Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 17:59
Despre AGROMEC DETA S.A.
AGROMEC DETA S.A. este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Orş. Deta, judetul TIMIŞ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, AGROMEC DETA S.A. a raportat o cifra de afaceri de 255.569 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+102.8%). Profitul net inregistrat a fost de 109.156 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 34.100 RON in 2008 la 255.569 RON in 2024. Datoriile raportate (301.636 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 255.569 RON
- Venituri totale
- 255.569 RON
- Cheltuieli totale
- 143.858 RON
- Profit brut
- 111.711 RON
- Profit net
- 109.156 RON
- Marja profit net
- 42,71%
- Active imobilizate
- 2.357.903 RON
- Active circulante
- 275.092 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 265.675 RON
- Casa & conturi bănci
- 9.417 RON
- Capital propriu
- 2.331.359 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, TIMIŞ, Orş. Deta, Calea BANLOCULUI nr. 42, 305200
- Cod postal
- 305200
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 30.11.1992
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Deta
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 255.569 RON
- Rezultat net
- 109.156 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 255.569 RON | 126.015 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 255.569 RON | 126.945 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 143.858 RON | 177.258 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 111.711 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 109.156 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 50.313 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 51.573 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.357.903 RON | 2.357.903 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 275.092 RON | 115.843 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.632.995 RON | 2.473.746 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 265.675 RON | 106.547 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 9.417 RON | 9.296 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 301.636 RON | 251.543 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 2.331.359 RON | 2.222.203 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 4,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 4,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,91 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 88,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 255.569 +102,8% față de anul precedent | 255.569 | 143.858 | 111.711 | 109.156 | 0 | 0 |
| 2023 | 126.015 -10,7% față de anul precedent | 126.945 | 177.258 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 50.313 | 51.573 |
| 2022 | 141.085 +226,6% față de anul precedent | 141.240 | 71.783 | 69.457 +1.139,6% față de anul precedent | 65.225 +1.414,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 43.193 -76,9% față de anul precedent | 43.343 | 37.740 | 5.603 -45,9% față de anul precedent | 4.307 -15,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 186.856 +0,9% față de anul precedent | 187.091 | 176.734 | 10.357 +53,0% față de anul precedent | 5.080 +318,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 185.208 +12,9% față de anul precedent | 185.471 | 178.700 | 6.771 | 1.215 | 0 | 0 |
| 2018 | 164.000 +21,3% față de anul precedent | 166.856 | 167.510 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 654 | 5.530 |
| 2017 | 135.250 -12,2% față de anul precedent | 135.461 | 108.853 | 26.608 -46,2% față de anul precedent | 22.551 -49,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 154.033 +297,9% față de anul precedent | 210.280 | 160.801 | 49.479 | 44.985 | 0 | 0 |
| 2015 | 38.710 | 38.823 | 43.964 | 0 | 0 | 5.141 | 6.303 |
| 2014 | 0 | 1.414 | 43.654 | 0 | 0 | 42.240 | 42.240 |
| 2013 | 0 -100,0% față de anul precedent | 60 | 44.808 | 0 | 0 | 44.748 | 44.748 |
| 2012 | 129.496 +1,1% față de anul precedent | 129.566 | 134.273 | 0 | 0 | 4.707 | 4.707 |
| 2011 | 128.039 +135,3% față de anul precedent | 128.039 | 129.354 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.315 | 1.315 |
| 2010 | 54.407 +73,1% față de anul precedent | 55.925 | 53.214 | 2.711 | 1.061 | 0 | 0 |
| 2009 | 31.434 -7,8% față de anul precedent | 35.896 | 103.584 | 0 | 0 | 67.688 | 69.156 |
| 2008 | 34.100 | 47.858 | 63.744 | 0 | 0 | 15.886 | 15.886 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.357.903 | 275.092 | 2.632.995 | 0 | 265.675 | 9.417 |
| 2023 | 2.357.903 | 115.843 | 2.473.746 | 0 | 106.547 | 9.296 |
| 2022 | 2.336.003 | 132.124 | 2.468.127 | 0 | 122.519 | 9.605 |
| 2021 | 2.320.503 | 109.293 | 2.429.796 | 0 | 102.190 | 7.103 |
| 2020 | 486.903 | 107.630 | 594.533 | 0 | 90.790 | 16.840 |
| 2019 | 508.463 | 111.036 | 619.499 | 0 | 105.626 | 5.410 |
| 2018 | 508.463 | 105.094 | 613.557 | 0 | 102.846 | 2.248 |
| 2017 | 508.463 | 113.951 | 622.414 | 0 | 95.349 | 18.602 |
| 2016 | 508.463 | 98.334 | 606.797 | 0 | 84.402 | 13.932 |
| 2015 | 579.378 | 103.169 | 682.547 | 0 | 100.852 | 2.317 |
| 2014 | 579.378 | 101.622 | 681.000 | 0 | 101.066 | 556 |
| 2013 | 579.378 | 135.714 | 715.092 | 55 | 135.468 | 191 |
| 2012 | 613.471 | 172.232 | 785.703 | 55 | 171.724 | 453 |
| 2011 | 613.471 | 171.908 | 785.379 | 55 | 171.145 | 708 |
| 2010 | 806.610 | 148.112 | 954.722 | 0 | 148.060 | 52 |
| 2009 | 759.412 | 109.381 | 868.793 | 3.524 | 104.876 | 981 |
| 2008 | 778.842 | 108.117 | 886.959 | 0 | 104.580 | 3.537 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 301.636 +19,9% față de anul precedent | 2.331.359 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 251.543 +16,3% față de anul precedent | 2.222.203 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 216.251 -16,4% față de anul precedent | 2.251.876 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 258.645 -1,0% față de anul precedent | 2.171.151 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 261.288 -10,3% față de anul precedent | 333.245 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 291.334 +1,7% față de anul precedent | 328.165 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 286.609 -1,2% față de anul precedent | 326.948 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 289.934 -2,3% față de anul precedent | 332.480 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 296.869 -14,4% față de anul precedent | 309.928 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 346.688 +2,7% față de anul precedent | 335.859 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 337.738 +2,5% față de anul precedent | 343.262 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 329.590 +2,6% față de anul precedent | 385.502 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 321.359 +1,6% față de anul precedent | 464.344 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 316.328 +6,2% față de anul precedent | 469.051 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 297.892 +43,2% față de anul precedent | 656.830 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2009 | 208.104 +33,1% față de anul precedent | 655.768 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 156.383 | 724.925 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 255.569 RON. Profit: 109.156 RON
Cifra de afaceri: 255.569 RON. Profit: 109.156 RON
- Cifra de afaceri
- 255.569 RON +102.81% față de anul precedent
- Profit net
- 109.156 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 301.636 RON +19.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 126.015 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 126.015 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 126.015 RON -10.68% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 51.573 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 251.543 RON +16.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 141.085 RON. Profit: 65.225 RON
Cifra de afaceri: 141.085 RON. Profit: 65.225 RON
- Cifra de afaceri
- 141.085 RON +226.64% față de anul precedent
- Profit net
- 65.225 RON +1414.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 216.251 RON -16.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 43.193 RON. Profit: 4.307 RON
Cifra de afaceri: 43.193 RON. Profit: 4.307 RON
- Cifra de afaceri
- 43.193 RON -76.88% față de anul precedent
- Profit net
- 4.307 RON -15.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 258.645 RON -1.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 186.856 RON. Profit: 5.080 RON
Cifra de afaceri: 186.856 RON. Profit: 5.080 RON
- Cifra de afaceri
- 186.856 RON +0.89% față de anul precedent
- Profit net
- 5.080 RON +318.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 261.288 RON -10.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 185.208 RON. Profit: 1.215 RON
Cifra de afaceri: 185.208 RON. Profit: 1.215 RON
- Cifra de afaceri
- 185.208 RON +12.93% față de anul precedent
- Profit net
- 1.215 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 291.334 RON +1.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 164.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 164.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 164.000 RON +21.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.530 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 286.609 RON -1.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 135.250 RON. Profit: 22.551 RON
Cifra de afaceri: 135.250 RON. Profit: 22.551 RON
- Cifra de afaceri
- 135.250 RON -12.19% față de anul precedent
- Profit net
- 22.551 RON -49.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 289.934 RON -2.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 154.033 RON. Profit: 44.985 RON
Cifra de afaceri: 154.033 RON. Profit: 44.985 RON
- Cifra de afaceri
- 154.033 RON +297.92% față de anul precedent
- Profit net
- 44.985 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 296.869 RON -14.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 38.710 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 38.710 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 38.710 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.303 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 346.688 RON +2.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 42.240 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 337.738 RON +2.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 44.748 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 329.590 RON +2.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 129.496 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 129.496 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 129.496 RON +1.14% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.707 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 321.359 RON +1.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 128.039 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 128.039 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 128.039 RON +135.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.315 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 316.328 RON +6.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 54.407 RON. Profit: 1.061 RON
Cifra de afaceri: 54.407 RON. Profit: 1.061 RON
- Cifra de afaceri
- 54.407 RON +73.08% față de anul precedent
- Profit net
- 1.061 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 297.892 RON +43.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 31.434 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 31.434 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 31.434 RON -7.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 69.156 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 208.104 RON +33.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 34.100 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 34.100 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 34.100 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.886 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 156.383 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081992 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGROMEC DETA S.A. (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6820 in Orş. Deta (TIMIŞ)
AGROMEC DETA S.A. (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6820 in Orş. Deta (TIMIŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Timiş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Timiş
Alte firme din Timiş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul AGROMEC DETA S.A.?
CUI-ul AGROMEC DETA S.A. este 1850778.
Unde este sediul AGROMEC DETA S.A.?
AGROMEC DETA S.A. are sediul in Romania, TIMIŞ, Orş. Deta, Calea BANLOCULUI nr. 42, 305200, Orş. Deta, judetul TIMIŞ.
Cand a fost infiintata AGROMEC DETA S.A.?
AGROMEC DETA S.A. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a AGROMEC DETA S.A. in 2024?
In 2024, AGROMEC DETA S.A. a raportat o cifra de afaceri de 255.569 RON.
Cati angajati are AGROMEC DETA S.A.?
AGROMEC DETA S.A. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are AGROMEC DETA S.A.?
AGROMEC DETA S.A. are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).
Ce profit a inregistrat AGROMEC DETA S.A. in 2024?
AGROMEC DETA S.A. a inregistrat un profit net de 109.156 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.