Activ e‑Factură

GARDENIA PROPRIETATI SRL

CUI: 18370820
CIF: 18370820
Reg. Com.: J03/344/2012
CAEN: 2223
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 februarie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Fabricarea de uși și ferestre din material plastic

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:14

Despre GARDENIA PROPRIETATI SRL

GARDENIA PROPRIETATI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Curtea de Argeş, judetul ARGEŞ, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de uși și ferestre din material plastic" (cod CAEN 2223), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GARDENIA PROPRIETATI SRL a raportat o cifra de afaceri de 183.501 RON, in crestere fata de anul precedent (+6.6%). Profitul net inregistrat a fost de 4.964 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.076 RON in 2008 la 183.501 RON in 2024. Datoriile raportate (360.917 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
183.501 RON
Venituri totale
183.518 RON
Cheltuieli totale
176.719 RON
Profit brut
6.799 RON
Profit net
4.964 RON
Marja profit net
2,71%
Active imobilizate
36.324 RON
Active circulante
159.984 RON
Stocuri
89.383 RON
Creanțe
38.829 RON
Casa & conturi bănci
31.772 RON
Capital propriu
-164.609 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş, Bld. Basarabilor, 115300
Telefon0728023876

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş, Bld. Basarabilor, 115300
Cod poștal: 115300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş, Bld. Basarabilor, 115300
Cod postal
115300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.03.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
183.501 RON
Rezultat net
4.964 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 183.501 RON 172.210 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 183.518 RON 172.235 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 176.719 RON 275.018 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.799 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.964 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 102.783 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 104.506 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 36.324 RON 36.324 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 159.984 RON 120.359 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 196.308 RON 156.683 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 89.383 RON 61.630 RON
CreanțeSume de încasat 38.829 RON 23.811 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 31.772 RON 34.918 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 360.917 RON 326.256 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -164.609 RON -169.573 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active196.308RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

183,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale196.308 RON
Datorii totale360.917 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,5 %Profit net / active totale
ROE
-3,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-83,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 183.501 +6,6% față de anul precedent 183.518 176.719 6.799 4.964 0 0
2023 172.210 -8,0% față de anul precedent 172.235 275.018 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 102.783 104.506
2022 187.139 +112,5% față de anul precedent 187.139 130.966 56.173 +101,8% față de anul precedent 54.165 +117,7% față de anul precedent 0 0
2021 88.061 -42,2% față de anul precedent 88.061 60.229 27.832 24.884 0 0
2020 152.276 +19,0% față de anul precedent 152.278 177.303 0 0 25.025 26.513
2019 127.933 -33,0% față de anul precedent 127.933 146.216 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.283 19.562
2018 191.014 +32,5% față de anul precedent 191.014 151.777 39.237 37.327 0 0
2017 144.126 +52,4% față de anul precedent 144.127 174.531 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 30.404 32.423
2016 94.545 +36,7% față de anul precedent 87.876 58.586 29.290 26.654 0 0
2015 69.149 +20,9% față de anul precedent 69.149 84.452 0 0 Neraportat 17.378
2014 57.211 -13,3% față de anul precedent 57.211 78.620 0 0 21.409 23.125
2013 66.019 -33,5% față de anul precedent 66.019 102.042 0 0 36.023 37.822
2012 99.290 +88,4% față de anul precedent 99.293 117.978 0 0 18.685 18.812
2011 52.700 -64,3% față de anul precedent 54.597 119.792 0 -100,0% față de anul precedent 0 65.195 65.195
2010 147.606 +27,2% față de anul precedent 149.023 148.967 56 0 0 3.169
2009 116.022 +1.809,5% față de anul precedent 132.862 186.578 0 0 53.716 57.196
2008 6.076 6.175 20.236 0 0 14.061 14.215

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 36.324 159.984 196.308 89.383 38.829 31.772
2023 36.324 120.359 156.683 61.630 23.811 34.918
2022 36.324 180.550 216.874 98.614 28.530 53.406
2021 36.324 72.048 108.372 55.206 9.976 6.866
2020 36.324 36.482 72.806 22.821 9.976 3.685
2019 36.324 52.215 88.539 39.268 12.047 900
2018 35.284 33.145 68.429 7.316 20.348 5.481
2017 35.922 21.410 57.332 3.548 16.779 1.083
2016 35.922 76.345 112.267 41.861 24.122 10.362
2015 35.922 40.377 76.299 6.187 32.856 1.334
2014 35.922 48.315 84.237 18.456 24.973 4.886
2013 35.922 40.312 76.234 16.746 23.484 82
2012 35.922 68.382 104.304 31.725 32.589 4.068
2011 35.922 61.740 97.662 27.461 33.049 1.230
2010 48.373 105.381 153.754 55.740 32.813 16.828
2009 59.614 126.408 186.022 39.139 85.252 2.017
2008 37.906 40.658 78.564 11.342 20.326 8.990

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 360.917 +10,6% față de anul precedent -164.609 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 326.256 +15,7% față de anul precedent -169.573 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 281.941 +23,9% față de anul precedent -65.067 Neraportat 1
2021 227.604 +4,9% față de anul precedent -119.232 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 216.922 +5,2% față de anul precedent -144.116 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 206.142 +23,8% față de anul precedent -117.603 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 166.470 -20,0% față de anul precedent -98.041 Neraportat 1
2017 208.000 -9,8% față de anul precedent -135.368 Neraportat 0
2016 230.512 +4,2% față de anul precedent -102.945 Neraportat 0
2015 221.198 +4,5% față de anul precedent -129.599 Neraportat 0
2014 211.758 +17,2% față de anul precedent -112.221 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 180.630 +5,7% față de anul precedent -89.096 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 170.878 -43,3% față de anul precedent -51.274 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2011 301.382 +3,1% față de anul precedent -182.462 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2010 292.279 -2,6% față de anul precedent -117.267 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2009 300.120 +174,9% față de anul precedent -114.098 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 109.189 -30.625 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 183.501 RON. Profit: 4.964 RON

Cifra de afaceri: 183.501 RON. Profit: 4.964 RON

Cifra de afaceri
183.501 RON +6.56% față de anul precedent
Profit net
4.964 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
360.917 RON +10.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 172.210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 172.210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
172.210 RON -7.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
104.506 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
326.256 RON +15.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 187.139 RON. Profit: 54.165 RON

Cifra de afaceri: 187.139 RON. Profit: 54.165 RON

Cifra de afaceri
187.139 RON +112.51% față de anul precedent
Profit net
54.165 RON +117.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
281.941 RON +23.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 88.061 RON. Profit: 24.884 RON

Cifra de afaceri: 88.061 RON. Profit: 24.884 RON

Cifra de afaceri
88.061 RON -42.17% față de anul precedent
Profit net
24.884 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
227.604 RON +4.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 152.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 152.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
152.276 RON +19.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.513 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
216.922 RON +5.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 127.933 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 127.933 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
127.933 RON -33.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.562 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
206.142 RON +23.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 191.014 RON. Profit: 37.327 RON

Cifra de afaceri: 191.014 RON. Profit: 37.327 RON

Cifra de afaceri
191.014 RON +32.53% față de anul precedent
Profit net
37.327 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
166.470 RON -19.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 144.126 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 144.126 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
144.126 RON +52.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
32.423 RON
Angajati
0
Datorii
208.000 RON -9.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 94.545 RON. Profit: 26.654 RON

Cifra de afaceri: 94.545 RON. Profit: 26.654 RON

Cifra de afaceri
94.545 RON +36.73% față de anul precedent
Profit net
26.654 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
230.512 RON +4.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 69.149 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.149 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.149 RON +20.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.378 RON
Angajati
0
Datorii
221.198 RON +4.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 57.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.211 RON -13.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.125 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
211.758 RON +17.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 66.019 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.019 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.019 RON -33.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
37.822 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
180.630 RON +5.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 99.290 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 99.290 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
99.290 RON +88.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.812 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
170.878 RON -43.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 52.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.700 RON -64.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
65.195 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
301.382 RON +3.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 147.606 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 147.606 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
147.606 RON +27.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.169 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
292.279 RON -2.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 116.022 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 116.022 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
116.022 RON +1809.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.196 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
300.120 RON +174.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 6.076 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.076 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.076 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.215 RON
Angajati
1
Datorii
109.189 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2223, Argeş

ILIMEC TOP TERM S.R.L.
CUI: 29568700CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia2012-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.980 RON
Profit
47.047 RON
Angajati
3
TMM TOTAL TERRA S.R.L.
CUI: 41178073CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2019-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.992 RON
Profit
8.107 RON
Angajati
1
LEOSTEFEM DESIGN S.R.L.
CUI: 43356410CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Sat Borleşti Com. Merişani2020-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.873 RON
Profit
24.175 RON
Angajati
1
MAYALEX TOP CONCEPT SRL
CUI: 36523280CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.230 RON
Profit
14.227 RON
Angajati
1
MAR TOP PARTNER S.R.L.
CUI: 38774530CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Sat Mălureni Com. Mălureni2018-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.830 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
JETNIX RUCĂR SRL
CUI: 36468852CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Sat Rucăr Com. Rucăr2016-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.000 RON
Profit
7.368 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2223, Argeş

PRIMA CONSTRUCT TOTAL SRL
CUI: 15525505CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu2003-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.548.468 RON
Profit
938.321 RON
Angajati
12
ATLANTA TEHNO GRUP SRL
CUI: 19055465CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2006-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.716.299 RON
Profit
479.222 RON
Angajati
18
TAMI EURO-STIL 2001 SRL
CUI: 14272099CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Sat Nămăeşti Com. Valea Mare Pravăţ2001-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.922.470 RON
Profit
8.964 RON
Angajati
6
ROMGAV SISTEM PERFORMANCE SRL
CUI: 27110218CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov2010-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.367.785 RON
Profit
625.248 RON
Angajati
17

Alte firme din Argeş

DIAMAR NEW ADVERTISING SRL
CUI: 18374741CAEN: 6832
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2006-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.710 RON
Profit
9.031 RON
Angajati
0
SIMPATICA LYA TURIST SRL
CUI: 18355979CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele2006-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.642 RON
Profit
41.132 RON
Angajati
2
ASKITO COM SRL
CUI: 18389602CAEN: 4100
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2006-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.882 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AREND CRAI NOU SRL
CUI: 18172718CAEN: 0111
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2005-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.730.685 RON
Profit
1.052 RON
Angajati
5
INFONET AG SRL
CUI: 18569085CAEN: 6220
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2006-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
924.770 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ALDRA CRIS TRANS S.R.L.
CUI: 16282510CAEN: 6024
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2004-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
170 RON
Profit
71 RON
Angajati
0
PERLA LU 71 SRL
CUI: 22602821CAEN: 4779
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2007-10-19
fara e-Factura
PROTOPOPESCU MĂDĂLIN S.R.L.
CUI: 40341040CAEN: 5630
Activ
ARGEŞ, Sat Argeşelu Com. Mărăcineni2018-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
842.136 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GARDENIA PROPRIETATI SRL?

CUI-ul GARDENIA PROPRIETATI SRL este 18370820.

Unde este sediul GARDENIA PROPRIETATI SRL?

GARDENIA PROPRIETATI SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş, Bld. Basarabilor, 115300, Mun. Curtea de Argeş, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata GARDENIA PROPRIETATI SRL?

GARDENIA PROPRIETATI SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GARDENIA PROPRIETATI SRL in 2024?

In 2024, GARDENIA PROPRIETATI SRL a raportat o cifra de afaceri de 183.501 RON.

Cati angajati are GARDENIA PROPRIETATI SRL?

GARDENIA PROPRIETATI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GARDENIA PROPRIETATI SRL?

GARDENIA PROPRIETATI SRL are codul CAEN principal 2223 (Fabricarea de uși și ferestre din material plastic).

Ce profit a inregistrat GARDENIA PROPRIETATI SRL in 2024?

GARDENIA PROPRIETATI SRL a inregistrat un profit net de 4.964 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.