Activ Plătitor TVA

3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL

CUI: 18714681
CIF: RO18714681
Reg. Com.: J2006008691400
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 mai 2006 · 20 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 8 octombrie 2026 la 01:43

Despre 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL

3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.551.416 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-63.0%). Profitul net inregistrat a fost de 291.408 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut de la 4.133.264 RON in 2008 la 2.551.416 RON in 2025. Datoriile raportate (8.922.767 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. In ultimele 12 luni au fost publicate 3 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 3 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.551.416 RON
Venituri totale
6.141.370 RON
Cheltuieli totale
5.731.840 RON
Profit brut
409.530 RON
Profit net
291.408 RON
Marja profit net
11,42%
Active imobilizate
2.099.558 RON
Active circulante
2.730.832 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.035.062 RON
Casa & conturi bănci
421.145 RON
Capital propriu
-3.980.956 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sabinelor nr. 52, 50853
Telefon0722288180

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sabinelor nr. 52, 50853
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sabinelor nr. 52
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.05.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
2.551.416 RON
Rezultat net
291.408 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.551.416 RON 6.901.776 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.141.370 RON 6.936.489 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.731.840 RON 6.759.070 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 409.530 RON 177.419 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 291.408 RON 110.934 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.099.558 RON 4.693.745 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.730.832 RON 499.360 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.830.390 RON 5.193.105 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.035.062 RON 292.565 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 421.145 RON 206.795 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.922.767 RON 9.506.702 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.980.956 RON -4.272.364 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 14 persoane 24 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active4.830.390RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

184,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.830.390 RON
Datorii totale8.922.767 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
6,0 %Profit net / active totale
ROE
-7,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-82,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 2.551.416 -63,0% față de anul precedent 6.141.370 5.731.840 409.530 +130,8% față de anul precedent 291.408 +162,7% față de anul precedent 0 0
2024 6.901.776 +9,2% față de anul precedent 6.936.489 6.759.070 177.419 +1.321,4% față de anul precedent 110.934 0 0
2023 6.321.819 -21,6% față de anul precedent 6.506.019 6.493.537 12.482 -98,5% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 40.192
2022 8.062.686 +67,1% față de anul precedent 8.116.736 7.310.887 805.849 759.909 0 0
2021 4.824.770 +7,7% față de anul precedent 4.836.222 6.107.346 0 0 1.271.124 1.308.935
2020 4.479.977 -30,7% față de anul precedent 4.492.054 4.773.061 0 0 281.007 295.679
2019 6.459.752 -13,2% față de anul precedent 6.560.160 7.353.075 0 0 792.915 800.636
2018 7.445.593 -25,5% față de anul precedent 7.471.308 8.217.047 0 0 745.739 783.175
2017 9.992.804 +41,9% față de anul precedent 10.125.972 11.124.369 0 0 998.397 1.047.769
2013 7.044.284 -6,3% față de anul precedent 7.118.564 8.627.138 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.508.574 1.567.220
2012 7.521.421 -14,6% față de anul precedent 7.630.448 7.333.804 296.644 -89,9% față de anul precedent 67.315 -97,2% față de anul precedent 0 0
2011 8.811.660 -9,2% față de anul precedent 9.218.157 6.280.351 2.937.806 -48,3% față de anul precedent 2.435.750 -48,8% față de anul precedent 0 0
2010 9.700.860 +36,6% față de anul precedent 10.034.734 4.354.230 5.680.504 +65,4% față de anul precedent 4.752.868 +68,5% față de anul precedent 0 0
2009 7.099.939 +71,8% față de anul precedent 7.182.572 3.747.609 3.434.963 +273,9% față de anul precedent 2.821.391 +320,5% față de anul precedent 0 0
2008 4.133.264 4.182.292 3.263.550 918.742 670.935 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 2.099.558 2.730.832 4.830.390 0 1.035.062 421.145
2024 4.693.745 499.360 5.193.105 0 292.565 206.795
2023 4.934.227 323.847 5.258.074 0 300.445 23.402
2022 5.251.833 260.582 5.512.415 0 242.673 17.909
2021 5.337.504 446.051 5.783.555 0 436.948 9.103
2020 5.536.945 526.254 6.063.199 0 483.370 42.884
2019 5.772.692 1.166.755 6.939.447 0 1.067.699 99.056
2018 5.958.501 2.720.041 8.678.542 0 2.365.033 355.008
2017 6.162.060 1.241.014 7.403.074 0 898.517 342.497
2013 6.592.954 3.110.415 9.703.369 0 1.619.021 1.491.394
2012 7.848.941 2.486.134 10.335.075 0 1.587.575 898.559
2011 8.928.789 2.593.261 11.522.050 0 1.745.703 847.558
2010 6.334.866 3.296.219 9.631.085 0 2.453.204 843.015
2009 1.319.480 3.850.470 5.169.950 0 3.477.569 372.901
2008 676.406 884.262 1.560.668 0 740.758 143.504

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 8.922.767 -6,1% față de anul precedent -3.980.956 Neraportat 14 -41,7% față de anul precedent
2024 9.506.702 +10,4% față de anul precedent -4.272.364 Neraportat 24 -7,7% față de anul precedent
2023 8.612.686 +116,7% față de anul precedent -4.363.011 Neraportat 26
2022 3.974.727 -2,7% față de anul precedent -4.197.833 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 4.084.224 -12,7% față de anul precedent -4.589.320 Neraportat 21 -4,6% față de anul precedent
2020 4.676.723 +18,7% față de anul precedent -3.280.385 Neraportat 22 -4,4% față de anul precedent
2019 3.939.802 +7,9% față de anul precedent -2.816.285 Neraportat 23 0,0% față de anul precedent
2018 3.650.821 -1,1% față de anul precedent -1.489.333 Neraportat 23 +9,5% față de anul precedent
2017 3.690.783 +158,7% față de anul precedent -119.762 Neraportat 21 +10,5% față de anul precedent
2013 1.426.853 -7,2% față de anul precedent 7.028.926 Neraportat 19 -5,0% față de anul precedent
2012 1.537.959 -15,3% față de anul precedent 8.797.116 Neraportat 20 +11,1% față de anul precedent
2011 1.815.952 +1,1% față de anul precedent 9.253.610 Neraportat 18 0,0% față de anul precedent
2010 1.796.447 +22,1% față de anul precedent 7.167.860 Neraportat 18 +20,0% față de anul precedent
2009 1.471.575 +66,5% față de anul precedent 3.248.326 Neraportat 15 +15,4% față de anul precedent
2008 883.733 676.935 Neraportat 13

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

3 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
3P3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL prin LOREDANA GEORGIANA MANOLACHEpresedinte consiliu de administratieNeraportatăNeraportată
SMSIMONA MARILENA SAVU RIZEAfondatorNeraportatăNeraportată
3P3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL prin SIMONA MARILENA RIZEA SAVUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36992/2026sedii secundare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17298/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9691/2026sedii secundare

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 2.551.416 RON. Profit: 291.408 RON

Cifra de afaceri: 2.551.416 RON. Profit: 291.408 RON

Cifra de afaceri
2.551.416 RON -63.03% față de anul precedent
Profit net
291.408 RON +162.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -41.67% față de anul precedent
Datorii
8.922.767 RON -6.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.901.776 RON. Profit: 110.934 RON

Cifra de afaceri: 6.901.776 RON. Profit: 110.934 RON

Cifra de afaceri
6.901.776 RON +9.17% față de anul precedent
Profit net
110.934 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 -7.69% față de anul precedent
Datorii
9.506.702 RON +10.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.321.819 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.321.819 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.321.819 RON -21.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
40.192 RON
Angajati
26
Datorii
8.612.686 RON +116.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.062.686 RON. Profit: 759.909 RON

Cifra de afaceri: 8.062.686 RON. Profit: 759.909 RON

Cifra de afaceri
8.062.686 RON +67.11% față de anul precedent
Profit net
759.909 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.974.727 RON -2.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.824.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.824.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.824.770 RON +7.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.308.935 RON
Angajati
21 -4.55% față de anul precedent
Datorii
4.084.224 RON -12.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.479.977 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.479.977 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.479.977 RON -30.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
295.679 RON
Angajati
22 -4.35% față de anul precedent
Datorii
4.676.723 RON +18.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 6.459.752 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.459.752 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.459.752 RON -13.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
800.636 RON
Angajati
23 0% față de anul precedent
Datorii
3.939.802 RON +7.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 7.445.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.445.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.445.593 RON -25.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
783.175 RON
Angajati
23 +9.52% față de anul precedent
Datorii
3.650.821 RON -1.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 9.992.804 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.992.804 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.992.804 RON +41.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.047.769 RON
Angajati
21 +10.53% față de anul precedent
Datorii
3.690.783 RON +158.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.044.284 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.044.284 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.044.284 RON -6.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.567.220 RON
Angajati
19 -5% față de anul precedent
Datorii
1.426.853 RON -7.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 7.521.421 RON. Profit: 67.315 RON

Cifra de afaceri: 7.521.421 RON. Profit: 67.315 RON

Cifra de afaceri
7.521.421 RON -14.64% față de anul precedent
Profit net
67.315 RON -97.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +11.11% față de anul precedent
Datorii
1.537.959 RON -15.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 8.811.660 RON. Profit: 2.435.750 RON

Cifra de afaceri: 8.811.660 RON. Profit: 2.435.750 RON

Cifra de afaceri
8.811.660 RON -9.17% față de anul precedent
Profit net
2.435.750 RON -48.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 0% față de anul precedent
Datorii
1.815.952 RON +1.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 9.700.860 RON. Profit: 4.752.868 RON

Cifra de afaceri: 9.700.860 RON. Profit: 4.752.868 RON

Cifra de afaceri
9.700.860 RON +36.63% față de anul precedent
Profit net
4.752.868 RON +68.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +20% față de anul precedent
Datorii
1.796.447 RON +22.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 7.099.939 RON. Profit: 2.821.391 RON

Cifra de afaceri: 7.099.939 RON. Profit: 2.821.391 RON

Cifra de afaceri
7.099.939 RON +71.78% față de anul precedent
Profit net
2.821.391 RON +320.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +15.38% față de anul precedent
Datorii
1.471.575 RON +66.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 4.133.264 RON. Profit: 670.935 RON

Cifra de afaceri: 4.133.264 RON. Profit: 670.935 RON

Cifra de afaceri
4.133.264 RON
Profit net
670.935 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13
Datorii
883.733 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintata3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.102026Mentiune · Buletin 36992/2026sedii secundare

sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.10.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL
CUI
18714681
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.10.2026
Registrul Comerțului
J2006008691400
EUID
ROONRC.J2006008691400
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Str. Sabinelor, Nr. 52
Județ
București
Număr încheiere
790354
Data încheierii
07.10.2026
Număr dosar
3459487
Data dosarului
31.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ştefan Mihnea LAZĂR

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 3 din 19.08.2026 la contractul de comodat , Decizie asociat unic din 05.10.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 4150973 din 06.10.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36992/2026 (PDF)
07.052026Mentiune · Buletin 17298/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL
CUI
18714681
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.05.2026
Registrul Comerțului
J2006008691400
EUID
ROONRC.J2006008691400
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Str. Sabinelor, Nr. 52
Județ
București
Număr încheiere
363717
Data încheierii
06.05.2026
Număr dosar
1721713
Data dosarului
27.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Irina Georgeta Berci

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1 din 27.04.2026 la contract de comodat nr. 987 din 09.05.2016
Vezi Buletinul ONRC nr. 17298/2026 (PDF)
12.032026Mentiune · Buletin 9691/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL
CUI
18714681
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.03.2026
Registrul Comerțului
J2006008691400
EUID
ROONRC.J2006008691400
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Str. Sabinelor, Nr. 52
Județ
București
Număr încheiere
208259
Data încheierii
12.03.2026
Număr dosar
999658
Data dosarului
05.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela-Simona Coclea

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1262 din 03.03.2026 la contract de comodat nr. 1169 din 17.03.2022
Vezi Buletinul ONRC nr. 9691/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

BIO ORTOCLINIC SRL
CUI: 19145207CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.913.082 RON
Profit
0 RON
Angajati
43
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.867.528 RON
Profit
412.955 RON
Angajati
10
BIO TERRA MED SRL
CUI: 13798304CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.323.863 RON
Profit
138.019 RON
Angajati
27
EMD MICROCHIRURGIE S.R.L.
CUI: 45286965CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.816.568 RON
Profit
2.432.826 RON
Angajati
5
PATHOTEAM DIAGNOSTIC S.R.L.
CUI: 42922111CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.854.483 RON
Profit
670.723 RON
Angajati
10
ARTHRO SPORT CLINIC S.R.L.
CUI: 39233087CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.176.930 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

GENEGYN SRL
CUI: 18824900CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.329 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
3M GINMED SRL
CUI: 18597387CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.927 RON
Profit
2.482 RON
Angajati
0
FORTIS MEDICAL CENTER SRL
CUI: 18880129CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.216 RON
Profit
81.264 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

HEART VIBE S.R.L.
CUI: 18714665CAEN: 8510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.416 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REPERIO CONSULTING SRL
CUI: 18715024CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
742.578 RON
Profit
487.817 RON
Angajati
1
PHOENIX PARK SRL
CUI: 18712532CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-05-29
fara e-Factura
NIRA CONFORT SRL
CUI: 18684602CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-05-19
fara e-Factura
MED TUB MACHINES & TOOLS SRL
CUI: 18743687CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.961.490 RON
Profit
354.893 RON
Angajati
9
KAMIRAGE IMOBILIARE SRL
CUI: 18426590CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-02-27
fara e-Factura
CONCORDIA DEVELOPMENT SRL
CUI: 19011930CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
942.678 RON
Profit
523.397 RON
Angajati
0
LIVE FLOWERS S.R.L.
CUI: 15902559CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.769 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL?

CUI-ul 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL este 18714681.

Unde este sediul 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL?

3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sabinelor nr. 52, 50853, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL?

3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL in 2025?

In 2025, 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.551.416 RON.

Cati angajati are 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL?

3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2025.

Ce activitate are 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL?

3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat 3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL in 2025?

3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRL a inregistrat un profit net de 291.408 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
8 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
8 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.