Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 20:23
Despre ZABRUS SIRET S.R.L.
ZABRUS SIRET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vârfu Câmpului Com. Vârfu Câmpului, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ZABRUS SIRET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.982.068 RON, in scadere fata de anul precedent (-19.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9. Datoriile raportate (11.579.372 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 6.982.068 RON
- Venituri totale
- 10.573.045 RON
- Cheltuieli totale
- 11.819.699 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 8.670.700 RON
- Active circulante
- 8.795.836 RON
- Stocuri
- 4.029.274 RON
- Creanțe
- 4.742.609 RON
- Casa & conturi bănci
- 23.953 RON
- Capital propriu
- 6.153.483 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BOTOŞANI, Sat Vârfu Câmpului Com. Vârfu Câmpului, Str. Soarelui nr. 2, 717450
- Detalii
- camera 1
- Cod postal
- 717450
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 17.07.2024
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 6.982.068 RON
- Rezultat net
- -1.246.654 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 6.982.068 RON | 8.676.262 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 10.573.045 RON | 10.520.458 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 11.819.699 RON | 11.929.700 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.246.654 RON | 1.409.242 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.246.654 RON | 1.409.242 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 8.670.700 RON | 7.824.068 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 8.795.836 RON | 6.638.424 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 17.466.536 RON | 14.462.492 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 4.029.274 RON | 3.114.687 RON |
| CreanțeSume de încasat | 4.742.609 RON | 3.335.744 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 23.953 RON | 187.993 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 11.579.372 RON | 14.481.110 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 6.153.483 RON | 259.431 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 9 persoane | 9 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,76 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 35,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.982.068 -19,5% față de anul precedent | 10.573.045 | 11.819.699 | 0 | 0 | 1.246.654 | 1.246.654 |
| 2023 | 8.676.262 +5,4% față de anul precedent | 10.520.458 | 11.929.700 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.409.242 | 1.409.242 |
| 2022 | 8.230.350 -10,4% față de anul precedent | 10.402.696 | 10.067.958 | 334.738 -73,1% față de anul precedent | 334.738 -73,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 9.181.888 +78,6% față de anul precedent | 10.525.382 | 9.282.996 | 1.242.386 | 1.242.386 | 0 | 0 |
| 2020 | 5.141.325 -20,9% față de anul precedent | 6.647.485 | 6.976.476 | 0 | 0 | 328.991 | 328.991 |
| 2019 | 6.502.776 +59,5% față de anul precedent | 8.204.357 | 8.837.043 | 0 | 0 | 632.686 | 632.686 |
| 2018 | 4.075.929 -6,6% față de anul precedent | 5.840.123 | 6.986.010 | 0 | 0 | 1.145.887 | 1.145.887 |
| 2017 | 4.364.768 +45,2% față de anul precedent | 6.685.946 | 7.529.108 | 0 | 0 | 843.162 | 843.162 |
| 2016 | 3.006.835 +55,9% față de anul precedent | 4.557.527 | 5.850.722 | 0 | 0 | 1.293.195 | 1.293.195 |
| 2015 | 1.928.657 -7,9% față de anul precedent | 2.923.493 | 3.491.281 | 0 | 0 | Neraportat | 567.788 |
| 2014 | 2.094.216 -5,1% față de anul precedent | 2.155.275 | 2.497.245 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 341.970 | 341.970 |
| 2013 | 2.207.507 +40,4% față de anul precedent | 2.348.002 | 2.173.757 | 174.245 +253,9% față de anul precedent | 141.536 +247,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 1.572.758 +305,8% față de anul precedent | 1.703.956 | 1.654.720 | 49.236 +153,3% față de anul precedent | 40.737 +543,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 387.600 +101,2% față de anul precedent | 751.472 | 732.037 | 19.435 +149,1% față de anul precedent | 6.334 +61,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 192.647 | 245.911 | 238.110 | 7.801 +90,7% față de anul precedent | 3.913 +49,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 0 | 15.000 | 10.909 | 4.091 | 2.624 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.670.700 | 8.795.836 | 17.466.536 | 4.029.274 | 4.742.609 | 23.953 |
| 2023 | 7.824.068 | 6.638.424 | 14.462.492 | 3.114.687 | 3.335.744 | 187.993 |
| 2022 | 6.936.886 | 5.470.813 | 12.407.699 | 3.728.458 | 1.066.312 | 676.043 |
| 2021 | 6.361.161 | 4.761.322 | 11.122.483 | 3.022.244 | 1.585.247 | 153.831 |
| 2020 | 5.667.231 | 4.665.458 | 10.332.689 | 3.409.231 | 1.200.253 | 55.974 |
| 2019 | 5.374.340 | 4.180.355 | 9.554.695 | 2.722.220 | 1.245.449 | 212.686 |
| 2018 | 5.732.006 | 4.524.810 | 10.256.816 | 3.202.450 | 1.255.863 | 66.497 |
| 2017 | 5.734.777 | 4.119.703 | 9.854.480 | 2.420.897 | 1.544.895 | 153.911 |
| 2016 | 5.382.145 | 2.868.582 | 8.250.727 | 1.805.368 | 1.034.459 | 28.755 |
| 2015 | 2.909.318 | 1.889.035 | 4.798.353 | 1.008.979 | 852.488 | 27.568 |
| 2014 | 1.282.094 | 1.532.925 | 2.815.019 | 276.738 | 1.190.760 | 65.427 |
| 2013 | 1.464.171 | 1.472.936 | 2.937.107 | 306.237 | 1.127.132 | 39.567 |
| 2012 | 1.092.371 | 1.239.971 | 2.332.342 | 323.404 | 855.659 | 60.908 |
| 2011 | 2.105 | 513.185 | 515.290 | 425.371 | 56.703 | 31.111 |
| 2010 | 2.105 | 152.600 | 154.705 | 84.946 | 6.404 | 61.250 |
| 2009 | 2.105 | 15.200 | 17.305 | 15.000 | 0 | 200 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.579.372 -20,0% față de anul precedent | 6.153.483 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 14.481.110 +31,2% față de anul precedent | 259.431 | Neraportat | 9 -10,0% față de anul precedent |
| 2022 | 11.035.036 +11,6% față de anul precedent | 1.668.672 | Neraportat | 10 +25,0% față de anul precedent |
| 2021 | 9.887.432 -3,8% față de anul precedent | 1.333.935 | Neraportat | 8 -27,3% față de anul precedent |
| 2020 | 10.281.034 +7,7% față de anul precedent | 91.549 | Neraportat | 11 -15,4% față de anul precedent |
| 2019 | 9.545.099 -7,1% față de anul precedent | 48.202 | Neraportat | 13 -27,8% față de anul precedent |
| 2018 | 10.271.855 +5,7% față de anul precedent | 1.442 | Neraportat | 18 +12,5% față de anul precedent |
| 2017 | 9.716.044 +18,5% față de anul precedent | 137.742 | Neraportat | 16 +45,5% față de anul precedent |
| 2016 | 8.200.121 +47,3% față de anul precedent | 60.442 | Neraportat | 11 +37,5% față de anul precedent |
| 2015 | 5.567.777 +85,1% față de anul precedent | -760.993 | Neraportat | 8 +60,0% față de anul precedent |
| 2014 | 3.008.224 +8,4% față de anul precedent | -193.205 | Neraportat | 5 |
| 2013 | 2.774.285 +21,6% față de anul precedent | 162.822 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 2.280.766 +354,1% față de anul precedent | 51.576 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 502.219 +239,4% față de anul precedent | 13.071 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 147.968 +921,8% față de anul precedent | 6.737 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 14.481 | 2.824 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| HHHubertus Hermann Wilhelm Georg Graf Droste Zu Vischering Von Nesselrode Reichenstein | fondator | Neraportată | Neraportată |
| CDCHRISTIAN DOMINIK EBMEYER | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28168/2026capital social, modificare date asociaţi persoane juridice
capital social, modificare date asociaţi persoane juridice
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20349/2026modificare date asociaţi persoane juridice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite
modificare date asociaţi persoane juridice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6856/2026depunere Hotărâre adunare generală privind reducerea capitalului conform actului Decizie asociat unic avand numarul 201 din data: 31.12.2025
depunere Hotărâre adunare generală privind reducerea capitalului conform actului Decizie asociat unic avand numarul 201 din data: 31.12.2025
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.982.068 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 6.982.068 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 6.982.068 RON -19.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.246.654 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.579.372 RON -20.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.676.262 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 8.676.262 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 8.676.262 RON +5.42% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.409.242 RON
- Angajati
- 9 -10% față de anul precedent
- Datorii
- 14.481.110 RON +31.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.230.350 RON. Profit: 334.738 RON
Cifra de afaceri: 8.230.350 RON. Profit: 334.738 RON
- Cifra de afaceri
- 8.230.350 RON -10.36% față de anul precedent
- Profit net
- 334.738 RON -73.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 11.035.036 RON +11.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.181.888 RON. Profit: 1.242.386 RON
Cifra de afaceri: 9.181.888 RON. Profit: 1.242.386 RON
- Cifra de afaceri
- 9.181.888 RON +78.59% față de anul precedent
- Profit net
- 1.242.386 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -27.27% față de anul precedent
- Datorii
- 9.887.432 RON -3.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.141.325 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.141.325 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.141.325 RON -20.94% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 328.991 RON
- Angajati
- 11 -15.38% față de anul precedent
- Datorii
- 10.281.034 RON +7.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 6.502.776 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 6.502.776 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 6.502.776 RON +59.54% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 632.686 RON
- Angajati
- 13 -27.78% față de anul precedent
- Datorii
- 9.545.099 RON -7.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.075.929 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.075.929 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.075.929 RON -6.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.145.887 RON
- Angajati
- 18 +12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 10.271.855 RON +5.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.364.768 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.364.768 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.364.768 RON +45.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 843.162 RON
- Angajati
- 16 +45.45% față de anul precedent
- Datorii
- 9.716.044 RON +18.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.006.835 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.006.835 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.006.835 RON +55.9% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.293.195 RON
- Angajati
- 11 +37.5% față de anul precedent
- Datorii
- 8.200.121 RON +47.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.928.657 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.928.657 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.928.657 RON -7.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 567.788 RON
- Angajati
- 8 +60% față de anul precedent
- Datorii
- 5.567.777 RON +85.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.094.216 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.094.216 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.094.216 RON -5.13% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 341.970 RON
- Angajati
- 5
- Datorii
- 3.008.224 RON +8.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.207.507 RON. Profit: 141.536 RON
Cifra de afaceri: 2.207.507 RON. Profit: 141.536 RON
- Cifra de afaceri
- 2.207.507 RON +40.36% față de anul precedent
- Profit net
- 141.536 RON +247.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.774.285 RON +21.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.572.758 RON. Profit: 40.737 RON
Cifra de afaceri: 1.572.758 RON. Profit: 40.737 RON
- Cifra de afaceri
- 1.572.758 RON +305.77% față de anul precedent
- Profit net
- 40.737 RON +543.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.280.766 RON +354.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 387.600 RON. Profit: 6.334 RON
Cifra de afaceri: 387.600 RON. Profit: 6.334 RON
- Cifra de afaceri
- 387.600 RON +101.2% față de anul precedent
- Profit net
- 6.334 RON +61.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 502.219 RON +239.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 192.647 RON. Profit: 3.913 RON
Cifra de afaceri: 192.647 RON. Profit: 3.913 RON
- Cifra de afaceri
- 192.647 RON
- Profit net
- 3.913 RON +49.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 147.968 RON +921.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
27.072026Mentiune · Buletin 28168/2026capital social, modificare date asociaţi persoane juridice
capital social; modificare date asociaţi persoane juridice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.07.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului
- Companie
- ZABRUS SIRET S.R.L.
- CUI
- 18654555
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2024000475075
- EUID
- ROONRC.J2024000475075
- Sediu
- Sat Vârfu Câmpului, Comuna Vârfu Câmpului, Jud. Botoşani, Strada Soarelui, Nr. 2,
- Județ
- Botoşani
- Număr încheiere
- 593216
- Data încheierii
- 24.07.2026
- Număr dosar
- 2852463
- Data dosarului
- 17.07.2026
- Tribunal
- Botosani
- Registrator
- Eugenia-Georgeta Dumitru
Subiecte
capital social, modificare date asociaţi persoane juridice
Vezi Buletinul ONRC nr. 28168/2026 (PDF)27.052026Mentiune · Buletin 20349/2026modificare date asociaţi persoane juridice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite
modificare date asociaţi persoane juridice; incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.04.2026
- Companie
- ZABRUS SIRET S.R.L.
- CUI
- 18654555
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.05.2026
- Registrul Comerțului
- J2024000475075
- EUID
- ROONRC.J2024000475075
- Sediu
- Sat Vârfu Câmpului, Comuna Vârfu Câmpului, Jud. Botoşani, Strada Soarelui, Nr. 2,
- Județ
- Botoşani
- Număr încheiere
- 432045
- Data încheierii
- 27.05.2026
- Număr dosar
- 2090387
- Data dosarului
- 22.05.2026
- Tribunal
- Botosani
- Registrator
- Mariana-Agnes Ciobanu
Subiecte
modificare date asociaţi persoane juridice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 208 din 17.04.2026
20.022026Mentiune · Buletin 6856/2026depunere Hotărâre adunare generală privind reducerea capitalului conform actului Decizie asociat unic avand numarul 201 din data: 31.12.2025
depunere Hotărâre adunare generală privind reducerea capitalului conform actului Decizie asociat unic avand numarul 201 din data: 31.12.2025
- Companie
- ZABRUS SIRET S.R.L.
- CUI
- 18654555
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 20.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2024000475075
- EUID
- ROONRC.J2024000475075
- Sediu
- Jud. Botoşani, Sat Vârfu Câmpului, Comuna Vârfu Câmpului, Strada Soarelui, Nr. 2,
- Județ
- Botoşani
- Număr încheiere
- 145318
- Data încheierii
- 19.02.2026
- Număr dosar
- 620722
- Data dosarului
- 10.02.2026
- Tribunal
- Botosani
- Registrator
- Gabriela Romaniuc
Subiecte
depunere Hotărâre adunare generală privind reducerea capitalului conform actului Decizie asociat unic avand numarul 201 din data: 31.12.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 6856/2026 (PDF)Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Botoşani
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Botoşani
Alte firme din Botoşani
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ZABRUS SIRET S.R.L.?
CUI-ul ZABRUS SIRET S.R.L. este 18654555.
Unde este sediul ZABRUS SIRET S.R.L.?
ZABRUS SIRET S.R.L. are sediul in Romania, BOTOŞANI, Sat Vârfu Câmpului Com. Vârfu Câmpului, Str. Soarelui nr. 2, 717450, Sat Vârfu Câmpului Com. Vârfu Câmpului, judetul BOTOŞANI.
Cand a fost infiintata ZABRUS SIRET S.R.L.?
ZABRUS SIRET S.R.L. a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ZABRUS SIRET S.R.L. in 2024?
In 2024, ZABRUS SIRET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.982.068 RON.
Cati angajati are ZABRUS SIRET S.R.L.?
ZABRUS SIRET S.R.L. a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.
Ce activitate are ZABRUS SIRET S.R.L.?
ZABRUS SIRET S.R.L. are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).
Ce profit a inregistrat ZABRUS SIRET S.R.L. in 2024?
ZABRUS SIRET S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.246.654 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 3 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.