Activ Plătitor TVAe‑Factură

OANFRUCTMET SRL

CUI: 18911462
CIF: RO18911462
Reg. Com.: J29/1715/2006
CAEN: 4631
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 august 2006 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:37

Despre OANFRUCTMET SRL

OANFRUCTMET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor" (cod CAEN 4631), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OANFRUCTMET SRL a raportat o cifra de afaceri de 333.199 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 127.717 RON in 2008 la 333.199 RON in 2024. Datoriile raportate (396.196 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
333.199 RON
Venituri totale
333.199 RON
Cheltuieli totale
358.503 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
46.600 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
19.559 RON
Casa & conturi bănci
37.202 RON
Capital propriu
-349.596 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Lupeni nr. 116, 100544
Telefon0726708426

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Lupeni nr. 116, 100544
Cod poștal: 100544
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Lupeni nr. 116, 100544
Cod postal
100544
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.08.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
333.199 RON
Rezultat net
-30.402 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 333.199 RON 347.909 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 333.199 RON 347.909 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 358.503 RON 352.478 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 25.304 RON 4.569 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 30.402 RON 8.057 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 46.600 RON 30.462 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 46.600 RON 30.462 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 19.559 RON 21.241 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 37.202 RON 9.221 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 396.196 RON 349.656 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -349.596 RON -319.194 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active46.600RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

850,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale46.600 RON
Datorii totale396.196 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-750,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 333.199 -4,2% față de anul precedent 333.199 358.503 0 0 25.304 30.402
2023 347.909 +23,1% față de anul precedent 347.909 352.478 0 0 4.569 8.057
2022 282.738 +2,9% față de anul precedent 282.738 334.299 0 0 51.561 54.398
2021 274.848 +25,3% față de anul precedent 292.430 346.914 0 0 54.484 57.235
2020 219.341 -21,1% față de anul precedent 233.783 276.558 0 0 42.775 44.977
2019 277.888 -1,8% față de anul precedent 278.034 334.547 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 56.513 59.297
2018 283.025 +17,9% față de anul precedent 288.468 258.616 29.852 +75,8% față de anul precedent 27.010 +85,4% față de anul precedent 0 0
2017 239.999 +3,3% față de anul precedent 240.066 223.081 16.985 +84,0% față de anul precedent 14.571 +414,2% față de anul precedent 0 0
2016 232.259 -21,6% față de anul precedent 232.368 223.136 9.232 +946,7% față de anul precedent 2.834 0 0
2015 296.327 +32,1% față de anul precedent 296.367 295.485 882 0 Neraportat 5.345
2014 224.335 +2,6% față de anul precedent 224.480 229.860 0 0 5.380 12.114
2013 218.718 +1,4% față de anul precedent 219.718 225.950 0 0 6.232 12.772
2012 215.653 +54,2% față de anul precedent 216.188 224.299 0 0 8.111 8.111
2011 139.843 +36,3% față de anul precedent 141.612 153.640 0 0 12.028 12.028
2010 102.609 -21,9% față de anul precedent 102.609 120.623 0 0 18.014 21.239
2009 131.427 +2,9% față de anul precedent 131.427 139.956 0 0 8.529 11.396
2008 127.717 127.721 153.240 0 0 25.519 25.519

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 46.600 46.600 0 19.559 37.202
2023 0 30.462 30.462 0 21.241 9.221
2022 0 -18.395 -18.395 -62.431 34.256 9.780
2021 0 -7.075 -7.075 -46.271 32.485 6.711
2020 0 66.333 66.333 56.493 9.344 496
2019 0 139.109 139.109 103.822 17.455 17.832
2018 0 229.500 229.500 194.299 21.098 14.103
2017 0 143.756 143.756 124.556 12.383 6.817
2016 0 47.077 47.077 24.197 8.551 14.329
2015 0 57.783 57.783 42.657 3.267 11.859
2014 0 45.202 45.202 37.659 3.221 4.322
2013 0 53.974 53.974 37.324 0 16.650
2012 0 74.149 74.149 36.849 52 37.248
2011 0 58.365 58.365 43.450 5.409 9.506
2010 0 30.022 30.022 29.132 176 714
2009 0 31.755 31.755 23.524 0 8.231
2008 0 27.951 27.951 22.496 90 5.365

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 396.196 +13,3% față de anul precedent -349.596 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 349.656 +10,8% față de anul precedent -319.194 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 315.576 +18,8% față de anul precedent -311.137 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 265.746 -6,8% față de anul precedent -249.987 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 285.064 -8,9% față de anul precedent -195.897 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 312.863 -7,1% față de anul precedent -150.920 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 336.674 +23,3% față de anul precedent -91.622 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 273.010 +47,5% față de anul precedent -118.632 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 185.072 -5,1% față de anul precedent -133.203 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 195.002 +10,5% față de anul precedent -136.037 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 176.521 +2,2% față de anul precedent -130.692 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 172.806 -4,0% față de anul precedent -118.378 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2012 179.955 +15,3% față de anul precedent -105.806 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 156.060 +34,9% față de anul precedent -97.695 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2010 115.690 +20,3% față de anul precedent -85.668 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 96.184 +18,8% față de anul precedent -64.429 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 80.983 -53.032 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 333.199 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 333.199 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
333.199 RON -4.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.402 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
396.196 RON +13.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 347.909 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 347.909 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
347.909 RON +23.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.057 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
349.656 RON +10.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 282.738 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 282.738 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
282.738 RON +2.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.398 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
315.576 RON +18.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 274.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 274.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
274.848 RON +25.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.235 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
265.746 RON -6.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 219.341 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 219.341 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
219.341 RON -21.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.977 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
285.064 RON -8.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 277.888 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 277.888 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
277.888 RON -1.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
59.297 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
312.863 RON -7.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 283.025 RON. Profit: 27.010 RON

Cifra de afaceri: 283.025 RON. Profit: 27.010 RON

Cifra de afaceri
283.025 RON +17.93% față de anul precedent
Profit net
27.010 RON +85.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
336.674 RON +23.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 239.999 RON. Profit: 14.571 RON

Cifra de afaceri: 239.999 RON. Profit: 14.571 RON

Cifra de afaceri
239.999 RON +3.33% față de anul precedent
Profit net
14.571 RON +414.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
273.010 RON +47.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 232.259 RON. Profit: 2.834 RON

Cifra de afaceri: 232.259 RON. Profit: 2.834 RON

Cifra de afaceri
232.259 RON -21.62% față de anul precedent
Profit net
2.834 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
185.072 RON -5.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 296.327 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 296.327 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
296.327 RON +32.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.345 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
195.002 RON +10.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 224.335 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 224.335 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
224.335 RON +2.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.114 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
176.521 RON +2.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 218.718 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 218.718 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
218.718 RON +1.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.772 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
172.806 RON -3.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 215.653 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 215.653 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
215.653 RON +54.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.111 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
179.955 RON +15.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 139.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 139.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
139.843 RON +36.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.028 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
156.060 RON +34.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 102.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.609 RON -21.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.239 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
115.690 RON +20.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 131.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 131.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
131.427 RON +2.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.396 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
96.184 RON +18.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 127.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 127.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
127.717 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.519 RON
Angajati
4
Datorii
80.983 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4631, Prahova

BICAT FRUCT DISTRIB SRL
CUI: 38405958CAEN: 4631
Activ
PRAHOVA, Loc. Breaza de Sus Orş. Breaza2017-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.775 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EMIBARB SRL
CUI: 18462266CAEN: 4631
Activ
PRAHOVA, Sat Brătăşanca Com. Filipeştii de Târg2006-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.645 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAVID ECOFRUCT SRL
CUI: 37313120CAEN: 4631
Activ
PRAHOVA, Loc. Valea Târsei Orş. Breaza2017-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.830 RON
Profit
2.159 RON
Angajati
1
SALANOVA PROD SRL
CUI: 18397990CAEN: 4631
Activ
PRAHOVA, Sat Puchenii Moşneni Com. Puchenii Mari2006-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.565 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZIAN COMFRUCT S.R.L.
CUI: 42353199CAEN: 4631
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.365.297 RON
Profit
579.611 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4631, Prahova

FRUTTA SECCA ISA SRL
CUI: 21474520CAEN: 4631
Activ
PRAHOVA, Sat Ştefeşti Com. Ştefeşti2007-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.102.746 RON
Profit
3.565 RON
Angajati
2
MATPOL IMPEX SRL
CUI: 22213310CAEN: 4631
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2007-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.906.425 RON
Profit
322.032 RON
Angajati
13

Alte firme din Prahova

NORD GARDEN S.R.L.
CUI: 18911438CAEN: 5520
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.752 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BELRO TOUR SRL
CUI: 18911470CAEN: 4690
Activ
PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi2006-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.099.775 RON
Profit
93.740 RON
Angajati
11
GATOS EXPERT S.R.L.
CUI: 18922780CAEN: 6920
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.665 RON
Profit
83.372 RON
Angajati
1
MCBOGDAN SRL
CUI: 18772704CAEN: 0125
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-06-16
fara e-Factura
UP2 EDM CARPATHYA S.R.L.
CUI: 19080604CAEN: 4662
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.878 RON
Profit
26.310 RON
Angajati
0
MODENA FOTO SRL
CUI: 17059568CAEN: 4741
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2004-12-20
fara e-Factura
ADRIS TEL SRL
CUI: 22727760CAEN: 5622
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-11-12
fara e-Factura
EMALUC AGRO - LAND S.R.L.
CUI: 39619941CAEN: 0111
Activ
PRAHOVA, Sat Târgşoru Nou Com. Ariceştii Rahtivani2018-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.466 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OANFRUCTMET SRL?

CUI-ul OANFRUCTMET SRL este 18911462.

Unde este sediul OANFRUCTMET SRL?

OANFRUCTMET SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Lupeni nr. 116, 100544, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata OANFRUCTMET SRL?

OANFRUCTMET SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OANFRUCTMET SRL in 2024?

In 2024, OANFRUCTMET SRL a raportat o cifra de afaceri de 333.199 RON.

Cati angajati are OANFRUCTMET SRL?

OANFRUCTMET SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are OANFRUCTMET SRL?

OANFRUCTMET SRL are codul CAEN principal 4631 (Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor).

Ce profit a inregistrat OANFRUCTMET SRL in 2024?

OANFRUCTMET SRL a inregistrat o pierdere neta de 30.402 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.