Activ

COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU

CUI: 18831800
CIF: 18831800
Reg. Com.: J2006000474311
CAEN: 3600
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 6 iulie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Captarea, tratarea şi distribuţia apei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:34

Despre COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU

COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Captarea, tratarea şi distribuţia apei" (cod CAEN 3600), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Bld. Mihai Viteazul nr. 23/A, 450062
Telefon0260661150

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Bld. Mihai Viteazul nr. 23/A, 450062
Cod poștal: 450062
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Bld. Mihai Viteazul nr. 23/A, 450062
Cod postal
450062
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.07.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MCMARCEL CLAUDIU ZAHARIAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2025 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12656/2025actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 3600 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 3600 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.032025Mentiune · Buletin 12656/2025actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3 potrivit datelor din: Cerere de înregistrare nr. 1200790 din 26.03.2025; modificare durată mandat persoane împuternicite

Companie
COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU
CUI
18831800
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.03.2025
Registrul Comerțului
J31/474/2006
EUID
ROONRC.J31/474/2006
Sediu
Jud. Sălaj, Municipiul Zalău, B-dul MIHAI VITEAZU, Nr. 23/A
Județ
Sălaj
Număr încheiere
278079
Data încheierii
27.03.2025
Număr dosar
1200790
Data dosarului
26.03.2025
Tribunal
Sălaj
Registrator
Mariana Adriana Ungurusan

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 1200790 din 26.03.2025
  • modificare durată mandat persoane împuternicite, potrivit datelor din: Decizie nr. 343 din 11.12.2024
  • Decizie nr. 341 din 11.12.2024
Vezi Buletinul ONRC nr. 12656/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Alte firme din Sălaj

VESTEL COMUNICATION SRL
CUI: 18831789CAEN: 6190
Activ
SĂLAJ, Sat Gâlgău Almaşului Com. Bălan2006-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
701.998 RON
Profit
144.042 RON
Angajati
1
ARABESC SRL
CUI: 18831819CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2006-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.794 RON
Profit
68.131 RON
Angajati
1
DENES & DENES SRL
CUI: 18788760CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Cristur Crişeni Com. Crişeni2006-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.084 RON
Profit
57.488 RON
Angajati
1
LOGISTIC UNIT SRL
CUI: 18842338CAEN: 5226
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2006-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
990.768 RON
Profit
70.681 RON
Angajati
9
SECURITY UNIT SRL
CUI: 19249933CAEN: 8001
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2006-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
585.320 RON
Profit
41.429 RON
Angajati
8
COVER PROD COM SRL
CUI: 11562497CAEN: 4632
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău1999-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.019.978 RON
Profit
112.356 RON
Angajati
14
BREJE SPEDITION SRL
CUI: 28768417CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Ban Com. Bănişor2011-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.158 RON
Profit
7.645 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU?

CUI-ul COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU este 18831800.

Unde este sediul COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU?

COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Bld. Mihai Viteazul nr. 23/A, 450062, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU?

COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Ce activitate are COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU?

COMPANIA DE APĂ SOMEŞ SA CLUJ SUCURSALA ZALĂU are codul CAEN principal 3600 (Captarea, tratarea şi distribuţia apei).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.