Activ Plătitor TVA

LEMON STUDIO SRL

CUI: 18369559
CIF: RO18369559
Reg. Com.: J2006002095402
CAEN: 1813
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 februarie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Servicii pregătitoare pentru pretipărire

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 21:34

Despre LEMON STUDIO SRL

LEMON STUDIO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii pregătitoare pentru pretipărire" (cod CAEN 1813), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LEMON STUDIO SRL a raportat o cifra de afaceri de 580.606 RON, in crestere fata de anul precedent (+17.0%). Profitul net inregistrat a fost de 222.033 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 3.006.230 RON in 2008 la 580.606 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 3 din 82 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 11 la nivel national in domeniul sau (224 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
580.606 RON
Venituri totale
779.891 RON
Cheltuieli totale
541.026 RON
Profit brut
238.865 RON
Profit net
222.033 RON
Marja profit net
38,24%
Active imobilizate
202.521 RON
Active circulante
226.711 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
130.071 RON
Casa & conturi bănci
96.640 RON
Capital propriu
246.018 RON
Cifra de afaceri · CAEN 1813
Loc 11 din 224
Profit net · CAEN 1813
Loc 1 din 224
Angajati · CAEN 1813
Loc 11 din 224

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Şcoala Floreasca nr. 16
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0722813397

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Şcoala Floreasca nr. 16
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Şcoala Floreasca nr. 16
Detalii
CAMERA 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.02.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
580.606 RON
Rezultat net
222.033 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 580.606 RON 496.302 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 779.891 RON 500.204 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 541.026 RON 291.800 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 238.865 RON 208.404 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 222.033 RON 203.836 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 202.521 RON 79.311 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 226.711 RON 577.929 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 429.232 RON 657.240 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 130.071 RON 511.760 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 96.640 RON 66.169 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 183.214 RON 165.861 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 246.018 RON 491.379 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active429.232RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale429.232 RON
Datorii totale183.214 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
51,7 %Profit net / active totale
ROE
90,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 580.606 +17,0% față de anul precedent 779.891 541.026 238.865 +14,6% față de anul precedent 222.033 +8,9% față de anul precedent 0 0
2023 496.302 +12,9% față de anul precedent 500.204 291.800 208.404 +766,8% față de anul precedent 203.836 +930,8% față de anul precedent 0 0
2022 439.476 -42,9% față de anul precedent 812.525 788.481 24.044 -86,5% față de anul precedent 19.774 -88,4% față de anul precedent 0 0
2021 768.939 -39,7% față de anul precedent 1.067.782 889.574 178.208 -58,9% față de anul precedent 170.443 -59,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.275.868 -59,3% față de anul precedent 1.285.797 852.168 433.629 -74,2% față de anul precedent 422.358 -74,4% față de anul precedent 0 0
2019 3.136.073 +125,8% față de anul precedent 3.138.477 1.457.040 1.681.437 +422,0% față de anul precedent 1.650.699 +436,0% față de anul precedent 0 0
2018 1.389.019 -0,4% față de anul precedent 1.430.454 1.108.337 322.117 +1.325,0% față de anul precedent 307.949 +3.508,5% față de anul precedent 0 0
2017 1.393.839 +43,9% față de anul precedent 1.609.958 1.587.354 22.604 -79,2% față de anul precedent 8.534 -89,7% față de anul precedent 0 0
2016 968.439 -4,7% față de anul precedent 1.281.634 1.173.094 108.540 +70,9% față de anul precedent 82.924 +91,2% față de anul precedent 0 0
2015 1.015.890 -13,9% față de anul precedent 1.332.524 1.268.998 63.526 -62,3% față de anul precedent 43.375 -67,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.179.855 -10,8% față de anul precedent 1.365.682 1.197.010 168.672 +509,2% față de anul precedent 134.891 +809,2% față de anul precedent 0 0
2013 1.322.104 -23,7% față de anul precedent 1.348.576 1.320.890 27.686 -88,8% față de anul precedent 14.837 -92,5% față de anul precedent 0 0
2012 1.733.103 +6,0% față de anul precedent 1.742.475 1.495.686 246.789 -37,1% față de anul precedent 196.718 -38,7% față de anul precedent 0 0
2011 1.635.334 +40,0% față de anul precedent 1.765.233 1.373.059 392.174 +905,7% față de anul precedent 320.988 +1.046,6% față de anul precedent 0 0
2010 1.168.403 -35,2% față de anul precedent 1.176.470 1.137.473 38.997 -80,3% față de anul precedent 27.996 -80,9% față de anul precedent 0 0
2009 1.804.188 -40,0% față de anul precedent 1.861.407 1.663.987 197.420 -78,0% față de anul precedent 146.870 -80,5% față de anul precedent 0 0
2008 3.006.230 3.019.075 2.121.376 897.699 752.402 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 202.521 226.711 429.232 0 130.071 96.640
2023 79.311 577.929 657.240 0 511.760 66.169
2022 114.873 412.638 527.511 2.608 250.435 159.595
2021 191.946 1.143.391 1.335.337 0 701.755 441.636
2020 179.759 1.732.961 1.912.720 820 462.655 1.269.486
2019 143.231 1.275.947 1.419.178 125.814 826.177 323.956
2018 186.568 725.150 911.718 1.927 568.670 154.553
2017 256.215 615.837 872.052 9.891 519.015 86.931
2016 513.388 576.956 1.090.344 2.211 423.702 151.043
2015 1.020.387 1.346.324 2.366.711 0 486.302 584.388
2014 1.536.856 1.718.644 3.255.500 0 870.419 129.000
2013 217.301 2.508.478 2.725.779 73.733 1.401.367 314.153
2012 119.070 1.433.762 1.552.832 3.970 517.721 192.846
2011 90.670 1.312.010 1.402.680 3.970 402.072 186.743
2010 91.416 1.114.217 1.205.633 2.215 195.614 189.493
2009 189.858 1.218.680 1.408.538 0 170.592 215.433
2008 303.336 1.049.640 1.352.976 0 179.880 869.760

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 183.214 +10,5% față de anul precedent 246.018 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 165.861 -30,9% față de anul precedent 491.379 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2022 239.968 +18,0% față de anul precedent 287.543 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2021 203.434 -76,6% față de anul precedent 951.981 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2020 868.024 +157,1% față de anul precedent 1.044.696 Neraportat 7 -30,0% față de anul precedent
2019 337.588 -44,4% față de anul precedent 1.081.590 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2018 607.003 -16,3% față de anul precedent 304.715 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2017 725.125 +102,5% față de anul precedent 179.824 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2016 358.082 -14,6% față de anul precedent 564.638 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2015 419.108 -54,1% față de anul precedent 1.466.978 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2014 913.271 +261,4% față de anul precedent 1.548.603 Neraportat 5 -54,6% față de anul precedent
2013 252.699 +368,3% față de anul precedent 1.513.711 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2012 53.958 -46,3% față de anul precedent 1.498.874 Neraportat 13 +18,2% față de anul precedent
2011 100.524 +167,6% față de anul precedent 1.302.156 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2010 37.572 -68,3% față de anul precedent 1.168.061 Neraportat 11 -26,7% față de anul precedent
2009 118.473 -23,0% față de anul precedent 1.290.065 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2008 153.772 1.214.624 Neraportat 15

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

11din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AMANA MARIA IORGAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36117/2026sedii secundare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 580.606 RON. Profit: 222.033 RON

Cifra de afaceri: 580.606 RON. Profit: 222.033 RON

Cifra de afaceri
580.606 RON +16.99% față de anul precedent
Profit net
222.033 RON +8.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
183.214 RON +10.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 496.302 RON. Profit: 203.836 RON

Cifra de afaceri: 496.302 RON. Profit: 203.836 RON

Cifra de afaceri
496.302 RON +12.93% față de anul precedent
Profit net
203.836 RON +930.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
165.861 RON -30.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 439.476 RON. Profit: 19.774 RON

Cifra de afaceri: 439.476 RON. Profit: 19.774 RON

Cifra de afaceri
439.476 RON -42.85% față de anul precedent
Profit net
19.774 RON -88.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
239.968 RON +17.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 768.939 RON. Profit: 170.443 RON

Cifra de afaceri: 768.939 RON. Profit: 170.443 RON

Cifra de afaceri
768.939 RON -39.73% față de anul precedent
Profit net
170.443 RON -59.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
203.434 RON -76.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.275.868 RON. Profit: 422.358 RON

Cifra de afaceri: 1.275.868 RON. Profit: 422.358 RON

Cifra de afaceri
1.275.868 RON -59.32% față de anul precedent
Profit net
422.358 RON -74.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -30% față de anul precedent
Datorii
868.024 RON +157.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.136.073 RON. Profit: 1.650.699 RON

Cifra de afaceri: 3.136.073 RON. Profit: 1.650.699 RON

Cifra de afaceri
3.136.073 RON +125.78% față de anul precedent
Profit net
1.650.699 RON +436.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
337.588 RON -44.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
reper anualClasamentePremii si distinctii 2019Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.389.019 RON. Profit: 307.949 RON

Cifra de afaceri: 1.389.019 RON. Profit: 307.949 RON

Cifra de afaceri
1.389.019 RON -0.35% față de anul precedent
Profit net
307.949 RON +3508.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
607.003 RON -16.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.393.839 RON. Profit: 8.534 RON

Cifra de afaceri: 1.393.839 RON. Profit: 8.534 RON

Cifra de afaceri
1.393.839 RON +43.93% față de anul precedent
Profit net
8.534 RON -89.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
725.125 RON +102.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 968.439 RON. Profit: 82.924 RON

Cifra de afaceri: 968.439 RON. Profit: 82.924 RON

Cifra de afaceri
968.439 RON -4.67% față de anul precedent
Profit net
82.924 RON +91.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
358.082 RON -14.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.015.890 RON. Profit: 43.375 RON

Cifra de afaceri: 1.015.890 RON. Profit: 43.375 RON

Cifra de afaceri
1.015.890 RON -13.9% față de anul precedent
Profit net
43.375 RON -67.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
419.108 RON -54.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.179.855 RON. Profit: 134.891 RON

Cifra de afaceri: 1.179.855 RON. Profit: 134.891 RON

Cifra de afaceri
1.179.855 RON -10.76% față de anul precedent
Profit net
134.891 RON +809.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -54.55% față de anul precedent
Datorii
913.271 RON +261.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.322.104 RON. Profit: 14.837 RON

Cifra de afaceri: 1.322.104 RON. Profit: 14.837 RON

Cifra de afaceri
1.322.104 RON -23.71% față de anul precedent
Profit net
14.837 RON -92.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
252.699 RON +368.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.733.103 RON. Profit: 196.718 RON

Cifra de afaceri: 1.733.103 RON. Profit: 196.718 RON

Cifra de afaceri
1.733.103 RON +5.98% față de anul precedent
Profit net
196.718 RON -38.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +18.18% față de anul precedent
Datorii
53.958 RON -46.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.635.334 RON. Profit: 320.988 RON

Cifra de afaceri: 1.635.334 RON. Profit: 320.988 RON

Cifra de afaceri
1.635.334 RON +39.96% față de anul precedent
Profit net
320.988 RON +1046.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
100.524 RON +167.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
reper anualClasamentePremii si distinctii 2011Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.168.403 RON. Profit: 27.996 RON

Cifra de afaceri: 1.168.403 RON. Profit: 27.996 RON

Cifra de afaceri
1.168.403 RON -35.24% față de anul precedent
Profit net
27.996 RON -80.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -26.67% față de anul precedent
Datorii
37.572 RON -68.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.804.188 RON. Profit: 146.870 RON

Cifra de afaceri: 1.804.188 RON. Profit: 146.870 RON

Cifra de afaceri
1.804.188 RON -39.99% față de anul precedent
Profit net
146.870 RON -80.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
118.473 RON -22.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Mentiune · Buletin 36117/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LEMON STUDIO SRL
CUI
18369559
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J2006002095402
EUID
ROONRC.J2006002095402
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada ŞCOALA FLOREASCA, Nr. 16, CAMERA 2, Etaj 1, Ap. 6
Județ
București
Număr încheiere
768890
Data încheierii
30.09.2026
Număr dosar
3885841
Data dosarului
22.09.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Valeriu Ristea

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 18.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3885841 din 22.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36117/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2019

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2019Cifra de afaceri11.093din 158.131 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 3.511din 34.176 · Sector 1 Mun. Bucureşti 11din 224 · CAEN 1813 3din 82 · CAEN 1813 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 11 · CAEN 1813 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2019Profit net3.482din 158.174 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.257din 34.201 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 224 · CAEN 1813 1din 82 · CAEN 1813 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 11 · CAEN 1813 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2019Angajati10.552din 158.174 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2.991din 34.201 · Sector 1 Mun. Bucureşti 11din 224 · CAEN 1813 4din 82 · CAEN 1813 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 11 · CAEN 1813 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2011Cifra de afaceri12.045din 134.291 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 3.707din 28.293 · Sector 1 Mun. Bucureşti 21din 316 · CAEN 1813 10din 113 · CAEN 1813 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2din 16 · CAEN 1813 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2011Profit net4.999din 134.576 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.725din 28.398 · Sector 1 Mun. Bucureşti 2din 316 · CAEN 1813 2din 113 · CAEN 1813 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 16 · CAEN 1813 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2011Angajati9.507din 134.576 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2.668din 28.398 · Sector 1 Mun. Bucureşti 13din 316 · CAEN 1813 5din 113 · CAEN 1813 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 16 · CAEN 1813 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2008Cifra de afaceri8.317din 139.468 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2.535din 27.802 · Sector 1 Mun. Bucureşti 9din 351 · CAEN 1813 5din 136 · CAEN 1813 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 3din 18 · CAEN 1813 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2008Profit net2.963din 139.470 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.047din 27.803 · Sector 1 Mun. Bucureşti 3din 351 · CAEN 1813 2din 136 · CAEN 1813 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2din 18 · CAEN 1813 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2008Angajati7.719din 139.470 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2.172din 27.803 · Sector 1 Mun. Bucureşti 14din 351 · CAEN 1813 6din 136 · CAEN 1813 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 3din 18 · CAEN 1813 - Sector 1 Mun. Bucureşti

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1813, Municipiul Bucureşti

ELIT ADVERTISING SRL
CUI: 17365850CAEN: 1813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
662.923 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
IDEAL AS PRINT SOLUTIONS SRL
CUI: 26381022CAEN: 1813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
552.632 RON
Profit
54.239 RON
Angajati
1
MASTER MEDIA AD SRL
CUI: 7222047CAEN: 1813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1995-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
706.873 RON
Profit
11.847 RON
Angajati
5
GO PREF 94 SRL
CUI: 6175842CAEN: 1813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1994-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.678 RON
Profit
187.604 RON
Angajati
3
DESKTOP PUBLISHING SRL
CUI: 18741414CAEN: 1813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.366 RON
Profit
37.968 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1813, Municipiul Bucureşti

EZY DESIGN COMPANY SRL
CUI: 17746189CAEN: 1813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.059 RON
Profit
287 RON
Angajati
0
IORIK ADVERTISING S.R.L.
CUI: 17742535CAEN: 1813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.176 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PROMPT LOGISTIC SRL
CUI: 21052894CAEN: 1813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.170 RON
Profit
225.038 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ACTIVEMALL S.R.L.
CUI: 18369192CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.046.036 RON
Profit
270.208 RON
Angajati
4
PP REAVIA ADVISORS SRL
CUI: 18369575CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
6.013 RON
Angajati
0
KIA DEBT ADVISORY S.R.L.
CUI: 18370529CAEN: 8291
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.597 RON
Profit
3.250 RON
Angajati
1
SORANGELI TRANS SRL
CUI: 18342421CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MRAKONIA MEDICAL S.R.L.
CUI: 18399100CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.470 RON
Profit
31.396 RON
Angajati
0
PURO CONCEPTION GROUP SRL
CUI: 18108006CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
99.013 RON
Angajati
0
ERA SUITES S.R.L.
CUI: 18647426CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.476 RON
Profit
2.769 RON
Angajati
0
INSTAL-PRINT 2003 SRL
CUI: 15545030CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.526 RON
Profit
5.195 RON
Angajati
1
WORLD DISTRIBUTION SRL
CUI: 24056777CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.730 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LEMON STUDIO SRL?

CUI-ul LEMON STUDIO SRL este 18369559.

Unde este sediul LEMON STUDIO SRL?

LEMON STUDIO SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Şcoala Floreasca nr. 16, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LEMON STUDIO SRL?

LEMON STUDIO SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LEMON STUDIO SRL in 2024?

In 2024, LEMON STUDIO SRL a raportat o cifra de afaceri de 580.606 RON.

Cati angajati are LEMON STUDIO SRL?

LEMON STUDIO SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are LEMON STUDIO SRL?

LEMON STUDIO SRL are codul CAEN principal 1813 (Servicii pregătitoare pentru pretipărire).

Ce profit a inregistrat LEMON STUDIO SRL in 2024?

LEMON STUDIO SRL a inregistrat un profit net de 222.033 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.