Activități de arhitectură
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 14:36
Despre RECICO PROIECT SRL
RECICO PROIECT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Hârsa Com. Plopu, judetul PRAHOVA, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, RECICO PROIECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 52.950 RON, in crestere fata de anul precedent (+38.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 106.050 RON in 2008 la 52.950 RON in 2024. Datoriile raportate (243.383 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 52.950 RON
- Venituri totale
- 52.950 RON
- Cheltuieli totale
- 144.400 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 27.338 RON
- Active circulante
- 11.686 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 2.500 RON
- Casa & conturi bănci
- 9.186 RON
- Capital propriu
- -204.359 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, PRAHOVA, Sat Hârsa Com. Plopu, Str. Şcolii nr. 2
- Detalii
- corp C2
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 05.04.2006
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 52.950 RON
- Rezultat net
- -91.980 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 52.950 RON | 38.200 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 52.950 RON | 38.200 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 144.400 RON | 130.029 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 91.450 RON | 91.829 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 91.980 RON | 92.211 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 27.338 RON | 63.788 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 11.686 RON | 28.321 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 39.024 RON | 92.109 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.500 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 9.186 RON | 28.321 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 243.383 RON | 204.488 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -204.359 RON | -112.379 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -523,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 52.950 +38,6% față de anul precedent | 52.950 | 144.400 | 0 | 0 | 91.450 | 91.980 |
| 2023 | 38.200 +8,5% față de anul precedent | 38.200 | 130.029 | 0 | 0 | 91.829 | 92.211 |
| 2022 | 35.200 +65,7% față de anul precedent | 35.200 | 85.375 | 0 | 0 | 50.175 | 50.969 |
| 2021 | 21.250 -66,8% față de anul precedent | 23.250 | 54.262 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 31.012 | 31.626 |
| 2020 | 63.970 +82,8% față de anul precedent | 63.970 | 18.741 | 45.229 +315,9% față de anul precedent | 43.474 +334,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 35.000 -3,8% față de anul precedent | 35.005 | 24.131 | 10.874 | 10.018 | 0 | 0 |
| 2018 | 36.362 -67,4% față de anul precedent | 36.362 | 55.670 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 19.308 | 19.672 |
| 2017 | 111.638 +128,8% față de anul precedent | 111.644 | 90.994 | 20.650 | 19.534 | 0 | 0 |
| 2016 | 48.792 +66,3% față de anul precedent | 49.995 | 92.667 | 0 | 0 | 42.672 | 43.172 |
| 2015 | 29.349 +24,6% față de anul precedent | 29.349 | 37.614 | 0 | 0 | Neraportat | 9.146 |
| 2014 | 23.550 -17,9% față de anul precedent | 23.550 | 26.912 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 3.362 | 4.069 |
| 2013 | 28.690 +27,1% față de anul precedent | 28.690 | 19.455 | 9.235 | 8.582 | 0 | 0 |
| 2012 | 22.565 +86,7% față de anul precedent | 22.567 | 28.737 | 0 | 0 | 6.170 | 6.170 |
| 2011 | 12.084 -64,3% față de anul precedent | 12.085 | 45.734 | 0 | 0 | 33.649 | 33.649 |
| 2010 | 33.885 -59,1% față de anul precedent | 33.885 | 64.858 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 30.973 | 35.273 |
| 2009 | 82.900 -21,8% față de anul precedent | 82.901 | 52.722 | 30.179 -59,0% față de anul precedent | 24.982 -64,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 106.050 | 106.055 | 32.538 | 73.517 | 70.866 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27.338 | 11.686 | 39.024 | 0 | 2.500 | 9.186 |
| 2023 | 63.788 | 28.321 | 92.109 | 0 | 0 | 28.321 |
| 2022 | 100.238 | 12.290 | 112.528 | 369 | 5.600 | 6.321 |
| 2021 | 136.687 | 10.461 | 147.148 | 0 | 0 | 10.461 |
| 2020 | 0 | 65.094 | 65.094 | 0 | 0 | 65.094 |
| 2019 | 0 | 61.740 | 61.740 | 0 | 0 | 61.740 |
| 2018 | 10.313 | 41.111 | 51.424 | 0 | 0 | 41.111 |
| 2017 | 24.063 | 9.119 | 33.182 | 0 | 0 | 9.119 |
| 2016 | 37.813 | 29.380 | 67.193 | 0 | 12.500 | 16.880 |
| 2015 | 51.563 | 28.033 | 79.596 | 13.678 | 13.007 | 1.348 |
| 2014 | 0 | 70.495 | 70.495 | 12.430 | 16.380 | 41.685 |
| 2013 | 626 | 65.960 | 66.586 | 762 | 20.380 | 44.818 |
| 2012 | 2.943 | 54.804 | 57.747 | 0 | 29.490 | 25.314 |
| 2011 | 5.383 | 58.481 | 63.864 | 0 | 17.275 | 41.206 |
| 2010 | 8.600 | 89.849 | 98.449 | 0 | 12.500 | 77.349 |
| 2009 | 17.402 | 118.554 | 135.956 | 0 | 20.000 | 98.554 |
| 2008 | 16.147 | 94.831 | 110.978 | 0 | 5.000 | 89.831 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 243.383 +19,0% față de anul precedent | -204.359 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 204.488 +54,1% față de anul precedent | -112.379 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 132.696 +14,1% față de anul precedent | -20.168 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 116.347 +4.262,5% față de anul precedent | 30.801 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 2.667 -93,8% față de anul precedent | 62.427 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 42.787 +0,7% față de anul precedent | 18.953 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 42.489 +828,7% față de anul precedent | 8.935 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 4.575 -92,1% față de anul precedent | 28.607 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2016 | 58.120 +112,5% față de anul precedent | 9.073 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2015 | 27.351 +200,4% față de anul precedent | 52.245 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 9.105 +707,9% față de anul precedent | 61.390 | Neraportat | 1 |
| 2013 | 1.127 +29,5% față de anul precedent | 65.459 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 870 +6,5% față de anul precedent | 56.877 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 817 -53,4% față de anul precedent | 63.047 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 1.753 -56,0% față de anul precedent | 96.696 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2009 | 3.987 -0,1% față de anul precedent | 131.969 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 3.990 | 106.988 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LILILIANA IORGA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30036/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 52.950 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 52.950 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 52.950 RON +38.61% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 91.980 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 243.383 RON +19.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 38.200 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 38.200 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 38.200 RON +8.52% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 92.211 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 204.488 RON +54.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 35.200 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 35.200 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 35.200 RON +65.65% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 50.969 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 132.696 RON +14.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 21.250 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 21.250 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 21.250 RON -66.78% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 31.626 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 116.347 RON +4262.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 63.970 RON. Profit: 43.474 RON
Cifra de afaceri: 63.970 RON. Profit: 43.474 RON
- Cifra de afaceri
- 63.970 RON +82.77% față de anul precedent
- Profit net
- 43.474 RON +333.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.667 RON -93.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 35.000 RON. Profit: 10.018 RON
Cifra de afaceri: 35.000 RON. Profit: 10.018 RON
- Cifra de afaceri
- 35.000 RON -3.75% față de anul precedent
- Profit net
- 10.018 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 42.787 RON +0.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 36.362 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 36.362 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 36.362 RON -67.43% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 19.672 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 42.489 RON +828.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 111.638 RON. Profit: 19.534 RON
Cifra de afaceri: 111.638 RON. Profit: 19.534 RON
- Cifra de afaceri
- 111.638 RON +128.8% față de anul precedent
- Profit net
- 19.534 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 4.575 RON -92.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 48.792 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 48.792 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 48.792 RON +66.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 43.172 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 58.120 RON +112.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 29.349 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 29.349 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 29.349 RON +24.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.146 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.351 RON +200.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 23.550 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 23.550 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 23.550 RON -17.92% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.069 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 9.105 RON +707.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 28.690 RON. Profit: 8.582 RON
Cifra de afaceri: 28.690 RON. Profit: 8.582 RON
- Cifra de afaceri
- 28.690 RON +27.14% față de anul precedent
- Profit net
- 8.582 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.127 RON +29.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 22.565 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 22.565 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 22.565 RON +86.73% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.170 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 870 RON +6.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 12.084 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.084 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.084 RON -64.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 33.649 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 817 RON -53.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 33.885 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 33.885 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 33.885 RON -59.13% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 35.273 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 1.753 RON -56.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 82.900 RON. Profit: 24.982 RON
Cifra de afaceri: 82.900 RON. Profit: 24.982 RON
- Cifra de afaceri
- 82.900 RON -21.83% față de anul precedent
- Profit net
- 24.982 RON -64.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 3.987 RON -0.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 106.050 RON. Profit: 70.866 RON
Cifra de afaceri: 106.050 RON. Profit: 70.866 RON
- Cifra de afaceri
- 106.050 RON
- Profit net
- 70.866 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 3.990 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRECICO PROIECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sat Hârsa Com. Plopu (PRAHOVA)
RECICO PROIECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sat Hârsa Com. Plopu (PRAHOVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
11.082026Mentiune · Buletin 30036/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RECICO PROIECT SRL
- CUI
- 18557625
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 11.08.2026
- Registrul Comerțului
- J2006000758293
- EUID
- ROONRC.J2006000758293
- Sediu
- Sat Hârsa, Comuna Plopu, Jud. Prahova, Strada Şcolii, Nr. 2, corp C2
- Județ
- Prahova
- Număr încheiere
- 632530
- Data încheierii
- 10.08.2026
- Număr dosar
- 2997133
- Data dosarului
- 29.07.2026
- Tribunal
- Prahova
- Registrator
- Alexandru-Ioan Balaciu
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Decizie nr. 1 din 27.07.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 29.07.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Prahova
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Prahova
Alte firme din Prahova
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul RECICO PROIECT SRL?
CUI-ul RECICO PROIECT SRL este 18557625.
Unde este sediul RECICO PROIECT SRL?
RECICO PROIECT SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Hârsa Com. Plopu, Str. Şcolii nr. 2, Sat Hârsa Com. Plopu, judetul PRAHOVA.
Cand a fost infiintata RECICO PROIECT SRL?
RECICO PROIECT SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a RECICO PROIECT SRL in 2024?
In 2024, RECICO PROIECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 52.950 RON.
Cati angajati are RECICO PROIECT SRL?
RECICO PROIECT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are RECICO PROIECT SRL?
RECICO PROIECT SRL are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).
Ce profit a inregistrat RECICO PROIECT SRL in 2024?
RECICO PROIECT SRL a inregistrat o pierdere neta de 91.980 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.