Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 23:54
Despre SUNRISE LITORAL SRL
SUNRISE LITORAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Mamaia Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SUNRISE LITORAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 794.213 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+227.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 411.731 RON in 2008 la 794.213 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 794.213 RON
- Venituri totale
- 816.621 RON
- Cheltuieli totale
- 1.006.937 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 12.693.511 RON
- Active circulante
- 557.757 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 218.429 RON
- Casa & conturi bănci
- 339.328 RON
- Capital propriu
- 12.702.849 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa
- Detalii
- ZONA LAC SIUTGHIOL- RESTAURANT TIC-TAC. LOT 5. CONSTRUCTIA C2 - ADAPOST AMBARCATIUNI. NR. CADASTRAL 227062-C2. CARTEA FUNCIARA NR. 227062
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Reluare activitate din 04.08.2016
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 noiembrie 2022 - 1 martie 2023
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 10 martie 2016
- Data reactivare
- 6 septembrie 2016
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 794.213 RON
- Rezultat net
- -190.316 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 794.213 RON | 242.228 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 816.621 RON | 9.512.804 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.006.937 RON | 2.201.728 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 7.311.076 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 6.508.971 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 190.316 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 190.316 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 12.693.511 RON | 13.278.054 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 557.757 RON | 1.005.165 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 13.251.268 RON | 14.283.219 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 32.182 RON |
| CreanțeSume de încasat | 218.429 RON | 248.819 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 339.328 RON | 724.164 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 497.342 RON | 1.104.895 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 12.702.849 RON | 13.163.165 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,12 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 95,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 794.213 +227,9% față de anul precedent | 816.621 | 1.006.937 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 190.316 | 190.316 |
| 2023 | 242.228 +142,2% față de anul precedent | 9.512.804 | 2.201.728 | 7.311.076 +56,8% față de anul precedent | 6.508.971 +41,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 100.000 -51,2% față de anul precedent | 4.939.904 | 277.695 | 4.662.209 +2.182,8% față de anul precedent | 4.612.810 +2.191,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 205.064 +491,1% față de anul precedent | 290.832 | 86.602 | 204.230 | 201.322 | 0 | 0 |
| 2020 | 34.691 +3.571,0% față de anul precedent | 35.820 | 97.370 | 0 | 0 | 61.550 | 62.557 |
| 2019 | 945 | 4.445 | 32.494 | 0 | 0 | 28.049 | 28.182 |
| 2018 | 0 | 0 | 158.238 | 0 | 0 | 158.238 | 158.238 |
| 2017 | 0 | 8.991 | 200.558 | 0 | 0 | 191.567 | 191.717 |
| 2016 | 0 | 0 | 36.064 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 36.064 | 36.064 |
| 2015 | 0 -100,0% față de anul precedent | 264.654 | 102.743 | 161.911 +25,9% față de anul precedent | 153.971 +25,3% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 4.900 | 188.590 | 59.998 | 128.592 | 122.934 | 0 | 0 |
| 2013 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012 | 0 | 571.793 | 594.172 | 0 | 0 | 22.379 | 22.379 |
| 2011 | 0 -100,0% față de anul precedent | 4 | 455 | 0 | 0 | 451 | 451 |
| 2010 | 4.588 -96,0% față de anul precedent | 99.282 | 138.156 | 0 | 0 | 38.874 | 39.949 |
| 2009 | 113.663 -72,4% față de anul precedent | 132.303 | 356.361 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 224.058 | 229.791 |
| 2008 | 411.731 | 1.696.808 | 1.677.164 | 19.644 | 16.534 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.693.511 | 557.757 | 13.251.268 | 0 | 218.429 | 339.328 |
| 2023 | 13.278.054 | 1.005.165 | 14.283.219 | 32.182 | 248.819 | 724.164 |
| 2022 | 2.163.085 | 4.862.161 | 7.025.246 | 0 | 4.584.187 | 277.974 |
| 2021 | 2.220.366 | 81.074 | 2.301.440 | 0 | 15.114 | 65.960 |
| 2020 | 2.217.432 | 13.824 | 2.231.256 | 0 | 6.881 | 6.943 |
| 2019 | 2.295.733 | 137.223 | 2.432.956 | 64.429 | 72.201 | 593 |
| 2018 | 2.295.733 | 158.548 | 2.454.281 | 64.429 | 68.934 | 25.185 |
| 2017 | 2.274.699 | 213.720 | 2.488.419 | 64.429 | 68.934 | 80.357 |
| 2016 | 2.279.699 | 400.436 | 2.680.135 | 64.429 | 68.933 | 267.074 |
| 2015 | 2.279.698 | 447.027 | 2.726.725 | 64.429 | 68.934 | 313.664 |
| 2014 | 2.520.089 | 468.977 | 2.989.066 | 66.551 | 303.934 | 98.492 |
| 2013 | 2.807.981 | 137.316 | 2.945.297 | 66.552 | 70.481 | 283 |
| 2012 | 2.757.203 | 780.254 | 3.537.457 | 66.552 | 713.418 | 284 |
| 2011 | 2.812.379 | 118.143 | 2.930.522 | 3.953 | 105.169 | 9.021 |
| 2010 | 2.327.177 | 136.180 | 2.463.357 | 2.122 | 131.848 | 2.210 |
| 2009 | 2.627.136 | 102.456 | 2.729.592 | 1.547 | 98.781 | 2.128 |
| 2008 | 2.781.837 | 253.851 | 3.035.688 | 1.260 | 208.257 | 44.334 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 497.342 -55,0% față de anul precedent | 12.702.849 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.104.895 +197,8% față de anul precedent | 13.163.165 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 371.052 +42,6% față de anul precedent | 6.654.194 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 260.156 -33,5% față de anul precedent | 2.041.284 | Neraportat | 1 |
| 2020 | 391.293 +168,6% față de anul precedent | 1.839.963 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 145.706 +4,9% față de anul precedent | 2.287.250 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 138.848 +841,5% față de anul precedent | 2.315.433 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 14.748 +0,0% față de anul precedent | 2.473.671 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 14.747 0,0% față de anul precedent | 2.665.388 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 14.747 -3,8% față de anul precedent | 2.711.978 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 15.322 -83,8% față de anul precedent | 2.992.500 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 94.487 -87,2% față de anul precedent | 2.869.566 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 737.430 +725,0% față de anul precedent | 2.818.783 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 89.385 +17,7% față de anul precedent | 2.841.161 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 75.930 -39,2% față de anul precedent | 2.356.359 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2009 | 124.801 -37,4% față de anul precedent | 2.570.890 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 199.451 | 2.800.681 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LALILIANA AZANFIREI | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
24 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25968/2026modificare date sediu social
modificare date sediu social
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23810/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator persoane împuternicite
modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 794.213 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 794.213 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 794.213 RON +227.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 190.316 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 497.342 RON -54.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 242.228 RON. Profit: 6.508.971 RON
Cifra de afaceri: 242.228 RON. Profit: 6.508.971 RON
- Cifra de afaceri
- 242.228 RON +142.23% față de anul precedent
- Profit net
- 6.508.971 RON +41.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.104.895 RON +197.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 100.000 RON. Profit: 4.612.810 RON
Cifra de afaceri: 100.000 RON. Profit: 4.612.810 RON
- Cifra de afaceri
- 100.000 RON -51.23% față de anul precedent
- Profit net
- 4.612.810 RON +2191.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 371.052 RON +42.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 205.064 RON. Profit: 201.322 RON
Cifra de afaceri: 205.064 RON. Profit: 201.322 RON
- Cifra de afaceri
- 205.064 RON +491.12% față de anul precedent
- Profit net
- 201.322 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 260.156 RON -33.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 34.691 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 34.691 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 34.691 RON +3571.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 62.557 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 391.293 RON +168.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 945 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 945 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 945 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.182 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 145.706 RON +4.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 158.238 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 138.848 RON +841.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 191.717 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 14.748 RON +0.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 36.064 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 14.747 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 153.971 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 153.971 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 153.971 RON +25.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 14.747 RON -3.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.900 RON. Profit: 122.934 RON
Cifra de afaceri: 4.900 RON. Profit: 122.934 RON
- Cifra de afaceri
- 4.900 RON
- Profit net
- 122.934 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 15.322 RON -83.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 94.487 RON -87.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 22.379 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 737.430 RON +725% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 451 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 89.385 RON +17.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
09.072026Mentiune · Buletin 25968/2026modificare date sediu social
modificare date sediu social; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 4 din data: 02.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- SUNRISE LITORAL SRL
- CUI
- 1864790
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 09.07.2026
- Registrul Comerțului
- J1991000625131
- EUID
- ROONRC.J1991000625131
- Sediu
- Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Strada CALAFATULUI, Nr. 100, CAMERA 2
- Județ
- Constanţa
- Număr încheiere
- 546121
- Data încheierii
- 08.07.2026
- Număr dosar
- 2636061
- Data dosarului
- 02.07.2026
- Tribunal
- Constanta
- Registrator
- Ioana Catalina Florea
Subiecte
modificare date sediu social
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2636061 din 02.07.2026
- Decizie asociat unic nr. 4 din 02.07.2026
23.062026Mentiune · Buletin 23810/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator persoane împuternicite
modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare puteri administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.05.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- SUNRISE LITORAL SRL
- CUI
- 1864790
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.06.2026
- Registrul Comerțului
- J13/625/1991
- EUID
- ROONRC.J13/625/1991
- Sediu
- Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Strada CALAFATULUI, Nr. 100, CAMERA 2
- Județ
- Constanţa
- Număr încheiere
- 502035
- Data încheierii
- 22.06.2026
- Număr dosar
- 2177436
- Data dosarului
- 28.05.2026
- Tribunal
- Constanta
- Registrator
- Nicoleta Marin
Subiecte
modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2177436 din 28.05.2026
- Decizie asociat unic nr. 3 din 04.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SUNRISE LITORAL SRL?
CUI-ul SUNRISE LITORAL SRL este 1864790.
Unde este sediul SUNRISE LITORAL SRL?
SUNRISE LITORAL SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa, Loc. Mamaia Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata SUNRISE LITORAL SRL?
SUNRISE LITORAL SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SUNRISE LITORAL SRL in 2024?
In 2024, SUNRISE LITORAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 794.213 RON.
Cati angajati are SUNRISE LITORAL SRL?
SUNRISE LITORAL SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are SUNRISE LITORAL SRL?
SUNRISE LITORAL SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).
Ce profit a inregistrat SUNRISE LITORAL SRL in 2024?
SUNRISE LITORAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 190.316 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.