 9.149 9.149 8.280 0 869
2012 0 11.446 11.446 10.609 402 435
2011 0 4.022 4.022 3.820 0 202
2010 0 7.245 7.245 5.056 0 2.189
2009 0 11.377 11.377 7.261 0 4.116
2008 0 66.340 66.340 24.023 0 42.317

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 44.457 +2,1% față de anul precedent -43.835 Neraportat 0
2023 43.557 +0,5% față de anul precedent -43.457 Neraportat 0
2022 43.357 +1,1% față de anul precedent -43.172 Neraportat 0
2021 42.874 +4,4% față de anul precedent -42.869 Neraportat 0
2020 41.080 +3,4% față de anul precedent -37.054 Neraportat 0
2019 39.718 -0,1% față de anul precedent -35.692 Neraportat 0
2018 39.770 +0,2% față de anul precedent -34.816 Neraportat 0
2017 39.712 -0,1% față de anul precedent -33.994 Neraportat 0
2016 39.749 -1,8% față de anul precedent -33.705 Neraportat 0
2015 40.460 -12,4% față de anul precedent -34.434 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 46.182 -1,2% față de anul precedent -38.444 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 46.749 +0,8% față de anul precedent -37.600 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2012 46.364 +15,3% față de anul precedent -34.918 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2011 40.209 -34,9% față de anul precedent -36.187 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 61.753 +13,1% față de anul precedent -54.508 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2009 54.625 -36,4% față de anul precedent -43.248 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2008 85.939 -19.599 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22519/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 12320/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
510 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
378 RON
Angajati
0
Datorii
44.457 RON +2.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
285 RON
Angajati
0
Datorii
43.557 RON +0.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
303 RON
Angajati
0
Datorii
43.357 RON +1.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.815 RON
Angajati
0
Datorii
42.874 RON +4.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 771 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 771 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
771 RON -54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.362 RON
Angajati
0
Datorii
41.080 RON +3.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.676 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.676 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.676 RON -47.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
876 RON
Angajati
0
Datorii
39.718 RON -0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.188 RON +33.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
823 RON
Angajati
0
Datorii
39.770 RON +0.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.388 RON -46.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
289 RON
Angajati
0
Datorii
39.712 RON -0.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.487 RON. Profit: 729 RON

Cifra de afaceri: 4.487 RON. Profit: 729 RON

Cifra de afaceri
4.487 RON -66.9% față de anul precedent
Profit net
729 RON -81.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
39.749 RON -1.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 13.554 RON. Profit: 4.010 RON

Cifra de afaceri: 13.554 RON. Profit: 4.010 RON

Cifra de afaceri
13.554 RON +56.55% față de anul precedent
Profit net
4.010 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
40.460 RON -12.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.658 RON -18.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
844 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.182 RON -1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 10.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.577 RON -45.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.682 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
46.749 RON +0.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 19.347 RON. Profit: 1.269 RON

Cifra de afaceri: 19.347 RON. Profit: 1.269 RON

Cifra de afaceri
19.347 RON -74.83% față de anul precedent
Profit net
1.269 RON -93.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
46.364 RON +15.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 76.878 RON. Profit: 18.321 RON

Cifra de afaceri: 76.878 RON. Profit: 18.321 RON

Cifra de afaceri
76.878 RON +35.14% față de anul precedent
Profit net
18.321 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
40.209 RON -34.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 56.887 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.887 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.887 RON -49.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.259 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
61.753 RON +13.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.062026Mentiune · Buletin 22519/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
STELICA SRL
CUI
1824930
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.06.2026
Registrul Comerțului
J35/2536/1991
EUID
ROONRC.J35/2536/1991
Sediu
Municipiul Timişoara, Jud. Timiş, Str. FRUCTELOR, Nr. 9
Județ
Timiş
Număr încheiere
474753
Data încheierii
12.06.2026
Număr dosar
2098463
Data dosarului
24.05.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Nicoleta Teodorescu
Vezi Buletinul ONRC nr. 22519/2026 (PDF)
31.032026Dizolvare · Buletin 12320/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
STELICA SRL
CUI
1824930
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
31.03.2026
Registrul Comerțului
J35/2536/1991
EUID
ROONRC.J35/2536/1991
Sediu
Jud. Timiş, Municipiul Timişoara, Str. FRUCTELOR, Nr. 9
Județ
Timiş
Număr încheiere
270562
Data încheierii
31.03.2026
Număr dosar
1335068
Data dosarului
27.03.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Irina Georgeta Berci
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 12320/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4673, Timiş

KIKI & IRI 2011 SRL
CUI: 31093115CAEN: 4673
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2013-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.295.255 RON
Profit
956.304 RON
Angajati
30
OTE GRUP S.R.L.
CUI: 18082828CAEN: 4673
Activ
TIMIŞ, Orş. Buziaş2005-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.696.275 RON
Profit
912.769 RON
Angajati
13
WOODTERA GREEN TRANSPORT S.R.L.
CUI: 39711017CAEN: 4673
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2018-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.643.995 RON
Profit
30.270 RON
Angajati
2
EPOXY SYSTEM SRL
CUI: 21141592CAEN: 4673
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2007-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.531.365 RON
Profit
4.015 RON
Angajati
10
IRINOIU CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44305740CAEN: 4673
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2021-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.208.161 RON
Profit
157.447 RON
Angajati
5
TECNO CERAMICHE DESIGN SRL
CUI: 33949088CAEN: 4673
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2015-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.418.312 RON
Profit
866.068 RON
Angajati
6
PAMASA CONSTRUCT SRL
CUI: 20549462CAEN: 4673
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.869.312 RON
Profit
318.099 RON
Angajati
3
REBEL X SPORTS SRL
CUI: 32730003CAEN: 4673
Activ
TIMIŞ, Sat Pădureni Com. Pădureni2014-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.784.710 RON
Profit
2.134.409 RON
Angajati
1
CRETUNIC S.R.L.
CUI: 21788891CAEN: 4673
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2007-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.057.899 RON
Profit
73.312 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STELICA SRL?

CUI-ul STELICA SRL este 1824930.

Unde este sediul STELICA SRL?

STELICA SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Fructelor nr. 9, 300515, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata STELICA SRL?

STELICA SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STELICA SRL in 2024?

In 2024, STELICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 510 RON.

Ce activitate are STELICA SRL?

STELICA SRL are codul CAEN principal 4673 (Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete).

Ce profit a inregistrat STELICA SRL in 2024?

STELICA SRL a inregistrat o pierdere neta de 378 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.