Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 19:45
Despre ECOBIZ ONE SRL
ECOBIZ ONE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ECOBIZ ONE SRL a raportat o cifra de afaceri de 31.383 RON, in scadere fata de anul precedent (-19.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 153.858 RON in 2008 la 31.383 RON in 2024. Datoriile raportate (287.019 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 31.383 RON
- Venituri totale
- 31.383 RON
- Cheltuieli totale
- 32.997 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 176.265 RON
- Active circulante
- 17.752 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 9.182 RON
- Casa & conturi bănci
- 8.570 RON
- Capital propriu
- -93.002 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Cuza Vodă nr. 2, 710058
- Cod postal
- 710058
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 13.02.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 31.383 RON
- Rezultat net
- -1.614 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 31.383 RON | 38.910 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 31.383 RON | 38.910 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 32.997 RON | 60.698 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.614 RON | 21.788 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.614 RON | 21.788 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 176.265 RON | 181.955 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 17.752 RON | 12.209 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 194.017 RON | 194.164 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 9.182 RON | 10.072 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 8.570 RON | 2.137 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 287.019 RON | 285.553 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -93.002 RON | -91.389 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,06 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -47,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31.383 -19,3% față de anul precedent | 31.383 | 32.997 | 0 | 0 | 1.614 | 1.614 |
| 2023 | 38.910 +68,7% față de anul precedent | 38.910 | 60.698 | 0 | 0 | 21.788 | 21.788 |
| 2022 | 23.064 +14,1% față de anul precedent | 23.064 | 34.579 | 0 | 0 | 11.515 | 12.207 |
| 2021 | 20.206 +100,3% față de anul precedent | 20.206 | 47.369 | 0 | 0 | 27.163 | 27.714 |
| 2020 | 10.090 +115,2% față de anul precedent | 10.146 | 13.407 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 3.261 | 3.564 |
| 2019 | 4.688 | 25.364 | 11.272 | 14.092 | 13.331 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 75.429 | 84.518 | 0 | 0 | 9.089 | 11.352 |
| 2017 | 0 | 0 | 9.910 | 0 | 0 | 9.910 | 9.910 |
| 2016 | 0 | 3 | 12.385 | 0 | 0 | 12.382 | 12.382 |
| 2015 | 0 | 0 | 13.510 | 0 | 0 | Neraportat | 13.510 |
| 2014 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 21.256 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 21.256 | 21.256 |
| 2013 | 35.794 -41,2% față de anul precedent | 36.281 | 8.986 | 27.295 | 26.253 | 0 | 0 |
| 2012 | 60.833 -3,4% față de anul precedent | 65.699 | 73.337 | 0 | 0 | 7.638 | 7.638 |
| 2011 | 62.965 -46,9% față de anul precedent | 62.965 | 93.327 | 0 | 0 | 30.362 | 30.362 |
| 2010 | 118.530 -30,7% față de anul precedent | 118.531 | 137.218 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 18.687 | 22.047 |
| 2009 | 170.978 +11,1% față de anul precedent | 171.508 | 100.937 | 70.571 +17,5% față de anul precedent | 60.216 +19,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 153.858 | 153.909 | 93.847 | 60.062 | 50.452 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 176.265 | 17.752 | 194.017 | 0 | 9.182 | 8.570 |
| 2023 | 181.955 | 12.209 | 194.164 | 0 | 10.072 | 2.137 |
| 2022 | 190.258 | 16.095 | 206.353 | 0 | 5.814 | 10.281 |
| 2021 | 195.948 | 12.624 | 208.572 | 0 | 6.865 | 5.759 |
| 2020 | 196.142 | 2.634 | 198.776 | 0 | 2.634 | 0 |
| 2019 | 201.444 | 1.930 | 203.374 | 0 | 1.956 | -26 |
| 2018 | 206.745 | 2.875 | 209.620 | 0 | 2.881 | -6 |
| 2017 | 212.046 | 61.591 | 273.637 | 0 | 61.575 | 16 |
| 2016 | 217.347 | 61.162 | 278.509 | 0 | 61.132 | 30 |
| 2015 | 222.648 | 61.099 | 283.747 | 0 | 61.040 | 59 |
| 2014 | 227.949 | 61.064 | 289.013 | 0 | 61.040 | 24 |
| 2013 | 233.615 | 61.966 | 295.581 | 0 | 61.720 | 246 |
| 2012 | 211.455 | 66.040 | 277.495 | 0 | 62.731 | 3.309 |
| 2011 | 219.394 | 60.728 | 280.122 | 0 | 59.187 | 1.541 |
| 2010 | 227.333 | 80.512 | 307.845 | 0 | 66.421 | 14.091 |
| 2009 | 325.355 | 61.732 | 387.087 | 0 | 43.741 | 17.991 |
| 2008 | 268.469 | 22.996 | 291.465 | 0 | 3.963 | 19.033 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 287.019 +0,5% față de anul precedent | -93.002 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 285.553 +3,7% față de anul precedent | -91.389 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 275.348 +3,8% față de anul precedent | -68.995 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 265.360 +16,5% față de anul precedent | -56.788 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 227.850 -0,5% față de anul precedent | -29.074 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 228.884 -7,9% față de anul precedent | -25.510 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 248.461 -17,5% față de anul precedent | -38.841 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 301.126 +1,7% față de anul precedent | -27.489 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 296.087 +2,5% față de anul precedent | -17.578 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 288.942 +2,9% față de anul precedent | -5.195 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 280.698 +5,5% față de anul precedent | 8.315 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 266.010 -3,0% față de anul precedent | 29.571 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 274.177 +1,8% față de anul precedent | 3.318 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 269.399 +1,0% față de anul precedent | 10.723 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 266.760 +8,8% față de anul precedent | 41.085 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 245.201 +2,3% față de anul precedent | 141.886 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 239.596 | 51.869 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.383 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 31.383 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 31.383 RON -19.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.614 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 287.019 RON +0.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 38.910 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 38.910 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 38.910 RON +68.7% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.788 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 285.553 RON +3.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 23.064 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 23.064 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 23.064 RON +14.14% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.207 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 275.348 RON +3.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 20.206 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 20.206 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 20.206 RON +100.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 27.714 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 265.360 RON +16.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 10.090 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 10.090 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 10.090 RON +115.23% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 3.564 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 227.850 RON -0.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.688 RON. Profit: 13.331 RON
Cifra de afaceri: 4.688 RON. Profit: 13.331 RON
- Cifra de afaceri
- 4.688 RON
- Profit net
- 13.331 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 228.884 RON -7.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.352 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 248.461 RON -17.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.910 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 301.126 RON +1.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.382 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 296.087 RON +2.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.510 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 288.942 RON +2.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 21.256 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 280.698 RON +5.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 35.794 RON. Profit: 26.253 RON
Cifra de afaceri: 35.794 RON. Profit: 26.253 RON
- Cifra de afaceri
- 35.794 RON -41.16% față de anul precedent
- Profit net
- 26.253 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 266.010 RON -2.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 60.833 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 60.833 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 60.833 RON -3.39% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.638 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 274.177 RON +1.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 62.965 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 62.965 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 62.965 RON -46.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.362 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 269.399 RON +0.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 118.530 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 118.530 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 118.530 RON -30.68% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 22.047 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 266.760 RON +8.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 170.978 RON. Profit: 60.216 RON
Cifra de afaceri: 170.978 RON. Profit: 60.216 RON
- Cifra de afaceri
- 170.978 RON +11.13% față de anul precedent
- Profit net
- 60.216 RON +19.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 245.201 RON +2.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 153.858 RON. Profit: 50.452 RON
Cifra de afaceri: 153.858 RON. Profit: 50.452 RON
- Cifra de afaceri
- 153.858 RON
- Profit net
- 50.452 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 239.596 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataECOBIZ ONE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)
ECOBIZ ONE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Botoşani
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Botoşani
Alte firme din Botoşani
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ECOBIZ ONE SRL?
CUI-ul ECOBIZ ONE SRL este 18376017.
Unde este sediul ECOBIZ ONE SRL?
ECOBIZ ONE SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Cuza Vodă nr. 2, 710058, Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI.
Cand a fost infiintata ECOBIZ ONE SRL?
ECOBIZ ONE SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ECOBIZ ONE SRL in 2024?
In 2024, ECOBIZ ONE SRL a raportat o cifra de afaceri de 31.383 RON.
Ce activitate are ECOBIZ ONE SRL?
ECOBIZ ONE SRL are codul CAEN principal 7022.
Ce profit a inregistrat ECOBIZ ONE SRL in 2024?
ECOBIZ ONE SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.614 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.