Activ

EUROINSTAL S.R.L.

CUI: 18861275
CIF: 18861275
Reg. Com.: J17/1156/2006
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 iulie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 16:09

Despre EUROINSTAL S.R.L.

EUROINSTAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EUROINSTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.630 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 126.271 RON in 2008 la 31.630 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
31.630 RON
Venituri totale
31.630 RON
Cheltuieli totale
52.238 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
94 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
91 RON
Casa & conturi bănci
3 RON
Capital propriu
-977 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Furnaliştilor nr. 7, 800622
Telefon074882300

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Furnaliştilor nr. 7, 800622
Cod poștal: 800622
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Furnaliştilor nr. 7, 800622
Cod postal
800622
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.07.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
31 august 2016
Data reactivare
13 decembrie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
31.630 RON
Rezultat net
-20.863 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 31.630 RON 47.820 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 31.630 RON 47.820 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 52.238 RON 1.626 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 46.194 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 38.694 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 20.608 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.863 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 94 RON 26.526 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 94 RON 26.526 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 91 RON 116 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3 RON 26.410 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.071 RON 2.547 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -977 RON 23.979 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active94RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.139,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale94 RON
Datorii totale1.071 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.039,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 31.630 -33,9% față de anul precedent 31.630 52.238 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.608 20.863
2023 47.820 +432,5% față de anul precedent 47.820 1.626 46.194 +431,8% față de anul precedent 38.694 +359,7% față de anul precedent 0 0
2022 8.980 -27,0% față de anul precedent 8.980 294 8.686 -29,4% față de anul precedent 8.417 -30,9% față de anul precedent 0 0
2021 12.300 +425,6% față de anul precedent 12.300 0 12.300 12.177 0 0
2020 2.340 -91,5% față de anul precedent 2.340 41.612 0 0 39.272 39.295
2019 27.362 +15,7% față de anul precedent 27.362 36.841 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.479 9.691
2018 23.650 -18,1% față de anul precedent 23.650 20.077 3.573 3.365 0 0
2017 28.874 +12,5% față de anul precedent 29.674 32.128 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.454 2.750
2016 25.675 +89,4% față de anul precedent 25.675 20.610 5.065 -30,3% față de anul precedent 4.489 -34,4% față de anul precedent 0 0
2015 13.555 +27,7% față de anul precedent 13.555 6.293 7.262 +198,9% față de anul precedent 6.841 +246,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 10.619 -27,6% față de anul precedent 15.119 12.689 2.430 -47,4% față de anul precedent 1.976 -52,8% față de anul precedent 0 0
2013 14.676 +246,5% față de anul precedent 14.676 10.055 4.621 4.185 0 0
2012 4.236 -64,9% față de anul precedent 4.236 17.885 0 0 13.649 13.649
2011 12.050 -62,3% față de anul precedent 12.050 31.513 0 0 19.463 19.463
2010 31.955 +27,2% față de anul precedent 31.955 32.235 0 0 280 1.930
2009 25.131 -80,1% față de anul precedent 25.131 51.253 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.122 29.200
2008 126.271 126.271 64.113 62.158 59.001 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 94 94 0 91 3
2023 0 26.526 26.526 0 116 26.410
2022 0 123 123 0 122 1
2021 0 417 417 0 122 295
2020 0 417 417 0 122 295
2019 0 6.974 6.974 0 0 6.974
2018 0 14.742 14.742 0 26 14.716
2017 0 12.869 12.869 0 0 12.869
2016 2.575 13.367 15.942 0 0 13.367
2015 2.575 66.634 69.209 0 0 66.634
2014 2.575 59.212 61.787 0 0 59.212
2013 2.575 67.245 69.820 0 0 67.245
2012 2.575 69.899 72.474 0 0 69.899
2011 11.656 81.379 93.035 0 0 81.379
2010 32.433 86.280 118.713 0 0 86.280
2009 54.251 74.008 128.259 0 0 74.008
2008 76.069 96.975 173.044 0 0 96.975

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.071 -58,0% față de anul precedent -977 Neraportat 1
2023 2.547 -82,8% față de anul precedent 23.979 Neraportat 0
2022 14.838 -37,0% față de anul precedent -14.715 Neraportat 0
2021 23.549 -34,1% față de anul precedent -23.132 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 35.726 +1.095,7% față de anul precedent -35.309 Neraportat 1
2019 2.988 +180,6% față de anul precedent 3.986 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 1.065 -58,4% față de anul precedent 13.677 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 2.557 -11,2% față de anul precedent 10.312 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 2.880 +352,8% față de anul precedent 13.062 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 636 +1.056,4% față de anul precedent 68.573 Neraportat 1
2014 55 -99,5% față de anul precedent 61.732 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 10.064 -40,5% față de anul precedent 59.756 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 16.903 -29,0% față de anul precedent 55.571 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 23.815 -20,7% față de anul precedent 69.220 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 30.031 -20,2% față de anul precedent 88.682 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 37.647 -14,9% față de anul precedent 90.612 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 44.232 128.812 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.630 RON -33.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.863 RON
Angajati
1
Datorii
1.071 RON -57.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 47.820 RON. Profit: 38.694 RON

Cifra de afaceri: 47.820 RON. Profit: 38.694 RON

Cifra de afaceri
47.820 RON +432.52% față de anul precedent
Profit net
38.694 RON +359.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.547 RON -82.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.980 RON. Profit: 8.417 RON

Cifra de afaceri: 8.980 RON. Profit: 8.417 RON

Cifra de afaceri
8.980 RON -26.99% față de anul precedent
Profit net
8.417 RON -30.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.838 RON -36.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 12.300 RON. Profit: 12.177 RON

Cifra de afaceri: 12.300 RON. Profit: 12.177 RON

Cifra de afaceri
12.300 RON +425.64% față de anul precedent
Profit net
12.177 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
23.549 RON -34.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.340 RON -91.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.295 RON
Angajati
1
Datorii
35.726 RON +1095.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 27.362 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.362 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.362 RON +15.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.691 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.988 RON +180.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 23.650 RON. Profit: 3.365 RON

Cifra de afaceri: 23.650 RON. Profit: 3.365 RON

Cifra de afaceri
23.650 RON -18.09% față de anul precedent
Profit net
3.365 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.065 RON -58.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 28.874 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.874 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.874 RON +12.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.750 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.557 RON -11.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 25.675 RON. Profit: 4.489 RON

Cifra de afaceri: 25.675 RON. Profit: 4.489 RON

Cifra de afaceri
25.675 RON +89.41% față de anul precedent
Profit net
4.489 RON -34.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.880 RON +352.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 13.555 RON. Profit: 6.841 RON

Cifra de afaceri: 13.555 RON. Profit: 6.841 RON

Cifra de afaceri
13.555 RON +27.65% față de anul precedent
Profit net
6.841 RON +246.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
636 RON +1056.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 10.619 RON. Profit: 1.976 RON

Cifra de afaceri: 10.619 RON. Profit: 1.976 RON

Cifra de afaceri
10.619 RON -27.64% față de anul precedent
Profit net
1.976 RON -52.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
55 RON -99.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 14.676 RON. Profit: 4.185 RON

Cifra de afaceri: 14.676 RON. Profit: 4.185 RON

Cifra de afaceri
14.676 RON +246.46% față de anul precedent
Profit net
4.185 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.064 RON -40.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.236 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.236 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.236 RON -64.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.649 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.903 RON -29.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 12.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.050 RON -62.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.463 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.815 RON -20.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 31.955 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.955 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.955 RON +27.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.930 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
30.031 RON -20.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 25.131 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.131 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.131 RON -80.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.200 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
37.647 RON -14.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 126.271 RON. Profit: 59.001 RON

Cifra de afaceri: 126.271 RON. Profit: 59.001 RON

Cifra de afaceri
126.271 RON
Profit net
59.001 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
44.232 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEUROINSTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

EUROINSTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Galaţi

MERCO INSTAL CONSTRUCT SRL
CUI: 14187465CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2001-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.647 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARY BEK 2023 S.R.L.
CUI: 48584460CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2023-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.209 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GUSY S.R.L.
CUI: 1630845CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.679 RON
Profit
2.851 RON
Angajati
0
NASTYNSTAL HYDRO SRL
CUI: 31290362CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Sat Barcea Com. Barcea2013-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.700 RON
Profit
9.859 RON
Angajati
0
GEOTIT CLIMA S.R.L.
CUI: 34729552CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2015-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.815 RON
Profit
8.487 RON
Angajati
0
TEHNO SAPIENS S.R.L.
CUI: 49681983CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.433 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Galaţi

LIVANDOR SRL
CUI: 18693856CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2006-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.010 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLIMA ART COOL S.R.L.
CUI: 19204222CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători2006-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
548.352 RON
Profit
140.812 RON
Angajati
1

Alte firme din Galaţi

ALBVAL SRL
CUI: 18861232CAEN: 4619
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2006-07-18
fara e-Factura
MAXIM SPEDITION SRL
CUI: 18831193CAEN: 4941
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2006-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PIANELLA SRL
CUI: 18892816CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2006-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.396 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RMT CONSULT S.R.L.
CUI: 18493416CAEN: 6201
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2006-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.477 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MUND OIL SRL
CUI: 19219738CAEN: 4633
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2006-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.617.320 RON
Profit
22.295 RON
Angajati
13
INDUSTRIAL PARC SRL
CUI: 15339073CAEN: 8299
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
849.814 RON
Profit
226.168 RON
Angajati
4
BUSTER F & G SRL
CUI: 25874804CAEN: 4778
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2009-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.092 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
XCJALX DRIVE S.R.L.
CUI: 45580501CAEN: 4933
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.918 RON
Profit
2.236 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EUROINSTAL S.R.L.?

CUI-ul EUROINSTAL S.R.L. este 18861275.

Unde este sediul EUROINSTAL S.R.L.?

EUROINSTAL S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Furnaliştilor nr. 7, 800622, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata EUROINSTAL S.R.L.?

EUROINSTAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EUROINSTAL S.R.L. in 2024?

In 2024, EUROINSTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.630 RON.

Cati angajati are EUROINSTAL S.R.L.?

EUROINSTAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EUROINSTAL S.R.L.?

EUROINSTAL S.R.L. are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat EUROINSTAL S.R.L. in 2024?

EUROINSTAL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 20.863 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.