Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 22:34
Despre MILLENIUM GSM S.R.L.
MILLENIUM GSM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9512). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MILLENIUM GSM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.945 RON, in scadere fata de anul precedent (-36.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 72.579 RON in 2008 la 90.945 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 90.945 RON
- Venituri totale
- 90.945 RON
- Cheltuieli totale
- 92.190 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 56.635 RON
- Stocuri
- 54.333 RON
- Creanțe
- 395 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.907 RON
- Capital propriu
- 6.875 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Elena Farago nr. 3, 200272
- Cod postal
- 200272
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 26.01.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 90.945 RON
- Rezultat net
- -1.245 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 90.945 RON | 142.905 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 90.945 RON | 142.905 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 92.190 RON | 144.573 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.245 RON | 1.668 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.245 RON | 2.926 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 56.635 RON | 61.179 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 56.635 RON | 61.179 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 54.333 RON | 54.333 RON |
| CreanțeSume de încasat | 395 RON | 1 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.907 RON | 6.845 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 49.760 RON | 53.059 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 6.875 RON | 8.120 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,14 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 12,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 90.945 -36,4% față de anul precedent | 90.945 | 92.190 | 0 | 0 | 1.245 | 1.245 |
| 2023 | 142.905 -29,5% față de anul precedent | 142.905 | 144.573 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.668 | 2.926 |
| 2022 | 202.618 +77,3% față de anul precedent | 202.618 | 164.564 | 38.054 +251,5% față de anul precedent | 36.069 +241,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 114.290 +44,2% față de anul precedent | 114.290 | 103.465 | 10.825 +31,6% față de anul precedent | 10.562 +36,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 79.279 -16,3% față de anul precedent | 79.279 | 71.052 | 8.227 -74,4% față de anul precedent | 7.735 -75,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 94.685 +38,2% față de anul precedent | 94.685 | 62.594 | 32.091 +116,7% față de anul precedent | 31.141 +120,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 68.500 -30,0% față de anul precedent | 68.500 | 53.694 | 14.806 -49,9% față de anul precedent | 14.120 -50,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 97.920 -42,6% față de anul precedent | 97.920 | 68.381 | 29.539 +53,3% față de anul precedent | 28.560 +62,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 170.557 +9,4% față de anul precedent | 170.557 | 151.290 | 19.267 -42,9% față de anul precedent | 17.561 -39,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 155.944 +199,7% față de anul precedent | 155.944 | 122.212 | 33.732 -1,5% față de anul precedent | 29.054 -11,1% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 52.027 +3,4% față de anul precedent | 52.027 | 17.775 | 34.252 +287,0% față de anul precedent | 32.691 +345,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 50.331 +66,5% față de anul precedent | 50.331 | 41.481 | 8.850 | 7.340 | 0 | 0 |
| 2012 | 30.225 -23,6% față de anul precedent | 30.225 | 45.687 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 15.462 | 16.370 |
| 2011 | 39.577 +3,4% față de anul precedent | 39.655 | 39.081 | 574 | 0 | 0 | 616 |
| 2010 | 38.262 -3,6% față de anul precedent | 38.262 | 45.493 | 0 | 0 | 7.231 | 8.881 |
| 2009 | 39.676 -45,3% față de anul precedent | 39.679 | 64.770 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 25.091 | 27.502 |
| 2008 | 72.579 | 72.595 | 36.829 | 35.766 | 33.951 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 56.635 | 56.635 | 54.333 | 395 | 1.907 |
| 2023 | 0 | 61.179 | 61.179 | 54.333 | 1 | 6.845 |
| 2022 | 1.200 | 93.285 | 94.485 | 54.841 | 28.436 | 10.008 |
| 2021 | 2.800 | 60.632 | 63.432 | 56.065 | 1 | 4.566 |
| 2020 | 0 | 13.709 | 13.709 | 0 | 3.168 | 10.541 |
| 2019 | 0 | 36.510 | 36.510 | 2.332 | 0 | 34.178 |
| 2018 | 0 | 26.168 | 26.168 | 2.332 | 0 | 23.836 |
| 2017 | 0 | 35.171 | 35.171 | 1.328 | 0 | 33.843 |
| 2016 | 0 | 21.117 | 21.117 | 1.328 | 0 | 19.789 |
| 2015 | 0 | 3.554 | 3.554 | 3.077 | 0 | 477 |
| 2014 | 12.947 | 816 | 13.763 | 0 | 250 | 566 |
| 2013 | 12.947 | 63 | 13.010 | 0 | 0 | 63 |
| 2012 | 12.947 | 13.049 | 25.996 | 2.812 | 9.000 | 1.237 |
| 2011 | 12.947 | 9.939 | 22.886 | 293 | 9.013 | 633 |
| 2010 | 12.947 | 17.420 | 30.367 | 0 | 9.009 | 8.411 |
| 2009 | 26.088 | 60.448 | 86.536 | 0 | 9.000 | 51.448 |
| 2008 | 13.688 | 122.130 | 135.818 | 0 | 21.000 | 101.130 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 49.760 -6,2% față de anul precedent | 6.875 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2023 | 53.059 -8,8% față de anul precedent | 8.120 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 58.176 +21,0% față de anul precedent | 36.309 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 48.063 +738,2% față de anul precedent | 15.369 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 5.734 +11,8% față de anul precedent | 7.975 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 5.129 +27,1% față de anul precedent | 31.381 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 4.037 -33,9% față de anul precedent | 22.131 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 6.106 +69,1% față de anul precedent | 29.065 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2016 | 3.611 +0,1% față de anul precedent | 17.506 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 3.609 -91,6% față de anul precedent | -55 | Neraportat | 2 |
| 2014 | 42.872 -42,7% față de anul precedent | -29.109 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 74.810 -21,4% față de anul precedent | -61.800 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 95.135 +222,2% față de anul precedent | -69.139 | Neraportat | 3 |
| 2011 | 29.530 -18,9% față de anul precedent | -6.644 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 36.395 -55,9% față de anul precedent | -6.028 | Neraportat | 6 +100,0% față de anul precedent |
| 2009 | 82.606 -20,9% față de anul precedent | 3.930 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 104.388 | 31.430 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 90.945 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 90.945 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 90.945 RON -36.36% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.245 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 49.760 RON -6.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 142.905 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 142.905 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 142.905 RON -29.47% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.926 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 53.059 RON -8.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 202.618 RON. Profit: 36.069 RON
Cifra de afaceri: 202.618 RON. Profit: 36.069 RON
- Cifra de afaceri
- 202.618 RON +77.28% față de anul precedent
- Profit net
- 36.069 RON +241.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 58.176 RON +21.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 114.290 RON. Profit: 10.562 RON
Cifra de afaceri: 114.290 RON. Profit: 10.562 RON
- Cifra de afaceri
- 114.290 RON +44.16% față de anul precedent
- Profit net
- 10.562 RON +36.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 48.063 RON +738.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 79.279 RON. Profit: 7.735 RON
Cifra de afaceri: 79.279 RON. Profit: 7.735 RON
- Cifra de afaceri
- 79.279 RON -16.27% față de anul precedent
- Profit net
- 7.735 RON -75.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.734 RON +11.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 94.685 RON. Profit: 31.141 RON
Cifra de afaceri: 94.685 RON. Profit: 31.141 RON
- Cifra de afaceri
- 94.685 RON +38.23% față de anul precedent
- Profit net
- 31.141 RON +120.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.129 RON +27.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 68.500 RON. Profit: 14.120 RON
Cifra de afaceri: 68.500 RON. Profit: 14.120 RON
- Cifra de afaceri
- 68.500 RON -30.04% față de anul precedent
- Profit net
- 14.120 RON -50.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.037 RON -33.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 97.920 RON. Profit: 28.560 RON
Cifra de afaceri: 97.920 RON. Profit: 28.560 RON
- Cifra de afaceri
- 97.920 RON -42.59% față de anul precedent
- Profit net
- 28.560 RON +62.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 6.106 RON +69.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 170.557 RON. Profit: 17.561 RON
Cifra de afaceri: 170.557 RON. Profit: 17.561 RON
- Cifra de afaceri
- 170.557 RON +9.37% față de anul precedent
- Profit net
- 17.561 RON -39.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 3.611 RON +0.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 155.944 RON. Profit: 29.054 RON
Cifra de afaceri: 155.944 RON. Profit: 29.054 RON
- Cifra de afaceri
- 155.944 RON +199.74% față de anul precedent
- Profit net
- 29.054 RON -11.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 3.609 RON -91.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 52.027 RON. Profit: 32.691 RON
Cifra de afaceri: 52.027 RON. Profit: 32.691 RON
- Cifra de afaceri
- 52.027 RON +3.37% față de anul precedent
- Profit net
- 32.691 RON +345.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 42.872 RON -42.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 50.331 RON. Profit: 7.340 RON
Cifra de afaceri: 50.331 RON. Profit: 7.340 RON
- Cifra de afaceri
- 50.331 RON +66.52% față de anul precedent
- Profit net
- 7.340 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 74.810 RON -21.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 30.225 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 30.225 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 30.225 RON -23.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.370 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 95.135 RON +222.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 39.577 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 39.577 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 39.577 RON +3.44% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 616 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 29.530 RON -18.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 38.262 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 38.262 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 38.262 RON -3.56% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.881 RON
- Angajati
- 6 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 36.395 RON -55.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 39.676 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 39.676 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 39.676 RON -45.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 27.502 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 82.606 RON -20.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 72.579 RON. Profit: 33.951 RON
Cifra de afaceri: 72.579 RON. Profit: 33.951 RON
- Cifra de afaceri
- 72.579 RON
- Profit net
- 33.951 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 104.388 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMILLENIUM GSM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9512 in Mun. Craiova (DOLJ)
MILLENIUM GSM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9512 in Mun. Craiova (DOLJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9512, Dolj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9512, Dolj
Alte firme din Dolj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MILLENIUM GSM S.R.L.?
CUI-ul MILLENIUM GSM S.R.L. este 18316040.
Unde este sediul MILLENIUM GSM S.R.L.?
MILLENIUM GSM S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Elena Farago nr. 3, 200272, Mun. Craiova, judetul DOLJ.
Cand a fost infiintata MILLENIUM GSM S.R.L.?
MILLENIUM GSM S.R.L. a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MILLENIUM GSM S.R.L. in 2024?
In 2024, MILLENIUM GSM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.945 RON.
Cati angajati are MILLENIUM GSM S.R.L.?
MILLENIUM GSM S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are MILLENIUM GSM S.R.L.?
MILLENIUM GSM S.R.L. are codul CAEN principal 9512.
Ce profit a inregistrat MILLENIUM GSM S.R.L. in 2024?
MILLENIUM GSM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.245 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.