Activ Plătitor TVAe‑Factură

CARPOSIM PROD SRL

CUI: 18388909
CIF: RO18388909
Reg. Com.: J2006000070526
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 februarie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:37

Despre CARPOSIM PROD SRL

CARPOSIM PROD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mihai Bravu Com. Mihai Bravu, judetul GIURGIU, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CARPOSIM PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.565.307 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.5%). Profitul net inregistrat a fost de 18.971 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Datoriile raportate (3.622.208 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.565.307 RON
Venituri totale
1.557.126 RON
Cheltuieli totale
1.535.093 RON
Profit brut
22.033 RON
Profit net
18.971 RON
Marja profit net
1,21%
Active imobilizate
1.982.637 RON
Active circulante
1.735.782 RON
Stocuri
355.079 RON
Creanțe
1.354.969 RON
Casa & conturi bănci
25.734 RON
Capital propriu
96.211 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Mihai Bravu Com. Mihai Bravu, Str. Olăreasa nr. 9
Detalii adresacamera 6
Telefon0721680992
Fax0723164151

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Mihai Bravu Com. Mihai Bravu, Str. Olăreasa nr. 9
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Mihai Bravu Com. Mihai Bravu, Str. Olăreasa nr. 9
Detalii
camera 6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.02.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.565.307 RON
Rezultat net
18.971 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.565.307 RON 1.675.052 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.557.126 RON 1.538.864 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.535.093 RON 1.521.934 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 22.033 RON 16.930 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.971 RON 15.821 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.982.637 RON 493.535 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.735.782 RON 916.757 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.718.419 RON 1.410.292 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 355.079 RON 608.244 RON
CreanțeSume de încasat 1.354.969 RON 278.495 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.734 RON 30.018 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.622.208 RON 1.327.231 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 96.211 RON 83.061 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.718.419RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

97,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.718.419 RON
Datorii totale3.622.208 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,5 %Profit net / active totale
ROE
19,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.565.307 -6,6% față de anul precedent 1.557.126 1.535.093 22.033 +30,1% față de anul precedent 18.971 +19,9% față de anul precedent 0 0
2023 1.675.052 +31,8% față de anul precedent 1.538.864 1.521.934 16.930 -91,3% față de anul precedent 15.821 -91,0% față de anul precedent 0 0
2022 1.270.568 +15,9% față de anul precedent 1.819.020 1.624.921 194.099 -0,6% față de anul precedent 175.149 -5,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.096.646 +39,8% față de anul precedent 1.001.099 805.858 195.241 +1.263,8% față de anul precedent 185.099 +1.439,2% față de anul precedent 0 0
2020 784.227 -21,6% față de anul precedent 728.526 714.210 14.316 -89,5% față de anul precedent 12.026 -91,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.000.406 +100,9% față de anul precedent 1.032.962 896.067 136.895 +853,6% față de anul precedent 136.895 +853,6% față de anul precedent 0 0
2018 498.035 -18,9% față de anul precedent 568.597 554.241 14.356 -43,6% față de anul precedent 14.356 -35,6% față de anul precedent 0 0
2017 614.308 -2,5% față de anul precedent 741.934 716.486 25.448 +71,6% față de anul precedent 22.305 +76,3% față de anul precedent 0 0
2016 630.305 +16,9% față de anul precedent 626.886 612.057 14.829 +4,3% față de anul precedent 12.652 +4,2% față de anul precedent 0 0
2015 539.195 +6,6% față de anul precedent 689.247 675.030 14.217 -20,5% față de anul precedent 12.138 -19,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 505.913 +42,5% față de anul precedent 465.012 447.138 17.874 -12,4% față de anul precedent 15.014 -12,4% față de anul precedent 0 0
2013 355.010 +29,2% față de anul precedent 467.501 447.094 20.407 +88,3% față de anul precedent 17.142 +88,3% față de anul precedent 0 0
2012 274.720 +20,7% față de anul precedent 242.660 231.821 10.839 -48,4% față de anul precedent 9.105 -48,4% față de anul precedent 0 0
2011 227.687 +75,6% față de anul precedent 296.674 275.687 20.987 +120,9% față de anul precedent 17.629 +120,9% față de anul precedent 0 0
2010 129.683 171.729 162.230 9.499 7.979 0 0
2009 0 0 0 0 0 0 0
2008 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.982.637 1.735.782 3.718.419 355.079 1.354.969 25.734
2023 493.535 916.757 1.410.292 608.244 278.495 30.018
2022 591.965 1.181.050 1.773.015 888.631 231.196 61.223
2021 738.803 495.812 1.234.615 253.306 170.818 71.688
2020 722.544 364.607 1.087.151 223.352 68.493 72.762
2019 880.205 505.367 1.385.572 314.868 155.576 34.923
2018 271.848 477.696 749.544 290.339 141.312 46.045
2017 64.195 524.060 588.255 304.132 150.221 69.707
2016 58.047 554.684 612.731 184.282 313.167 57.235
2015 34.532 693.688 728.220 364.960 244.608 84.120
2014 15.783 338.990 354.773 181.431 119.560 37.999
2013 1.632 273.299 274.931 183.548 94.402 -4.651
2012 1.036 156.814 157.850 70.492 85.164 1.158
2011 40.360 212.289 252.649 102.573 108.668 1.048
2010 60.360 96.807 157.167 38.719 40.968 17.120
2009 64.510 4.160 68.670 219 3.941 0
2008 64.510 4.160 68.670 219 3.941 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.622.208 +172,9% față de anul precedent 96.211 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 1.327.231 -13,3% față de anul precedent 83.061 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 1.530.626 +54,3% față de anul precedent 242.389 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 992.276 -2,5% față de anul precedent 242.339 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 1.017.885 -15,3% față de anul precedent 69.266 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 1.200.977 +74,7% față de anul precedent 184.595 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 687.488 +32,5% față de anul precedent 62.056 Neraportat 3
2017 518.750 -6,2% față de anul precedent 69.505 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 552.879 -15,4% față de anul precedent 59.852 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 653.868 +123,5% față de anul precedent 74.352 Neraportat 3
2014 292.559 +45,2% față de anul precedent 62.214 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 201.484 +98,4% față de anul precedent 73.447 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 101.545 -45,9% față de anul precedent 56.305 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 187.820 +84,2% față de anul precedent 64.829 Neraportat 2
2010 101.988 +375,0% față de anul precedent 55.179 Neraportat 0
2009 21.470 0,0% față de anul precedent 47.200 Neraportat 0
2008 21.470 47.200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MCMARIUS- CĂTĂLIN BÂŢĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30414/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.565.307 RON. Profit: 18.971 RON

Cifra de afaceri: 1.565.307 RON. Profit: 18.971 RON

Cifra de afaceri
1.565.307 RON -6.55% față de anul precedent
Profit net
18.971 RON +19.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
3.622.208 RON +172.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.675.052 RON. Profit: 15.821 RON

Cifra de afaceri: 1.675.052 RON. Profit: 15.821 RON

Cifra de afaceri
1.675.052 RON +31.83% față de anul precedent
Profit net
15.821 RON -90.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.327.231 RON -13.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.270.568 RON. Profit: 175.149 RON

Cifra de afaceri: 1.270.568 RON. Profit: 175.149 RON

Cifra de afaceri
1.270.568 RON +15.86% față de anul precedent
Profit net
175.149 RON -5.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.530.626 RON +54.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.096.646 RON. Profit: 185.099 RON

Cifra de afaceri: 1.096.646 RON. Profit: 185.099 RON

Cifra de afaceri
1.096.646 RON +39.84% față de anul precedent
Profit net
185.099 RON +1439.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
992.276 RON -2.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 784.227 RON. Profit: 12.026 RON

Cifra de afaceri: 784.227 RON. Profit: 12.026 RON

Cifra de afaceri
784.227 RON -21.61% față de anul precedent
Profit net
12.026 RON -91.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.017.885 RON -15.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.000.406 RON. Profit: 136.895 RON

Cifra de afaceri: 1.000.406 RON. Profit: 136.895 RON

Cifra de afaceri
1.000.406 RON +100.87% față de anul precedent
Profit net
136.895 RON +853.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.200.977 RON +74.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 498.035 RON. Profit: 14.356 RON

Cifra de afaceri: 498.035 RON. Profit: 14.356 RON

Cifra de afaceri
498.035 RON -18.93% față de anul precedent
Profit net
14.356 RON -35.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
687.488 RON +32.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 614.308 RON. Profit: 22.305 RON

Cifra de afaceri: 614.308 RON. Profit: 22.305 RON

Cifra de afaceri
614.308 RON -2.54% față de anul precedent
Profit net
22.305 RON +76.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
518.750 RON -6.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 630.305 RON. Profit: 12.652 RON

Cifra de afaceri: 630.305 RON. Profit: 12.652 RON

Cifra de afaceri
630.305 RON +16.9% față de anul precedent
Profit net
12.652 RON +4.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
552.879 RON -15.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 539.195 RON. Profit: 12.138 RON

Cifra de afaceri: 539.195 RON. Profit: 12.138 RON

Cifra de afaceri
539.195 RON +6.58% față de anul precedent
Profit net
12.138 RON -19.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
653.868 RON +123.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 505.913 RON. Profit: 15.014 RON

Cifra de afaceri: 505.913 RON. Profit: 15.014 RON

Cifra de afaceri
505.913 RON +42.51% față de anul precedent
Profit net
15.014 RON -12.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
292.559 RON +45.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 355.010 RON. Profit: 17.142 RON

Cifra de afaceri: 355.010 RON. Profit: 17.142 RON

Cifra de afaceri
355.010 RON +29.23% față de anul precedent
Profit net
17.142 RON +88.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
201.484 RON +98.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 274.720 RON. Profit: 9.105 RON

Cifra de afaceri: 274.720 RON. Profit: 9.105 RON

Cifra de afaceri
274.720 RON +20.66% față de anul precedent
Profit net
9.105 RON -48.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
101.545 RON -45.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 227.687 RON. Profit: 17.629 RON

Cifra de afaceri: 227.687 RON. Profit: 17.629 RON

Cifra de afaceri
227.687 RON +75.57% față de anul precedent
Profit net
17.629 RON +120.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
187.820 RON +84.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 129.683 RON. Profit: 7.979 RON

Cifra de afaceri: 129.683 RON. Profit: 7.979 RON

Cifra de afaceri
129.683 RON
Profit net
7.979 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
101.988 RON +375.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.470 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.470 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.082026Mentiune · Buletin 30414/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
CARPOSIM PROD SRL
CUI
18388909
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.08.2026
Registrul Comerțului
J52/70/2006
EUID
ROONRC.J52/70/2006
Sediu
Sat Mihai Bravu, Comuna Mihai Bravu, Jud. Giurgiu, Strada OLĂREASA, Nr. 9, camera 6
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
637905
Data încheierii
12.08.2026
Număr dosar
3044263
Data dosarului
03.08.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Octaviana-Dorela Oniga

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3044263 din 03.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30414/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Giurgiu

AGRO NECULA SRL
CUI: 34123644CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Milcovăţu Com. Letca Nouă2015-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.567.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AGRORACMAN SRL
CUI: 34339851CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Putineiu Com. Putineiu2015-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.559.418 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
NIMB SRL
CUI: 10625406CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Gostinu Com. Gostinu1998-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.625.135 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
AGROCOM AD COP S.R.L.
CUI: 16636323CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Adunaţii-Copăceni Com. Adunaţii-Copăceni2004-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.548.618 RON
Profit
169.410 RON
Angajati
11
AGAT IMPEX 2002 SRL
CUI: 6540859CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu1994-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.792.223 RON
Profit
1.093.960 RON
Angajati
1
AGRINVEST FARM SRL
CUI: 18211060CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Stejaru Com. Singureni2005-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.449.373 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Giurgiu

DIANA SI IOANA SRL
CUI: 18282079CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Plopşoru Com. Daia2006-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
697.028 RON
Profit
73.119 RON
Angajati
4
SIU ION SRL
CUI: 18443531CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Hodivoaia Com. Putineiu2006-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.093 RON
Profit
82.094 RON
Angajati
1
AGROGOLD 2006 SRL
CUI: 18664613CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Vlad Ţepeş Com. Comana2006-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Giurgiu

ESTATES CO S.R.L.
CUI: 18382337CAEN: 6810
Activ
GIURGIU, Sat Grădinari Com. Grădinari2006-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
70.041 RON
Angajati
0
AIMS18 CORPORATION SRL
CUI: 18394986CAEN: 6811
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2006-02-17
fara e-Factura
OVIVET SRL
CUI: 18298245CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Sat Izvoarele Com. Izvoarele2006-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.804 RON
Profit
172.962 RON
Angajati
2
ENERGY SAVING SRL
CUI: 18435016CAEN: 3320
Activ
GIURGIU, Sat Singureni Com. Singureni2006-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.231.261 RON
Profit
204.879 RON
Angajati
4
ADISTER COM S.R.L.
CUI: 17278150CAEN: 0322
Activ
GIURGIU, Com. Vărăşti2005-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.992 RON
Profit
2.668 RON
Angajati
0
ATHOS-ARIS GROUP SRL
CUI: 19174890CAEN: 4399
Activ
GIURGIU, Sat Cartojani Com. Roata de Jos2006-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.000 RON
Profit
112.100 RON
Angajati
2
POMPILIU SRL
CUI: 3233191CAEN: 5611
Activ
GIURGIU, Com. Frăteşti1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.634.223 RON
Profit
150.150 RON
Angajati
13
PREMIUM AGRO PROD SRL
CUI: 29597986CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Radu Vodă Com. Izvoarele2012-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.584 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CARPOSIM PROD SRL?

CUI-ul CARPOSIM PROD SRL este 18388909.

Unde este sediul CARPOSIM PROD SRL?

CARPOSIM PROD SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Mihai Bravu Com. Mihai Bravu, Str. Olăreasa nr. 9, Sat Mihai Bravu Com. Mihai Bravu, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata CARPOSIM PROD SRL?

CARPOSIM PROD SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CARPOSIM PROD SRL in 2024?

In 2024, CARPOSIM PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.565.307 RON.

Cati angajati are CARPOSIM PROD SRL?

CARPOSIM PROD SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are CARPOSIM PROD SRL?

CARPOSIM PROD SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat CARPOSIM PROD SRL in 2024?

CARPOSIM PROD SRL a inregistrat un profit net de 18.971 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.