Activ Plătitor TVA

GARANT COMPANY SRL

CUI: 18919539
CIF: RO18919539
Reg. Com.: J02/1444/2006
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 august 2006 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:29

Despre GARANT COMPANY SRL

GARANT COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GARANT COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 938.952 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.0%). Profitul net inregistrat a fost de 38.566 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 792.372 RON in 2008 la 938.952 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
938.952 RON
Venituri totale
938.959 RON
Cheltuieli totale
875.674 RON
Profit brut
63.285 RON
Profit net
38.566 RON
Marja profit net
4,11%
Active imobilizate
70.799 RON
Active circulante
145.408 RON
Stocuri
117.151 RON
Creanțe
9.295 RON
Casa & conturi bănci
18.962 RON
Capital propriu
38.806 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Mun. Arad, Str. Bumbacului nr. 13, 310349

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Bumbacului nr. 13, 310349
Cod poștal: 310349
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Bumbacului nr. 13, 310349
Cod postal
310349
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.08.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
938.952 RON
Rezultat net
38.566 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 938.952 RON 978.257 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 938.959 RON 981.876 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 875.674 RON 865.991 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 63.285 RON 115.885 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 38.566 RON 106.276 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 70.799 RON 95.380 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 145.408 RON 131.903 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 216.207 RON 227.283 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 117.151 RON 66.449 RON
CreanțeSume de încasat 9.295 RON 31.006 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.962 RON 34.448 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 177.963 RON 120.767 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 38.806 RON 106.516 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active216.207RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

82,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale216.207 RON
Datorii totale177.963 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,8 %Profit net / active totale
ROE
99,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
17,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 938.952 -4,0% față de anul precedent 938.959 875.674 63.285 -45,4% față de anul precedent 38.566 -63,7% față de anul precedent 0 0
2023 978.257 -21,2% față de anul precedent 981.876 865.991 115.885 -45,7% față de anul precedent 106.276 -47,2% față de anul precedent 0 0
2022 1.241.868 +16,8% față de anul precedent 1.247.821 1.034.420 213.401 +33,2% față de anul precedent 201.100 +34,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.063.070 +21,0% față de anul precedent 1.063.990 903.738 160.252 -4,4% față de anul precedent 149.610 -6,1% față de anul precedent 0 0
2020 878.595 -7,5% față de anul precedent 881.634 714.090 167.544 +16,9% față de anul precedent 159.397 +19,1% față de anul precedent 0 0
2019 950.107 +14,5% față de anul precedent 951.411 808.030 143.381 +48,1% față de anul precedent 133.870 +51,2% față de anul precedent 0 0
2018 830.131 +4,9% față de anul precedent 830.595 733.765 96.830 +24,1% față de anul precedent 88.527 +26,3% față de anul precedent 0 0
2017 791.253 +0,6% față de anul precedent 797.548 719.528 78.020 -25,6% față de anul precedent 70.113 -22,3% față de anul precedent 0 0
2016 786.806 +36,3% față de anul precedent 789.906 685.079 104.827 +1.232,7% față de anul precedent 90.226 +1.827,1% față de anul precedent 0 0
2015 577.236 +28,6% față de anul precedent 582.300 574.434 7.866 -58,8% față de anul precedent 4.682 -75,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 448.975 +2,3% față de anul precedent 449.654 430.569 19.085 +1.155,6% față de anul precedent 19.085 +1.155,6% față de anul precedent 0 0
2013 439.019 +19,0% față de anul precedent 440.150 438.630 1.520 1.520 0 0
2012 368.889 -10,2% față de anul precedent 371.617 404.180 0 0 32.563 32.563
2011 410.649 -28,9% față de anul precedent 420.588 430.112 0 -100,0% față de anul precedent 0 9.524 9.524
2010 577.590 -30,5% față de anul precedent 582.444 578.954 3.490 -96,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.550
2009 831.133 +4,9% față de anul precedent 880.701 792.348 88.353 +50,6% față de anul precedent 73.926 +50,2% față de anul precedent 0 0
2008 792.372 797.180 738.513 58.667 49.210 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 70.799 145.408 216.207 117.151 9.295 18.962
2023 95.380 131.903 227.283 66.449 31.006 34.448
2022 2.046 346.194 348.240 89.055 46.390 210.749
2021 0 326.428 326.428 130.110 19.112 177.206
2020 5.625 311.604 317.229 148.034 17.434 146.136
2019 12.375 284.140 296.515 123.583 24.750 135.807
2018 19.125 201.361 220.486 108.970 10.453 81.938
2017 25.875 213.987 239.862 104.344 7.918 101.725
2016 0 151.704 151.704 96.401 27.282 28.021
2015 468 162.031 162.499 111.364 16.019 34.648
2014 13.805 144.499 158.304 111.067 14.803 18.629
2013 21.029 138.763 159.792 109.602 19.828 9.333
2012 28.480 168.127 196.607 134.946 33.030 151
2011 36.989 232.262 269.251 207.948 24.107 207
2010 7.843 321.130 328.973 249.142 63.239 8.749
2009 14.043 390.758 404.801 347.572 38.840 4.346
2008 21.565 362.339 383.904 277.339 62.671 22.329

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 177.963 +47,4% față de anul precedent 38.806 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 120.767 -17,8% față de anul precedent 106.516 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 146.900 -16,8% față de anul precedent 201.340 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 176.578 +12,1% față de anul precedent 149.850 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 157.592 -3,0% față de anul precedent 159.637 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 162.405 +23,3% față de anul precedent 134.110 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 131.719 -22,3% față de anul precedent 88.767 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 169.509 +176,8% față de anul precedent 70.353 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2016 61.238 -1,1% față de anul precedent 90.466 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 61.887 +30,6% față de anul precedent 100.612 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 47.374 +24,8% față de anul precedent 110.930 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 37.947 -50,3% față de anul precedent 121.845 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 76.282 -34,5% față de anul precedent 120.325 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 116.364 -30,1% față de anul precedent 152.887 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2010 166.562 -30,3% față de anul precedent 162.411 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2009 238.840 -18,2% față de anul precedent 165.961 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2008 291.869 92.035 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

47din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 938.952 RON. Profit: 38.566 RON

Cifra de afaceri: 938.952 RON. Profit: 38.566 RON

Cifra de afaceri
938.952 RON -4.02% față de anul precedent
Profit net
38.566 RON -63.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
177.963 RON +47.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 978.257 RON. Profit: 106.276 RON

Cifra de afaceri: 978.257 RON. Profit: 106.276 RON

Cifra de afaceri
978.257 RON -21.23% față de anul precedent
Profit net
106.276 RON -47.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
120.767 RON -17.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.241.868 RON. Profit: 201.100 RON

Cifra de afaceri: 1.241.868 RON. Profit: 201.100 RON

Cifra de afaceri
1.241.868 RON +16.82% față de anul precedent
Profit net
201.100 RON +34.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
146.900 RON -16.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.063.070 RON. Profit: 149.610 RON

Cifra de afaceri: 1.063.070 RON. Profit: 149.610 RON

Cifra de afaceri
1.063.070 RON +21% față de anul precedent
Profit net
149.610 RON -6.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
176.578 RON +12.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 878.595 RON. Profit: 159.397 RON

Cifra de afaceri: 878.595 RON. Profit: 159.397 RON

Cifra de afaceri
878.595 RON -7.53% față de anul precedent
Profit net
159.397 RON +19.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
157.592 RON -2.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 950.107 RON. Profit: 133.870 RON

Cifra de afaceri: 950.107 RON. Profit: 133.870 RON

Cifra de afaceri
950.107 RON +14.45% față de anul precedent
Profit net
133.870 RON +51.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
162.405 RON +23.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 830.131 RON. Profit: 88.527 RON

Cifra de afaceri: 830.131 RON. Profit: 88.527 RON

Cifra de afaceri
830.131 RON +4.91% față de anul precedent
Profit net
88.527 RON +26.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
131.719 RON -22.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 791.253 RON. Profit: 70.113 RON

Cifra de afaceri: 791.253 RON. Profit: 70.113 RON

Cifra de afaceri
791.253 RON +0.57% față de anul precedent
Profit net
70.113 RON -22.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
169.509 RON +176.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 786.806 RON. Profit: 90.226 RON

Cifra de afaceri: 786.806 RON. Profit: 90.226 RON

Cifra de afaceri
786.806 RON +36.31% față de anul precedent
Profit net
90.226 RON +1827.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
61.238 RON -1.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 577.236 RON. Profit: 4.682 RON

Cifra de afaceri: 577.236 RON. Profit: 4.682 RON

Cifra de afaceri
577.236 RON +28.57% față de anul precedent
Profit net
4.682 RON -75.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
61.887 RON +30.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 448.975 RON. Profit: 19.085 RON

Cifra de afaceri: 448.975 RON. Profit: 19.085 RON

Cifra de afaceri
448.975 RON +2.27% față de anul precedent
Profit net
19.085 RON +1155.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
47.374 RON +24.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 439.019 RON. Profit: 1.520 RON

Cifra de afaceri: 439.019 RON. Profit: 1.520 RON

Cifra de afaceri
439.019 RON +19.01% față de anul precedent
Profit net
1.520 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
37.947 RON -50.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 368.889 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 368.889 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
368.889 RON -10.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.563 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
76.282 RON -34.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 410.649 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 410.649 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
410.649 RON -28.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.524 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
116.364 RON -30.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 577.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 577.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
577.590 RON -30.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.550 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
166.562 RON -30.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 831.133 RON. Profit: 73.926 RON

Cifra de afaceri: 831.133 RON. Profit: 73.926 RON

Cifra de afaceri
831.133 RON +4.89% față de anul precedent
Profit net
73.926 RON +50.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
238.840 RON -18.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 792.372 RON. Profit: 49.210 RON

Cifra de afaceri: 792.372 RON. Profit: 49.210 RON

Cifra de afaceri
792.372 RON
Profit net
49.210 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
291.869 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGARANT COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Arad (ARAD)

GARANT COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Arad (ARAD)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Arad

NEGREASOF TRANS S.R.L.
CUI: 30787151CAEN: 4778
Activ
ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu2012-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
959.085 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SEM TERRAGRO PLANT S.R.L.
CUI: 40394907CAEN: 4778
Activ
ARAD, Orş. Chişineu-Criş2019-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
807.612 RON
Profit
11.175 RON
Angajati
2
ROCRIMASIL SRL
CUI: 33031208CAEN: 4778
Activ
ARAD, Mun. Arad2014-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.054.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REPTERM FENSTER S.R.L.
CUI: 34309095CAEN: 4778
Activ
ARAD, Mun. Arad2015-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
789.170 RON
Profit
167.043 RON
Angajati
2
ART TREND DECOR S.R.L.
CUI: 42253297CAEN: 4778
Activ
ARAD, Orş. Sântana2020-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.984.589 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
AGRO MESILIA CONSULTING SRL
CUI: 26542781CAEN: 4778
Activ
ARAD, Sat Şimand Com. Şimand2010-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
361.234 RON
Profit
15.068 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Arad

ORANGE GARDEN SRL
CUI: 18317118CAEN: 4778
Activ
ARAD, Orş. Lipova2006-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.614.793 RON
Profit
186.133 RON
Angajati
7
R.S.C. CASA FUNERARĂ SRL
CUI: 20848391CAEN: 4778
Activ
ARAD, Mun. Arad2007-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.710 RON
Profit
112.465 RON
Angajati
1
FILGRA IMPEX SRL
CUI: 17301105CAEN: 4778
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.608 RON
Profit
4.815 RON
Angajati
0

Alte firme din Arad

NATURAL HOMES SRL
CUI: 18919512CAEN: 4332
Activ
ARAD, Mun. Arad2006-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.651.022 RON
Profit
93.856 RON
Angajati
3
AUTO-CRIS SRL
CUI: 18902499CAEN: 4781
Activ
ARAD, Mun. Arad2006-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
639.041 RON
Profit
10.041 RON
Angajati
1
STARSKY AD SRL
CUI: 18937519CAEN: 4711
Activ
ARAD, Sat Caporal Alexa Orş. Sântana2006-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.238.631 RON
Profit
23.398 RON
Angajati
9
DIRECT TECHNIC SYSTEM SRL
CUI: 18722269CAEN: 6310
Activ
ARAD, Sat Sânleani Com. Livada2006-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.733.034 RON
Profit
154.594 RON
Angajati
3
TRANS DD & EM SRL
CUI: 19151047CAEN: 4941
Activ
ARAD, Mun. Arad2006-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.079.577 RON
Profit
70.311 RON
Angajati
6
MULTIPLEX SRL
CUI: 16540970CAEN: 4649
Activ
ARAD, Mun. Arad2004-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.540 RON
Profit
69.468 RON
Angajati
1
SELFRUCT SRL
CUI: 24442344CAEN: 0124
Activ
ARAD, Sat Felnac Com. Felnac2008-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.157 RON
Profit
30.115 RON
Angajati
0
PHOENIX AVID PERF S.R.L.
CUI: 44598403CAEN: 4690
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.746.983 RON
Profit
886.777 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GARANT COMPANY SRL?

CUI-ul GARANT COMPANY SRL este 18919539.

Unde este sediul GARANT COMPANY SRL?

GARANT COMPANY SRL are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Bumbacului nr. 13, 310349, Mun. Arad, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata GARANT COMPANY SRL?

GARANT COMPANY SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GARANT COMPANY SRL in 2024?

In 2024, GARANT COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 938.952 RON.

Cati angajati are GARANT COMPANY SRL?

GARANT COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are GARANT COMPANY SRL?

GARANT COMPANY SRL are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat GARANT COMPANY SRL in 2024?

GARANT COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 38.566 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.