Activ Plătitor TVAe‑Factură

BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL

CUI: 18480769
CIF: RO18480769
Reg. Com.: J40/4287/2006
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 martie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:36

Despre BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL

BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL a raportat o cifra de afaceri de 257.802 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.6%). Profitul net inregistrat a fost de 118.714 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 255.965 RON in 2008 la 257.802 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
257.802 RON
Venituri totale
275.026 RON
Cheltuieli totale
153.562 RON
Profit brut
121.464 RON
Profit net
118.714 RON
Marja profit net
46,05%
Active imobilizate
79.918 RON
Active circulante
136.240 RON
Stocuri
1.184 RON
Creanțe
39.264 RON
Casa & conturi bănci
95.792 RON
Capital propriu
119.314 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Biruinţei nr. 18A
Telefon6653646

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Biruinţei nr. 18A
Cod poștal: 12128
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Biruintei nr. 18A, 12128
Cod postal
12128
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.03.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
257.802 RON
Rezultat net
118.714 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 257.802 RON 206.929 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 275.026 RON 208.059 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 153.562 RON 130.759 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 121.464 RON 77.300 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 118.714 RON 75.219 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 79.918 RON 36.223 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 136.240 RON 116.752 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 216.158 RON 152.975 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.184 RON 1.184 RON
CreanțeSume de încasat 39.264 RON 8.481 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 95.792 RON 107.087 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 96.844 RON 40.362 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 119.314 RON 112.613 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active216.158RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale216.158 RON
Datorii totale96.844 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
54,9 %Profit net / active totale
ROE
99,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 257.802 +24,6% față de anul precedent 275.026 153.562 121.464 +57,1% față de anul precedent 118.714 +57,8% față de anul precedent 0 0
2023 206.929 -5,3% față de anul precedent 208.059 130.759 77.300 -43,9% față de anul precedent 75.219 -43,1% față de anul precedent 0 0
2022 218.568 +1,5% față de anul precedent 218.832 80.988 137.844 -1,8% față de anul precedent 132.224 -3,9% față de anul precedent 0 0
2021 215.384 +21,2% față de anul precedent 215.448 75.116 140.332 +31,6% față de anul precedent 137.551 +30,8% față de anul precedent 0 0
2020 177.752 -23,8% față de anul precedent 178.005 71.328 106.677 -17,7% față de anul precedent 105.139 -17,3% față de anul precedent 0 0
2019 233.363 -5,0% față de anul precedent 237.967 108.433 129.534 +3,9% față de anul precedent 127.173 +4,1% față de anul precedent 0 0
2018 245.628 -43,6% față de anul precedent 246.561 121.875 124.686 -54,5% față de anul precedent 122.220 -54,7% față de anul precedent 0 0
2017 435.135 +25,8% față de anul precedent 435.759 161.576 274.183 +32,7% față de anul precedent 269.825 +35,0% față de anul precedent 0 0
2016 345.864 +45,0% față de anul precedent 345.939 139.370 206.569 +45,6% față de anul precedent 199.832 +48,4% față de anul precedent 0 0
2015 238.471 +68,6% față de anul precedent 238.917 97.044 141.873 +118,3% față de anul precedent 134.705 +121,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 141.457 +13,8% față de anul precedent 142.704 77.713 64.991 +468,5% față de anul precedent 60.710 +698,3% față de anul precedent 0 0
2013 124.255 +44,9% față de anul precedent 127.573 116.141 11.432 7.605 0 0
2012 85.732 -36,2% față de anul precedent 90.530 169.436 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 78.906 81.622
2011 134.336 +3,1% față de anul precedent 138.264 125.249 13.015 +54,2% față de anul precedent 8.867 +916,9% față de anul precedent 0 0
2010 130.328 +28,7% față de anul precedent 135.151 126.708 8.443 -28,4% față de anul precedent 872 -86,9% față de anul precedent 0 0
2009 101.235 -60,5% față de anul precedent 107.471 95.675 11.796 -89,2% față de anul precedent 6.667 -93,5% față de anul precedent 0 0
2008 255.965 258.243 149.309 108.934 102.478 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 79.918 136.240 216.158 1.184 39.264 95.792
2023 36.223 116.752 152.975 1.184 8.481 107.087
2022 70.298 181.699 251.997 0 97.882 83.817
2021 81.790 45.717 127.507 0 8.288 37.429
2020 5.176 112.782 117.958 0 1.607 111.175
2019 5.317 123.424 128.741 0 1.137 122.287
2018 7.015 137.624 144.639 1.009 1.064 135.551
2017 9.166 293.405 302.571 3.426 19.633 270.346
2016 10.446 214.458 224.904 2.667 14.502 197.289
2015 20.211 220.796 241.007 4.564 301 215.931
2014 20.562 107.591 128.153 0 100 107.491
2013 29.919 64.724 94.643 0 366 64.358
2012 418 92.009 92.427 0 9.538 82.471
2011 3.484 130.189 133.673 0 32.490 97.699
2010 15.067 123.814 138.881 0 11.126 112.688
2009 26.703 117.572 144.275 0 78.400 39.172
2008 38.339 126.213 164.552 0 33.038 93.175

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 96.844 +139,9% față de anul precedent 119.314 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 40.362 -68,3% față de anul precedent 112.613 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 127.195 +16,2% față de anul precedent 132.824 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 109.499 +441,0% față de anul precedent 26.986 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 20.241 +125,2% față de anul precedent 105.739 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 8.990 -69,9% față de anul precedent 127.773 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 29.841 -25,7% față de anul precedent 122.820 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 40.168 +23,6% față de anul precedent 270.425 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 32.494 +294,1% față de anul precedent 200.432 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 8.246 -62,7% față de anul precedent 240.783 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 22.076 -55,2% față de anul precedent 106.077 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 49.275 -11,7% față de anul precedent 45.368 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 55.822 +276,8% față de anul precedent 37.762 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 14.815 -47,8% față de anul precedent 119.384 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 28.364 -18,1% față de anul precedent 110.517 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 34.630 -43,8% față de anul precedent 109.645 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 61.574 102.978 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

12din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 257.802 RON. Profit: 118.714 RON

Cifra de afaceri: 257.802 RON. Profit: 118.714 RON

Cifra de afaceri
257.802 RON +24.58% față de anul precedent
Profit net
118.714 RON +57.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
96.844 RON +139.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 206.929 RON. Profit: 75.219 RON

Cifra de afaceri: 206.929 RON. Profit: 75.219 RON

Cifra de afaceri
206.929 RON -5.33% față de anul precedent
Profit net
75.219 RON -43.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.362 RON -68.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 218.568 RON. Profit: 132.224 RON

Cifra de afaceri: 218.568 RON. Profit: 132.224 RON

Cifra de afaceri
218.568 RON +1.48% față de anul precedent
Profit net
132.224 RON -3.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
127.195 RON +16.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 215.384 RON. Profit: 137.551 RON

Cifra de afaceri: 215.384 RON. Profit: 137.551 RON

Cifra de afaceri
215.384 RON +21.17% față de anul precedent
Profit net
137.551 RON +30.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
109.499 RON +440.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 177.752 RON. Profit: 105.139 RON

Cifra de afaceri: 177.752 RON. Profit: 105.139 RON

Cifra de afaceri
177.752 RON -23.83% față de anul precedent
Profit net
105.139 RON -17.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
20.241 RON +125.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 233.363 RON. Profit: 127.173 RON

Cifra de afaceri: 233.363 RON. Profit: 127.173 RON

Cifra de afaceri
233.363 RON -4.99% față de anul precedent
Profit net
127.173 RON +4.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
8.990 RON -69.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 245.628 RON. Profit: 122.220 RON

Cifra de afaceri: 245.628 RON. Profit: 122.220 RON

Cifra de afaceri
245.628 RON -43.55% față de anul precedent
Profit net
122.220 RON -54.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
29.841 RON -25.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 435.135 RON. Profit: 269.825 RON

Cifra de afaceri: 435.135 RON. Profit: 269.825 RON

Cifra de afaceri
435.135 RON +25.81% față de anul precedent
Profit net
269.825 RON +35.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
40.168 RON +23.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 345.864 RON. Profit: 199.832 RON

Cifra de afaceri: 345.864 RON. Profit: 199.832 RON

Cifra de afaceri
345.864 RON +45.03% față de anul precedent
Profit net
199.832 RON +48.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
32.494 RON +294.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 238.471 RON. Profit: 134.705 RON

Cifra de afaceri: 238.471 RON. Profit: 134.705 RON

Cifra de afaceri
238.471 RON +68.58% față de anul precedent
Profit net
134.705 RON +121.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
8.246 RON -62.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 141.457 RON. Profit: 60.710 RON

Cifra de afaceri: 141.457 RON. Profit: 60.710 RON

Cifra de afaceri
141.457 RON +13.84% față de anul precedent
Profit net
60.710 RON +698.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
22.076 RON -55.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 124.255 RON. Profit: 7.605 RON

Cifra de afaceri: 124.255 RON. Profit: 7.605 RON

Cifra de afaceri
124.255 RON +44.93% față de anul precedent
Profit net
7.605 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
49.275 RON -11.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 85.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85.732 RON -36.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
81.622 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
55.822 RON +276.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 134.336 RON. Profit: 8.867 RON

Cifra de afaceri: 134.336 RON. Profit: 8.867 RON

Cifra de afaceri
134.336 RON +3.08% față de anul precedent
Profit net
8.867 RON +916.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.815 RON -47.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 130.328 RON. Profit: 872 RON

Cifra de afaceri: 130.328 RON. Profit: 872 RON

Cifra de afaceri
130.328 RON +28.74% față de anul precedent
Profit net
872 RON -86.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.364 RON -18.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 101.235 RON. Profit: 6.667 RON

Cifra de afaceri: 101.235 RON. Profit: 6.667 RON

Cifra de afaceri
101.235 RON -60.45% față de anul precedent
Profit net
6.667 RON -93.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.630 RON -43.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 255.965 RON. Profit: 102.478 RON

Cifra de afaceri: 255.965 RON. Profit: 102.478 RON

Cifra de afaceri
255.965 RON
Profit net
102.478 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
61.574 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Municipiul Bucureşti

CBA TRAINING & COACHING S.R.L.
CUI: 30172164CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.167 RON
Profit
118.668 RON
Angajati
1
TOP-MEDITATII.RO S.R.L.
CUI: 45440796CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.357 RON
Profit
7.249 RON
Angajati
0
LEADERSHIP IDENTITY ON S.R.L.
CUI: 46989548CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.260 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MATEMANIA CONCEPT S.R.L.
CUI: 42058750CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.956 RON
Profit
2.268 RON
Angajati
2
EVOLUTIE IN ADEVAR S.R.L.
CUI: 39492707CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.507 RON
Profit
147.278 RON
Angajati
1
ZWERGENHAUS SRL
CUI: 37775600CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.418 RON
Profit
3.790 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Municipiul Bucureşti

IPMI S.R.L.
CUI: 18491881CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.320 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OMEGA TRAINING CENTER SRL
CUI: 18465459CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.700 RON
Profit
8.313 RON
Angajati
1
FINDERS SRL
CUI: 18506680CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
594 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TRANS NUSA GRUP SRL
CUI: 18480580CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
920.925 RON
Profit
244.961 RON
Angajati
3
CONCIP INVEST SRL
CUI: 18480777CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-03-15
fara e-Factura
... BY ANDA ADAM SRL
CUI: 18477135CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.237 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELECTRA M&E ROMANIA S.R.L.
CUI: 18483455CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.872.111 RON
Profit
0 RON
Angajati
31
DYONISSOS GROUP SRL
CUI: 18450377CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.401.158 RON
Profit
0 RON
Angajati
16
ANTEL NTW SRL
CUI: 18508274CAEN: 6110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.969 RON
Profit
47.827 RON
Angajati
2
WIMAXXED EXPERT SRL
CUI: 18208897CAEN: 6190
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.000 RON
Profit
8.432 RON
Angajati
0
BHS DECOR IMOB SRL
CUI: 18762433CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.654 RON
Profit
100.472 RON
Angajati
1
MEDIA OPTION SRL
CUI: 15655190CAEN: 7312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
777.564 RON
Profit
161.996 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL?

CUI-ul BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL este 18480769.

Unde este sediul BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL?

BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Biruinţei nr. 18A, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL?

BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL in 2024?

In 2024, BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL a raportat o cifra de afaceri de 257.802 RON.

Cati angajati are BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL?

BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL?

BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL in 2024?

BUSINESS CONSULTING NEW LINK SRL a inregistrat un profit net de 118.714 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.