Activ Plătitor TVAFurnizor SEAP

F.A.O. ELECTRIC SRL

CUI: 18601356
CIF: RO18601356
Reg. Com.: J2006006595401
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 aprilie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 8 octombrie 2026 la 10:48

Despre F.A.O. ELECTRIC SRL

F.A.O. ELECTRIC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, F.A.O. ELECTRIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.350.295 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.6%). Profitul net inregistrat a fost de 1.196.975 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 256.520 RON in 2008 la 3.350.295 RON in 2025.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2025), se afla pe locul 599 din 4047 firme din judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, pe locul 6 din 35 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 15 la nivel national in domeniul sau (133 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.350.295 RON
Venituri totale
3.380.207 RON
Cheltuieli totale
1.947.808 RON
Profit brut
1.432.399 RON
Profit net
1.196.975 RON
Marja profit net
35,73%
Active imobilizate
373.473 RON
Active circulante
1.477.557 RON
Stocuri
21.761 RON
Creanțe
1.404.105 RON
Casa & conturi bănci
51.691 RON
Capital propriu
1.197.175 RON
Cifra de afaceri · CAEN 4321
Loc 15 din 133
Profit net · CAEN 4321
Loc 5 din 133
Angajati · CAEN 4321
Loc 12 din 133

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Voinicului nr. 19
Telefon0213214261
Fax0213214261

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Voinicului nr. 19
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Voinicului nr. 19
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.04.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
3.350.295 RON
Rezultat net
1.196.975 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.350.295 RON 3.438.977 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.380.207 RON 3.463.055 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.947.808 RON 2.895.310 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.432.399 RON 567.745 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.196.975 RON 471.299 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 373.473 RON 323.296 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.477.557 RON 669.890 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.851.030 RON 993.186 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 21.761 RON 17.822 RON
CreanțeSume de încasat 1.404.105 RON 561.459 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 51.691 RON 90.609 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 626.115 RON 493.947 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.197.175 RON 471.499 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 11 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active1.851.030RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

33,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.851.030 RON
Datorii totale626.115 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
64,7 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
64,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 3.350.295 -2,6% față de anul precedent 3.380.207 1.947.808 1.432.399 +152,3% față de anul precedent 1.196.975 +154,0% față de anul precedent 0 0
2024 3.438.977 +20,7% față de anul precedent 3.463.055 2.895.310 567.745 -3,2% față de anul precedent 471.299 -8,8% față de anul precedent 0 0
2023 2.848.406 +32,1% față de anul precedent 2.862.354 2.275.572 586.782 -2,8% față de anul precedent 516.935 -11,2% față de anul precedent 0 0
2022 2.155.769 +7,7% față de anul precedent 2.305.456 1.701.787 603.669 +5,4% față de anul precedent 582.111 +5,7% față de anul precedent 0 0
2021 2.000.984 -13,2% față de anul precedent 2.113.711 1.541.189 572.522 -34,1% față de anul precedent 550.839 -34,9% față de anul precedent 0 0
2020 2.305.345 -6,4% față de anul precedent 2.310.373 1.441.947 868.426 +4,3% față de anul precedent 845.708 +4,6% față de anul precedent 0 0
2019 2.462.468 +31,0% față de anul precedent 2.462.470 1.629.574 832.896 +4,6% față de anul precedent 808.260 +4,0% față de anul precedent 0 0
2018 1.879.768 -3,4% față de anul precedent 1.883.716 1.087.346 796.370 -20,3% față de anul precedent 777.533 -20,6% față de anul precedent 0 0
2017 1.945.855 +25,8% față de anul precedent 1.953.119 954.057 999.062 +235,0% față de anul precedent 979.531 +291,0% față de anul precedent 0 0
2016 1.546.283 +14,4% față de anul precedent 1.546.605 1.248.371 298.234 -11,5% față de anul precedent 250.517 -11,5% față de anul precedent 0 0
2015 1.351.200 +4,2% față de anul precedent 1.351.373 1.014.364 337.009 -42,5% față de anul precedent 283.087 -42,4% față de anul precedent 0 0
2014 1.296.666 +131,4% față de anul precedent 1.296.672 710.990 585.682 +224,0% față de anul precedent 491.117 +223,5% față de anul precedent 0 0
2013 560.463 +91,6% față de anul precedent 560.470 379.729 180.741 151.822 0 0
2012 292.461 +43,3% față de anul precedent 292.488 316.193 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.705 23.705
2011 204.063 -11,1% față de anul precedent 216.175 212.108 4.067 4.067 0 0
2010 229.641 -75,6% față de anul precedent 229.666 274.029 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 44.363 49.547
2009 942.456 +267,4% față de anul precedent 942.502 682.940 259.562 +445,5% față de anul precedent 217.961 +445,3% față de anul precedent 0 0
2008 256.520 256.801 209.220 47.581 39.968 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 373.473 1.477.557 1.851.030 21.761 1.404.105 51.691
2024 323.296 669.890 993.186 17.822 561.459 90.609
2023 351.850 880.352 1.232.202 115.950 745.575 18.827
2022 107.069 775.627 882.696 67.155 447.164 261.308
2021 287.065 662.494 949.559 79.927 359.402 223.165
2020 183.996 888.217 1.072.213 175 652.114 235.928
2019 257.558 633.512 891.070 109 334.550 194.183
2018 266.132 666.829 932.961 109 256.190 305.860
2017 215.250 944.604 1.159.854 109 301.323 539.496
2016 149.437 349.214 498.651 109 230.380 18.725
2015 104.928 412.888 517.816 800 230.106 81.982
2014 6.465 839.371 845.836 5.183 766.477 67.711
2013 8.562 239.300 247.862 895 200.031 38.374
2012 10.484 103.817 114.301 0 87.483 16.334
2011 3.444 94.125 97.569 0 71.787 22.338
2010 6.747 216.121 222.868 0 205.803 10.318
2009 85.631 362.328 447.959 0 311.428 50.900
2008 27.320 91.319 118.639 0 42.119 49.200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 626.115 +26,8% față de anul precedent 1.197.175 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2024 493.947 -27,2% față de anul precedent 471.499 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2023 678.375 +148,8% față de anul precedent 517.135 Neraportat 14 -22,2% față de anul precedent
2022 272.645 -26,5% față de anul precedent 582.311 Neraportat 18 -18,2% față de anul precedent
2021 370.772 +117,5% față de anul precedent 551.047 Neraportat 22 -15,4% față de anul precedent
2020 170.507 +36,5% față de anul precedent 845.908 Neraportat 26 0,0% față de anul precedent
2019 124.875 -19,6% față de anul precedent 762.343 Neraportat 26 +4,0% față de anul precedent
2018 155.228 -13,8% față de anul precedent 777.733 Neraportat 25 +25,0% față de anul precedent
2017 180.115 -27,4% față de anul precedent 979.739 Neraportat 20 +25,0% față de anul precedent
2016 247.934 +88,7% față de anul precedent 250.717 Neraportat 16 +45,5% față de anul precedent
2015 131.415 -47,2% față de anul precedent 386.401 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2014 249.084 +284,8% față de anul precedent 596.752 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2013 64.727 +25,1% față de anul precedent 183.135 Neraportat 11 +57,1% față de anul precedent
2012 51.738 +357,8% față de anul precedent 62.563 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2011 11.301 +42,3% față de anul precedent 86.268 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2010 7.941 -93,6% față de anul precedent 150.951 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2009 123.247 +87,6% față de anul precedent 265.123 Neraportat 10 +66,7% față de anul precedent
2008 65.685 47.162 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

12din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2025 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 3.350.295 RON. Profit: 1.196.975 RON

Cifra de afaceri: 3.350.295 RON. Profit: 1.196.975 RON

Cifra de afaceri
3.350.295 RON -2.58% față de anul precedent
Profit net
1.196.975 RON +153.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
626.115 RON +26.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025
reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.438.977 RON. Profit: 471.299 RON

Cifra de afaceri: 3.438.977 RON. Profit: 471.299 RON

Cifra de afaceri
3.438.977 RON +20.73% față de anul precedent
Profit net
471.299 RON -8.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
493.947 RON -27.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.848.406 RON. Profit: 516.935 RON

Cifra de afaceri: 2.848.406 RON. Profit: 516.935 RON

Cifra de afaceri
2.848.406 RON +32.13% față de anul precedent
Profit net
516.935 RON -11.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -22.22% față de anul precedent
Datorii
678.375 RON +148.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.155.769 RON. Profit: 582.111 RON

Cifra de afaceri: 2.155.769 RON. Profit: 582.111 RON

Cifra de afaceri
2.155.769 RON +7.74% față de anul precedent
Profit net
582.111 RON +5.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 -18.18% față de anul precedent
Datorii
272.645 RON -26.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.000.984 RON. Profit: 550.839 RON

Cifra de afaceri: 2.000.984 RON. Profit: 550.839 RON

Cifra de afaceri
2.000.984 RON -13.2% față de anul precedent
Profit net
550.839 RON -34.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -15.38% față de anul precedent
Datorii
370.772 RON +117.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.305.345 RON. Profit: 845.708 RON

Cifra de afaceri: 2.305.345 RON. Profit: 845.708 RON

Cifra de afaceri
2.305.345 RON -6.38% față de anul precedent
Profit net
845.708 RON +4.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 0% față de anul precedent
Datorii
170.507 RON +36.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.462.468 RON. Profit: 808.260 RON

Cifra de afaceri: 2.462.468 RON. Profit: 808.260 RON

Cifra de afaceri
2.462.468 RON +31% față de anul precedent
Profit net
808.260 RON +3.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 +4% față de anul precedent
Datorii
124.875 RON -19.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.879.768 RON. Profit: 777.533 RON

Cifra de afaceri: 1.879.768 RON. Profit: 777.533 RON

Cifra de afaceri
1.879.768 RON -3.4% față de anul precedent
Profit net
777.533 RON -20.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 +25% față de anul precedent
Datorii
155.228 RON -13.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.945.855 RON. Profit: 979.531 RON

Cifra de afaceri: 1.945.855 RON. Profit: 979.531 RON

Cifra de afaceri
1.945.855 RON +25.84% față de anul precedent
Profit net
979.531 RON +291% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +25% față de anul precedent
Datorii
180.115 RON -27.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.546.283 RON. Profit: 250.517 RON

Cifra de afaceri: 1.546.283 RON. Profit: 250.517 RON

Cifra de afaceri
1.546.283 RON +14.44% față de anul precedent
Profit net
250.517 RON -11.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +45.45% față de anul precedent
Datorii
247.934 RON +88.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.351.200 RON. Profit: 283.087 RON

Cifra de afaceri: 1.351.200 RON. Profit: 283.087 RON

Cifra de afaceri
1.351.200 RON +4.21% față de anul precedent
Profit net
283.087 RON -42.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
131.415 RON -47.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.296.666 RON. Profit: 491.117 RON

Cifra de afaceri: 1.296.666 RON. Profit: 491.117 RON

Cifra de afaceri
1.296.666 RON +131.36% față de anul precedent
Profit net
491.117 RON +223.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
249.084 RON +284.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 560.463 RON. Profit: 151.822 RON

Cifra de afaceri: 560.463 RON. Profit: 151.822 RON

Cifra de afaceri
560.463 RON +91.64% față de anul precedent
Profit net
151.822 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +57.14% față de anul precedent
Datorii
64.727 RON +25.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 292.461 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 292.461 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
292.461 RON +43.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.705 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
51.738 RON +357.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 204.063 RON. Profit: 4.067 RON

Cifra de afaceri: 204.063 RON. Profit: 4.067 RON

Cifra de afaceri
204.063 RON -11.14% față de anul precedent
Profit net
4.067 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
11.301 RON +42.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 229.641 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 229.641 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
229.641 RON -75.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
49.547 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
7.941 RON -93.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 942.456 RON. Profit: 217.961 RON

Cifra de afaceri: 942.456 RON. Profit: 217.961 RON

Cifra de afaceri
942.456 RON +267.4% față de anul precedent
Profit net
217.961 RON +445.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +66.67% față de anul precedent
Datorii
123.247 RON +87.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
1
Achiziții directe
20
Procedură simplificată
1

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
6 martie 2017
Reprezentant legal
BADA OPREA

Catalog electronic

Produse publicate
6
Valide
6
Neexpirate
6
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 20000000
Participant 0000011

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
180805
CUI
18601356
Denumire în SEAP
SC FAO ELECTRIC SRL
Persoană de contact
BADEA OPREA
Adresă
Strada: Voinicului, nr. 19, Sector: -, Judet: Bucuresti, Localitate: Bucuresti, Cod postal: 030885
Localitate
Bucuresti
Județ
Bucuresti
Cod poștal
030885
Telefon
+40 0722554254
Fax
+40 0213214261
Date preluate la
8 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 8 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2025

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

CONECT IMPEX INTERNATIONAL SRL
CUI: 18573124CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.465.084 RON
Profit
1.246.382 RON
Angajati
10
ARGO PROIECT CONSTRUCT SRL
CUI: 33898383CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.383.860 RON
Profit
227.869 RON
Angajati
10
ELECTRIC NETWORK SRL
CUI: 17529473CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.495.131 RON
Profit
164.045 RON
Angajati
15
POWERLAND SPECTRUM GROUP S.R.L.
CUI: 41164752CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.379.898 RON
Profit
202.676 RON
Angajati
27
PHOTOVOLTAIC SYSTEMS SRL
CUI: 27820193CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.825.532 RON
Profit
1.909.519 RON
Angajati
5
ROCLER AV SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48294253CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.079.680 RON
Profit
453.700 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

ALL SECURITY EXPERT S.R.L.
CUI: 18610117CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
565.157 RON
Profit
98.209 RON
Angajati
3
AUTOMATIZARI SERVICE MOBIL SRL
CUI: 18519451CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.984 RON
Profit
15.281 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
761.662 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TEAM PLAYER BUSINESS SRL
CUI: 18601348CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.156 RON
Profit
35.202 RON
Angajati
2
HITOMI SRL
CUI: 18601364CAEN: 8009
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.156 RON
Profit
87.578 RON
Angajati
1
HOUSEXPERT CONSULTING SRL
CUI: 18597999CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.429 RON
Profit
3.971 RON
Angajati
0
CDI SOFTWARE SOLUTIONS SRL
CUI: 18602467CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
361.943 RON
Profit
185.981 RON
Angajati
1
ESSENTIAL ENGINEERING SRL
CUI: 18631225CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.316 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PROGRAND SRL
CUI: 18329724CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.202.304 RON
Profit
1.032.027 RON
Angajati
2
GRADAS SRL
CUI: 18894990CAEN: 4684
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.518 RON
Profit
27.219 RON
Angajati
0
COLOS ALIMENT SRL
CUI: 15790650CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.571 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADDICTUM CONSULTING SRL
CUI: 24432430CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.781 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul F.A.O. ELECTRIC SRL?

CUI-ul F.A.O. ELECTRIC SRL este 18601356.

Unde este sediul F.A.O. ELECTRIC SRL?

F.A.O. ELECTRIC SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Voinicului nr. 19, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata F.A.O. ELECTRIC SRL?

F.A.O. ELECTRIC SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a F.A.O. ELECTRIC SRL in 2025?

In 2025, F.A.O. ELECTRIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.350.295 RON.

Cati angajati are F.A.O. ELECTRIC SRL?

F.A.O. ELECTRIC SRL a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2025.

Ce activitate are F.A.O. ELECTRIC SRL?

F.A.O. ELECTRIC SRL are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat F.A.O. ELECTRIC SRL in 2025?

F.A.O. ELECTRIC SRL a inregistrat un profit net de 1.196.975 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
8 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
8 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.