Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 02:33
Despre CRISSOFT CONSULTING SRL
CRISSOFT CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CRISSOFT CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 227.792 RON, in crestere fata de anul precedent (+35.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 315.876 RON in 2008 la 227.792 RON in 2024. Datoriile raportate (343.609 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din octombrie 2023. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 227.792 RON
- Venituri totale
- 227.792 RON
- Cheltuieli totale
- 273.620 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 264.124 RON
- Active circulante
- 69.470 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 58.005 RON
- Casa & conturi bănci
- 11.465 RON
- Capital propriu
- -10.015 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Pajurei nr. 2B
- Detalii
- O CAMERA IN SUPRAFATA DE 12.12 MP
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 17.01.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 octombrie 2023)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 227.792 RON
- Rezultat net
- -51.847 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 227.792 RON | 168.479 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 227.792 RON | 168.479 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 273.620 RON | 70.079 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 98.400 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 89.662 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 45.828 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 51.847 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 264.124 RON | 11.079 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 69.470 RON | 142.516 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 333.594 RON | 153.595 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 58.005 RON | 7.767 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 11.465 RON | 134.749 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 343.609 RON | 111.763 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -10.015 RON | 41.832 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,20 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -3,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 227.792 +35,2% față de anul precedent | 227.792 | 273.620 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 45.828 | 51.847 |
| 2023 | 168.479 +125,9% față de anul precedent | 168.479 | 70.079 | 98.400 +294,5% față de anul precedent | 89.662 +294,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 74.584 +657,8% față de anul precedent | 74.584 | 49.639 | 24.945 | 22.707 | 0 | 0 |
| 2021 | 9.842 -69,1% față de anul precedent | 9.842 | 16.058 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 6.216 | 6.511 |
| 2020 | 31.826 | 31.826 | 13.723 | 18.103 | 17.244 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 82.236 | 0 | 0 | 82.236 | 82.236 |
| 2018 | 53.392 -50,5% față de anul precedent | 189.392 | 321.040 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 131.648 | 137.330 |
| 2017 | 107.867 +111,0% față de anul precedent | 107.867 | 77.887 | 29.980 | 26.744 | 0 | 0 |
| 2016 | 51.128 -29,0% față de anul precedent | 51.128 | 67.011 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 15.883 | 17.417 |
| 2015 | 72.003 +20,0% față de anul precedent | 72.003 | 65.647 | 6.356 | 4.196 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 59.998 +37,5% față de anul precedent | 60.159 | 63.749 | 0 | 0 | 3.590 | 5.396 |
| 2013 | 43.652 -1,6% față de anul precedent | 43.655 | 53.129 | 0 | 0 | 9.474 | 11.113 |
| 2012 | 44.377 +67,8% față de anul precedent | 44.634 | 65.173 | 0 | 0 | 20.539 | 23.211 |
| 2011 | 26.443 -60,5% față de anul precedent | 26.472 | 56.016 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 29.544 | 30.456 |
| 2010 | 66.880 -49,9% față de anul precedent | 73.882 | 56.388 | 17.494 -63,3% față de anul precedent | 8.595 -75,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 133.473 -57,8% față de anul precedent | 133.485 | 85.828 | 47.657 -77,4% față de anul precedent | 34.711 -80,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 315.876 | 315.937 | 104.704 | 211.233 | 176.615 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 264.124 | 69.470 | 333.594 | 0 | 58.005 | 11.465 |
| 2023 | 11.079 | 142.516 | 153.595 | 0 | 7.767 | 134.749 |
| 2022 | 15.322 | 15.360 | 30.682 | 0 | 12.092 | 3.268 |
| 2021 | 11.931 | 27.544 | 39.475 | 0 | 16.689 | 10.855 |
| 2020 | 12.652 | 16.834 | 29.486 | 0 | 15.702 | 1.132 |
| 2019 | 5.593 | 18.648 | 24.241 | 0 | 17.883 | 765 |
| 2018 | 7.634 | 26.362 | 33.996 | 0 | 21.411 | 4.951 |
| 2017 | 232.425 | 45.788 | 278.213 | 0 | 20.195 | 25.593 |
| 2016 | 237.759 | 20.867 | 258.626 | 0 | 9.725 | 11.142 |
| 2015 | 235.690 | 22.529 | 258.219 | 0 | 0 | 22.529 |
| 2014 | 198.735 | 27.824 | 226.559 | 10 | 5.547 | 22.267 |
| 2013 | 202.938 | 24.229 | 227.167 | 10 | 15.474 | 8.745 |
| 2012 | 206.819 | 20.713 | 227.532 | 10 | 20.687 | 16 |
| 2011 | 241.803 | 8.489 | 250.292 | 9 | 585 | 7.895 |
| 2010 | 250.535 | 31.512 | 282.047 | 10 | 31.502 | 0 |
| 2009 | 256.271 | 16.608 | 272.879 | 10 | 4.450 | 12.148 |
| 2008 | 423.170 | 17.631 | 440.801 | 0 | 4.010 | 13.621 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 343.609 +207,4% față de anul precedent | -10.015 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 111.763 +42,4% față de anul precedent | 41.832 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 78.511 -28,6% față de anul precedent | -47.829 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 110.012 +17,6% față de anul precedent | -70.537 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 93.512 -11,4% față de anul precedent | -64.026 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 105.511 +219,4% față de anul precedent | -81.270 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 33.030 -76,4% față de anul precedent | 966 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 139.917 -4,9% față de anul precedent | 138.296 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 147.074 +7,7% față de anul precedent | 111.552 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 136.532 -9,9% față de anul precedent | 128.969 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 151.567 +3,7% față de anul precedent | 82.284 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 146.208 +9,4% față de anul precedent | 87.681 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 133.690 +25,1% față de anul precedent | 98.794 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 106.896 +7,7% față de anul precedent | 149.471 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 99.219 +3,8% față de anul precedent | 185.838 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 95.636 -32,6% față de anul precedent | 177.243 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 141.889 | 298.912 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| SLSIMONA LUPAN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36271/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 227.792 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 227.792 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 227.792 RON +35.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 51.847 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 343.609 RON +207.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 168.479 RON. Profit: 89.662 RON
Cifra de afaceri: 168.479 RON. Profit: 89.662 RON
- Cifra de afaceri
- 168.479 RON +125.89% față de anul precedent
- Profit net
- 89.662 RON +294.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 111.763 RON +42.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 74.584 RON. Profit: 22.707 RON
Cifra de afaceri: 74.584 RON. Profit: 22.707 RON
- Cifra de afaceri
- 74.584 RON +657.81% față de anul precedent
- Profit net
- 22.707 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 78.511 RON -28.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.842 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 9.842 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 9.842 RON -69.08% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 6.511 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 110.012 RON +17.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 31.826 RON. Profit: 17.244 RON
Cifra de afaceri: 31.826 RON. Profit: 17.244 RON
- Cifra de afaceri
- 31.826 RON
- Profit net
- 17.244 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 93.512 RON -11.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 82.236 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 105.511 RON +219.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 53.392 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 53.392 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 53.392 RON -50.5% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 137.330 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 33.030 RON -76.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 107.867 RON. Profit: 26.744 RON
Cifra de afaceri: 107.867 RON. Profit: 26.744 RON
- Cifra de afaceri
- 107.867 RON +110.97% față de anul precedent
- Profit net
- 26.744 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 139.917 RON -4.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 51.128 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 51.128 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 51.128 RON -28.99% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 17.417 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 147.074 RON +7.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 72.003 RON. Profit: 4.196 RON
Cifra de afaceri: 72.003 RON. Profit: 4.196 RON
- Cifra de afaceri
- 72.003 RON +20.01% față de anul precedent
- Profit net
- 4.196 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 136.532 RON -9.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 59.998 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 59.998 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 59.998 RON +37.45% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.396 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 151.567 RON +3.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 43.652 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 43.652 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 43.652 RON -1.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.113 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 146.208 RON +9.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 44.377 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.377 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.377 RON +67.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.211 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 133.690 RON +25.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 26.443 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 26.443 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 26.443 RON -60.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 30.456 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 106.896 RON +7.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 66.880 RON. Profit: 8.595 RON
Cifra de afaceri: 66.880 RON. Profit: 8.595 RON
- Cifra de afaceri
- 66.880 RON -49.89% față de anul precedent
- Profit net
- 8.595 RON -75.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 99.219 RON +3.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 133.473 RON. Profit: 34.711 RON
Cifra de afaceri: 133.473 RON. Profit: 34.711 RON
- Cifra de afaceri
- 133.473 RON -57.75% față de anul precedent
- Profit net
- 34.711 RON -80.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 95.636 RON -32.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 315.876 RON. Profit: 176.615 RON
Cifra de afaceri: 315.876 RON. Profit: 176.615 RON
- Cifra de afaceri
- 315.876 RON
- Profit net
- 176.615 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 141.889 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
01.102026Mentiune · Buletin 36271/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 01.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- CRISSOFT CONSULTING SRL
- CUI
- 18288217
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 01.10.2026
- Registrul Comerțului
- J40/487/2006
- EUID
- ROONRC.J40/487/2006
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Strada PAJUREI, Nr. 2B, O CAMERA IN SUPRAFATA DE 12,12 MP,
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 775188
- Data încheierii
- 01.10.2026
- Număr dosar
- 3515838
- Data dosarului
- 03.09.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Bianca-Maria Penişoară
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 01.09.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 03.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CRISSOFT CONSULTING SRL?
CUI-ul CRISSOFT CONSULTING SRL este 18288217.
Unde este sediul CRISSOFT CONSULTING SRL?
CRISSOFT CONSULTING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Pajurei nr. 2B, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata CRISSOFT CONSULTING SRL?
CRISSOFT CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CRISSOFT CONSULTING SRL in 2024?
In 2024, CRISSOFT CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 227.792 RON.
Ce activitate are CRISSOFT CONSULTING SRL?
CRISSOFT CONSULTING SRL are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).
Ce profit a inregistrat CRISSOFT CONSULTING SRL in 2024?
CRISSOFT CONSULTING SRL a inregistrat o pierdere neta de 51.847 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.