Activ

N.T.M. ADVERTISING SRL

CUI: 18281138
CIF: 18281138
Reg. Com.: J33/46/2006
CAEN: 5813
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 ianuarie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Activităţi de editare a revistelor şi periodicelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:39

Despre N.T.M. ADVERTISING SRL

N.T.M. ADVERTISING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Suceava, judetul SUCEAVA, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de editare a revistelor şi periodicelor" (cod CAEN 5813), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, N.T.M. ADVERTISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
895 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
10.271 RON
Active circulante
13.557 RON
Stocuri
12.180 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.377 RON
Capital propriu
-141.015 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Mihai Viteazul nr. 29, 720061
Telefon0741183184

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Mihai Viteazul nr. 29, 720061
Cod poștal: 720005
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Mihai Viteazul nr. 29, 720005
Cod postal
720005
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.01.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 6 iunie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-895 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 895 RON 42.425 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 895 RON 42.425 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 895 RON 42.425 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.271 RON 10.271 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 13.557 RON 23.254 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 23.828 RON 33.525 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 12.180 RON 12.180 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 8.100 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.377 RON 2.974 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 164.843 RON 173.645 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -141.015 RON -140.120 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active23.828RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

691,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale23.828 RON
Datorii totale164.843 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-591,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 895 0 0 895 895
2023 0 0 42.425 0 0 42.425 42.425
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 55.945 0 0 55.945 55.945
2021 21.430 +19,9% față de anul precedent 21.586 90.272 0 0 68.686 68.932
2020 17.879 -70,4% față de anul precedent 17.977 85.569 0 0 67.592 67.804
2019 60.442 -45,9% față de anul precedent 60.442 129.488 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 69.046 69.737
2018 111.678 -7,5% față de anul precedent 113.133 109.788 3.345 1.934 0 0
2017 120.685 -0,7% față de anul precedent 120.696 123.790 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.094 4.302
2016 121.560 -21,9% față de anul precedent 129.915 112.719 17.196 -64,2% față de anul precedent 15.228 -64,8% față de anul precedent 0 0
2015 155.629 +27,8% față de anul precedent 167.293 119.244 48.049 +33,5% față de anul precedent 43.313 +34,0% față de anul precedent 0 0
2014 121.782 +3,9% față de anul precedent 133.503 97.512 35.991 -2,5% față de anul precedent 32.316 -3,3% față de anul precedent 0 0
2013 117.182 +5,7% față de anul precedent 127.592 90.681 36.911 +136,7% față de anul precedent 33.426 +151,3% față de anul precedent 0 0
2012 110.889 +3,4% față de anul precedent 119.075 103.482 15.593 +77,8% față de anul precedent 13.300 +80,7% față de anul precedent 0 0
2011 107.251 -16,7% față de anul precedent 115.424 106.653 8.771 -38,4% față de anul precedent 7.361 -20,5% față de anul precedent 0 0
2010 128.760 -19,7% față de anul precedent 137.136 122.887 14.249 -37,5% față de anul precedent 9.260 -52,0% față de anul precedent 0 0
2009 160.413 +55,1% față de anul precedent 163.497 140.700 22.797 19.284 0 0
2008 103.408 103.446 119.163 0 0 15.717 15.717

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.271 13.557 23.828 12.180 0 1.377
2023 10.271 23.254 33.525 12.180 8.100 2.974
2022 10.271 21.469 31.740 12.180 8.150 1.139
2021 10.270 28.333 38.603 12.180 15.647 506
2020 10.270 59.516 69.786 12.180 42.676 4.660
2019 10.270 126.268 136.538 12.180 108.647 5.441
2018 10.270 169.606 179.876 3.104 98.750 67.752
2017 10.270 164.627 174.897 -1.080 105.587 60.120
2016 10.270 181.390 191.660 -2.041 115.421 68.010
2015 10.270 238.690 248.960 0 173.280 65.410
2014 10.115 178.749 188.864 500 132.400 45.849
2013 10.959 136.602 147.561 0 26.195 110.407
2012 11.881 92.099 103.980 4.000 33.204 54.895
2011 12.801 68.639 81.440 0 24.124 44.515
2010 13.721 62.653 76.374 0 20.544 42.109
2009 14.641 97.967 112.608 0 57.008 40.959
2008 10.270 24.515 34.785 2.990 7.184 14.341

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 164.843 -5,1% față de anul precedent -141.015 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 173.645 +34,2% față de anul precedent -140.120 Neraportat 1
2022 129.435 +61,1% față de anul precedent -97.695 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 80.353 +88,6% față de anul precedent -41.750 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 42.605 +2,6% față de anul precedent 27.181 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 41.529 +174,5% față de anul precedent 95.009 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 15.129 +25,2% față de anul precedent 164.747 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 12.085 -50,8% față de anul precedent 162.812 Neraportat 3
2016 24.546 -67,6% față de anul precedent 167.114 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 75.825 +30,6% față de anul precedent 151.887 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 58.069 +21,5% față de anul precedent 108.573 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 47.791 +21,8% față de anul precedent 76.257 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 39.246 +30,8% față de anul precedent 42.830 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 30.006 -37,9% față de anul precedent 29.530 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 48.280 -51,6% față de anul precedent 22.169 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 99.699 +142,2% față de anul precedent 12.909 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 41.159 -6.374 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
895 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
164.843 RON -5.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.425 RON
Angajati
1
Datorii
173.645 RON +34.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55.945 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
129.435 RON +61.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 21.430 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.430 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.430 RON +19.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
68.932 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
80.353 RON +88.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 17.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 17.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
17.879 RON -70.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.804 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
42.605 RON +2.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 60.442 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.442 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.442 RON -45.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
69.737 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
41.529 RON +174.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 111.678 RON. Profit: 1.934 RON

Cifra de afaceri: 111.678 RON. Profit: 1.934 RON

Cifra de afaceri
111.678 RON -7.46% față de anul precedent
Profit net
1.934 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
15.129 RON +25.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 120.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 120.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
120.685 RON -0.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.302 RON
Angajati
3
Datorii
12.085 RON -50.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 121.560 RON. Profit: 15.228 RON

Cifra de afaceri: 121.560 RON. Profit: 15.228 RON

Cifra de afaceri
121.560 RON -21.89% față de anul precedent
Profit net
15.228 RON -64.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
24.546 RON -67.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 155.629 RON. Profit: 43.313 RON

Cifra de afaceri: 155.629 RON. Profit: 43.313 RON

Cifra de afaceri
155.629 RON +27.79% față de anul precedent
Profit net
43.313 RON +34.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
75.825 RON +30.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 121.782 RON. Profit: 32.316 RON

Cifra de afaceri: 121.782 RON. Profit: 32.316 RON

Cifra de afaceri
121.782 RON +3.93% față de anul precedent
Profit net
32.316 RON -3.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
58.069 RON +21.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 117.182 RON. Profit: 33.426 RON

Cifra de afaceri: 117.182 RON. Profit: 33.426 RON

Cifra de afaceri
117.182 RON +5.68% față de anul precedent
Profit net
33.426 RON +151.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
47.791 RON +21.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 110.889 RON. Profit: 13.300 RON

Cifra de afaceri: 110.889 RON. Profit: 13.300 RON

Cifra de afaceri
110.889 RON +3.39% față de anul precedent
Profit net
13.300 RON +80.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
39.246 RON +30.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 107.251 RON. Profit: 7.361 RON

Cifra de afaceri: 107.251 RON. Profit: 7.361 RON

Cifra de afaceri
107.251 RON -16.7% față de anul precedent
Profit net
7.361 RON -20.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
30.006 RON -37.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 128.760 RON. Profit: 9.260 RON

Cifra de afaceri: 128.760 RON. Profit: 9.260 RON

Cifra de afaceri
128.760 RON -19.73% față de anul precedent
Profit net
9.260 RON -51.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.280 RON -51.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 160.413 RON. Profit: 19.284 RON

Cifra de afaceri: 160.413 RON. Profit: 19.284 RON

Cifra de afaceri
160.413 RON +55.13% față de anul precedent
Profit net
19.284 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
99.699 RON +142.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 103.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.408 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.717 RON
Angajati
2
Datorii
41.159 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataN.T.M. ADVERTISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5813 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

N.T.M. ADVERTISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5813 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5813, Suceava

NEW TIMES MEDIA SRL
CUI: 15133951CAEN: 5813
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2003-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
850.108 RON
Profit
377.907 RON
Angajati
4
CRONICA MEDIA S.R.L.
CUI: 33671592CAEN: 5813
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2014-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.800 RON
Profit
188.934 RON
Angajati
1
MEDIA ROM-SOR SRL
CUI: 12838168CAEN: 5813
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2000-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.480 RON
Profit
65.139 RON
Angajati
1
VALORI MEDIA S.R.L.
CUI: 37511462CAEN: 5813
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.331 RON
Profit
106.467 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

DONISAN SRL
CUI: 18275080CAEN: 1011
Activ
SUCEAVA, Sat Satu Mare Com. Satu Mare2006-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.593 RON
Profit
58.976 RON
Angajati
1
NEL-CRIS SRL
CUI: 18262322CAEN: 4631
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2006-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.681.708 RON
Profit
52.596 RON
Angajati
2
PANVIO SRL
CUI: 18289646CAEN: 1071
Activ
SUCEAVA, Sat Buda Com. Zvoriştea2006-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.974.401 RON
Profit
20.953 RON
Angajati
47
AXIAL CARGO LINE SRL
CUI: 17996070CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Loc. Milişăuţi Orş. Milişăuţi2005-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
569.299 RON
Profit
51.559 RON
Angajati
1
NICOLEON SRL
CUI: 18458931CAEN: 0111
Activ
SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea2006-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.481 RON
Profit
96.789 RON
Angajati
2
EURODRAV SRL
CUI: 15730984CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci2003-09-10
fara e-Factura
KAMPEN SRL
CUI: 22698436CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba2007-11-07
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul N.T.M. ADVERTISING SRL?

CUI-ul N.T.M. ADVERTISING SRL este 18281138.

Unde este sediul N.T.M. ADVERTISING SRL?

N.T.M. ADVERTISING SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Mihai Viteazul nr. 29, 720061, Mun. Suceava, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata N.T.M. ADVERTISING SRL?

N.T.M. ADVERTISING SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a N.T.M. ADVERTISING SRL in 2024?

In 2024, N.T.M. ADVERTISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are N.T.M. ADVERTISING SRL?

N.T.M. ADVERTISING SRL are codul CAEN principal 5813 (Activităţi de editare a revistelor şi periodicelor).

Ce profit a inregistrat N.T.M. ADVERTISING SRL in 2024?

N.T.M. ADVERTISING SRL a inregistrat o pierdere neta de 895 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.