Activ Plătitor TVAe‑Factură

COPOLA STAR SRL

CUI: 18903788
CIF: RO18903788
Reg. Com.: J13/2381/2006
CAEN: 4339
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 august 2006 · 20 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:12

Despre COPOLA STAR SRL

COPOLA STAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4339). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COPOLA STAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 471.737 RON, in scadere fata de anul precedent (-39.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.250 RON in 2008 la 471.737 RON in 2024. Datoriile raportate (638.827 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
471.737 RON
Venituri totale
1.048.913 RON
Cheltuieli totale
1.064.394 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
2.560.395 RON
Active circulante
897.092 RON
Stocuri
285.649 RON
Creanțe
52.324 RON
Casa & conturi bănci
559.119 RON
Capital propriu
2.818.660 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, Str. Constantin Pariano nr. 45A
Detalii adresaLOT2
Telefon0740182663

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, Str. Constantin Pariano nr. 45A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, Str. Constantin Pariano nr. 45A
Detalii
LOT 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 17.05.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2022)
TVA la incasare
1 octombrie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
471.737 RON
Rezultat net
-42.225 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 471.737 RON 782.611 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.048.913 RON 1.743.928 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.064.394 RON 794.185 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 949.743 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 936.658 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 15.481 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 42.225 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.560.395 RON 2.670.412 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 897.092 RON 822.240 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.457.487 RON 3.492.652 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 285.649 RON 142.648 RON
CreanțeSume de încasat 52.324 RON 551.277 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 559.119 RON 128.315 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 638.827 RON 631.767 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.818.660 RON 2.860.885 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.457.487RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.457.487 RON
Datorii totale638.827 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 471.737 -39,7% față de anul precedent 1.048.913 1.064.394 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.481 42.225
2023 782.611 +22,1% față de anul precedent 1.743.928 794.185 949.743 +300,0% față de anul precedent 936.658 +310,6% față de anul precedent 0 0
2022 640.919 +44,8% față de anul precedent 930.508 693.097 237.411 -28,8% față de anul precedent 228.106 -30,0% față de anul precedent 0 0
2021 442.602 -28,2% față de anul precedent 870.287 536.921 333.366 -44,1% față de anul precedent 325.621 -44,4% față de anul precedent 0 0
2020 616.275 -51,9% față de anul precedent 1.361.551 764.782 596.769 -9,3% față de anul precedent 585.106 -9,3% față de anul precedent 0 0
2019 1.281.370 +60,6% față de anul precedent 1.281.370 623.481 657.889 +312,5% față de anul precedent 645.076 +324,3% față de anul precedent 0 0
2018 798.043 +67,6% față de anul precedent 806.463 646.989 159.474 -2,5% față de anul precedent 152.023 -4,3% față de anul precedent 0 0
2017 476.307 -5,0% față de anul precedent 476.308 312.754 163.554 +57,7% față de anul precedent 158.874 +79,3% față de anul precedent 0 0
2016 501.433 -3,5% față de anul precedent 666.775 563.037 103.738 -22,0% față de anul precedent 88.612 -21,1% față de anul precedent 0 0
2015 519.419 +60,9% față de anul precedent 519.420 386.355 133.065 +189,6% față de anul precedent 112.327 +191,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 322.911 -6,7% față de anul precedent 322.916 276.964 45.952 +45,2% față de anul precedent 38.590 +48,1% față de anul precedent 0 0
2013 346.217 +101,1% față de anul precedent 346.219 314.576 31.643 -18,4% față de anul precedent 26.063 -22,0% față de anul precedent 0 0
2012 172.183 +254,3% față de anul precedent 172.185 133.390 38.795 33.398 0 0
2011 48.592 48.592 51.351 0 0 2.759 2.759
2010 0 0 0 0 0 0 0
2009 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2008 1.250 1.250 3.552 0 0 2.302 2.333

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.560.395 897.092 3.457.487 285.649 52.324 559.119
2023 2.670.412 822.240 3.492.652 142.648 551.277 128.315
2022 1.811.271 529.885 2.341.156 166.130 28.257 335.498
2021 1.456.419 584.766 2.041.185 41.334 248.912 294.520
2020 1.337.513 571.680 1.909.193 17.221 188.757 365.702
2019 1.066.999 287.455 1.354.454 4.101 32.354 251.000
2018 749.219 189.138 938.357 32.791 5.713 150.634
2017 566.887 59.266 626.153 42.392 8.126 8.748
2016 294.276 6.761 301.037 0 452 6.309
2015 170.361 45.352 215.713 0 146 45.206
2014 29.540 46.264 75.804 0 6.278 39.986
2013 40.691 59.546 100.237 6.977 1.033 51.536
2012 7.053 31.165 38.218 29 0 31.136
2011 2.239 7.157 9.396 1.357 357 5.443
2010 0 608 608 408 0 200
2009 0 608 608 408 0 200
2008 0 608 608 408 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 638.827 +1,1% față de anul precedent 2.818.660 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 631.767 +51,5% față de anul precedent 2.860.885 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2022 416.930 +20,8% față de anul precedent 1.924.226 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 345.065 +54,8% față de anul precedent 1.696.120 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 222.905 +13,0% față de anul precedent 1.686.288 Neraportat 2 -75,0% față de anul precedent
2019 197.272 -53,7% față de anul precedent 1.157.182 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2018 426.250 +60,2% față de anul precedent 512.107 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2017 266.069 +166,5% față de anul precedent 360.084 Neraportat 10 -37,5% față de anul precedent
2016 99.827 +54,7% față de anul precedent 201.210 Neraportat 16 -20,0% față de anul precedent
2015 64.525 +74,7% față de anul precedent 151.188 Neraportat 20 +53,9% față de anul precedent
2014 36.943 -19,0% față de anul precedent 38.861 Neraportat 13 -38,1% față de anul precedent
2013 45.597 +373,0% față de anul precedent 54.640 Neraportat 21 +90,9% față de anul precedent
2012 9.641 -32,2% față de anul precedent 28.577 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2011 14.217 +432,5% față de anul precedent -4.821 Neraportat 12
2010 2.670 0,0% față de anul precedent -2.062 Neraportat 0
2009 2.670 0,0% față de anul precedent -2.062 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 2.670 -2.062 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 471.737 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 471.737 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
471.737 RON -39.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.225 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
638.827 RON +1.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 782.611 RON. Profit: 936.658 RON

Cifra de afaceri: 782.611 RON. Profit: 936.658 RON

Cifra de afaceri
782.611 RON +22.11% față de anul precedent
Profit net
936.658 RON +310.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
631.767 RON +51.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 640.919 RON. Profit: 228.106 RON

Cifra de afaceri: 640.919 RON. Profit: 228.106 RON

Cifra de afaceri
640.919 RON +44.81% față de anul precedent
Profit net
228.106 RON -29.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
416.930 RON +20.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 442.602 RON. Profit: 325.621 RON

Cifra de afaceri: 442.602 RON. Profit: 325.621 RON

Cifra de afaceri
442.602 RON -28.18% față de anul precedent
Profit net
325.621 RON -44.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
345.065 RON +54.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 616.275 RON. Profit: 585.106 RON

Cifra de afaceri: 616.275 RON. Profit: 585.106 RON

Cifra de afaceri
616.275 RON -51.9% față de anul precedent
Profit net
585.106 RON -9.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -75% față de anul precedent
Datorii
222.905 RON +12.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.281.370 RON. Profit: 645.076 RON

Cifra de afaceri: 1.281.370 RON. Profit: 645.076 RON

Cifra de afaceri
1.281.370 RON +60.56% față de anul precedent
Profit net
645.076 RON +324.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
197.272 RON -53.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 798.043 RON. Profit: 152.023 RON

Cifra de afaceri: 798.043 RON. Profit: 152.023 RON

Cifra de afaceri
798.043 RON +67.55% față de anul precedent
Profit net
152.023 RON -4.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
426.250 RON +60.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 476.307 RON. Profit: 158.874 RON

Cifra de afaceri: 476.307 RON. Profit: 158.874 RON

Cifra de afaceri
476.307 RON -5.01% față de anul precedent
Profit net
158.874 RON +79.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -37.5% față de anul precedent
Datorii
266.069 RON +166.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 501.433 RON. Profit: 88.612 RON

Cifra de afaceri: 501.433 RON. Profit: 88.612 RON

Cifra de afaceri
501.433 RON -3.46% față de anul precedent
Profit net
88.612 RON -21.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -20% față de anul precedent
Datorii
99.827 RON +54.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 519.419 RON. Profit: 112.327 RON

Cifra de afaceri: 519.419 RON. Profit: 112.327 RON

Cifra de afaceri
519.419 RON +60.86% față de anul precedent
Profit net
112.327 RON +191.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +53.85% față de anul precedent
Datorii
64.525 RON +74.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 322.911 RON. Profit: 38.590 RON

Cifra de afaceri: 322.911 RON. Profit: 38.590 RON

Cifra de afaceri
322.911 RON -6.73% față de anul precedent
Profit net
38.590 RON +48.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -38.1% față de anul precedent
Datorii
36.943 RON -18.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 346.217 RON. Profit: 26.063 RON

Cifra de afaceri: 346.217 RON. Profit: 26.063 RON

Cifra de afaceri
346.217 RON +101.08% față de anul precedent
Profit net
26.063 RON -21.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 +90.91% față de anul precedent
Datorii
45.597 RON +372.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 172.183 RON. Profit: 33.398 RON

Cifra de afaceri: 172.183 RON. Profit: 33.398 RON

Cifra de afaceri
172.183 RON +254.34% față de anul precedent
Profit net
33.398 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
9.641 RON -32.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 48.592 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.592 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.592 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.759 RON
Angajati
12
Datorii
14.217 RON +432.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.670 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.670 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.250 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.333 RON
Angajati
1
Datorii
2.670 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOPOLA STAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4339 in Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian (CONSTANŢA)

COPOLA STAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4339 in Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian (CONSTANŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4339, Constanţa

ALPHA INDUSTRIAL BUILDER S.R.L.
CUI: 47539355CAEN: 4339
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
498.760 RON
Profit
309.653 RON
Angajati
1
PLAFOND TENDU SRL
CUI: 37181917CAEN: 4339
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.156.252 RON
Profit
334.649 RON
Angajati
3
ALPIN IZOTERM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48046916CAEN: 4339
Activ
CONSTANŢA, Sat Oituz Com. Lumina2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.098 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4339, Constanţa

NITA IMPEX S.R.L.
CUI: 5047829CAEN: 4339
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-01-05
fara e-Factura
REMUS DESIGN S.R.L.
CUI: 35847513CAEN: 4339
Activ
CONSTANŢA, Sat Săcele Com. Săcele2016-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

GYN & DANY SRL
CUI: 18903800CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu2006-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
307.524 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BLASOR GROUP SRL
CUI: 18884759CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.246 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
K.B.D. DESIGN SRL
CUI: 18919334CAEN: 2512
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2006-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.741 RON
Profit
48.195 RON
Angajati
2
LIUTIC FILM SRL
CUI: 17243101CAEN: 5911
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.112 RON
Profit
214.299 RON
Angajati
0
PLUS DAMAR CONSULTING SRL
CUI: 22729788CAEN: 4690
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.058.300 RON
Profit
72.309 RON
Angajati
1
KYD CONSTRUCT ACTUAL SRL
CUI: 38176510CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
465.090 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COPOLA STAR SRL?

CUI-ul COPOLA STAR SRL este 18903788.

Unde este sediul COPOLA STAR SRL?

COPOLA STAR SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, Str. Constantin Pariano nr. 45A, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata COPOLA STAR SRL?

COPOLA STAR SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COPOLA STAR SRL in 2024?

In 2024, COPOLA STAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 471.737 RON.

Cati angajati are COPOLA STAR SRL?

COPOLA STAR SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are COPOLA STAR SRL?

COPOLA STAR SRL are codul CAEN principal 4339.

Ce profit a inregistrat COPOLA STAR SRL in 2024?

COPOLA STAR SRL a inregistrat o pierdere neta de 42.225 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.