Activ e‑Factură

TAZOC SRL

CUI: 18613261
CIF: 18613261
Reg. Com.: J2006001425127
CAEN: 4333
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 aprilie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:09

Despre TAZOC SRL

TAZOC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor" (cod CAEN 4333), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, TAZOC SRL a raportat o cifra de afaceri de 167.471 RON, in scadere fata de anul precedent (-29.4%). Profitul net inregistrat a fost de 16.454 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a scazut de la 211.207 RON in 2008 la 167.471 RON in 2022.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
167.471 RON
Venituri totale
167.472 RON
Cheltuieli totale
149.343 RON
Profit brut
18.129 RON
Profit net
16.454 RON
Marja profit net
9,82%
Active imobilizate
2.039 RON
Active circulante
186.895 RON
Stocuri
173.365 RON
Creanțe
7.155 RON
Casa & conturi bănci
6.375 RON
Capital propriu
77.713 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Aleea Borsec nr. 3, 400408
Telefon0744178062

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Aleea Borsec nr. 3, 400408
Cod poștal: 400408
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Aleea Borsec nr. 3, 400408
Cod postal
400408
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.04.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
167.471 RON
Rezultat net
16.454 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 2021
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 167.471 RON 237.165 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 167.472 RON 237.167 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 149.343 RON 152.270 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.129 RON 84.897 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 16.454 RON 82.526 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.039 RON 3.059 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 186.895 RON 198.597 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 188.934 RON 201.656 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 173.365 RON 174.341 RON
CreanțeSume de încasat 7.155 RON 21.880 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.375 RON 2.376 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 111.221 RON 140.397 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 77.713 RON 61.259 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active188.934RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

58,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale188.934 RON
Datorii totale111.221 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
8,7 %Profit net / active totale
ROE
21,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
41,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 167.471 -29,4% față de anul precedent 167.472 149.343 18.129 -78,7% față de anul precedent 16.454 -80,1% față de anul precedent 0 0
2021 237.165 +82,4% față de anul precedent 237.167 152.270 84.897 82.526 0 0
2020 130.015 -53,9% față de anul precedent 130.015 158.129 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.114 29.414
2019 282.242 +20,2% față de anul precedent 440.324 192.882 247.442 +374,3% față de anul precedent 244.620 +391,0% față de anul precedent 0 0
2018 234.843 -50,7% față de anul precedent 234.843 182.670 52.173 -64,7% față de anul precedent 49.825 -60,7% față de anul precedent 0 0
2017 476.294 -0,1% față de anul precedent 478.696 330.880 147.816 +30,9% față de anul precedent 126.733 +14,5% față de anul precedent 0 0
2016 476.948 -10,4% față de anul precedent 481.033 368.064 112.969 -12,3% față de anul precedent 110.645 +2,9% față de anul precedent 0 0
2015 532.349 +0,0% față de anul precedent 533.541 404.678 128.863 -18,8% față de anul precedent 107.521 -18,5% față de anul precedent 0 0
2014 532.122 -16,5% față de anul precedent 513.420 354.701 158.719 +97,3% față de anul precedent 131.894 +114,5% față de anul precedent 0 0
2013 637.284 +191,6% față de anul precedent 638.898 558.467 80.431 61.486 0 0
2012 218.571 -37,4% față de anul precedent 218.572 276.284 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 57.712 57.712
2011 348.859 -18,3% față de anul precedent 349.047 342.192 6.855 5.168 0 0
2010 427.015 +48,2% față de anul precedent 418.016 459.973 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.957 46.832
2009 288.081 +36,4% față de anul precedent 316.028 305.871 10.157 1.510 0 0
2008 211.207 211.251 367.242 0 0 155.991 161.164

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 2.039 186.895 188.934 173.365 7.155 6.375
2021 3.059 198.597 201.656 174.341 21.880 2.376
2020 12.364 302.568 314.932 173.365 60.264 68.939
2019 30.678 342.060 372.738 173.365 47.894 120.801
2018 52.497 136.479 188.976 28.688 6.180 101.611
2017 74.316 99.419 173.735 27.713 11.456 60.250
2016 81.770 99.408 181.178 27.713 11.715 59.980
2015 8.945 196.814 205.759 28.416 146.642 21.756
2014 24.725 172.492 197.217 27.834 126.870 17.788
2013 49.655 191.006 240.661 46.143 133.302 11.561
2012 54.638 153.078 207.716 48.724 104.304 50
2011 73.996 199.478 273.474 46.144 151.918 1.416
2010 23.358 137.222 160.580 46.144 21.633 69.445
2009 31.368 134.798 166.166 55.144 29.181 50.473
2008 39.378 -58.297 -18.919 27.440 27.863 65.042

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 111.221 -20,8% față de anul precedent 77.713 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 140.397 -58,2% față de anul precedent 61.259 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2020 336.200 +169,8% față de anul precedent -21.268 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 124.592 -8,7% față de anul precedent 248.146 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2018 136.450 +12,7% față de anul precedent 52.526 Neraportat 3
2017 121.034 -16,7% față de anul precedent 52.701 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 145.209 -16,3% față de anul precedent 35.969 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2015 173.435 +21,8% față de anul precedent 32.324 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2014 142.414 -55,2% față de anul precedent 54.803 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2013 317.752 -8,2% față de anul precedent -77.091 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2012 346.293 -2,3% față de anul precedent -138.577 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2011 354.338 +43,7% față de anul precedent -80.864 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2010 246.612 +20,1% față de anul precedent -86.032 Neraportat 10 +66,7% față de anul precedent
2009 205.366 +842,4% față de anul precedent -39.200 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2008 21.791 -40.710 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ZLZOLTAN LAJOS KULCSARadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12114/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 167.471 RON. Profit: 16.454 RON

Cifra de afaceri: 167.471 RON. Profit: 16.454 RON

Cifra de afaceri
167.471 RON -29.39% față de anul precedent
Profit net
16.454 RON -80.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
111.221 RON -20.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 237.165 RON. Profit: 82.526 RON

Cifra de afaceri: 237.165 RON. Profit: 82.526 RON

Cifra de afaceri
237.165 RON +82.41% față de anul precedent
Profit net
82.526 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
140.397 RON -58.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 130.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 130.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
130.015 RON -53.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.414 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
336.200 RON +169.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 282.242 RON. Profit: 244.620 RON

Cifra de afaceri: 282.242 RON. Profit: 244.620 RON

Cifra de afaceri
282.242 RON +20.18% față de anul precedent
Profit net
244.620 RON +390.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
124.592 RON -8.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 234.843 RON. Profit: 49.825 RON

Cifra de afaceri: 234.843 RON. Profit: 49.825 RON

Cifra de afaceri
234.843 RON -50.69% față de anul precedent
Profit net
49.825 RON -60.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
136.450 RON +12.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 476.294 RON. Profit: 126.733 RON

Cifra de afaceri: 476.294 RON. Profit: 126.733 RON

Cifra de afaceri
476.294 RON -0.14% față de anul precedent
Profit net
126.733 RON +14.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
121.034 RON -16.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 476.948 RON. Profit: 110.645 RON

Cifra de afaceri: 476.948 RON. Profit: 110.645 RON

Cifra de afaceri
476.948 RON -10.41% față de anul precedent
Profit net
110.645 RON +2.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
145.209 RON -16.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 532.349 RON. Profit: 107.521 RON

Cifra de afaceri: 532.349 RON. Profit: 107.521 RON

Cifra de afaceri
532.349 RON +0.04% față de anul precedent
Profit net
107.521 RON -18.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
173.435 RON +21.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 532.122 RON. Profit: 131.894 RON

Cifra de afaceri: 532.122 RON. Profit: 131.894 RON

Cifra de afaceri
532.122 RON -16.5% față de anul precedent
Profit net
131.894 RON +114.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
142.414 RON -55.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 637.284 RON. Profit: 61.486 RON

Cifra de afaceri: 637.284 RON. Profit: 61.486 RON

Cifra de afaceri
637.284 RON +191.57% față de anul precedent
Profit net
61.486 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
317.752 RON -8.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 218.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 218.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
218.571 RON -37.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
57.712 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
346.293 RON -2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 348.859 RON. Profit: 5.168 RON

Cifra de afaceri: 348.859 RON. Profit: 5.168 RON

Cifra de afaceri
348.859 RON -18.3% față de anul precedent
Profit net
5.168 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
354.338 RON +43.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 427.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 427.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
427.015 RON +48.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.832 RON
Angajati
10 +66.67% față de anul precedent
Datorii
246.612 RON +20.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 288.081 RON. Profit: 1.510 RON

Cifra de afaceri: 288.081 RON. Profit: 1.510 RON

Cifra de afaceri
288.081 RON +36.4% față de anul precedent
Profit net
1.510 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
205.366 RON +842.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 211.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 211.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
211.207 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
161.164 RON
Angajati
9
Datorii
21.791 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTAZOC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

TAZOC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.032026Mentiune · Buletin 12114/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.01.2025, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TAZOC SRL
CUI
18613261
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.03.2026
Registrul Comerțului
J12/1425/2006
EUID
ROONRC.J12/1425/2006
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Str. BORSEC, Nr. 3, Ap. 49
Județ
Cluj
Număr încheiere
263292
Data încheierii
30.03.2026
Număr dosar
1245689
Data dosarului
23.03.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Raluca-Ana Cetean

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 09.01.2025
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1245689 din 23.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12114/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4333, Cluj

SZZSOLS S.R.L.
CUI: 41599641CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Sat Luncani Com. Luna2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.514 RON
Profit
3.778 RON
Angajati
1
FOD ALEXMAR CONSTRUCT SRL
CUI: 34255610CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Sat Mintiu Gherlii Com. Mintiu Gherlii2015-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DESTIN PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44605152CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.724 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4333, Cluj

MEGALIT S.R.L.
CUI: 18123774CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
555.045 RON
Profit
153.739 RON
Angajati
3
LENGYEL CONSTRUCT SRL
CUI: 18752014CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Sat Viişoara Com. Viişoara2006-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.200 RON
Profit
44.045 RON
Angajati
1
ELADIA SRL
CUI: 18022672CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2005-10-07
fara e-Factura
STADT CONSTRUCT SRL
CUI: 18887739CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.513.061 RON
Profit
178.831 RON
Angajati
6

Alte firme din Cluj

BEN CRISS SRL
CUI: 18613253CAEN: 7430
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.559 RON
Profit
13.148 RON
Angajati
1
HELIX ROM SRL
CUI: 18613270CAEN: 0149
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-04-25
fara e-Factura
AUTO FEU SRL
CUI: 18601895CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.050 RON
Profit
43.458 RON
Angajati
2
MEDIU CONSULTING S.R.L.
CUI: 18617611CAEN: 7490
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.510 RON
Profit
15.815 RON
Angajati
1
CLAR SMART SRL
CUI: 18528026CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSTRUCT URBAN SRL
CUI: 20767203CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2007-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.375 RON
Profit
18.659 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TAZOC SRL?

CUI-ul TAZOC SRL este 18613261.

Unde este sediul TAZOC SRL?

TAZOC SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Aleea Borsec nr. 3, 400408, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata TAZOC SRL?

TAZOC SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TAZOC SRL in 2022?

In 2022, TAZOC SRL a raportat o cifra de afaceri de 167.471 RON.

Cati angajati are TAZOC SRL?

TAZOC SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2022.

Ce activitate are TAZOC SRL?

TAZOC SRL are codul CAEN principal 4333 (Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor).

Ce profit a inregistrat TAZOC SRL in 2022?

TAZOC SRL a inregistrat un profit net de 16.454 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.