Activ Plătitor TVA

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL

CUI: 18357244
CIF: RO18357244
Reg. Com.: J23/196/2006
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 februarie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:50

Despre SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Măgurele, judetul ILFOV, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 164.459 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.5%). Profitul net inregistrat a fost de 30.584 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 268.829 RON in 2008 la 164.459 RON in 2024. Datoriile raportate (243.050 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
164.459 RON
Venituri totale
164.459 RON
Cheltuieli totale
132.230 RON
Profit brut
32.229 RON
Profit net
30.584 RON
Marja profit net
18,60%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
58.422 RON
Stocuri
1.430 RON
Creanțe
8.957 RON
Casa & conturi bănci
48.035 RON
Capital propriu
-184.628 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Măgurele, Int. Sulfinei nr. 31, 77125
Telefon0722354086

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Int. Sulfinei nr. 31, 77125
Cod poștal: 77125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Int. Sulfinei nr. 31, 77125
Cod postal
77125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.02.2006
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
164.459 RON
Rezultat net
30.584 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 164.459 RON 158.897 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 164.459 RON 159.140 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 132.230 RON 78.787 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 32.229 RON 80.353 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 30.584 RON 78.761 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 58.422 RON 86.327 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 58.422 RON 86.327 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.430 RON 1.430 RON
CreanțeSume de încasat 8.957 RON 21.952 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 48.035 RON 62.945 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 243.050 RON 301.539 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -184.628 RON -215.212 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active58.422RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

416,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale58.422 RON
Datorii totale243.050 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
52,4 %Profit net / active totale
ROE
-16,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-316,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 164.459 +3,5% față de anul precedent 164.459 132.230 32.229 -59,9% față de anul precedent 30.584 -61,2% față de anul precedent 0 0
2023 158.897 +51,4% față de anul precedent 159.140 78.787 80.353 +773,9% față de anul precedent 78.761 +867,5% față de anul precedent 0 0
2022 104.971 +6,6% față de anul precedent 105.045 95.850 9.195 8.141 0 0
2021 98.474 -6,4% față de anul precedent 98.474 198.392 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 99.918 100.903
2020 105.169 +112,3% față de anul precedent 105.169 77.892 27.277 +238,9% față de anul precedent 26.284 +249,0% față de anul precedent 0 0
2019 49.544 -57,9% față de anul precedent 51.820 43.771 8.049 -69,7% față de anul precedent 7.531 -70,3% față de anul precedent 0 0
2018 117.536 +78,1% față de anul precedent 120.091 93.571 26.520 +77,0% față de anul precedent 25.318 +76,8% față de anul precedent 0 0
2017 66.011 +207,8% față de anul precedent 66.011 51.030 14.981 14.321 0 0
2016 21.445 -55,6% față de anul precedent 22.128 41.549 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.421 19.863
2015 48.321 +41,7% față de anul precedent 48.916 47.392 1.524 105 Neraportat 0
2014 34.091 -53,6% față de anul precedent 34.154 47.309 0 0 13.155 14.180
2013 73.422 -0,7% față de anul precedent 74.169 100.815 0 0 26.646 28.866
2012 73.957 +32,9% față de anul precedent 76.408 126.838 0 0 50.430 50.430
2011 55.659 -41,6% față de anul precedent 63.160 71.494 0 0 8.334 8.334
2010 95.353 -21,6% față de anul precedent 95.353 150.366 0 0 55.013 58.238
2009 121.605 -54,8% față de anul precedent 121.610 182.871 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 61.261 65.594
2008 268.829 268.896 264.592 4.304 4.304 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 58.422 58.422 1.430 8.957 48.035
2023 0 86.327 86.327 1.430 21.952 62.945
2022 0 43.674 43.674 1.430 13.770 28.474
2021 0 10.474 10.474 275 6.245 3.954
2020 0 86.876 86.876 67.792 6.755 12.329
2019 0 25.003 25.003 18.114 5.360 1.529
2018 0 26.276 26.276 275 6.191 19.810
2017 0 55.240 55.240 5.586 5.049 44.605
2016 347 16.749 17.096 10.761 5.675 313
2015 879 10.376 11.255 1.339 4.994 4.043
2014 1.479 16.537 18.016 18.890 5.077 -7.430
2013 2.079 22.500 24.579 718 12.778 9.004
2012 10.484 19.238 29.722 506 6.499 12.233
2011 24.463 35.835 60.298 26.898 8.668 269
2010 38.442 22.606 61.048 508 12.657 9.441
2009 52.421 14.139 66.560 407 9.385 4.347
2008 66.402 11.417 77.819 407 8.568 2.442

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 243.050 -19,4% față de anul precedent -184.628 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 301.539 -10,7% față de anul precedent -215.212 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 337.647 +8,0% față de anul precedent -293.973 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 312.588 +8,5% față de anul precedent -302.114 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 288.087 +14,1% față de anul precedent -201.211 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 252.497 -3,4% față de anul precedent -227.494 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 261.302 -17,2% față de anul precedent -235.026 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 315.584 +8,2% față de anul precedent -260.344 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 291.760 +9,7% față de anul precedent -274.664 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 266.056 +4,6% față de anul precedent -254.801 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 254.343 +3,1% față de anul precedent -236.327 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 246.726 +10,6% față de anul precedent -222.147 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 223.004 +9,8% față de anul precedent -193.282 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 203.150 +3,9% față de anul precedent -142.852 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 195.566 +36,9% față de anul precedent -134.518 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2009 142.840 +61,4% față de anul precedent -76.280 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2008 88.505 -10.686 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 164.459 RON. Profit: 30.584 RON

Cifra de afaceri: 164.459 RON. Profit: 30.584 RON

Cifra de afaceri
164.459 RON +3.5% față de anul precedent
Profit net
30.584 RON -61.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
243.050 RON -19.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 158.897 RON. Profit: 78.761 RON

Cifra de afaceri: 158.897 RON. Profit: 78.761 RON

Cifra de afaceri
158.897 RON +51.37% față de anul precedent
Profit net
78.761 RON +867.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
301.539 RON -10.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 104.971 RON. Profit: 8.141 RON

Cifra de afaceri: 104.971 RON. Profit: 8.141 RON

Cifra de afaceri
104.971 RON +6.6% față de anul precedent
Profit net
8.141 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
337.647 RON +8.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 98.474 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.474 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.474 RON -6.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
100.903 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
312.588 RON +8.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 105.169 RON. Profit: 26.284 RON

Cifra de afaceri: 105.169 RON. Profit: 26.284 RON

Cifra de afaceri
105.169 RON +112.27% față de anul precedent
Profit net
26.284 RON +249.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
288.087 RON +14.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 49.544 RON. Profit: 7.531 RON

Cifra de afaceri: 49.544 RON. Profit: 7.531 RON

Cifra de afaceri
49.544 RON -57.85% față de anul precedent
Profit net
7.531 RON -70.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
252.497 RON -3.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 117.536 RON. Profit: 25.318 RON

Cifra de afaceri: 117.536 RON. Profit: 25.318 RON

Cifra de afaceri
117.536 RON +78.06% față de anul precedent
Profit net
25.318 RON +76.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
261.302 RON -17.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 66.011 RON. Profit: 14.321 RON

Cifra de afaceri: 66.011 RON. Profit: 14.321 RON

Cifra de afaceri
66.011 RON +207.82% față de anul precedent
Profit net
14.321 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
315.584 RON +8.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 21.445 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.445 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.445 RON -55.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.863 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
291.760 RON +9.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 48.321 RON. Profit: 105 RON

Cifra de afaceri: 48.321 RON. Profit: 105 RON

Cifra de afaceri
48.321 RON +41.74% față de anul precedent
Profit net
105 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
266.056 RON +4.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 34.091 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.091 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.091 RON -53.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.180 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
254.343 RON +3.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 73.422 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.422 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.422 RON -0.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.866 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
246.726 RON +10.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 73.957 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.957 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.957 RON +32.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.430 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
223.004 RON +9.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 55.659 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.659 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.659 RON -41.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.334 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
203.150 RON +3.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 95.353 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 95.353 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
95.353 RON -21.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.238 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
195.566 RON +36.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 121.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 121.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
121.605 RON -54.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65.594 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
142.840 RON +61.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 268.829 RON. Profit: 4.304 RON

Cifra de afaceri: 268.829 RON. Profit: 4.304 RON

Cifra de afaceri
268.829 RON
Profit net
4.304 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
88.505 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Orş. Măgurele (ILFOV)

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Orş. Măgurele (ILFOV)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Ilfov

ILUMINAT IEFTIN GARANTAT S.R.L.
CUI: 38922032CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2018-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.645 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
E.M. EUROELECTRO UNIVERSAL SRL
CUI: 33966097CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2015-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.130 RON
Profit
3.109 RON
Angajati
1
PRIME VERTEX SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 50083134CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2024-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.490 RON
Profit
11.834 RON
Angajati
1
ELECTROTEHNIC ME S.R.L.
CUI: 42832779CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2020-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.372 RON
Profit
19.599 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Ilfov

D & M ELECTRIC 2005 S.R.L.
CUI: 18217429CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2005-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.918.839 RON
Profit
689.028 RON
Angajati
6
ECOSOLARIS SERVICES SRL
CUI: 18445354CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2006-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.757.329 RON
Profit
525.023 RON
Angajati
9
MVA ENERG GROUP S.R.L.
CUI: 18216008CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2005-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.594.642 RON
Profit
466.237 RON
Angajati
15
VIVA SRL
CUI: 18466497CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2006-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.187 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

RO TECH CONSTRUCT SRL
CUI: 18357201CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Sat Pantelimon Orş. Pantelimon2006-02-08
fara e-Factura
SANCON SRL
CUI: 18357252CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2006-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.776 RON
Profit
194.770 RON
Angajati
0
MDM CONSULTING SRL
CUI: 18347062CAEN: 0125
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2006-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.822 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DISCOVERY INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 18370448CAEN: 6110
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2006-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.165 RON
Angajati
0
AS EVENTS SRL
CUI: 18208080CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Com. Jilava2005-12-12
fara e-Factura
KANSAI HELIOS ROMANIA S.R.L.
CUI: 18501403CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Sat Jilava Com. Jilava2006-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.278.335 RON
Profit
673.049 RON
Angajati
15
HELIX PROD S.R.L.
CUI: 16767922CAEN: 0164
Activ
ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu2004-09-17
fara e-Factura
MORGANO HIPIC SRL
CUI: 21445745CAEN: 0143
Activ
ILFOV, Sat Tâncăbeşti Com. Snagov2007-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.265.433 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
QUICK PROSERVICE S.R.L.
CUI: 34531848CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru2015-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.020 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL?

CUI-ul SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL este 18357244.

Unde este sediul SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL?

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Int. Sulfinei nr. 31, 77125, Orş. Măgurele, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL?

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL in 2024?

In 2024, SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 164.459 RON.

Cati angajati are SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL?

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL?

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL in 2024?

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 30.584 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.