Activ e‑Factură

OVI GRUP SRL

CUI: 18843821
CIF: 18843821
Reg. Com.: J2006001046047
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 iulie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:53

Despre OVI GRUP SRL

OVI GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oneşti, judetul BACĂU, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, OVI GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 129.241 RON, in scadere fata de anul precedent (-14.1%). Profitul net inregistrat a fost de 48.513 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut de la 87.132 RON in 2008 la 129.241 RON in 2025.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
129.241 RON
Venituri totale
129.241 RON
Cheltuieli totale
71.622 RON
Profit brut
57.619 RON
Profit net
48.513 RON
Marja profit net
37,54%
Active imobilizate
2.000 RON
Active circulante
66.615 RON
Stocuri
5.501 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
61.114 RON
Capital propriu
1.874 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Oneşti, Str. Păcii nr. 4, 601020
Telefon0742917955

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Oneşti, Str. Păcii nr. 4, 601020
Cod poștal: 601020
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Oneşti, Str. Păcii nr. 4, 601020
Cod postal
601020
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.07.2006
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
129.241 RON
Rezultat net
48.513 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 129.241 RON 150.444 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 129.241 RON 150.564 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 71.622 RON 124.907 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 57.619 RON 25.657 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 48.513 RON 21.552 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.000 RON 8.000 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 66.615 RON 49.080 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 68.615 RON 57.080 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.501 RON 13.590 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 61.114 RON 35.490 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 66.741 RON 103.719 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.874 RON -46.639 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active68.615RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

97,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale68.615 RON
Datorii totale66.741 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
70,7 %Profit net / active totale
ROE
2.588,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 129.241 -14,1% față de anul precedent 129.241 71.622 57.619 +124,6% față de anul precedent 48.513 +125,1% față de anul precedent 0 0
2024 150.444 -14,2% față de anul precedent 150.564 124.907 25.657 +105,5% față de anul precedent 21.552 +105,5% față de anul precedent 0 0
2023 175.296 -1,7% față de anul precedent 175.296 162.813 12.483 +71,1% față de anul precedent 10.486 +90,1% față de anul precedent 0 0
2022 178.228 +8,5% față de anul precedent 178.228 170.930 7.298 -61,1% față de anul precedent 5.515 -65,1% față de anul precedent 0 0
2021 164.218 +44,5% față de anul precedent 164.218 145.457 18.761 +29,7% față de anul precedent 15.792 +41,8% față de anul precedent 0 0
2020 113.643 -13,9% față de anul precedent 113.643 99.172 14.471 +24,9% față de anul precedent 11.139 +46,0% față de anul precedent 0 0
2019 131.978 +13,0% față de anul precedent 131.978 120.387 11.591 7.631 0 0
2018 116.811 +0,2% față de anul precedent 116.811 164.760 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 47.949 51.454
2017 116.556 +3,6% față de anul precedent 116.556 90.200 26.356 +59,7% față de anul precedent 22.859 +74,0% față de anul precedent 0 0
2016 112.489 +55,0% față de anul precedent 112.489 95.980 16.509 +15,5% față de anul precedent 13.134 +6,3% față de anul precedent 0 0
2015 72.589 +98,9% față de anul precedent 72.589 58.292 14.297 +1.798,7% față de anul precedent 12.356 0 0
2014 36.496 +54,9% față de anul precedent 36.496 35.743 753 0 0 342
2013 23.566 +8,6% față de anul precedent 23.722 30.403 0 0 6.681 7.358
2012 21.694 +130,8% față de anul precedent 21.694 32.727 0 0 11.033 11.033
2011 9.399 9.399 25.090 0 0 15.691 15.691
2010 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2008 87.132 87.132 106.907 0 0 19.775 19.775

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 2.000 66.615 68.615 5.501 0 61.114
2024 8.000 49.080 57.080 13.590 0 35.490
2023 14.000 51.041 65.041 31.530 746 18.765
2022 20.000 45.521 65.521 28.751 0 16.770
2021 25.650 50.167 75.817 36.651 0 13.516
2020 31.050 42.845 73.895 37.801 0 5.044
2019 33.700 40.281 73.981 34.579 0 5.702
2018 34.900 42.148 77.048 33.847 0 8.301
2017 36.038 101.076 137.114 93.717 0 7.359
2016 37.094 82.144 119.238 76.908 0 5.236
2015 37.874 65.880 103.754 60.007 0 5.873
2014 38.930 52.332 91.262 51.505 97 730
2013 40.438 46.667 87.105 46.104 0 563
2012 41.318 45.100 86.418 43.522 527 1.051
2011 42.375 46.649 89.024 44.236 1.948 465
2010 51.726 42.546 94.272 38.838 3.505 203
2008 51.879 41.510 93.389 37.911 3.300 299

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 66.741 -35,7% față de anul precedent 1.874 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2024 103.719 -22,2% față de anul precedent -46.639 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 133.232 -7,6% față de anul precedent -68.191 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 144.198 -6,7% față de anul precedent -78.677 Neraportat 1
2021 154.494 +1,3% față de anul precedent -78.677 Neraportat 0
2020 152.572 -0,1% față de anul precedent -78.677 Neraportat 0
2019 152.658 -2,0% față de anul precedent -78.677 Neraportat 0
2018 155.725 -5,2% față de anul precedent -78.677 Neraportat 0
2017 164.337 -2,9% față de anul precedent -27.223 Neraportat 0
2016 169.319 +19,4% față de anul precedent -50.081 Neraportat 0
2015 141.755 +0,1% față de anul precedent -38.001 Neraportat 0
2014 141.619 +3,5% față de anul precedent -50.357 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 136.843 +6,3% față de anul precedent -49.738 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 128.797 +7,0% față de anul precedent -42.379 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 120.369 +19,6% față de anul precedent -31.345 Neraportat 1
2010 100.624 -6,5% față de anul precedent -6.352 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 107.613 -14.224 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RMROZA MIHĂILĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35833/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 129.241 RON. Profit: 48.513 RON

Cifra de afaceri: 129.241 RON. Profit: 48.513 RON

Cifra de afaceri
129.241 RON -14.09% față de anul precedent
Profit net
48.513 RON +125.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
66.741 RON -35.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 150.444 RON. Profit: 21.552 RON

Cifra de afaceri: 150.444 RON. Profit: 21.552 RON

Cifra de afaceri
150.444 RON -14.18% față de anul precedent
Profit net
21.552 RON +105.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
103.719 RON -22.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 175.296 RON. Profit: 10.486 RON

Cifra de afaceri: 175.296 RON. Profit: 10.486 RON

Cifra de afaceri
175.296 RON -1.65% față de anul precedent
Profit net
10.486 RON +90.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
133.232 RON -7.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 178.228 RON. Profit: 5.515 RON

Cifra de afaceri: 178.228 RON. Profit: 5.515 RON

Cifra de afaceri
178.228 RON +8.53% față de anul precedent
Profit net
5.515 RON -65.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
144.198 RON -6.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 164.218 RON. Profit: 15.792 RON

Cifra de afaceri: 164.218 RON. Profit: 15.792 RON

Cifra de afaceri
164.218 RON +44.5% față de anul precedent
Profit net
15.792 RON +41.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
154.494 RON +1.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 113.643 RON. Profit: 11.139 RON

Cifra de afaceri: 113.643 RON. Profit: 11.139 RON

Cifra de afaceri
113.643 RON -13.89% față de anul precedent
Profit net
11.139 RON +45.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
152.572 RON -0.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 131.978 RON. Profit: 7.631 RON

Cifra de afaceri: 131.978 RON. Profit: 7.631 RON

Cifra de afaceri
131.978 RON +12.98% față de anul precedent
Profit net
7.631 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
152.658 RON -1.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 116.811 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 116.811 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
116.811 RON +0.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
51.454 RON
Angajati
0
Datorii
155.725 RON -5.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 116.556 RON. Profit: 22.859 RON

Cifra de afaceri: 116.556 RON. Profit: 22.859 RON

Cifra de afaceri
116.556 RON +3.62% față de anul precedent
Profit net
22.859 RON +74.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
164.337 RON -2.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 112.489 RON. Profit: 13.134 RON

Cifra de afaceri: 112.489 RON. Profit: 13.134 RON

Cifra de afaceri
112.489 RON +54.97% față de anul precedent
Profit net
13.134 RON +6.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
169.319 RON +19.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 72.589 RON. Profit: 12.356 RON

Cifra de afaceri: 72.589 RON. Profit: 12.356 RON

Cifra de afaceri
72.589 RON +98.9% față de anul precedent
Profit net
12.356 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
141.755 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 36.496 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.496 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.496 RON +54.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
342 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
141.619 RON +3.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 23.566 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.566 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.566 RON +8.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.358 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
136.843 RON +6.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 21.694 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.694 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.694 RON +130.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.033 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
128.797 RON +7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 9.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.399 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.691 RON
Angajati
1
Datorii
120.369 RON +19.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
100.624 RON -6.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.092026Mentiune · Buletin 35833/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

modificare administrativa sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 31.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
OVI GRUP SRL
CUI
18843821
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.09.2026
Registrul Comerțului
J04/1046/2006
EUID
ROONRC.J04/1046/2006
Sediu
Municipiul Oneşti, Jud. Bacău, Str. PĂCII, Nr. 4, Scara A, Etaj 3, Ap. 2
Județ
Bacău
Număr încheiere
766132
Data încheierii
29.09.2026
Număr dosar
3498346
Data dosarului
02.09.2026
Tribunal
Bacău
Registrator
Camelia-Maria Pop

Subiecte

modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 02.09.2026
  • Hotărâre nr. 1 din 31.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35833/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Bacău

LI & MARY COMPANY SRL
CUI: 30453364CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Orş. Comăneşti2012-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.564 RON
Profit
11.761 RON
Angajati
1
NIMARIO PROD S.R.L.
CUI: 8100811CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1996-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SOFIA STAR S.R.L.
CUI: 39181220CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Sat Enăcheşti Com. Bereşti-Tazlău2018-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.445 RON
Profit
107.082 RON
Angajati
1
C.C.D. - CHIC SRL
CUI: 18863454CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.111 RON
Profit
9.381 RON
Angajati
1
DARENE SRL
CUI: 22522927CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2007-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.938 RON
Profit
2.412 RON
Angajati
1
PATRIBIA TAB SRL
CUI: 38263594CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2017-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.720 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Bacău

VLANCOMIR S.R.L.
CUI: 18391629CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-02-17
fara e-Factura
RARISCOM IMPEX SRL
CUI: 19040774CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.660 RON
Profit
9.618 RON
Angajati
0

Alte firme din Bacău

DOINA IMPEX S.R.L.
CUI: 18840710CAEN: 5630
Activ
BACĂU, Sat Haghiac Com. Dofteana2006-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.717 RON
Profit
8.507 RON
Angajati
0
PROPAS SRL
CUI: 18851158CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.380.395 RON
Profit
1.431.454 RON
Angajati
27
EUROMA GROUP SRL
CUI: 18835500CAEN: 4617
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.015 RON
Profit
48.281 RON
Angajati
1
TERRA NICE SRL
CUI: 18882146CAEN: 4683
Activ
BACĂU, Sat Valea Seacă Com. Nicolae Bălcescu2006-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.035.194 RON
Profit
248.043 RON
Angajati
5
GENZIANA SRL
CUI: 19173126CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-11-08
fara e-Factura
MARIOPETRA SRL
CUI: 16142591CAEN: 4641
Activ
BACĂU, Sat Ocheni Com. Huruieşti2004-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.964 RON
Profit
3.897 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OVI GRUP SRL?

CUI-ul OVI GRUP SRL este 18843821.

Unde este sediul OVI GRUP SRL?

OVI GRUP SRL are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Oneşti, Str. Păcii nr. 4, 601020, Mun. Oneşti, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata OVI GRUP SRL?

OVI GRUP SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OVI GRUP SRL in 2025?

In 2025, OVI GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 129.241 RON.

Cati angajati are OVI GRUP SRL?

OVI GRUP SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are OVI GRUP SRL?

OVI GRUP SRL are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat OVI GRUP SRL in 2025?

OVI GRUP SRL a inregistrat un profit net de 48.513 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.