Activ Plătitor TVA

MTK SISTEM IT SRL

CUI: 18759845
CIF: RO18759845
Reg. Com.: J2006000483388
CAEN: 4650
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 iunie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:52

Despre MTK SISTEM IT SRL

MTK SISTEM IT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii" (cod CAEN 4650), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MTK SISTEM IT SRL a raportat o cifra de afaceri de 174.712 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.7%). Profitul net inregistrat a fost de 12.067 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 137.453 RON in 2008 la 174.712 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
174.712 RON
Venituri totale
174.730 RON
Cheltuieli totale
161.003 RON
Profit brut
13.727 RON
Profit net
12.067 RON
Marja profit net
6,91%
Active imobilizate
1.384 RON
Active circulante
54.266 RON
Stocuri
39.965 RON
Creanțe
1.090 RON
Casa & conturi bănci
13.211 RON
Capital propriu
40.711 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Cetăţii nr. 24, 240418
Telefon0251599667

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Cetăţii nr. 24, 240418
Cod poștal: 240418
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Cetăţii nr. 24, 240418
Cod postal
240418
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.06.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
174.712 RON
Rezultat net
12.067 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 174.712 RON 171.729 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 174.730 RON 171.739 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 161.003 RON 159.951 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 13.727 RON 11.788 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 12.067 RON 10.327 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.384 RON 1.937 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 54.266 RON 69.863 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 55.650 RON 71.800 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 39.965 RON 45.842 RON
CreanțeSume de încasat 1.090 RON 2.090 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.211 RON 21.931 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.939 RON 16.090 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 40.711 RON 55.710 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active55.650RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

26,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale55.650 RON
Datorii totale14.939 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,7 %Profit net / active totale
ROE
29,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 174.712 +1,7% față de anul precedent 174.730 161.003 13.727 +16,5% față de anul precedent 12.067 +16,9% față de anul precedent 0 0
2023 171.729 -22,1% față de anul precedent 171.739 159.951 11.788 -6,9% față de anul precedent 10.327 -2,2% față de anul precedent 0 0
2022 220.529 -9,3% față de anul precedent 220.608 207.948 12.660 -40,7% față de anul precedent 10.561 -45,0% față de anul precedent 0 0
2021 243.194 -31,6% față de anul precedent 243.205 221.868 21.337 -36,0% față de anul precedent 19.191 -35,9% față de anul precedent 0 0
2020 355.423 +0,4% față de anul precedent 355.487 322.153 33.334 -34,4% față de anul precedent 29.951 -36,6% față de anul precedent 0 0
2019 353.916 -2,5% față de anul precedent 353.928 303.081 50.847 +154,2% față de anul precedent 47.243 +189,0% față de anul precedent 0 0
2018 363.082 -5,9% față de anul precedent 363.347 343.345 20.002 +63,2% față de anul precedent 16.349 +94,8% față de anul precedent 0 0
2017 385.762 +24,1% față de anul precedent 385.855 373.600 12.255 -45,3% față de anul precedent 8.393 -35,7% față de anul precedent 0 0
2016 310.742 +18,9% față de anul precedent 312.172 289.781 22.391 +687,3% față de anul precedent 13.043 +726,0% față de anul precedent 0 0
2015 261.373 -51,5% față de anul precedent 265.376 262.532 2.844 -48,6% față de anul precedent 1.579 -54,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 538.548 +41,1% față de anul precedent 540.481 534.946 5.535 +107,0% față de anul precedent 3.466 +99,8% față de anul precedent 0 0
2013 381.639 +19,0% față de anul precedent 389.785 387.111 2.674 -64,1% față de anul precedent 1.735 -72,0% față de anul precedent 0 0
2012 320.653 +49,4% față de anul precedent 325.969 318.522 7.447 +519,0% față de anul precedent 6.202 +686,1% față de anul precedent 0 0
2011 214.633 +130,1% față de anul precedent 215.436 214.233 1.203 -79,1% față de anul precedent 789 -68,7% față de anul precedent 0 0
2010 93.298 +9,7% față de anul precedent 93.412 87.670 5.742 +9,7% față de anul precedent 2.517 +6,3% față de anul precedent 0 0
2009 85.088 -38,1% față de anul precedent 85.534 80.298 5.236 -9,9% față de anul precedent 2.369 -51,9% față de anul precedent 0 0
2008 137.453 137.647 131.835 5.812 4.922 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.384 54.266 55.650 39.965 1.090 13.211
2023 1.937 69.863 71.800 45.842 2.090 21.931
2022 2.777 54.190 56.967 45.068 3.037 6.085
2021 3.549 78.916 82.465 50.663 2.771 25.482
2020 952 75.758 76.710 46.079 1.914 27.765
2019 1.066 65.908 66.974 41.352 1.629 22.927
2018 873 71.091 71.964 35.845 6.674 28.572
2017 735 60.116 60.851 49.220 9.910 986
2016 2.026 49.886 51.912 40.071 8.761 1.054
2015 42 57.618 57.660 46.595 9.635 1.388
2014 85 60.921 61.006 47.145 9.487 4.289
2013 85 71.433 71.518 53.201 11.150 7.082
2012 735 53.871 54.606 43.639 7.355 2.877
2011 2.434 15.069 17.503 10.118 930 4.021
2010 3.893 19.807 23.700 10.592 2 9.213
2009 49 15.941 15.990 7.024 71 8.846
2008 89 18.135 18.224 3.520 2.763 11.852

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.939 -7,2% față de anul precedent 40.711 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 16.090 +38,9% față de anul precedent 55.710 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 11.584 -45,7% față de anul precedent 45.383 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 21.323 -38,7% față de anul precedent 61.142 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 34.759 +349,6% față de anul precedent 41.951 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 7.731 -82,3% față de anul precedent 59.243 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 43.615 +7,3% față de anul precedent 28.349 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 40.661 +51,3% față de anul precedent 20.393 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 26.869 -39,1% față de anul precedent 25.043 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 44.081 -3,2% față de anul precedent 13.579 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 45.540 -21,2% față de anul precedent 15.466 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 57.783 +57,1% față de anul precedent 13.735 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 36.790 +613,0% față de anul precedent 17.816 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 5.160 -48,0% față de anul precedent 12.343 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 9.916 +279,1% față de anul precedent 13.784 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 2.616 +1,1% față de anul precedent 13.374 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 2.588 15.636 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 174.712 RON. Profit: 12.067 RON

Cifra de afaceri: 174.712 RON. Profit: 12.067 RON

Cifra de afaceri
174.712 RON +1.74% față de anul precedent
Profit net
12.067 RON +16.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
14.939 RON -7.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 171.729 RON. Profit: 10.327 RON

Cifra de afaceri: 171.729 RON. Profit: 10.327 RON

Cifra de afaceri
171.729 RON -22.13% față de anul precedent
Profit net
10.327 RON -2.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
16.090 RON +38.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 220.529 RON. Profit: 10.561 RON

Cifra de afaceri: 220.529 RON. Profit: 10.561 RON

Cifra de afaceri
220.529 RON -9.32% față de anul precedent
Profit net
10.561 RON -44.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
11.584 RON -45.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 243.194 RON. Profit: 19.191 RON

Cifra de afaceri: 243.194 RON. Profit: 19.191 RON

Cifra de afaceri
243.194 RON -31.58% față de anul precedent
Profit net
19.191 RON -35.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
21.323 RON -38.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 355.423 RON. Profit: 29.951 RON

Cifra de afaceri: 355.423 RON. Profit: 29.951 RON

Cifra de afaceri
355.423 RON +0.43% față de anul precedent
Profit net
29.951 RON -36.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.759 RON +349.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 353.916 RON. Profit: 47.243 RON

Cifra de afaceri: 353.916 RON. Profit: 47.243 RON

Cifra de afaceri
353.916 RON -2.52% față de anul precedent
Profit net
47.243 RON +188.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.731 RON -82.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 363.082 RON. Profit: 16.349 RON

Cifra de afaceri: 363.082 RON. Profit: 16.349 RON

Cifra de afaceri
363.082 RON -5.88% față de anul precedent
Profit net
16.349 RON +94.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.615 RON +7.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 385.762 RON. Profit: 8.393 RON

Cifra de afaceri: 385.762 RON. Profit: 8.393 RON

Cifra de afaceri
385.762 RON +24.14% față de anul precedent
Profit net
8.393 RON -35.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.661 RON +51.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 310.742 RON. Profit: 13.043 RON

Cifra de afaceri: 310.742 RON. Profit: 13.043 RON

Cifra de afaceri
310.742 RON +18.89% față de anul precedent
Profit net
13.043 RON +726.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.869 RON -39.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 261.373 RON. Profit: 1.579 RON

Cifra de afaceri: 261.373 RON. Profit: 1.579 RON

Cifra de afaceri
261.373 RON -51.47% față de anul precedent
Profit net
1.579 RON -54.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.081 RON -3.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 538.548 RON. Profit: 3.466 RON

Cifra de afaceri: 538.548 RON. Profit: 3.466 RON

Cifra de afaceri
538.548 RON +41.11% față de anul precedent
Profit net
3.466 RON +99.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
45.540 RON -21.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 381.639 RON. Profit: 1.735 RON

Cifra de afaceri: 381.639 RON. Profit: 1.735 RON

Cifra de afaceri
381.639 RON +19.02% față de anul precedent
Profit net
1.735 RON -72.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
57.783 RON +57.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 320.653 RON. Profit: 6.202 RON

Cifra de afaceri: 320.653 RON. Profit: 6.202 RON

Cifra de afaceri
320.653 RON +49.4% față de anul precedent
Profit net
6.202 RON +686.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.790 RON +612.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 214.633 RON. Profit: 789 RON

Cifra de afaceri: 214.633 RON. Profit: 789 RON

Cifra de afaceri
214.633 RON +130.05% față de anul precedent
Profit net
789 RON -68.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.160 RON -47.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 93.298 RON. Profit: 2.517 RON

Cifra de afaceri: 93.298 RON. Profit: 2.517 RON

Cifra de afaceri
93.298 RON +9.65% față de anul precedent
Profit net
2.517 RON +6.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.916 RON +279.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 85.088 RON. Profit: 2.369 RON

Cifra de afaceri: 85.088 RON. Profit: 2.369 RON

Cifra de afaceri
85.088 RON -38.1% față de anul precedent
Profit net
2.369 RON -51.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.616 RON +1.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 137.453 RON. Profit: 4.922 RON

Cifra de afaceri: 137.453 RON. Profit: 4.922 RON

Cifra de afaceri
137.453 RON
Profit net
4.922 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
2.588 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMTK SISTEM IT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4650 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

MTK SISTEM IT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4650 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4650, Vâlcea

BIT CENTER SRL
CUI: 6532309CAEN: 4650
Activ
VÂLCEA, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti1994-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
887.222 RON
Profit
144.760 RON
Angajati
2
ALLGEMEINE HOLDING SRL
CUI: 9374653CAEN: 4650
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani1997-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.145 RON
Profit
6.900 RON
Angajati
1
IDEKA SOLUTIONS SRL
CUI: 23136479CAEN: 4650
Activ
VÂLCEA, Sat Fedeleşoiu Com. Dăeşti2008-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.153.859 RON
Profit
496.212 RON
Angajati
2
MONOLITH SRL
CUI: 5815471CAEN: 4650
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1994-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.688 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4650, Vâlcea

ELBUR SMART S.R.L.
CUI: 49977890CAEN: 4650
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2024-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.500 RON
Profit
7.167 RON
Angajati
0

Alte firme din Vâlcea

DENIS IMPEX SRL
CUI: 18747476CAEN: 6820
Activ
VÂLCEA, Sat Olteni Com. Bujoreni2006-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.696 RON
Profit
305.154 RON
Angajati
1
GEDIFARM SRL
CUI: 18759853CAEN: 4773
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2006-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.220.125 RON
Profit
10.474 RON
Angajati
3
ATEG PRO SRL
CUI: 18705888CAEN: 5590
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2006-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.403 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALIMARC SRL
CUI: 18800081CAEN: 4100
Activ
VÂLCEA, Orş. Horezu2006-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.834.859 RON
Profit
605.403 RON
Angajati
5
TAFTRANS SRL
CUI: 18341566CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2006-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.545 RON
Profit
6.473 RON
Angajati
1
FORESTIER GRUP SRL
CUI: 19217982CAEN: 4683
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani2006-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.681 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEOLACT SRL
CUI: 14915275CAEN: 8210
Activ
VÂLCEA, Sat Racoviţa Com. Budeşti2002-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.204 RON
Profit
54.228 RON
Angajati
2
MUD RECYCLING S.R.L.
CUI: 27550359CAEN: 3811
Activ
VÂLCEA, Sat Păuşeşti-Măglaşi Com. Păuşeşti-Măglaşi2010-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.084.451 RON
Profit
16.705.358 RON
Angajati
33

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MTK SISTEM IT SRL?

CUI-ul MTK SISTEM IT SRL este 18759845.

Unde este sediul MTK SISTEM IT SRL?

MTK SISTEM IT SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Cetăţii nr. 24, 240418, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata MTK SISTEM IT SRL?

MTK SISTEM IT SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MTK SISTEM IT SRL in 2024?

In 2024, MTK SISTEM IT SRL a raportat o cifra de afaceri de 174.712 RON.

Cati angajati are MTK SISTEM IT SRL?

MTK SISTEM IT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MTK SISTEM IT SRL?

MTK SISTEM IT SRL are codul CAEN principal 4650 (Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii).

Ce profit a inregistrat MTK SISTEM IT SRL in 2024?

MTK SISTEM IT SRL a inregistrat un profit net de 12.067 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.