Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 16 octombrie 2026 la 05:43
Despre PANCOBO TRADE SRL
PANCOBO TRADE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Predeal, judetul BRAŞOV, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din mai 2025).
In 2025, PANCOBO TRADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 6.646 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 2.686 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 2.685 RON
- Casa & conturi bănci
- 1 RON
- Capital propriu
- -198.423 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BRAŞOV, Orş. Predeal, Str. Mihai Viteazu nr. 18
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Reluare activitate din 27.05.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 aprilie 2016 - 26 mai 2025
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 26 mai 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -6.646 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 6.646 RON | 76.177 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 6.646 RON | 76.177 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 6.646 RON | 76.177 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.686 RON | 9.263 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.686 RON | 9.263 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 5.460 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.685 RON | 2.676 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1 RON | 1.127 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 201.109 RON | 201.040 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -198.423 RON | -191.777 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,01 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -7.387,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 6.646 | 0 | 0 | 6.646 | 6.646 |
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 76.177 | 0 | 0 | 76.177 | 76.177 |
| 2023 | 80.037 -44,4% față de anul precedent | 80.037 | 115.803 | 0 | 0 | 35.766 | 36.736 |
| 2022 | 144.013 +10,7% față de anul precedent | 144.063 | 161.697 | 0 | 0 | 17.634 | 20.444 |
| 2021 | 130.086 -5,0% față de anul precedent | 130.301 | 135.758 | 0 | 0 | 5.457 | 9.366 |
| 2020 | 136.925 +20,0% față de anul precedent | 136.925 | 140.652 | 0 | 0 | 3.727 | 7.835 |
| 2019 | 114.130 -24,7% față de anul precedent | 114.130 | 125.460 | 0 | 0 | 11.330 | 13.751 |
| 2018 | 151.561 -18,8% față de anul precedent | 151.561 | 167.029 | 0 | 0 | 15.468 | 16.983 |
| 2017 | 186.701 +17,4% față de anul precedent | 186.701 | 197.276 | 0 | 0 | 10.575 | 12.442 |
| 2016 | 159.100 +20,8% față de anul precedent | 159.100 | 186.293 | 0 | 0 | 27.193 | 28.784 |
| 2015 | 131.719 +19,3% față de anul precedent | 131.719 | 158.192 | 0 | 0 | Neraportat | 30.424 |
| 2014 | 110.452 -15,8% față de anul precedent | 110.452 | 130.843 | 0 | 0 | 20.391 | 23.704 |
| 2013 | 131.102 -0,2% față de anul precedent | 131.102 | 140.518 | 0 | 0 | 9.416 | 12.945 |
| 2012 | 131.296 -13,1% față de anul precedent | 134.952 | 145.182 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 10.230 | 10.230 |
| 2011 | 151.147 -44,3% față de anul precedent | 205.793 | 153.733 | 52.060 | 52.060 | 0 | 0 |
| 2010 | 271.175 +229,2% față de anul precedent | 271.164 | 289.962 | 0 | 0 | 18.798 | 22.023 |
| 2009 | 82.373 -37,3% față de anul precedent | 82.667 | 124.779 | 0 | 0 | 42.112 | 44.979 |
| 2008 | 131.274 | 131.279 | 202.345 | 0 | 0 | 71.066 | 71.066 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 2.686 | 2.686 | 0 | 2.685 | 1 |
| 2024 | 0 | 9.263 | 9.263 | 5.460 | 2.676 | 1.127 |
| 2023 | 0 | 78.423 | 78.423 | 73.912 | 2.183 | 2.328 |
| 2022 | 0 | 72.444 | 72.444 | 70.165 | 1.223 | 1.056 |
| 2021 | 0 | 74.068 | 74.068 | 70.729 | 1.441 | 1.898 |
| 2020 | 0 | 82.480 | 82.480 | 77.789 | 2.422 | 2.269 |
| 2019 | 0 | 81.986 | 81.986 | 72.819 | 6.145 | 3.022 |
| 2018 | 0 | 63.837 | 63.837 | 49.516 | 13.220 | 1.101 |
| 2017 | 0 | 13.996 | 13.996 | 12.938 | 1.057 | 1 |
| 2016 | 0 | 13.471 | 13.471 | 9.795 | 3.371 | 305 |
| 2015 | 0 | 25.643 | 25.643 | 23.077 | 2.565 | 1 |
| 2014 | 0 | 15.412 | 15.412 | 14.354 | 1.057 | 1 |
| 2013 | 0 | 22.630 | 22.630 | 21.572 | 1.057 | 1 |
| 2012 | 0 | 34.861 | 34.861 | 29.191 | 5.669 | 1 |
| 2011 | 0 | 12.450 | 12.450 | 9.586 | 2.863 | 1 |
| 2010 | 0 | 17.705 | 17.705 | 14.907 | 2.797 | 1 |
| 2009 | 2.342 | 66.107 | 68.449 | 47.995 | 13.696 | 4.416 |
| 2008 | 11.810 | 14.871 | 26.681 | 7.174 | 2.049 | 5.648 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 201.109 +0,0% față de anul precedent | -198.423 | Neraportat | 0 |
| 2024 | 201.040 +3,4% față de anul precedent | -191.777 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 194.502 +28,6% față de anul precedent | -115.600 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 151.308 +14,1% față de anul precedent | -78.864 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 132.585 +0,8% față de anul precedent | -58.420 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 131.535 +6,7% față de anul precedent | -49.055 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 123.282 +35,0% față de anul precedent | -41.219 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 91.305 +276,0% față de anul precedent | -27.468 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 24.281 +114,6% față de anul precedent | -10.285 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 11.314 -17,0% față de anul precedent | 2.157 | Neraportat | 2 |
| 2015 | 13.632 -94,2% față de anul precedent | 12.011 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 236.226 +7,5% față de anul precedent | -220.814 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 219.740 +0,3% față de anul precedent | -197.110 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 219.025 +17,5% față de anul precedent | -184.164 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 186.384 -23,5% față de anul precedent | -173.934 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 243.699 -11,3% față de anul precedent | -225.994 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 274.771 +46,1% față de anul precedent | -203.971 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 188.024 | -158.992 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
23 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 29177/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2025 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.646 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 201.109 RON +0.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 76.177 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 201.040 RON +3.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 80.037 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 80.037 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 80.037 RON -44.42% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 36.736 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 194.502 RON +28.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 144.013 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 144.013 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 144.013 RON +10.71% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.444 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 151.308 RON +14.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 130.086 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 130.086 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 130.086 RON -4.99% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.366 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 132.585 RON +0.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 136.925 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 136.925 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 136.925 RON +19.97% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.835 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 131.535 RON +6.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 114.130 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 114.130 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 114.130 RON -24.7% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.751 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 123.282 RON +35.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 151.561 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 151.561 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 151.561 RON -18.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.983 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 91.305 RON +276.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 186.701 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 186.701 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 186.701 RON +17.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.442 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 24.281 RON +114.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 159.100 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 159.100 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 159.100 RON +20.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.784 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 11.314 RON -17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 131.719 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 131.719 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 131.719 RON +19.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.424 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 13.632 RON -94.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 110.452 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 110.452 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 110.452 RON -15.75% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.704 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 236.226 RON +7.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 131.102 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 131.102 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 131.102 RON -0.15% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.945 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 219.740 RON +0.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 131.296 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 131.296 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 131.296 RON -13.13% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 10.230 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 219.025 RON +17.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 151.147 RON. Profit: 52.060 RON
Cifra de afaceri: 151.147 RON. Profit: 52.060 RON
- Cifra de afaceri
- 151.147 RON -44.26% față de anul precedent
- Profit net
- 52.060 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 186.384 RON -23.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 271.175 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 271.175 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 271.175 RON +229.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 22.023 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 243.699 RON -11.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
04.082026Dizolvare · Buletin 29177/2026dizolvare_si_lichidare
- Companie
- PANCOBO TRADE SRL
- CUI
- 18328109
- Tip în sursă
- Dissolution
- Data buletinului
- 04.08.2026
- Registrul Comerțului
- J2006000182081
- EUID
- ROONRC.J2006000182081
- Sediu
- Loc. Predeal, Oraş Predeal, Jud. Braşov, Str. MIHAI VITEAZU, Nr. 18, Ap. 1
- Județ
- Braşov
- Număr încheiere
- 613333
- Data încheierii
- 03.08.2026
- Număr dosar
- 2940736
- Data dosarului
- 24.07.2026
- Tribunal
- Brasov
- Registrator
- Angelica-Voichiţa Andraş
- Tip dizolvare
- dizolvare_si_lichidare
- Temei legal
- art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4711, Braşov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PANCOBO TRADE SRL?
CUI-ul PANCOBO TRADE SRL este 18328109.
Unde este sediul PANCOBO TRADE SRL?
PANCOBO TRADE SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Orş. Predeal, Str. Mihai Viteazu nr. 18, Orş. Predeal, judetul BRAŞOV.
Cand a fost infiintata PANCOBO TRADE SRL?
PANCOBO TRADE SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PANCOBO TRADE SRL in 2025?
In 2025, PANCOBO TRADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are PANCOBO TRADE SRL?
PANCOBO TRADE SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat PANCOBO TRADE SRL in 2025?
PANCOBO TRADE SRL a inregistrat o pierdere neta de 6.646 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 16 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 16 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.