Activ Plătitor TVA

YOCUMINE SRL

CUI: 18255481
CIF: RO18255481
Reg. Com.: J2005003179225
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 decembrie 2005 · 20 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:52

Despre YOCUMINE SRL

YOCUMINE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, YOCUMINE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.840.239 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.5%). Profitul net inregistrat a fost de 309.074 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.840.239 RON
Venituri totale
1.889.078 RON
Cheltuieli totale
1.532.055 RON
Profit brut
357.023 RON
Profit net
309.074 RON
Marja profit net
16,80%
Active imobilizate
21.925 RON
Active circulante
3.288.814 RON
Stocuri
1.724.758 RON
Creanțe
270.477 RON
Casa & conturi bănci
88.332 RON
Capital propriu
2.591.863 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Dacia nr. 37, 700426
Telefon0740230104

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Dacia nr. 37, 700426
Cod poștal: 700426
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Dacia nr. 37, 700426
Cod postal
700426
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 05.01.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
20 februarie 2017

Stare inactivitate

Data inactivare
14 iunie 2012
Data reactivare
27 ianuarie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.840.239 RON
Rezultat net
309.074 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.840.239 RON 1.760.828 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.889.078 RON 1.788.356 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.532.055 RON 1.280.182 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 357.023 RON 508.174 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 309.074 RON 492.953 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21.925 RON 22.059 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.288.814 RON 2.882.847 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.310.739 RON 2.904.906 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.724.758 RON 1.236.785 RON
CreanțeSume de încasat 270.477 RON 280.517 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 88.332 RON 635.545 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 718.876 RON 618.429 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.591.863 RON 2.286.477 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.310.739RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.310.739 RON
Datorii totale718.876 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,3 %Profit net / active totale
ROE
11,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.840.239 +4,5% față de anul precedent 1.889.078 1.532.055 357.023 -29,7% față de anul precedent 309.074 -37,3% față de anul precedent 0 0
2023 1.760.828 -0,6% față de anul precedent 1.788.356 1.280.182 508.174 -4,7% față de anul precedent 492.953 -4,8% față de anul precedent 0 0
2022 1.771.342 +4,7% față de anul precedent 1.835.894 1.302.815 533.079 +11,9% față de anul precedent 517.699 +12,2% față de anul precedent 0 0
2021 1.692.118 +16,1% față de anul precedent 1.748.258 1.271.835 476.423 +51,9% față de anul precedent 461.287 +53,8% față de anul precedent 0 0
2020 1.457.421 +13,8% față de anul precedent 1.468.388 1.154.651 313.737 +14,9% față de anul precedent 299.947 +15,3% față de anul precedent 0 0
2019 1.280.938 +12,2% față de anul precedent 1.293.674 1.020.643 273.031 +33,1% față de anul precedent 260.124 +34,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.141.265 +126,4% față de anul precedent 1.146.479 941.304 205.175 +217,5% față de anul precedent 193.761 +225,2% față de anul precedent 0 0
2017 504.013 505.460 440.831 64.629 59.580 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 0 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0
2008 0 0 2.432 0 0 2.432 2.432

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21.925 3.288.814 3.310.739 1.724.758 270.477 88.332
2023 22.059 2.882.847 2.904.906 1.236.785 280.517 635.545
2022 8.568 2.715.036 2.723.604 1.301.889 321.525 421.622
2021 9.993 1.878.366 1.888.359 818.269 345.154 714.943
2020 11.609 1.238.869 1.250.478 582.840 280.724 375.305
2019 0 850.306 850.306 431.835 87.252 331.219
2018 0 612.418 612.418 321.199 134.636 156.583
2017 0 293.069 293.069 154.459 26.268 112.342
2016 191 3.107 3.298 2.825 0 282
2015 191 3.107 3.298 2.825 0 282
2014 191 3.107 3.298 2.825 0 282
2013 191 3.107 3.298 2.825 0 282
2012 191 3.107 3.298 2.825 0 282
2011 191 3.107 3.298 2.825 0 282
2008 191 3.106 3.297 2.824 0 282

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 718.876 +16,2% față de anul precedent 2.591.863 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 618.429 -33,5% față de anul precedent 2.286.477 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 930.080 +51,8% față de anul precedent 1.793.524 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 612.533 +40,5% față de anul precedent 1.275.826 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 435.939 +29,9% față de anul precedent 814.539 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 335.714 -7,9% față de anul precedent 514.592 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 364.679 +52,5% față de anul precedent 247.739 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 239.091 +2.586,4% față de anul precedent 53.978 Neraportat 1
2016 8.900 0,0% față de anul precedent -5.602 Neraportat 0
2015 8.900 0,0% față de anul precedent -5.602 Neraportat 0
2014 8.900 0,0% față de anul precedent -5.602 Neraportat 0
2013 8.900 0,0% față de anul precedent -5.602 Neraportat 0
2012 8.900 0,0% față de anul precedent -5.602 Neraportat 0
2011 8.900 0,0% față de anul precedent -5.602 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 8.900 -5.603 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACAdrian CiobanuadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23999/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.840.239 RON. Profit: 309.074 RON

Cifra de afaceri: 1.840.239 RON. Profit: 309.074 RON

Cifra de afaceri
1.840.239 RON +4.51% față de anul precedent
Profit net
309.074 RON -37.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
718.876 RON +16.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.760.828 RON. Profit: 492.953 RON

Cifra de afaceri: 1.760.828 RON. Profit: 492.953 RON

Cifra de afaceri
1.760.828 RON -0.59% față de anul precedent
Profit net
492.953 RON -4.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
618.429 RON -33.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.771.342 RON. Profit: 517.699 RON

Cifra de afaceri: 1.771.342 RON. Profit: 517.699 RON

Cifra de afaceri
1.771.342 RON +4.68% față de anul precedent
Profit net
517.699 RON +12.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
930.080 RON +51.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.692.118 RON. Profit: 461.287 RON

Cifra de afaceri: 1.692.118 RON. Profit: 461.287 RON

Cifra de afaceri
1.692.118 RON +16.1% față de anul precedent
Profit net
461.287 RON +53.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
612.533 RON +40.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.457.421 RON. Profit: 299.947 RON

Cifra de afaceri: 1.457.421 RON. Profit: 299.947 RON

Cifra de afaceri
1.457.421 RON +13.78% față de anul precedent
Profit net
299.947 RON +15.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
435.939 RON +29.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.280.938 RON. Profit: 260.124 RON

Cifra de afaceri: 1.280.938 RON. Profit: 260.124 RON

Cifra de afaceri
1.280.938 RON +12.24% față de anul precedent
Profit net
260.124 RON +34.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
335.714 RON -7.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.141.265 RON. Profit: 193.761 RON

Cifra de afaceri: 1.141.265 RON. Profit: 193.761 RON

Cifra de afaceri
1.141.265 RON +126.44% față de anul precedent
Profit net
193.761 RON +225.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
364.679 RON +52.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 504.013 RON. Profit: 59.580 RON

Cifra de afaceri: 504.013 RON. Profit: 59.580 RON

Cifra de afaceri
504.013 RON
Profit net
59.580 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
239.091 RON +2586.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.900 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.900 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.900 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.900 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.900 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
8.900 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.432 RON
Angajati
2
Datorii
8.900 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataYOCUMINE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Iaşi (IAŞI)

YOCUMINE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Iaşi (IAŞI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.062026Mentiune · Buletin 23999/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
YOCUMINE SRL
CUI
18255481
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.06.2026
Registrul Comerțului
J22/3179/2005
EUID
ROONRC.J22/3179/2005
Sediu
Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi, B-dul DACIA, Nr. 37, Bl. DC5, Etaj 2, Ap. 8
Județ
Iaşi
Număr încheiere
504907
Data încheierii
23.06.2026
Număr dosar
2445439
Data dosarului
18.06.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Claudia Barbu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2445439 din 18.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23999/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Iaşi

SPRINT CAR SRL
CUI: 24291438CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2008-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.875.373 RON
Profit
814.731 RON
Angajati
5
AUTOCRAFT SERVICE SRL
CUI: 31551123CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.840.141 RON
Profit
109.927 RON
Angajati
9
BARIZ-AUTO S.R.L.
CUI: 47015148CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2022-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.889.607 RON
Profit
41.622 RON
Angajati
6
CARFIT SOLUTIONS SRL
CUI: 36610964CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.825.853 RON
Profit
41.605 RON
Angajati
8
AUTOSTAR MILES SRL
CUI: 37755432CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.270.843 RON
Profit
320.153 RON
Angajati
6
GREEN CAR SERVICE SRL
CUI: 28900630CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2011-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.585.717 RON
Profit
148.553 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Iaşi

ROBBY CAR SRL
CUI: 18226672CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.699.873 RON
Profit
14.026 RON
Angajati
6
SAM COM TOTAL SRL
CUI: 18608427CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Orş. Podu Iloaiei2006-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.834 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
BISMARK ŞI PICASSO SRL
CUI: 18135167CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.171.268 RON
Profit
1.012.035 RON
Angajati
13
LAUTEMAR SRL
CUI: 18743334CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2006-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
768.268 RON
Profit
21.282 RON
Angajati
8

Alte firme din Iaşi

IULIAN DESIGN SRL
CUI: 18255465CAEN: 4331
Activ
IAŞI, Sat Vişan Com. Bârnova2005-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DAROM HOME CENTER SRL
CUI: 18255490CAEN: 7500
Activ
IAŞI, Orş. Hârlău2005-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.631.791 RON
Profit
4.514 RON
Angajati
4
LOMAR FORCE SRL
CUI: 18278094CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2006-01-13
fara e-Factura
ULIMED SRL
CUI: 18081962CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.405 RON
Profit
269.755 RON
Angajati
1
INFOSTAR GRUP IMPEX SRL
CUI: 16270248CAEN: 4619
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.775 RON
Profit
2.543 RON
Angajati
1
VIBROTEST SRL
CUI: 22282158CAEN: 7120
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.596 RON
Profit
39.261 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul YOCUMINE SRL?

CUI-ul YOCUMINE SRL este 18255481.

Unde este sediul YOCUMINE SRL?

YOCUMINE SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Dacia nr. 37, 700426, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata YOCUMINE SRL?

YOCUMINE SRL a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a YOCUMINE SRL in 2024?

In 2024, YOCUMINE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.840.239 RON.

Cati angajati are YOCUMINE SRL?

YOCUMINE SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are YOCUMINE SRL?

YOCUMINE SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat YOCUMINE SRL in 2024?

YOCUMINE SRL a inregistrat un profit net de 309.074 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.