Activ e‑Factură

EUROFABER S.R.L.

CUI: 18362976
CIF: 18362976
Reg. Com.: J37/74/2006
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 februarie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:56

Despre EUROFABER S.R.L.

EUROFABER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Vaslui, judetul VASLUI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EUROFABER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 76.649 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.4%). Profitul net inregistrat a fost de 3.493 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 31.628 RON in 2008 la 76.649 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
76.649 RON
Venituri totale
76.649 RON
Cheltuieli totale
70.858 RON
Profit brut
5.791 RON
Profit net
3.493 RON
Marja profit net
4,56%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
112.744 RON
Stocuri
112.351 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
393 RON
Capital propriu
142.781 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Ştefan cel Mare, 730168

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Ştefan cel Mare, 730168
Cod poștal: 730168
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Ştefan cel Mare, 730168
Cod postal
730168
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.02.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 octombrie 2025)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
76.649 RON
Rezultat net
3.493 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 76.649 RON 77.759 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 76.649 RON 77.759 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 70.858 RON 35.213 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.791 RON 42.546 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.493 RON 40.215 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 112.744 RON 102.114 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 112.744 RON 102.114 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 112.351 RON 100.366 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 393 RON 1.748 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.333 RON 13.728 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 142.781 RON 139.287 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active112.744RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale112.744 RON
Datorii totale7.333 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,1 %Profit net / active totale
ROE
2,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
15,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
126,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 76.649 -1,4% față de anul precedent 76.649 70.858 5.791 -86,4% față de anul precedent 3.493 -91,3% față de anul precedent 0 0
2023 77.759 +42,6% față de anul precedent 77.759 35.213 42.546 +51,5% față de anul precedent 40.215 +51,8% față de anul precedent 0 0
2022 54.526 -16,2% față de anul precedent 54.526 26.434 28.092 +595,9% față de anul precedent 26.490 +1.082,6% față de anul precedent 0 0
2021 65.097 +18,2% față de anul precedent 65.097 61.060 4.037 -23,9% față de anul precedent 2.240 -38,0% față de anul precedent 0 0
2020 55.090 -25,6% față de anul precedent 55.090 49.784 5.306 -13,5% față de anul precedent 3.611 -7,7% față de anul precedent 0 0
2019 73.993 -33,6% față de anul precedent 73.993 67.861 6.132 -49,0% față de anul precedent 3.912 -55,0% față de anul precedent 0 0
2018 111.470 -25,1% față de anul precedent 111.470 99.441 12.029 -27,2% față de anul precedent 8.685 -28,0% față de anul precedent 0 0
2017 148.786 +50,6% față de anul precedent 148.786 132.266 16.520 +81,4% față de anul precedent 12.056 +58,6% față de anul precedent 0 0
2016 98.774 -4,1% față de anul precedent 98.774 89.667 9.107 -24,5% față de anul precedent 7.600 -25,0% față de anul precedent 0 0
2015 103.034 -16,0% față de anul precedent 103.034 90.977 12.057 -27,4% față de anul precedent 10.126 -21,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 122.698 +53,1% față de anul precedent 122.698 106.098 16.600 +46,1% față de anul precedent 12.920 +37,1% față de anul precedent 0 0
2013 80.119 +40,9% față de anul precedent 80.119 68.760 11.359 +42,8% față de anul precedent 9.424 +41,1% față de anul precedent 0 0
2012 56.883 +111,2% față de anul precedent 56.883 48.929 7.954 +127,2% față de anul precedent 6.681 +124,1% față de anul precedent 0 0
2011 26.937 -44,9% față de anul precedent 26.937 23.436 3.501 -61,1% față de anul precedent 2.981 -56,9% față de anul precedent 0 0
2010 48.852 +8,1% față de anul precedent 48.852 39.863 8.989 -4,7% față de anul precedent 6.922 -13,1% față de anul precedent 0 0
2009 45.210 +42,9% față de anul precedent 45.210 35.774 9.436 +36,4% față de anul precedent 7.969 +35,6% față de anul precedent 0 0
2008 31.628 31.628 24.712 6.916 5.878 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 112.744 112.744 112.351 0 393
2023 0 102.114 102.114 100.366 0 1.748
2022 0 94.237 94.237 92.557 0 1.680
2021 0 47.685 47.685 47.675 0 10
2020 0 23.159 23.159 22.750 0 409
2019 0 34.870 34.870 13.180 0 21.690
2018 0 38.590 38.590 5.801 0 32.789
2017 0 34.168 34.168 27.819 0 6.349
2016 0 87.416 87.416 76.794 0 10.622
2015 0 71.130 71.130 61.888 4.767 4.475
2014 0 68.870 68.870 52.169 4.777 11.924
2013 0 56.445 56.445 55.779 0 666
2012 0 56.991 56.991 56.701 0 290
2011 0 53.688 53.688 53.593 0 95
2010 0 26.819 26.819 25.932 0 887
2009 0 17.674 17.674 16.490 856 328
2008 0 26.085 26.085 25.839 0 246

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.333 -46,6% față de anul precedent 142.781 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 13.728 -33,0% față de anul precedent 139.287 Neraportat 1
2022 20.488 +11,2% față de anul precedent 99.072 Neraportat 0
2021 18.425 +99,4% față de anul precedent 72.583 Neraportat 0
2020 9.239 +114,4% față de anul precedent 70.343 Neraportat 0
2019 -64.114 -13,5% față de anul precedent 98.984 Neraportat 0
2018 -56.482 -8,2% față de anul precedent 95.072 Neraportat 0
2017 -52.220 -499,1% față de anul precedent 86.388 Neraportat 0
2016 13.084 +197,5% față de anul precedent 74.332 Neraportat 0
2015 4.398 -64,1% față de anul precedent 66.732 Neraportat 0
2014 12.264 -3,9% față de anul precedent 56.606 Neraportat 0
2013 12.762 -43,9% față de anul precedent 43.683 Neraportat 0
2012 22.732 -12,9% față de anul precedent 34.259 Neraportat 0
2011 26.110 +1.075,1% față de anul precedent 27.578 Neraportat 0
2010 2.222 24.597 Neraportat 0
2009 0 -100,0% față de anul precedent 17.674 Neraportat 0
2008 10.502 15.583 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 76.649 RON. Profit: 3.493 RON

Cifra de afaceri: 76.649 RON. Profit: 3.493 RON

Cifra de afaceri
76.649 RON -1.43% față de anul precedent
Profit net
3.493 RON -91.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
7.333 RON -46.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 77.759 RON. Profit: 40.215 RON

Cifra de afaceri: 77.759 RON. Profit: 40.215 RON

Cifra de afaceri
77.759 RON +42.61% față de anul precedent
Profit net
40.215 RON +51.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
13.728 RON -32.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 54.526 RON. Profit: 26.490 RON

Cifra de afaceri: 54.526 RON. Profit: 26.490 RON

Cifra de afaceri
54.526 RON -16.24% față de anul precedent
Profit net
26.490 RON +1082.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.488 RON +11.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 65.097 RON. Profit: 2.240 RON

Cifra de afaceri: 65.097 RON. Profit: 2.240 RON

Cifra de afaceri
65.097 RON +18.16% față de anul precedent
Profit net
2.240 RON -37.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.425 RON +99.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 55.090 RON. Profit: 3.611 RON

Cifra de afaceri: 55.090 RON. Profit: 3.611 RON

Cifra de afaceri
55.090 RON -25.55% față de anul precedent
Profit net
3.611 RON -7.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.239 RON +114.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 73.993 RON. Profit: 3.912 RON

Cifra de afaceri: 73.993 RON. Profit: 3.912 RON

Cifra de afaceri
73.993 RON -33.62% față de anul precedent
Profit net
3.912 RON -54.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
-64.114 RON -13.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 111.470 RON. Profit: 8.685 RON

Cifra de afaceri: 111.470 RON. Profit: 8.685 RON

Cifra de afaceri
111.470 RON -25.08% față de anul precedent
Profit net
8.685 RON -27.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
-56.482 RON -8.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 148.786 RON. Profit: 12.056 RON

Cifra de afaceri: 148.786 RON. Profit: 12.056 RON

Cifra de afaceri
148.786 RON +50.63% față de anul precedent
Profit net
12.056 RON +58.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
-52.220 RON -499.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 98.774 RON. Profit: 7.600 RON

Cifra de afaceri: 98.774 RON. Profit: 7.600 RON

Cifra de afaceri
98.774 RON -4.13% față de anul precedent
Profit net
7.600 RON -24.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.084 RON +197.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 103.034 RON. Profit: 10.126 RON

Cifra de afaceri: 103.034 RON. Profit: 10.126 RON

Cifra de afaceri
103.034 RON -16.03% față de anul precedent
Profit net
10.126 RON -21.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.398 RON -64.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 122.698 RON. Profit: 12.920 RON

Cifra de afaceri: 122.698 RON. Profit: 12.920 RON

Cifra de afaceri
122.698 RON +53.14% față de anul precedent
Profit net
12.920 RON +37.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.264 RON -3.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 80.119 RON. Profit: 9.424 RON

Cifra de afaceri: 80.119 RON. Profit: 9.424 RON

Cifra de afaceri
80.119 RON +40.85% față de anul precedent
Profit net
9.424 RON +41.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.762 RON -43.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 56.883 RON. Profit: 6.681 RON

Cifra de afaceri: 56.883 RON. Profit: 6.681 RON

Cifra de afaceri
56.883 RON +111.17% față de anul precedent
Profit net
6.681 RON +124.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.732 RON -12.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 26.937 RON. Profit: 2.981 RON

Cifra de afaceri: 26.937 RON. Profit: 2.981 RON

Cifra de afaceri
26.937 RON -44.86% față de anul precedent
Profit net
2.981 RON -56.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.110 RON +1075.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 48.852 RON. Profit: 6.922 RON

Cifra de afaceri: 48.852 RON. Profit: 6.922 RON

Cifra de afaceri
48.852 RON +8.06% față de anul precedent
Profit net
6.922 RON -13.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.222 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 45.210 RON. Profit: 7.969 RON

Cifra de afaceri: 45.210 RON. Profit: 7.969 RON

Cifra de afaceri
45.210 RON +42.94% față de anul precedent
Profit net
7.969 RON +35.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 31.628 RON. Profit: 5.878 RON

Cifra de afaceri: 31.628 RON. Profit: 5.878 RON

Cifra de afaceri
31.628 RON
Profit net
5.878 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.502 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEUROFABER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Vaslui (VASLUI)

EUROFABER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Vaslui (VASLUI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Vaslui

MIHANDRA PASCALIN S.R.L.
CUI: 22170588CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2007-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.701 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CERCEL SRL
CUI: 4043039CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Puieşti Com. Puieşti1993-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.373 RON
Profit
4.464 RON
Angajati
1
IACOMAR 74 S.R.L.
CUI: 50143295CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Mânzaţi Com. Ibăneşti2024-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RELENA-IMPEX SRL
CUI: 2807032CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui1993-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.803 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RAISDEI S.R.L.
CUI: 41905341CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2019-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.740 RON
Profit
1.608 RON
Angajati
1
BARCHESTER S.R.L.
CUI: 40742521CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2019-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.836 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Vaslui

SPIRU SRL
CUI: 18313124CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2006-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.451 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDADIA SRL
CUI: 18363050CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Pogăneşti Com. Stănileşti2006-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.563 RON
Profit
17.533 RON
Angajati
5
ALEGRI IMPEX SRL
CUI: 18101172CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Doagele Com. Dragomireşti2005-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
634.440 RON
Profit
5.490 RON
Angajati
3
BUNIDAN SRL
CUI: 18412861CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2006-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.574.219 RON
Profit
155.132 RON
Angajati
5

Alte firme din Vaslui

DIASAN COMSERV SRL
CUI: 18350343CAEN: 4712
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2006-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.600 RON
Profit
20.936 RON
Angajati
0
MODERN STIL SRL
CUI: 18363033CAEN: 4771
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2006-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.423 RON
Profit
7.396 RON
Angajati
1
PAMIHRA S.R.L.
CUI: 18294634CAEN: 1722
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2006-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
521.554 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FINANCE-CONTEURO SRL
CUI: 18412896CAEN: 4941
Activ
VASLUI, Sat Griviţa Com. Griviţa2006-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UTILDISTRIBUTIE SRL
CUI: 17693998CAEN: 4617
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2005-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.872.941 RON
Profit
737.085 RON
Angajati
0
SONY COM SRL
CUI: 9835820CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui1997-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.239.848 RON
Profit
26.462 RON
Angajati
6
VASY DEP SRL
CUI: 29816890CAEN: 4683
Activ
VASLUI, Sat Vetrişoaia Com. Vetrişoaia2012-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.645 RON
Profit
1.843 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EUROFABER S.R.L.?

CUI-ul EUROFABER S.R.L. este 18362976.

Unde este sediul EUROFABER S.R.L.?

EUROFABER S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Ştefan cel Mare, 730168, Mun. Vaslui, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata EUROFABER S.R.L.?

EUROFABER S.R.L. a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EUROFABER S.R.L. in 2024?

In 2024, EUROFABER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 76.649 RON.

Ce activitate are EUROFABER S.R.L.?

EUROFABER S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat EUROFABER S.R.L. in 2024?

EUROFABER S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.493 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.