Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 11:05
Despre CIO GRUP SRL
CIO GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Căşeiu Com. Căşeiu, judetul CLUJ, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CIO GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 9.488 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 4.139 RON
- Active circulante
- 640 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 640 RON
- Casa & conturi bănci
- 0 RON
- Capital propriu
- -244.950 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Sat Căşeiu Com. Căşeiu, 407155
- Cod postal
- 407155
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 09.03.2006
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Dej
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -9.488 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 2.500 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 9.488 RON | 22.467 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 9.488 RON | 19.967 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 9.488 RON | 19.967 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.139 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 640 RON | 3.896 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 4.779 RON | 3.896 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 640 RON | 68 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 0 RON | 3.828 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 249.729 RON | 239.358 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -244.950 RON | -235.462 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,00 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -5.125,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 9.488 | 0 | 0 | 9.488 | 9.488 |
| 2023 | 0 | 2.500 | 22.467 | 0 | 0 | 19.967 | 19.967 |
| 2022 | 0 | 400 | 12.015 | 0 | 0 | 11.615 | 11.627 |
| 2021 | 0 | 8.394 | 32.496 | 0 | 0 | 24.102 | 24.354 |
| 2020 | 0 | 0 | 50.218 | 0 | 0 | 50.218 | 50.218 |
| 2019 | 0 | 26.772 | 75.820 | 0 | 0 | 49.048 | 49.477 |
| 2018 | 0 | 1.514 | 69.572 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 68.058 | 68.058 |
| 2017 | 0 -100,0% față de anul precedent | 105.766 | 101.015 | 4.751 | 4.751 | 0 | 0 |
| 2016 | 1.875 | 1.878 | 4.607 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.729 | 2.729 |
| 2015 | 0 | 27.377 | 26.822 | 555 | 555 | 0 | 0 |
| 2014 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 1.991 | 0 | 0 | 1.991 | 1.991 |
| 2013 | 1.681 +320,3% față de anul precedent | 1.681 | 2.781 | 0 | 0 | 1.100 | 1.100 |
| 2012 | 400 -98,2% față de anul precedent | 400 | 8.612 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 8.212 | 8.212 |
| 2011 | 21.897 +16,9% față de anul precedent | 162.370 | 149.707 | 12.663 | 12.194 | 0 | 0 |
| 2010 | 18.740 -29,1% față de anul precedent | 18.740 | 20.581 | 0 | 0 | 1.841 | 3.491 |
| 2009 | 26.437 -33,8% față de anul precedent | 26.438 | 37.570 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 11.132 | 12.599 |
| 2008 | 39.951 | 39.951 | 22.776 | 17.175 | 16.176 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.139 | 640 | 4.779 | 0 | 640 | 0 |
| 2023 | 0 | 3.896 | 3.896 | 0 | 68 | 3.828 |
| 2022 | 0 | 1.098 | 1.098 | 0 | 1.098 | 0 |
| 2021 | 9.600 | 1.106 | 10.706 | 0 | 1.106 | 0 |
| 2020 | 37.168 | 2.205 | 39.373 | 0 | 2.247 | -42 |
| 2019 | 82.319 | 6.131 | 88.450 | 0 | 2.123 | 4.008 |
| 2018 | 140.766 | 3.685 | 144.451 | 0 | 3.602 | 83 |
| 2017 | 180.704 | 105.872 | 286.576 | 0 | 105.885 | -13 |
| 2016 | 3.681 | 1.948 | 5.629 | 0 | 1.860 | 88 |
| 2015 | 0 | 16.091 | 16.091 | 0 | 1.790 | 14.301 |
| 2014 | 0 | 3.074 | 3.074 | 0 | 3.074 | 0 |
| 2013 | 0 | 3.066 | 3.066 | 0 | 3.066 | 0 |
| 2012 | 0 | 3.171 | 3.171 | 0 | 3.171 | 0 |
| 2011 | 4.575 | 144.217 | 148.792 | 0 | 144.217 | 0 |
| 2010 | 147.515 | 11.924 | 159.439 | 0 | 11.890 | 34 |
| 2009 | 15.862 | 144.746 | 160.608 | 0 | 144.746 | 0 |
| 2008 | 26.844 | 141.019 | 167.863 | 0 | 136.228 | 4.791 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 249.729 +4,3% față de anul precedent | -244.950 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 239.358 +10,5% față de anul precedent | -235.462 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 216.593 +0,9% față de anul precedent | -215.495 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 214.574 -2,0% față de anul precedent | -203.868 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 218.887 +0,5% față de anul precedent | -179.514 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 217.746 -2,9% față de anul precedent | -129.296 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 224.270 -24,8% față de anul precedent | -79.819 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 298.336 +1.247,5% față de anul precedent | -11.760 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 22.140 -25,9% față de anul precedent | -16.511 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 29.873 +71,6% față de anul precedent | -13.782 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 17.411 +13,0% față de anul precedent | -14.337 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 15.413 +6,9% față de anul precedent | -12.347 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 14.417 -90,5% față de anul precedent | -11.246 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 151.826 -13,1% față de anul precedent | -3.034 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 174.668 +1,4% față de anul precedent | -15.229 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 172.346 +3,2% față de anul precedent | -11.738 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 167.002 | 861 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.488 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 249.729 RON +4.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 19.967 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 239.358 RON +10.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.627 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 216.593 RON +0.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 24.354 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 214.574 RON -1.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 50.218 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 218.887 RON +0.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 49.477 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 217.746 RON -2.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 68.058 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 224.270 RON -24.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 4.751 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 4.751 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 4.751 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 298.336 RON +1247.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.875 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.875 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.875 RON
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.729 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 22.140 RON -25.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 555 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 555 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 555 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 29.873 RON +71.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.991 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.411 RON +12.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.681 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.681 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.681 RON +320.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.100 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 15.413 RON +6.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 400 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 400 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 400 RON -98.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.212 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 14.417 RON -90.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 21.897 RON. Profit: 12.194 RON
Cifra de afaceri: 21.897 RON. Profit: 12.194 RON
- Cifra de afaceri
- 21.897 RON +16.85% față de anul precedent
- Profit net
- 12.194 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 151.826 RON -13.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 18.740 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 18.740 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 18.740 RON -29.11% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.491 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 174.668 RON +1.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 26.437 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 26.437 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 26.437 RON -33.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 12.599 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 172.346 RON +3.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 39.951 RON. Profit: 16.176 RON
Cifra de afaceri: 39.951 RON. Profit: 16.176 RON
- Cifra de afaceri
- 39.951 RON
- Profit net
- 16.176 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 167.002 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCIO GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Căşeiu Com. Căşeiu (CLUJ)
CIO GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Căşeiu Com. Căşeiu (CLUJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CIO GRUP SRL?
CUI-ul CIO GRUP SRL este 18463350.
Unde este sediul CIO GRUP SRL?
CIO GRUP SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Căşeiu Com. Căşeiu, 407155, Sat Căşeiu Com. Căşeiu, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata CIO GRUP SRL?
CIO GRUP SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CIO GRUP SRL in 2024?
In 2024, CIO GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are CIO GRUP SRL?
CIO GRUP SRL are codul CAEN principal 7022.
Ce profit a inregistrat CIO GRUP SRL in 2024?
CIO GRUP SRL a inregistrat o pierdere neta de 9.488 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.