Activ Plătitor TVA

ENERGOLEMN SRL

CUI: 18789323
CIF: RO18789323
Reg. Com.: J10/711/2006
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 iunie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:49

Despre ENERGOLEMN SRL

ENERGOLEMN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ulmeni Com. Ulmeni, judetul BUZĂU, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ENERGOLEMN SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.670.682 RON, in crestere fata de anul precedent (+23.1%). Profitul net inregistrat a fost de 81.400 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.900 RON in 2008 la 1.670.682 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.670.682 RON
Venituri totale
1.729.763 RON
Cheltuieli totale
1.604.201 RON
Profit brut
125.562 RON
Profit net
81.400 RON
Marja profit net
4,87%
Active imobilizate
422.504 RON
Active circulante
429.062 RON
Stocuri
6.002 RON
Creanțe
320.893 RON
Casa & conturi bănci
102.167 RON
Capital propriu
521.620 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, 127645
Telefon0268513321

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, 127645
Cod poștal: 127645
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, 127645
Cod postal
127645
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.06.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.670.682 RON
Rezultat net
81.400 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.670.682 RON 1.356.671 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.729.763 RON 1.367.475 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.604.201 RON 1.038.075 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 125.562 RON 329.400 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 81.400 RON 315.999 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 422.504 RON 201.714 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 429.062 RON 377.463 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 851.566 RON 579.177 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 6.002 RON 2.538 RON
CreanțeSume de încasat 320.893 RON 282.796 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 102.167 RON 92.129 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 329.946 RON 262.938 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 521.620 RON 316.239 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active851.566RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

38,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale851.566 RON
Datorii totale329.946 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,6 %Profit net / active totale
ROE
15,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
61,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.670.682 +23,2% față de anul precedent 1.729.763 1.604.201 125.562 -61,9% față de anul precedent 81.400 -74,2% față de anul precedent 0 0
2023 1.356.671 +18,0% față de anul precedent 1.367.475 1.038.075 329.400 +48,6% față de anul precedent 315.999 +50,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.149.621 +50,0% față de anul precedent 1.149.659 927.916 221.743 +78,1% față de anul precedent 210.476 +79,8% față de anul precedent 0 0
2021 766.214 +22,6% față de anul precedent 767.683 643.146 124.537 +356,3% față de anul precedent 117.032 +452,0% față de anul precedent 0 0
2020 625.076 -3,4% față de anul precedent 635.720 608.425 27.295 -54,2% față de anul precedent 21.200 -60,0% față de anul precedent 0 0
2019 647.004 +23,3% față de anul precedent 661.701 602.144 59.557 -59,2% față de anul precedent 53.040 -62,3% față de anul precedent 0 0
2018 524.813 +30,8% față de anul precedent 526.360 380.416 145.944 +144,1% față de anul precedent 140.681 +152,5% față de anul precedent 0 0
2017 401.114 +6,7% față de anul precedent 407.045 347.249 59.796 +32,4% față de anul precedent 55.723 +38,3% față de anul precedent 0 0
2016 376.012 +47,6% față de anul precedent 390.461 345.310 45.151 -5,3% față de anul precedent 40.305 +0,8% față de anul precedent 0 0
2015 254.751 +44,9% față de anul precedent 255.964 208.298 47.666 +176,0% față de anul precedent 39.987 +233,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 175.840 +4,7% față de anul precedent 176.071 158.800 17.271 11.989 0 0
2013 167.969 +145,8% față de anul precedent 187.101 194.437 0 0 7.336 12.547
2012 68.334 -47,2% față de anul precedent 87.140 110.656 0 0 23.516 23.516
2011 129.330 -9,2% față de anul precedent 147.721 153.841 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.120 6.120
2010 142.444 +795,5% față de anul precedent 144.553 126.276 18.277 15.358 0 0
2009 15.907 -61,1% față de anul precedent 15.907 25.415 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.508 10.975
2008 40.900 40.900 26.290 14.610 14.610 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 422.504 429.062 851.566 6.002 320.893 102.167
2023 201.714 377.463 579.177 2.538 282.796 92.129
2022 77.599 294.956 372.555 23 135.403 159.530
2021 24.364 233.798 258.162 6.200 117.972 109.626
2020 32.396 82.532 114.928 0 52.091 30.441
2019 34.319 73.409 107.728 4.220 68.979 210
2018 119.069 275.887 394.956 84.875 125.780 65.232
2017 66.214 264.672 330.886 84.875 93.129 86.668
2016 36.796 274.252 311.048 88.475 94.447 91.330
2015 22.190 229.100 251.290 88.475 74.609 66.016
2014 20.776 184.749 205.525 88.475 88.061 8.213
2013 17.846 183.854 201.700 88.475 83.606 11.773
2012 30.791 188.331 219.122 77.250 103.709 7.372
2011 36.604 119.711 156.315 23.781 86.843 9.087
2010 5.392 87.693 93.085 6.449 81.163 81
2009 1.236 4.038 5.274 966 3.030 42
2008 1.517 967 2.484 0 922 45

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 329.946 +25,5% față de anul precedent 521.620 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 262.938 +62,5% față de anul precedent 316.239 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2022 161.839 +14,9% față de anul precedent 210.716 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 140.890 +50,7% față de anul precedent 117.272 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 93.488 +213,9% față de anul precedent 21.440 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 29.785 -79,9% față de anul precedent 77.943 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 148.214 -34,1% față de anul precedent 246.742 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 224.825 -13,8% față de anul precedent 106.061 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2016 260.710 +8,1% față de anul precedent 50.338 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2015 241.257 +2,5% față de anul precedent 10.033 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 235.479 -3,4% față de anul precedent -29.954 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 243.643 -2,0% față de anul precedent -41.943 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 248.518 +53,2% față de anul precedent -29.396 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 162.195 +83,3% față de anul precedent -5.880 Neraportat 1
2010 88.502 +451,5% față de anul precedent 4.583 Neraportat 0
2009 16.049 +517,3% față de anul precedent -10.775 Neraportat 0
2008 2.600 -116 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

19din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.670.682 RON. Profit: 81.400 RON

Cifra de afaceri: 1.670.682 RON. Profit: 81.400 RON

Cifra de afaceri
1.670.682 RON +23.15% față de anul precedent
Profit net
81.400 RON -74.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
329.946 RON +25.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.356.671 RON. Profit: 315.999 RON

Cifra de afaceri: 1.356.671 RON. Profit: 315.999 RON

Cifra de afaceri
1.356.671 RON +18.01% față de anul precedent
Profit net
315.999 RON +50.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
262.938 RON +62.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.149.621 RON. Profit: 210.476 RON

Cifra de afaceri: 1.149.621 RON. Profit: 210.476 RON

Cifra de afaceri
1.149.621 RON +50.04% față de anul precedent
Profit net
210.476 RON +79.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
161.839 RON +14.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 766.214 RON. Profit: 117.032 RON

Cifra de afaceri: 766.214 RON. Profit: 117.032 RON

Cifra de afaceri
766.214 RON +22.58% față de anul precedent
Profit net
117.032 RON +452.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
140.890 RON +50.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 625.076 RON. Profit: 21.200 RON

Cifra de afaceri: 625.076 RON. Profit: 21.200 RON

Cifra de afaceri
625.076 RON -3.39% față de anul precedent
Profit net
21.200 RON -60.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
93.488 RON +213.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 647.004 RON. Profit: 53.040 RON

Cifra de afaceri: 647.004 RON. Profit: 53.040 RON

Cifra de afaceri
647.004 RON +23.28% față de anul precedent
Profit net
53.040 RON -62.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
29.785 RON -79.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 524.813 RON. Profit: 140.681 RON

Cifra de afaceri: 524.813 RON. Profit: 140.681 RON

Cifra de afaceri
524.813 RON +30.84% față de anul precedent
Profit net
140.681 RON +152.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
148.214 RON -34.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 401.114 RON. Profit: 55.723 RON

Cifra de afaceri: 401.114 RON. Profit: 55.723 RON

Cifra de afaceri
401.114 RON +6.68% față de anul precedent
Profit net
55.723 RON +38.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
224.825 RON -13.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 376.012 RON. Profit: 40.305 RON

Cifra de afaceri: 376.012 RON. Profit: 40.305 RON

Cifra de afaceri
376.012 RON +47.6% față de anul precedent
Profit net
40.305 RON +0.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
260.710 RON +8.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 254.751 RON. Profit: 39.987 RON

Cifra de afaceri: 254.751 RON. Profit: 39.987 RON

Cifra de afaceri
254.751 RON +44.88% față de anul precedent
Profit net
39.987 RON +233.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
241.257 RON +2.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 175.840 RON. Profit: 11.989 RON

Cifra de afaceri: 175.840 RON. Profit: 11.989 RON

Cifra de afaceri
175.840 RON +4.69% față de anul precedent
Profit net
11.989 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
235.479 RON -3.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 167.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.969 RON +145.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.547 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
243.643 RON -1.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 68.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 68.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
68.334 RON -47.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.516 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
248.518 RON +53.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 129.330 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 129.330 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
129.330 RON -9.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.120 RON
Angajati
1
Datorii
162.195 RON +83.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 142.444 RON. Profit: 15.358 RON

Cifra de afaceri: 142.444 RON. Profit: 15.358 RON

Cifra de afaceri
142.444 RON +795.48% față de anul precedent
Profit net
15.358 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
88.502 RON +451.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 15.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.907 RON -61.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.975 RON
Angajati
0
Datorii
16.049 RON +517.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 40.900 RON. Profit: 14.610 RON

Cifra de afaceri: 40.900 RON. Profit: 14.610 RON

Cifra de afaceri
40.900 RON
Profit net
14.610 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.600 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataENERGOLEMN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Ulmeni Com. Ulmeni (BUZĂU)

ENERGOLEMN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Ulmeni Com. Ulmeni (BUZĂU)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Buzău

MGV UNIGROUP COM S.R.L.
CUI: 23021789CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2008-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.680.391 RON
Profit
184.089 RON
Angajati
2
COSMAD TRANS SRL
CUI: 18739430CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2006-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.687.180 RON
Profit
235.174 RON
Angajati
5
BELOFRIO SRL
CUI: 26524386CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Sat Podgoria Com. Podgoria2010-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.648.086 RON
Profit
71.949 RON
Angajati
1
FLOREŞTI AXA TRANS SRL
CUI: 28635003CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Sat Floreşti Com. Beceni2011-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.846.985 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
COQUITRANS SRL
CUI: 22294470CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Sat Plevna Com. Grebănu2007-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.510.047 RON
Profit
61.901 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Buzău

RĂZVI TRANS SRL
CUI: 18880803CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2006-07-25
fara e-Factura
SUD EXPRES SRL
CUI: 18607197CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2006-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.058.014 RON
Profit
974.604 RON
Angajati
11
SER TRANSPORT SRL
CUI: 18895073CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2006-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.409.505 RON
Profit
181.505 RON
Angajati
14

Alte firme din Buzău

CROMATIC CONF SRL
CUI: 18789331CAEN: 1421
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2006-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.598 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VALCRIS INTERNAŢIONAL SRL
CUI: 18748374CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2006-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.831 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MP BUSINESS DEVELOPMENT SRL
CUI: 18812779CAEN: 7020
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2006-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CREDINVEST CONSULTING SRL
CUI: 15227452CAEN: 7820
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2003-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
835.013 RON
Profit
246.230 RON
Angajati
1
PINGUINU CONGELAT SRL
CUI: 25663769CAEN: 9522
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2009-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
418.113 RON
Profit
2.301 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ENERGOLEMN SRL?

CUI-ul ENERGOLEMN SRL este 18789323.

Unde este sediul ENERGOLEMN SRL?

ENERGOLEMN SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, 127645, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata ENERGOLEMN SRL?

ENERGOLEMN SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ENERGOLEMN SRL in 2024?

In 2024, ENERGOLEMN SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.670.682 RON.

Cati angajati are ENERGOLEMN SRL?

ENERGOLEMN SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are ENERGOLEMN SRL?

ENERGOLEMN SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat ENERGOLEMN SRL in 2024?

ENERGOLEMN SRL a inregistrat un profit net de 81.400 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.