Activ

AVIA GROUP SRL

CUI: 18659374
CIF: 18659374
Reg. Com.: J2006001445130
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 mai 2006 · 20 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 15:37

Despre AVIA GROUP SRL

AVIA GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AVIA GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
18.036 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
118.464 RON
Active circulante
919 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
557 RON
Casa & conturi bănci
362 RON
Capital propriu
119.383 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 15, 32452
Telefon0722456656

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 15, 32452
Cod poștal: 32452
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 15, 32452
Cod postal
32452
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 31.05.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 21 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-18.036 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 54.640 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 54.640 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 18.036 RON 76.526 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 18.036 RON 21.886 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 18.036 RON 22.350 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 118.464 RON 134.723 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 919 RON 2.696 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 119.383 RON 137.419 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 557 RON 556 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 362 RON 2.140 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 119.383 RON 137.419 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active119.383RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale119.383 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 18.036 0 0 18.036 18.036
2023 54.640 -55,9% față de anul precedent 54.640 76.526 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.886 22.350
2022 123.890 -14,4% față de anul precedent 133.569 37.170 96.399 +226,5% față de anul precedent 95.346 +237,5% față de anul precedent 0 0
2021 144.802 +112,3% față de anul precedent 144.802 115.276 29.526 +139,6% față de anul precedent 28.252 +124,8% față de anul precedent 0 0
2020 68.196 -22,6% față de anul precedent 68.196 55.875 12.321 -81,8% față de anul precedent 12.567 -81,2% față de anul precedent 0 0
2019 88.101 88.101 20.261 67.840 66.968 0 0
2018 0 0 5.523 0 0 5.523 5.523
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 8.382 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.382 8.382
2016 69.020 -28,6% față de anul precedent 74.670 49.021 25.649 -26,8% față de anul precedent 23.475 -26,9% față de anul precedent 0 0
2015 96.670 96.670 61.644 35.026 32.125 Neraportat 0
2014 0 0 32.524 0 0 32.524 32.524
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 34.622 0 0 34.622 34.622
2012 4.032 4.032 20.371 0 0 16.339 16.339
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 0 0 0 0 0
2009 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2008 101.807 101.813 79.051 22.762 22.762 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 118.464 919 119.383 0 557 362
2023 134.723 2.696 137.419 0 556 2.140
2022 150.982 8.787 159.769 0 659 8.128
2021 62.031 2.392 64.423 0 708 1.684
2020 8.958 27.213 36.171 0 1.334 25.879
2019 0 23.604 23.604 0 473 23.131
2018 100 902 1.002 0 473 429
2017 300 6.225 6.525 0 473 5.752
2016 500 1.407 1.907 0 473 934
2015 8.259 2.543 10.802 0 1.725 818
2014 32.853 2.871 35.724 0 1.698 1.173
2013 65.377 2.871 68.248 0 1.698 1.173
2012 97.901 5.197 103.098 0 1.698 3.499
2011 116.874 2.497 119.371 0 1.725 772
2010 116.874 2.497 119.371 0 1.725 772
2009 116.874 2.497 119.371 0 1.725 772
2008 116.874 2.497 119.371 0 1.725 772

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 119.383 Neraportat 0
2023 0 137.419 Neraportat 0
2022 0 159.769 Neraportat 0
2021 0 64.423 Neraportat 0
2020 0 36.171 Neraportat 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 23.604 Neraportat 0
2018 44.367 0,0% față de anul precedent -43.365 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 44.367 +41,4% față de anul precedent -37.842 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 31.367 -50,8% față de anul precedent -29.460 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2015 63.786 -47,2% față de anul precedent -52.984 Neraportat 3
2014 120.833 0,0% față de anul precedent -85.109 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 120.833 -0,2% față de anul precedent -52.585 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 121.061 +0,0% față de anul precedent -17.963 Neraportat 1
2011 121.054 0,0% față de anul precedent -1.624 Neraportat 0
2010 121.054 0,0% față de anul precedent -1.624 Neraportat 0
2009 121.054 0,0% față de anul precedent -1.624 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 121.054 -1.624 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.036 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 54.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 54.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
54.640 RON -55.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
22.350 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 123.890 RON. Profit: 95.346 RON

Cifra de afaceri: 123.890 RON. Profit: 95.346 RON

Cifra de afaceri
123.890 RON -14.44% față de anul precedent
Profit net
95.346 RON +237.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 144.802 RON. Profit: 28.252 RON

Cifra de afaceri: 144.802 RON. Profit: 28.252 RON

Cifra de afaceri
144.802 RON +112.33% față de anul precedent
Profit net
28.252 RON +124.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 68.196 RON. Profit: 12.567 RON

Cifra de afaceri: 68.196 RON. Profit: 12.567 RON

Cifra de afaceri
68.196 RON -22.59% față de anul precedent
Profit net
12.567 RON -81.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 88.101 RON. Profit: 66.968 RON

Cifra de afaceri: 88.101 RON. Profit: 66.968 RON

Cifra de afaceri
88.101 RON
Profit net
66.968 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.523 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
44.367 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.382 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.367 RON +41.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.020 RON. Profit: 23.475 RON

Cifra de afaceri: 69.020 RON. Profit: 23.475 RON

Cifra de afaceri
69.020 RON -28.6% față de anul precedent
Profit net
23.475 RON -26.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
31.367 RON -50.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 96.670 RON. Profit: 32.125 RON

Cifra de afaceri: 96.670 RON. Profit: 32.125 RON

Cifra de afaceri
96.670 RON
Profit net
32.125 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
63.786 RON -47.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.524 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
120.833 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.622 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
120.833 RON -0.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.032 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.032 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.032 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.339 RON
Angajati
1
Datorii
121.061 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
121.054 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
121.054 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
121.054 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 101.807 RON. Profit: 22.762 RON

Cifra de afaceri: 101.807 RON. Profit: 22.762 RON

Cifra de afaceri
101.807 RON
Profit net
22.762 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
121.054 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAVIA GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

AVIA GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

VRP DEVELOPMENT SRL
CUI: 18627771CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.203 RON
Profit
37.398 RON
Angajati
0
BASTET CREATION S.R.L.
CUI: 18695229CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.605 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROMALVE CONSULTING SRL
CUI: 18516552CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.202.036 RON
Profit
563.048 RON
Angajati
2
AGORA ART STUDIO GRUP SRL
CUI: 18812507CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.810 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ERTICO AG SRL
CUI: 18658212CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.425.775 RON
Profit
363.270 RON
Angajati
8
ASU CAR WASH SRL
CUI: 18659510CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-05-11
fara e-Factura
VIRTUAL-ING SRL
CUI: 18661854CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.512 RON
Profit
209.167 RON
Angajati
2
FIRST OPTIC SRL
CUI: 18631314CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.737 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
C & D INFO CONSULT SRL
CUI: 18692885CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.481.700 RON
Profit
227.008 RON
Angajati
52
EDITURA PRIOR & BOOKS S.R.L.
CUI: 18379854CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.331 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CRC CONTABEXPERT SRL
CUI: 18957770CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.525 RON
Profit
40.529 RON
Angajati
1
OIL MARKET INDUSTRIAL SRL
CUI: 15849315CAEN: 4612
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
THEME INTL SRL
CUI: 24508864CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.534 RON
Profit
92.861 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AVIA GROUP SRL?

CUI-ul AVIA GROUP SRL este 18659374.

Unde este sediul AVIA GROUP SRL?

AVIA GROUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 15, 32452, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata AVIA GROUP SRL?

AVIA GROUP SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AVIA GROUP SRL in 2024?

In 2024, AVIA GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are AVIA GROUP SRL?

AVIA GROUP SRL are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat AVIA GROUP SRL in 2024?

AVIA GROUP SRL a inregistrat o pierdere neta de 18.036 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.