Activ Plătitor TVA

ABERDEEN ANGUS SRL

CUI: 18982269
CIF: RO18982269
Reg. Com.: J2006000909011
CAEN: 0142
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 septembrie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Creşterea altor bovine

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:01

Despre ABERDEEN ANGUS SRL

ABERDEEN ANGUS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Doştat Com. Doştat, judetul ALBA, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea altor bovine" (cod CAEN 0142), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ABERDEEN ANGUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.056.940 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.6%). Profitul net inregistrat a fost de 26.053 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 268.944 RON in 2008 la 1.056.940 RON in 2024. Datoriile raportate (2.098.230 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 3 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 30 la nivel national in domeniul sau (174 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.056.940 RON
Venituri totale
1.413.081 RON
Cheltuieli totale
1.382.057 RON
Profit brut
31.024 RON
Profit net
26.053 RON
Marja profit net
2,46%
Active imobilizate
1.001.480 RON
Active circulante
3.084.166 RON
Stocuri
704.374 RON
Creanțe
2.008.907 RON
Casa & conturi bănci
370.885 RON
Capital propriu
2.136.657 RON
Cifra de afaceri · CAEN 0142
Loc 30 din 174
Profit net · CAEN 0142
Loc 5 din 174
Angajati · CAEN 0142
Loc 14 din 174

Contact

AdresaRomania, ALBA, Sat Doştat Com. Doştat, FERMA ZOOTEHNICĂ nr. FN
Telefon0258764705

Adresă sediu social

Romania, ALBA, Sat Doştat Com. Doştat, FERMA ZOOTEHNICĂ nr. FN
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ALBA, Sat Doştat Com. Doştat, FERMA ZOOTEHNICĂ nr. FN
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.08.2006
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.056.940 RON
Rezultat net
26.053 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.056.940 RON 848.358 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.413.081 RON 1.260.257 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.382.057 RON 1.244.762 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 31.024 RON 15.495 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 26.053 RON 10.566 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.001.480 RON 986.344 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.084.166 RON 3.289.371 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.085.646 RON 4.275.715 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 704.374 RON 924.665 RON
CreanțeSume de încasat 2.008.907 RON 2.225.325 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 370.885 RON 139.381 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.098.230 RON 2.165.111 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.136.657 RON 2.110.604 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.085.646RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

51,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.085.646 RON
Datorii totale2.098.230 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,6 %Profit net / active totale
ROE
1,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
52,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.056.940 +24,6% față de anul precedent 1.413.081 1.382.057 31.024 +100,2% față de anul precedent 26.053 +146,6% față de anul precedent 0 0
2023 848.358 -41,7% față de anul precedent 1.260.257 1.244.762 15.495 -63,9% față de anul precedent 10.566 -71,0% față de anul precedent 0 0
2022 1.456.098 +35,6% față de anul precedent 1.655.716 1.612.743 42.973 +60,6% față de anul precedent 36.448 +53,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.073.766 +10,2% față de anul precedent 1.168.992 1.142.227 26.765 +23,5% față de anul precedent 23.741 +101,2% față de anul precedent 0 0
2020 974.577 +2,8% față de anul precedent 1.238.511 1.216.831 21.680 -13,9% față de anul precedent 11.802 -26,1% față de anul precedent 0 0
2019 948.361 +25,5% față de anul precedent 1.073.120 1.047.931 25.189 -47,4% față de anul precedent 15.979 -60,4% față de anul precedent 0 0
2018 755.732 +23,8% față de anul precedent 884.766 836.917 47.849 -92,6% față de anul precedent 40.367 -92,5% față de anul precedent 0 0
2017 610.414 +17,9% față de anul precedent 1.586.874 944.830 642.044 +448,2% față de anul precedent 539.406 +450,6% față de anul precedent 0 0
2016 517.967 -33,6% față de anul precedent 899.281 782.169 117.112 -34,4% față de anul precedent 97.971 -34,5% față de anul precedent 0 0
2015 779.593 +10,3% față de anul precedent 935.783 757.288 178.495 +211,2% față de anul precedent 149.546 +370,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 706.555 -0,9% față de anul precedent 702.525 645.161 57.364 -79,9% față de anul precedent 31.782 -86,7% față de anul precedent 0 0
2013 712.649 +51,9% față de anul precedent 831.094 545.864 285.230 +32,3% față de anul precedent 238.416 +31,5% față de anul precedent 0 0
2012 469.037 +7,7% față de anul precedent 875.310 659.760 215.550 -37,8% față de anul precedent 181.290 -40,3% față de anul precedent 0 0
2011 435.568 +36,4% față de anul precedent 1.055.498 708.715 346.783 +138,5% față de anul precedent 303.890 +140,9% față de anul precedent 0 0
2010 319.263 +286,9% față de anul precedent 580.313 434.908 145.405 +653,5% față de anul precedent 126.148 +891,6% față de anul precedent 0 0
2009 82.512 -69,3% față de anul precedent 82.512 63.214 19.298 12.722 0 0
2008 268.944 293.199 303.612 0 0 10.413 13.602

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.001.480 3.084.166 4.085.646 704.374 2.008.907 370.885
2023 986.344 3.289.371 4.275.715 924.665 2.225.325 139.381
2022 806.905 3.491.249 4.298.154 989.863 2.019.995 481.391
2021 495.076 3.251.845 3.746.921 1.141.568 1.607.026 503.251
2020 519.574 3.124.751 3.644.325 1.046.894 1.919.035 158.822
2019 559.445 3.141.127 3.700.572 1.190.704 1.874.105 76.318
2018 529.297 2.758.368 3.287.665 1.103.798 1.624.643 29.927
2017 458.996 2.548.900 3.007.896 781.058 1.226.621 541.221
2016 358.765 2.137.892 2.496.657 821.674 1.266.045 50.173
2015 243.947 1.727.235 1.971.182 576.886 1.135.383 14.966
2014 267.908 1.257.634 1.525.542 429.601 735.788 92.245
2013 284.489 1.110.221 1.394.710 378.031 688.339 43.851
2012 355.112 1.001.370 1.356.482 389.213 561.035 51.122
2011 384.631 977.940 1.362.571 533.164 435.014 9.762
2010 331.961 612.263 944.224 413.306 197.588 1.369
2009 150.447 481.006 631.453 395.341 80.599 5.066
2008 150.447 512.263 662.710 431.787 77.672 2.804

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.098.230 -3,1% față de anul precedent 2.136.657 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 2.165.111 -1,5% față de anul precedent 2.110.604 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 2.198.116 +30,6% față de anul precedent 2.100.038 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 1.683.331 +4,8% față de anul precedent 2.063.590 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 1.605.633 -4,1% față de anul precedent 2.039.848 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 1.673.682 +15,3% față de anul precedent 2.028.046 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 1.451.121 +19,5% față de anul precedent 1.835.388 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 1.214.031 -2,3% față de anul precedent 1.795.021 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2016 1.242.198 +52,5% față de anul precedent 1.255.615 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2015 814.694 +39,9% față de anul precedent 1.157.644 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2014 582.164 +20,5% față de anul precedent 944.534 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 483.114 -29,2% față de anul precedent 912.752 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 682.146 -21,6% față de anul precedent 674.336 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2011 869.525 +15,2% față de anul precedent 493.046 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2010 755.068 +43,4% față de anul precedent 189.156 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 526.535 -2,1% față de anul precedent 53.008 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 537.549 40.287 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AAABERDEEN ANGUS SRL prin Mihai MironadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32136/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.056.940 RON. Profit: 26.053 RON

Cifra de afaceri: 1.056.940 RON. Profit: 26.053 RON

Cifra de afaceri
1.056.940 RON +24.59% față de anul precedent
Profit net
26.053 RON +146.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
2.098.230 RON -3.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 848.358 RON. Profit: 10.566 RON

Cifra de afaceri: 848.358 RON. Profit: 10.566 RON

Cifra de afaceri
848.358 RON -41.74% față de anul precedent
Profit net
10.566 RON -71.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
2.165.111 RON -1.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.456.098 RON. Profit: 36.448 RON

Cifra de afaceri: 1.456.098 RON. Profit: 36.448 RON

Cifra de afaceri
1.456.098 RON +35.61% față de anul precedent
Profit net
36.448 RON +53.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
2.198.116 RON +30.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.073.766 RON. Profit: 23.741 RON

Cifra de afaceri: 1.073.766 RON. Profit: 23.741 RON

Cifra de afaceri
1.073.766 RON +10.18% față de anul precedent
Profit net
23.741 RON +101.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.683.331 RON +4.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 974.577 RON. Profit: 11.802 RON

Cifra de afaceri: 974.577 RON. Profit: 11.802 RON

Cifra de afaceri
974.577 RON +2.76% față de anul precedent
Profit net
11.802 RON -26.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.605.633 RON -4.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 948.361 RON. Profit: 15.979 RON

Cifra de afaceri: 948.361 RON. Profit: 15.979 RON

Cifra de afaceri
948.361 RON +25.49% față de anul precedent
Profit net
15.979 RON -60.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.673.682 RON +15.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 755.732 RON. Profit: 40.367 RON

Cifra de afaceri: 755.732 RON. Profit: 40.367 RON

Cifra de afaceri
755.732 RON +23.81% față de anul precedent
Profit net
40.367 RON -92.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.451.121 RON +19.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 610.414 RON. Profit: 539.406 RON

Cifra de afaceri: 610.414 RON. Profit: 539.406 RON

Cifra de afaceri
610.414 RON +17.85% față de anul precedent
Profit net
539.406 RON +450.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
1.214.031 RON -2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 517.967 RON. Profit: 97.971 RON

Cifra de afaceri: 517.967 RON. Profit: 97.971 RON

Cifra de afaceri
517.967 RON -33.56% față de anul precedent
Profit net
97.971 RON -34.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
1.242.198 RON +52.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 779.593 RON. Profit: 149.546 RON

Cifra de afaceri: 779.593 RON. Profit: 149.546 RON

Cifra de afaceri
779.593 RON +10.34% față de anul precedent
Profit net
149.546 RON +370.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
814.694 RON +39.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 706.555 RON. Profit: 31.782 RON

Cifra de afaceri: 706.555 RON. Profit: 31.782 RON

Cifra de afaceri
706.555 RON -0.86% față de anul precedent
Profit net
31.782 RON -86.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
582.164 RON +20.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 712.649 RON. Profit: 238.416 RON

Cifra de afaceri: 712.649 RON. Profit: 238.416 RON

Cifra de afaceri
712.649 RON +51.94% față de anul precedent
Profit net
238.416 RON +31.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
483.114 RON -29.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 469.037 RON. Profit: 181.290 RON

Cifra de afaceri: 469.037 RON. Profit: 181.290 RON

Cifra de afaceri
469.037 RON +7.68% față de anul precedent
Profit net
181.290 RON -40.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
682.146 RON -21.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 435.568 RON. Profit: 303.890 RON

Cifra de afaceri: 435.568 RON. Profit: 303.890 RON

Cifra de afaceri
435.568 RON +36.43% față de anul precedent
Profit net
303.890 RON +140.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
869.525 RON +15.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
reper anualClasamentePremii si distinctii 2011Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 319.263 RON. Profit: 126.148 RON

Cifra de afaceri: 319.263 RON. Profit: 126.148 RON

Cifra de afaceri
319.263 RON +286.93% față de anul precedent
Profit net
126.148 RON +891.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
755.068 RON +43.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 82.512 RON. Profit: 12.722 RON

Cifra de afaceri: 82.512 RON. Profit: 12.722 RON

Cifra de afaceri
82.512 RON -69.32% față de anul precedent
Profit net
12.722 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
526.535 RON -2.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.082026Mentiune · Buletin 32136/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
ABERDEEN ANGUS SRL
CUI
18982269
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.08.2026
Registrul Comerțului
J2006000909011
EUID
ROONRC.J2006000909011
Sediu
Sat Doştat, Comuna Doştat, Jud. Alba, FERMA ZOOTEHNICĂ, Nr. FN
Județ
Alba
Număr încheiere
676076
Data încheierii
27.08.2026
Număr dosar
3204168
Data dosarului
13.08.2026
Tribunal
Alba
Registrator
Cătălina Ioana BALAN

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 3 din 28.07.2026 la contract de comodat nr. 1 din 17.08.2006
Vezi Buletinul ONRC nr. 32136/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2011

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0142, Alba

HANCIU FARM SRL
CUI: 36403098CAEN: 0142
Activ
ALBA, Sat Gârbova Com. Gârbova2016-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
688.025 RON
Profit
91.529 RON
Angajati
1
NEPONOVIA SRL
CUI: 29325981CAEN: 0142
Activ
ALBA, Sat Şona Com. Şona2011-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
440.193 RON
Profit
177.386 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0142, Alba

MONTFARM SRL
CUI: 18277617CAEN: 0142
Activ
ALBA, Sat Tibru Com. Cricău2006-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.059 RON
Profit
243 RON
Angajati
0

Alte firme din Alba

DENTAL ART SRL
CUI: 18977041CAEN: 3250
Activ
ALBA, Mun. Aiud2006-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.475 RON
Profit
16.519 RON
Angajati
3
TRANS LUP FOREST SRL
CUI: 18984847CAEN: 1611
Activ
ALBA, Sat Vâltori Com. Vadu Moţilor2006-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
853.066 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
VASIM SRL
CUI: 19024620CAEN: 4941
Activ
ALBA, Orş. Ocna Mureş2006-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.568 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLAS ANTIGUA SRL
CUI: 18637228CAEN: 5630
Activ
ALBA, Sat Galda de Jos Com. Galda de Jos2006-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.093.869 RON
Profit
205.234 RON
Angajati
22
HAIDUC FORM SRL
CUI: 20462624CAEN: 8559
Activ
ALBA, Orş. Abrud2007-01-09
fara e-Factura
ROMINE SERVICE SRL
CUI: 15339553CAEN: 4520
Activ
ALBA, Mun. Blaj2003-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.240 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AGROPEC DIONIS SRL
CUI: 26130560CAEN: 4621
Activ
ALBA, Sat Cetatea de Balta Com. Cetatea de Balta2009-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.393.502 RON
Profit
0 RON
Angajati
17
GORGAN FLOORS S.R.L.
CUI: 48496481CAEN: 4333
Activ
ALBA, Orş. Cugir2023-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.074 RON
Profit
5.412 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ABERDEEN ANGUS SRL?

CUI-ul ABERDEEN ANGUS SRL este 18982269.

Unde este sediul ABERDEEN ANGUS SRL?

ABERDEEN ANGUS SRL are sediul in Romania, ALBA, Sat Doştat Com. Doştat, FERMA ZOOTEHNICĂ nr. FN, Sat Doştat Com. Doştat, judetul ALBA.

Cand a fost infiintata ABERDEEN ANGUS SRL?

ABERDEEN ANGUS SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ABERDEEN ANGUS SRL in 2024?

In 2024, ABERDEEN ANGUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.056.940 RON.

Cati angajati are ABERDEEN ANGUS SRL?

ABERDEEN ANGUS SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are ABERDEEN ANGUS SRL?

ABERDEEN ANGUS SRL are codul CAEN principal 0142 (Creşterea altor bovine).

Ce profit a inregistrat ABERDEEN ANGUS SRL in 2024?

ABERDEEN ANGUS SRL a inregistrat un profit net de 26.053 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.