Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 03:34
Despre TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L.
TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Hereclean Com. Hereclean, judetul SĂLAJ, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 3109). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 247.042 RON, in crestere fata de anul precedent (+42.8%). Profitul net inregistrat a fost de 27.346 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 218.429 RON in 2008 la 247.042 RON in 2024. Datoriile raportate (310.086 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 247.042 RON
- Venituri totale
- 289.387 RON
- Cheltuieli totale
- 256.929 RON
- Profit brut
- 32.458 RON
- Profit net
- 27.346 RON
- Marja profit net
- 11,07%
- Active imobilizate
- 113.179 RON
- Active circulante
- 207.783 RON
- Stocuri
- 147.322 RON
- Creanțe
- 25.370 RON
- Casa & conturi bănci
- 35.091 RON
- Capital propriu
- 10.876 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SĂLAJ, Sat Hereclean Com. Hereclean, Hereclean, 457165
- Cod postal
- 457165
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.08.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 247.042 RON
- Rezultat net
- 27.346 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 247.042 RON | 173.042 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 289.387 RON | 194.457 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 256.929 RON | 208.093 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 32.458 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 27.346 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 13.636 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 14.883 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 113.179 RON | 120.957 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 207.783 RON | 217.754 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 320.962 RON | 338.711 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 147.322 RON | 123.904 RON |
| CreanțeSume de încasat | 25.370 RON | 24.774 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 35.091 RON | 69.076 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 310.086 RON | 355.051 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 10.876 RON | -16.340 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 8,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 251,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,67 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 3,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 247.042 +42,8% față de anul precedent | 289.387 | 256.929 | 32.458 | 27.346 | 0 | 0 |
| 2023 | 173.042 -25,3% față de anul precedent | 194.457 | 208.093 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 13.636 | 14.883 |
| 2022 | 231.479 -29,5% față de anul precedent | 282.030 | 277.138 | 4.892 -77,6% față de anul precedent | 2.471 -86,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 328.175 +30,6% față de anul precedent | 401.805 | 379.959 | 21.846 +69,8% față de anul precedent | 18.463 +61,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 251.274 -34,4% față de anul precedent | 297.130 | 284.266 | 12.864 +78,6% față de anul precedent | 11.452 +239,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 383.105 +27,4% față de anul precedent | 428.499 | 421.296 | 7.203 -45,9% față de anul precedent | 3.372 -67,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 300.651 -26,6% față de anul precedent | 334.296 | 320.986 | 13.310 -59,6% față de anul precedent | 10.303 -64,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 409.746 +26,8% față de anul precedent | 458.717 | 425.770 | 32.947 +106,6% față de anul precedent | 28.832 +229,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 323.220 +0,5% față de anul precedent | 353.567 | 337.616 | 15.951 +72,8% față de anul precedent | 8.762 +13,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 321.674 +61,4% față de anul precedent | 357.857 | 348.626 | 9.231 | 7.740 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 199.263 +89,8% față de anul precedent | 205.541 | 217.471 | 0 | 0 | 11.930 | 17.930 |
| 2013 | 104.981 -39,3% față de anul precedent | 107.033 | 134.450 | 0 | 0 | 27.417 | 30.537 |
| 2012 | 172.848 -30,9% față de anul precedent | 213.354 | 253.481 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 40.127 | 40.127 |
| 2011 | 250.155 +10,1% față de anul precedent | 317.124 | 312.505 | 4.619 | 4.619 | 0 | 0 |
| 2010 | 227.171 +44,5% față de anul precedent | 308.145 | 325.283 | 0 | 0 | 17.138 | 20.363 |
| 2009 | 157.259 -28,0% față de anul precedent | 178.217 | 191.026 | 0 | 0 | 12.809 | 17.142 |
| 2008 | 218.429 | 218.452 | 246.547 | 0 | 0 | 28.095 | 28.095 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 113.179 | 207.783 | 320.962 | 147.322 | 25.370 | 35.091 |
| 2023 | 120.957 | 217.754 | 338.711 | 123.904 | 24.774 | 69.076 |
| 2022 | 128.451 | 177.401 | 305.852 | 136.506 | 23.302 | 17.593 |
| 2021 | 138.679 | 181.353 | 320.032 | 129.572 | 22.010 | 29.771 |
| 2020 | 148.907 | 193.289 | 342.196 | 153.427 | 20.970 | 18.892 |
| 2019 | 159.438 | 163.675 | 323.113 | 126.416 | 19.245 | 18.014 |
| 2018 | 170.180 | 173.745 | 343.925 | 146.237 | 22.125 | 5.383 |
| 2017 | 181.316 | 144.372 | 325.688 | 84.715 | 34.160 | 25.497 |
| 2016 | 192.451 | 167.242 | 359.693 | 103.369 | 31.912 | 31.961 |
| 2015 | 185.054 | 170.545 | 355.599 | 114.909 | 37.088 | 18.548 |
| 2014 | 162.007 | 186.763 | 348.770 | 101.697 | 40.356 | 44.710 |
| 2013 | 169.040 | 130.726 | 299.766 | 78.462 | 31.340 | 20.924 |
| 2012 | 140.051 | 90.273 | 230.324 | 56.209 | 18.197 | 15.867 |
| 2011 | 138.046 | 124.308 | 262.354 | 69.927 | 41.798 | 12.583 |
| 2010 | 135.790 | 92.083 | 227.873 | 58.489 | 28.189 | 5.405 |
| 2009 | 4.476 | 91.505 | 95.981 | 51.442 | 35.457 | 4.606 |
| 2008 | 1.280 | 119.400 | 120.680 | 37.446 | 66.975 | 14.979 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 310.086 -12,7% față de anul precedent | 10.876 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 355.051 +10,7% față de anul precedent | -16.340 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 320.729 -4,9% față de anul precedent | -14.877 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 337.381 -10,8% față de anul precedent | -17.349 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 378.007 +2,1% față de anul precedent | -35.811 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 370.376 -6,3% față de anul precedent | -47.263 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 395.088 +2,1% față de anul precedent | -51.163 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 387.154 -14,0% față de anul precedent | -61.466 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 449.991 -0,8% față de anul precedent | -90.298 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 453.638 -0,3% față de anul precedent | -98.039 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 455.022 +17,2% față de anul precedent | -106.252 | Neraportat | 1 |
| 2013 | 388.371 +18,1% față de anul precedent | -88.605 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 328.793 +2,8% față de anul precedent | -98.469 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2011 | 319.862 +10,3% față de anul precedent | -57.508 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 289.881 +108,4% față de anul precedent | -62.008 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2009 | 139.113 -5,2% față de anul precedent | -43.132 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2008 | 146.669 | -25.989 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 247.042 RON. Profit: 27.346 RON
Cifra de afaceri: 247.042 RON. Profit: 27.346 RON
- Cifra de afaceri
- 247.042 RON +42.76% față de anul precedent
- Profit net
- 27.346 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 310.086 RON -12.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 173.042 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 173.042 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 173.042 RON -25.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 14.883 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 355.051 RON +10.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 231.479 RON. Profit: 2.471 RON
Cifra de afaceri: 231.479 RON. Profit: 2.471 RON
- Cifra de afaceri
- 231.479 RON -29.46% față de anul precedent
- Profit net
- 2.471 RON -86.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 320.729 RON -4.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 328.175 RON. Profit: 18.463 RON
Cifra de afaceri: 328.175 RON. Profit: 18.463 RON
- Cifra de afaceri
- 328.175 RON +30.6% față de anul precedent
- Profit net
- 18.463 RON +61.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 337.381 RON -10.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 251.274 RON. Profit: 11.452 RON
Cifra de afaceri: 251.274 RON. Profit: 11.452 RON
- Cifra de afaceri
- 251.274 RON -34.41% față de anul precedent
- Profit net
- 11.452 RON +239.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 378.007 RON +2.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 383.105 RON. Profit: 3.372 RON
Cifra de afaceri: 383.105 RON. Profit: 3.372 RON
- Cifra de afaceri
- 383.105 RON +27.43% față de anul precedent
- Profit net
- 3.372 RON -67.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 370.376 RON -6.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 300.651 RON. Profit: 10.303 RON
Cifra de afaceri: 300.651 RON. Profit: 10.303 RON
- Cifra de afaceri
- 300.651 RON -26.63% față de anul precedent
- Profit net
- 10.303 RON -64.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 395.088 RON +2.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 409.746 RON. Profit: 28.832 RON
Cifra de afaceri: 409.746 RON. Profit: 28.832 RON
- Cifra de afaceri
- 409.746 RON +26.77% față de anul precedent
- Profit net
- 28.832 RON +229.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 387.154 RON -13.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 323.220 RON. Profit: 8.762 RON
Cifra de afaceri: 323.220 RON. Profit: 8.762 RON
- Cifra de afaceri
- 323.220 RON +0.48% față de anul precedent
- Profit net
- 8.762 RON +13.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 449.991 RON -0.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 321.674 RON. Profit: 7.740 RON
Cifra de afaceri: 321.674 RON. Profit: 7.740 RON
- Cifra de afaceri
- 321.674 RON +61.43% față de anul precedent
- Profit net
- 7.740 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 453.638 RON -0.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 199.263 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 199.263 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 199.263 RON +89.81% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 17.930 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 455.022 RON +17.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 104.981 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 104.981 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 104.981 RON -39.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.537 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 388.371 RON +18.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 172.848 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 172.848 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 172.848 RON -30.9% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 40.127 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 328.793 RON +2.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 250.155 RON. Profit: 4.619 RON
Cifra de afaceri: 250.155 RON. Profit: 4.619 RON
- Cifra de afaceri
- 250.155 RON +10.12% față de anul precedent
- Profit net
- 4.619 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 319.862 RON +10.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 227.171 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 227.171 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 227.171 RON +44.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.363 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 289.881 RON +108.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 157.259 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 157.259 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 157.259 RON -28% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 17.142 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 139.113 RON -5.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 218.429 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 218.429 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 218.429 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.095 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 146.669 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3109 in Sat Hereclean Com. Hereclean (SĂLAJ)
TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3109 in Sat Hereclean Com. Hereclean (SĂLAJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 3109, Sălaj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3109, Sălaj
Alte firme din Sălaj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L.?
CUI-ul TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. este 18906245.
Unde este sediul TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L.?
TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. are sediul in Romania, SĂLAJ, Sat Hereclean Com. Hereclean, 457165, Sat Hereclean Com. Hereclean, judetul SĂLAJ.
Cand a fost infiintata TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L.?
TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. in 2024?
In 2024, TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 247.042 RON.
Ce activitate are TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L.?
TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. are codul CAEN principal 3109.
Ce profit a inregistrat TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. in 2024?
TAPIŢERIA DAN-MAR S.R.L. a inregistrat un profit net de 27.346 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.