Activ Plătitor TVAe‑Factură

M.P. LORVAL SRL

CUI: 18320270
CIF: RO18320270
Reg. Com.: J2006000066116
CAEN: 9510
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 ianuarie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:32

Despre M.P. LORVAL SRL

M.P. LORVAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Reşiţa, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații" (cod CAEN 9510), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, M.P. LORVAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.475.272 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.6%). Profitul net inregistrat a fost de 101.386 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 857.172 RON in 2008 la 1.475.272 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.475.272 RON
Venituri totale
1.475.272 RON
Cheltuieli totale
1.344.125 RON
Profit brut
131.147 RON
Profit net
101.386 RON
Marja profit net
6,87%
Active imobilizate
178.556 RON
Active circulante
1.092.553 RON
Stocuri
291.258 RON
Creanțe
256.750 RON
Casa & conturi bănci
544.545 RON
Capital propriu
566.417 RON

Contact

AdresaRomania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Romanilor
Telefon0255227643

Adresă sediu social

Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Romanilor
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Romanilor
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.01.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.475.272 RON
Rezultat net
101.386 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.475.272 RON 1.397.007 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.475.272 RON 1.416.130 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.344.125 RON 1.390.264 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 131.147 RON 25.866 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 101.386 RON 13.477 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 178.556 RON 211.391 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.092.553 RON 946.671 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.271.109 RON 1.158.062 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 291.258 RON 146.523 RON
CreanțeSume de încasat 256.750 RON 233.829 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 544.545 RON 566.319 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 704.692 RON 475.638 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 566.417 RON 682.424 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.271.109RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.271.109 RON
Datorii totale704.692 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,0 %Profit net / active totale
ROE
17,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.475.272 +5,6% față de anul precedent 1.475.272 1.344.125 131.147 +407,0% față de anul precedent 101.386 +652,3% față de anul precedent 0 0
2023 1.397.007 +0,1% față de anul precedent 1.416.130 1.390.264 25.866 13.477 0 0
2022 1.395.218 -2,2% față de anul precedent 1.495.218 1.591.882 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 96.664 109.851
2021 1.426.349 -4,8% față de anul precedent 1.441.781 1.405.349 36.432 -67,3% față de anul precedent 22.014 -77,2% față de anul precedent 0 0
2020 1.498.613 +30,6% față de anul precedent 1.528.857 1.417.596 111.261 +121,4% față de anul precedent 96.600 +150,6% față de anul precedent 0 0
2018 1.147.879 -0,4% față de anul precedent 1.174.977 1.124.728 50.249 -61,0% față de anul precedent 38.555 -68,4% față de anul precedent 0 0
2017 1.152.700 -17,2% față de anul precedent 1.170.378 1.041.561 128.817 -56,3% față de anul precedent 122.004 -50,9% față de anul precedent 0 0
2016 1.391.947 -0,1% față de anul precedent 1.415.047 1.120.466 294.581 -18,1% față de anul precedent 248.249 -17,5% față de anul precedent 0 0
2015 1.393.260 +10,6% față de anul precedent 1.415.158 1.055.508 359.650 +7,6% față de anul precedent 300.741 +10,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.259.933 +26,1% față de anul precedent 1.265.903 931.758 334.145 +42,0% față de anul precedent 273.101 +39,5% față de anul precedent 0 0
2013 998.885 -16,0% față de anul precedent 1.007.276 771.885 235.391 +40,9% față de anul precedent 195.822 +41,9% față de anul precedent 0 0
2012 1.188.752 +14,4% față de anul precedent 1.198.629 1.031.563 167.066 +21,2% față de anul precedent 137.987 +19,2% față de anul precedent 0 0
2011 1.039.174 -1,4% față de anul precedent 1.040.165 902.355 137.810 +209,3% față de anul precedent 115.755 +284,9% față de anul precedent 0 0
2010 1.053.376 +21,3% față de anul precedent 1.054.649 1.010.088 44.561 +103,2% față de anul precedent 30.073 +85,7% față de anul precedent 0 0
2009 868.640 +1,3% față de anul precedent 870.795 848.864 21.931 -64,9% față de anul precedent 16.198 -69,2% față de anul precedent 0 0
2008 857.172 857.270 794.726 62.544 52.537 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 178.556 1.092.553 1.271.109 291.258 256.750 544.545
2023 211.391 946.671 1.158.062 146.523 233.829 566.319
2022 178.884 905.971 1.084.855 237.162 202.541 466.268
2021 148.283 1.355.615 1.503.898 554.050 484.241 317.324
2020 186.452 1.564.821 1.751.273 724.411 590.964 249.152
2018 154.773 1.349.853 1.504.626 814.294 468.904 66.864
2017 150.128 1.248.403 1.398.531 772.327 376.866 99.210
2016 155.701 1.136.353 1.292.054 653.905 228.139 254.309
2015 171.181 1.436.016 1.607.197 541.020 224.232 670.764
2014 190.928 1.083.539 1.274.467 474.734 276.357 332.448
2013 220.202 699.629 919.831 315.578 165.892 218.159
2012 265.746 570.237 835.983 216.978 195.009 158.250
2011 236.042 534.587 770.629 151.754 269.780 113.053
2010 92.506 575.104 667.610 154.026 377.662 43.416
2009 54.957 585.820 640.777 218.944 344.000 22.876
2008 35.329 510.502 545.831 260.775 227.622 22.105

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 704.692 +48,2% față de anul precedent 566.417 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2023 475.638 +14,4% față de anul precedent 682.424 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2022 415.908 -42,6% față de anul precedent 668.947 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2021 725.100 -20,7% față de anul precedent 778.798 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2020 914.610 +18,1% față de anul precedent 836.688 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2018 774.395 +17,1% față de anul precedent 737.339 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2017 661.192 +19,2% față de anul precedent 737.339 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2016 554.715 -20,5% față de anul precedent 737.339 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2015 697.396 +91,3% față de anul precedent 909.801 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2014 364.631 +23,7% față de anul precedent 909.836 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2013 294.854 -28,0% față de anul precedent 624.977 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2012 409.340 -14,6% față de anul precedent 426.643 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2011 479.478 -4,2% față de anul precedent 291.920 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2010 500.269 +1,1% față de anul precedent 176.165 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2009 494.785 +18,9% față de anul precedent 145.992 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2008 416.037 129.794 Neraportat 8

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PVPETRU- VALERIU MUSCAIadministratorNeraportatăNeraportată
PVPETRU VALERIU MUSCAIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28704/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23690/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23680/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.475.272 RON. Profit: 101.386 RON

Cifra de afaceri: 1.475.272 RON. Profit: 101.386 RON

Cifra de afaceri
1.475.272 RON +5.6% față de anul precedent
Profit net
101.386 RON +652.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
704.692 RON +48.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.397.007 RON. Profit: 13.477 RON

Cifra de afaceri: 1.397.007 RON. Profit: 13.477 RON

Cifra de afaceri
1.397.007 RON +0.13% față de anul precedent
Profit net
13.477 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
475.638 RON +14.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.395.218 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.395.218 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.395.218 RON -2.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
109.851 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
415.908 RON -42.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.426.349 RON. Profit: 22.014 RON

Cifra de afaceri: 1.426.349 RON. Profit: 22.014 RON

Cifra de afaceri
1.426.349 RON -4.82% față de anul precedent
Profit net
22.014 RON -77.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
725.100 RON -20.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.498.613 RON. Profit: 96.600 RON

Cifra de afaceri: 1.498.613 RON. Profit: 96.600 RON

Cifra de afaceri
1.498.613 RON +30.55% față de anul precedent
Profit net
96.600 RON +150.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
914.610 RON +18.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.147.879 RON. Profit: 38.555 RON

Cifra de afaceri: 1.147.879 RON. Profit: 38.555 RON

Cifra de afaceri
1.147.879 RON -0.42% față de anul precedent
Profit net
38.555 RON -68.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
774.395 RON +17.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.152.700 RON. Profit: 122.004 RON

Cifra de afaceri: 1.152.700 RON. Profit: 122.004 RON

Cifra de afaceri
1.152.700 RON -17.19% față de anul precedent
Profit net
122.004 RON -50.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
661.192 RON +19.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.391.947 RON. Profit: 248.249 RON

Cifra de afaceri: 1.391.947 RON. Profit: 248.249 RON

Cifra de afaceri
1.391.947 RON -0.09% față de anul precedent
Profit net
248.249 RON -17.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
554.715 RON -20.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.393.260 RON. Profit: 300.741 RON

Cifra de afaceri: 1.393.260 RON. Profit: 300.741 RON

Cifra de afaceri
1.393.260 RON +10.58% față de anul precedent
Profit net
300.741 RON +10.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
697.396 RON +91.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.259.933 RON. Profit: 273.101 RON

Cifra de afaceri: 1.259.933 RON. Profit: 273.101 RON

Cifra de afaceri
1.259.933 RON +26.13% față de anul precedent
Profit net
273.101 RON +39.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
364.631 RON +23.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 998.885 RON. Profit: 195.822 RON

Cifra de afaceri: 998.885 RON. Profit: 195.822 RON

Cifra de afaceri
998.885 RON -15.97% față de anul precedent
Profit net
195.822 RON +41.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
294.854 RON -27.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.188.752 RON. Profit: 137.987 RON

Cifra de afaceri: 1.188.752 RON. Profit: 137.987 RON

Cifra de afaceri
1.188.752 RON +14.39% față de anul precedent
Profit net
137.987 RON +19.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
409.340 RON -14.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.039.174 RON. Profit: 115.755 RON

Cifra de afaceri: 1.039.174 RON. Profit: 115.755 RON

Cifra de afaceri
1.039.174 RON -1.35% față de anul precedent
Profit net
115.755 RON +284.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
479.478 RON -4.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.053.376 RON. Profit: 30.073 RON

Cifra de afaceri: 1.053.376 RON. Profit: 30.073 RON

Cifra de afaceri
1.053.376 RON +21.27% față de anul precedent
Profit net
30.073 RON +85.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
500.269 RON +1.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 868.640 RON. Profit: 16.198 RON

Cifra de afaceri: 868.640 RON. Profit: 16.198 RON

Cifra de afaceri
868.640 RON +1.34% față de anul precedent
Profit net
16.198 RON -69.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
494.785 RON +18.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.072026Mentiune · Buletin 28704/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 142 din data: 07.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
M.P. LORVAL SRL
CUI
18320270
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.07.2026
Registrul Comerțului
J2006000066116
EUID
ROONRC.J2006000066116
Sediu
Municipiul Reşiţa, Jud. Caraş-Severin, Strada ROMANILOR, Bl. b14, Etaj PARTER, Ap. 1
Județ
Caraş-Severin
Număr încheiere
604452
Data încheierii
30.07.2026
Număr dosar
2721318
Data dosarului
08.07.2026
Tribunal
Caras
Registrator
Elena-Simona Catrina

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 08.07.2026
  • Hotărârea adunării generale a acţionarilor nr. 1 din 07.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28704/2026 (PDF)
22.062026Mentiune · Buletin 23690/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
M.P. LORVAL SRL
CUI
18320270
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.06.2026
Registrul Comerțului
J11/66/2006
EUID
ROONRC.J11/66/2006
Sediu
Municipiul Reşiţa, Jud. Caraş-Severin, Strada ROMANILOR, Bl. b14, Etaj PARTER, Ap. 1
Județ
Caraş-Severin
Număr încheiere
497731
Data încheierii
19.06.2026
Număr dosar
2414101
Data dosarului
16.06.2026
Tribunal
Caras
Registrator
Luminiţa Rusu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2414101 din 16.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23690/2026 (PDF)
22.062026Mentiune · Buletin 23680/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
M.P. LORVAL SRL
CUI
18320270
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.06.2026
Registrul Comerțului
J11/66/2006
EUID
ROONRC.J11/66/2006
Sediu
Municipiul Reşiţa, Jud. Caraş-Severin, Strada ROMANILOR, Bl. b14, Etaj PARTER, Ap. 1
Județ
Caraş-Severin
Număr încheiere
497731
Data încheierii
19.06.2026
Număr dosar
2414101
Data dosarului
16.06.2026
Tribunal
Caras
Registrator
Luminiţa Rusu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2414101 din 16.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23680/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9510, Caraş-Severin

CS - GEMINI INFOGHID SRL
CUI: 16913777CAEN: 9510
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş2004-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.479.644 RON
Profit
197.000 RON
Angajati
19
S24 PCCONNECT SYSTEMS SRL
CUI: 37112275CAEN: 9510
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.276.727 RON
Profit
111.551 RON
Angajati
4
CODITO & MAX SRL
CUI: 31323648CAEN: 9510
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Ciclova Română Com. Ciclova Română2013-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.052.849 RON
Profit
26.143 RON
Angajati
7
EXPRESS MOBILSERV S.R.L.
CUI: 43476491CAEN: 9510
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2020-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.940 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9510, Caraş-Severin

EXPERT SERVICE SRL
CUI: 22051846CAEN: 9510
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş2007-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.676 RON
Profit
78.924 RON
Angajati
1
MASTER IT EVER SRL
CUI: 30248548CAEN: 9510
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş2012-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.935 RON
Profit
11.288 RON
Angajati
1

Alte firme din Caraş-Severin

TRANSAL URBIS SRL
CUI: 18310039CAEN: 3811
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş2006-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.931.148 RON
Profit
0 RON
Angajati
83
HISTEREZIS SRL
CUI: 18207174CAEN: 7112
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Băile Herculane2005-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.426 RON
Profit
103.839 RON
Angajati
1
AXIO MIXING SRL
CUI: 18358991CAEN: 2399
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Păltiniş Com. Păltiniş2006-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.677.274 RON
Profit
1.711.279 RON
Angajati
10
LUPSA TRANS INTERNATIONAL SRL
CUI: 17619568CAEN: 4941
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2005-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
344.728 RON
Profit
47.738 RON
Angajati
1
ELECTRO-DIVERS S.R.L.
CUI: 18909527CAEN: 9511
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2006-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.206 RON
Profit
11.486 RON
Angajati
1
BERALB SERVCOM SRL
CUI: 7082130CAEN: 6820
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş1995-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.648 RON
Profit
29.730 RON
Angajati
0
ALEXAS CAKES S.R.L.
CUI: 29374658CAEN: 1071
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Oţelu Roşu2011-11-23
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul M.P. LORVAL SRL?

CUI-ul M.P. LORVAL SRL este 18320270.

Unde este sediul M.P. LORVAL SRL?

M.P. LORVAL SRL are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Romanilor, Mun. Reşiţa, judetul CARAŞ-SEVERIN.

Cand a fost infiintata M.P. LORVAL SRL?

M.P. LORVAL SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a M.P. LORVAL SRL in 2024?

In 2024, M.P. LORVAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.475.272 RON.

Cati angajati are M.P. LORVAL SRL?

M.P. LORVAL SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are M.P. LORVAL SRL?

M.P. LORVAL SRL are codul CAEN principal 9510 (Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații).

Ce profit a inregistrat M.P. LORVAL SRL in 2024?

M.P. LORVAL SRL a inregistrat un profit net de 101.386 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.