Activ Plătitor TVAFurnizor SEAP

INSTANT ELECTRO INSTAL SRL

CUI: 18687820
CIF: RO18687820
Reg. Com.: J2006008176408
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 mai 2006 · 20 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 8 octombrie 2026 la 03:09

Despre INSTANT ELECTRO INSTAL SRL

INSTANT ELECTRO INSTAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, INSTANT ELECTRO INSTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 162.342 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-72.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 39.607 RON in 2008 la 162.342 RON in 2025.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
162.342 RON
Venituri totale
169.901 RON
Cheltuieli totale
224.718 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
13.252 RON
Active circulante
116.260 RON
Stocuri
7.794 RON
Creanțe
68.118 RON
Casa & conturi bănci
40.348 RON
Capital propriu
96.830 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Sg. Niţu Vasile nr. 60, 41547
Telefon0727826921

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Sg. Niţu Vasile nr. 60, 41547
Cod poștal: 41547
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Sg. Niţu Vasile nr. 60, 41547
Cod postal
41547
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.05.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
162.342 RON
Rezultat net
-56.431 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 162.342 RON 581.342 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 169.901 RON 581.526 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 224.718 RON 472.506 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 109.020 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 96.580 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 54.817 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 56.431 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 13.252 RON 5.592 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 116.260 RON 201.870 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 129.512 RON 207.462 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 7.794 RON 7.558 RON
CreanțeSume de încasat 68.118 RON 151.795 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.348 RON 42.517 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 33.276 RON 54.793 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 96.830 RON 153.261 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active129.512RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

25,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale129.512 RON
Datorii totale33.276 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 162.342 -72,1% față de anul precedent 169.901 224.718 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 54.817 56.431
2024 581.342 +100,8% față de anul precedent 581.526 472.506 109.020 +118,8% față de anul precedent 96.580 +103,1% față de anul precedent 0 0
2023 289.449 -21,9% față de anul precedent 290.043 240.208 49.835 +13,6% față de anul precedent 47.557 +14,3% față de anul precedent 0 0
2022 370.480 -58,0% față de anul precedent 370.938 327.078 43.860 -52,4% față de anul precedent 41.591 -51,2% față de anul precedent 0 0
2021 881.318 +122,7% față de anul precedent 888.444 796.228 92.216 85.285 0 0
2020 395.741 +38,8% față de anul precedent 401.488 559.052 0 0 157.564 160.844
2019 285.181 -11,7% față de anul precedent 287.849 372.394 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 84.545 87.054
2018 323.110 -58,5% față de anul precedent 324.814 273.175 51.639 -82,1% față de anul precedent 48.391 -82,8% față de anul precedent 0 0
2017 778.644 +294,5% față de anul precedent 783.511 494.736 288.775 +994,3% față de anul precedent 280.939 +1.051,3% față de anul precedent 0 0
2016 197.365 -31,5% față de anul precedent 198.606 172.216 26.390 -79,4% față de anul precedent 24.402 -79,5% față de anul precedent 0 0
2015 288.199 +94,0% față de anul precedent 291.809 163.912 127.897 +113,2% față de anul precedent 119.143 +114,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 148.571 +62,3% față de anul precedent 149.492 89.511 59.981 +3.983,1% față de anul precedent 55.496 0 0
2013 91.571 -31,7% față de anul precedent 93.397 91.928 1.469 -78,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.263
2012 133.980 -23,3% față de anul precedent 134.540 127.619 6.921 6.921 0 0
2011 174.557 +404,0% față de anul precedent 174.601 213.762 0 0 39.161 39.161
2010 34.634 -69,2% față de anul precedent 34.763 49.182 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.419 17.644
2009 112.533 +184,1% față de anul precedent 112.552 108.690 3.862 1.733 0 0
2008 39.607 39.637 43.154 0 0 3.517 3.517

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 13.252 116.260 129.512 7.794 68.118 40.348
2024 5.592 201.870 207.462 7.558 151.795 42.517
2023 9.084 133.015 142.099 21.792 78.755 32.468
2022 15.136 148.532 163.668 15.283 90.365 42.884
2021 28.902 162.798 191.700 14.500 73.309 73.358
2020 44.529 146.121 190.650 9.091 42.150 69.249
2019 11.361 132.419 143.780 6.004 41.308 59.476
2018 9.517 307.904 317.421 21.366 61.375 199.532
2017 3.889 451.519 455.408 20.535 180.801 224.552
2016 0 126.688 126.688 0 18.296 82.761
2015 0 142.418 142.418 5.758 39.185 71.844
2014 0 84.991 84.991 0 3.477 81.514
2013 0 45.249 45.249 5 1.916 43.328
2012 13.715 64.468 78.183 0 21.433 43.035
2011 28.095 96.520 124.615 23.875 33.818 38.827
2010 39.149 27.727 66.876 0 26.870 857
2009 52.850 20.992 73.842 0 17.474 3.518
2008 1.863 40.682 42.545 8.564 15.076 17.042

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 33.276 -39,3% față de anul precedent 96.830 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2024 54.793 +7,3% față de anul precedent 153.261 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 51.087 -57,5% față de anul precedent 91.465 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 120.232 -36,6% față de anul precedent 43.907 Neraportat 1 -80,0% față de anul precedent
2021 189.767 -30,8% față de anul precedent 2.317 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 274.059 +313,5% față de anul precedent -82.968 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 66.281 -56,7% față de anul precedent 77.875 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2018 152.885 -12,1% față de anul precedent 164.929 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 173.988 +467,0% față de anul precedent 281.539 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2016 30.687 +47,5% față de anul precedent 96.012 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 20.808 -74,8% față de anul precedent 121.610 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 82.523 -16,1% față de anul precedent 2.468 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 98.369 -24,4% față de anul precedent -53.028 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 130.149 -29,0% față de anul precedent -51.765 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 183.301 +112,2% față de anul precedent -58.686 Neraportat 1
2010 86.401 +14,1% față de anul precedent -19.525 Neraportat 0
2009 75.723 +64,1% față de anul precedent -1.881 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 46.159 -3.614 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 162.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 162.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
162.342 RON -72.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
56.431 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.276 RON -39.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 581.342 RON. Profit: 96.580 RON

Cifra de afaceri: 581.342 RON. Profit: 96.580 RON

Cifra de afaceri
581.342 RON +100.84% față de anul precedent
Profit net
96.580 RON +103.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
54.793 RON +7.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 289.449 RON. Profit: 47.557 RON

Cifra de afaceri: 289.449 RON. Profit: 47.557 RON

Cifra de afaceri
289.449 RON -21.87% față de anul precedent
Profit net
47.557 RON +14.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
51.087 RON -57.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 370.480 RON. Profit: 41.591 RON

Cifra de afaceri: 370.480 RON. Profit: 41.591 RON

Cifra de afaceri
370.480 RON -57.96% față de anul precedent
Profit net
41.591 RON -51.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -80% față de anul precedent
Datorii
120.232 RON -36.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 881.318 RON. Profit: 85.285 RON

Cifra de afaceri: 881.318 RON. Profit: 85.285 RON

Cifra de afaceri
881.318 RON +122.7% față de anul precedent
Profit net
85.285 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
189.767 RON -30.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 395.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 395.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
395.741 RON +38.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
160.844 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
274.059 RON +313.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 285.181 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 285.181 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
285.181 RON -11.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
87.054 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
66.281 RON -56.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 323.110 RON. Profit: 48.391 RON

Cifra de afaceri: 323.110 RON. Profit: 48.391 RON

Cifra de afaceri
323.110 RON -58.5% față de anul precedent
Profit net
48.391 RON -82.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
152.885 RON -12.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 778.644 RON. Profit: 280.939 RON

Cifra de afaceri: 778.644 RON. Profit: 280.939 RON

Cifra de afaceri
778.644 RON +294.52% față de anul precedent
Profit net
280.939 RON +1051.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
173.988 RON +466.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 197.365 RON. Profit: 24.402 RON

Cifra de afaceri: 197.365 RON. Profit: 24.402 RON

Cifra de afaceri
197.365 RON -31.52% față de anul precedent
Profit net
24.402 RON -79.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
30.687 RON +47.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 288.199 RON. Profit: 119.143 RON

Cifra de afaceri: 288.199 RON. Profit: 119.143 RON

Cifra de afaceri
288.199 RON +93.98% față de anul precedent
Profit net
119.143 RON +114.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.808 RON -74.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 148.571 RON. Profit: 55.496 RON

Cifra de afaceri: 148.571 RON. Profit: 55.496 RON

Cifra de afaceri
148.571 RON +62.25% față de anul precedent
Profit net
55.496 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
82.523 RON -16.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 91.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 91.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
91.571 RON -31.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.263 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
98.369 RON -24.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 133.980 RON. Profit: 6.921 RON

Cifra de afaceri: 133.980 RON. Profit: 6.921 RON

Cifra de afaceri
133.980 RON -23.25% față de anul precedent
Profit net
6.921 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
130.149 RON -29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 174.557 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 174.557 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
174.557 RON +404% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.161 RON
Angajati
1
Datorii
183.301 RON +112.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 34.634 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.634 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.634 RON -69.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.644 RON
Angajati
0
Datorii
86.401 RON +14.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 112.533 RON. Profit: 1.733 RON

Cifra de afaceri: 112.533 RON. Profit: 1.733 RON

Cifra de afaceri
112.533 RON +184.12% față de anul precedent
Profit net
1.733 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
75.723 RON +64.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 39.607 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.607 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.607 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.517 RON
Angajati
1
Datorii
46.159 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINSTANT ELECTRO INSTAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

INSTANT ELECTRO INSTAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0
Achiziții directe
1

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
29 august 2018
Reprezentant legal
VASILE LAURENTIU MARIUS

Catalog electronic

Produse publicate
1
Valide
1
Neexpirate
1
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 1000000
Participant 0000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
100013068
CUI
18687820
Denumire în SEAP
INSTANT ELECTRO INSTAL SRL
Persoană de contact
Vasile Laurentiu Marius
Adresă
Strada: Nitu Vasile, Nr. 60, Sector: 4, Judet: Bucuresti, Localitate: Bucuresti, Cod postal: -
Localitate
Bucuresti
Județ
Bucuresti
Telefon
+40 721532953
Date preluate la
8 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 8 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

TOTAL PRO ELECTRIC SRL
CUI: 18481659CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
585.044 RON
Profit
123.845 RON
Angajati
6
MADI TOTAL INSTAL S.R.L.
CUI: 43524661CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
581.126 RON
Profit
61.244 RON
Angajati
6
PROTEHNIC ELECTRO CONFORT SRL
CUI: 30083857CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
589.587 RON
Profit
97.757 RON
Angajati
3
ELPROM S.R.L.
CUI: 47790844CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
579.737 RON
Profit
506.074 RON
Angajati
1
ROTARU GENERAL CONSTRUCT SRL
CUI: 30514461CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
615.351 RON
Profit
113.983 RON
Angajati
2
BIGSERV ENERGY S.R.L.
CUI: 46520834CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
557.073 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

GERA INSTAL CONSTRUCT SRL
CUI: 18665724CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.190 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELIXIR MAR GRUP SRL
CUI: 18707315CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.045.070 RON
Profit
70.131 RON
Angajati
11
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
761.662 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ELECTRO DATA SERVICE GROUP SRL
CUI: 18712052CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.617.408 RON
Profit
37.262 RON
Angajati
11

Alte firme din Municipiul Bucureşti

INCRIS OPTIM SRL
CUI: 18687811CAEN: 4613
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.084 RON
Profit
98.123 RON
Angajati
1
BRICSTAR MEDIA SRL
CUI: 18687838CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.613 RON
Profit
83.162 RON
Angajati
0
NIRA CONFORT SRL
CUI: 18684602CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-05-19
fara e-Factura
SINICA GROUP SRL
CUI: 18689367CAEN: 6110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.765.792 RON
Profit
299.227 RON
Angajati
11
BASAF PROPERTIES SRL
CUI: 18654156CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-05-10
fara e-Factura
GEOCRISTAL SRL
CUI: 18404966CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PREMIERVIN SRL
CUI: 18987959CAEN: 4725
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
542.421 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ELECTRIC INSTAL SRL
CUI: 15872784CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.237 RON
Profit
143.095 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INSTANT ELECTRO INSTAL SRL?

CUI-ul INSTANT ELECTRO INSTAL SRL este 18687820.

Unde este sediul INSTANT ELECTRO INSTAL SRL?

INSTANT ELECTRO INSTAL SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Sg. Niţu Vasile nr. 60, 41547, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata INSTANT ELECTRO INSTAL SRL?

INSTANT ELECTRO INSTAL SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INSTANT ELECTRO INSTAL SRL in 2025?

In 2025, INSTANT ELECTRO INSTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 162.342 RON.

Cati angajati are INSTANT ELECTRO INSTAL SRL?

INSTANT ELECTRO INSTAL SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are INSTANT ELECTRO INSTAL SRL?

INSTANT ELECTRO INSTAL SRL are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat INSTANT ELECTRO INSTAL SRL in 2025?

INSTANT ELECTRO INSTAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 56.431 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
8 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
8 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.