Activ Plătitor TVA

RAVER SERVICE SRL

CUI: 1898946
CIF: RO1898946
Reg. Com.: J1991004740133
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:29

Despre RAVER SERVICE SRL

RAVER SERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RAVER SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 11.981.288 RON, in crestere fata de anul precedent (+48.9%). Profitul net inregistrat a fost de 417.656 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 16.199.363 RON in 2008 la 11.981.288 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
11.981.288 RON
Venituri totale
12.051.666 RON
Cheltuieli totale
11.565.144 RON
Profit brut
486.522 RON
Profit net
417.656 RON
Marja profit net
3,49%
Active imobilizate
361.429 RON
Active circulante
2.235.346 RON
Stocuri
630.792 RON
Creanțe
1.521.808 RON
Casa & conturi bănci
82.746 RON
Capital propriu
1.504.752 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Şos. Mangaliei nr. 146, 900015
Telefon0241589589
Fax0241626589

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Şos. Mangaliei nr. 146, 900015
Cod poștal: 900015
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Şos. Mangaliei nr. 146, 900015
Cod postal
900015
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
11.981.288 RON
Rezultat net
417.656 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 11.981.288 RON 8.047.121 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 12.051.666 RON 8.186.728 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.565.144 RON 7.959.368 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 486.522 RON 227.360 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 417.656 RON 193.312 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 361.429 RON 445.062 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.235.346 RON 2.187.045 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.596.775 RON 2.632.107 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 630.792 RON 1.207.393 RON
CreanțeSume de încasat 1.521.808 RON 241.714 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 82.746 RON 737.938 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.092.023 RON 1.545.011 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.504.752 RON 1.087.096 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 13 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.596.775RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.596.775 RON
Datorii totale1.092.023 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,1 %Profit net / active totale
ROE
27,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 11.981.288 +48,9% față de anul precedent 12.051.666 11.565.144 486.522 +114,0% față de anul precedent 417.656 +116,1% față de anul precedent 0 0
2023 8.047.121 +59,9% față de anul precedent 8.186.728 7.959.368 227.360 +59,2% față de anul precedent 193.312 +64,6% față de anul precedent 0 0
2022 5.033.232 -24,0% față de anul precedent 5.264.013 5.121.209 142.804 -83,1% față de anul precedent 117.435 -84,9% față de anul precedent 0 0
2021 6.623.562 +45,1% față de anul precedent 6.887.939 6.041.422 846.517 778.835 0 0
2020 4.564.011 -34,8% față de anul precedent 4.586.038 4.756.902 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 170.864 170.864
2019 6.999.813 -17,0% față de anul precedent 7.060.214 6.971.450 88.764 -70,5% față de anul precedent 73.754 -74,4% față de anul precedent 0 0
2018 8.428.154 +0,1% față de anul precedent 8.572.146 8.271.665 300.481 287.691 0 0
2017 8.421.013 +57,5% față de anul precedent 8.433.256 8.675.585 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 242.329 242.329
2016 5.345.753 +56,2% față de anul precedent 5.353.561 5.258.366 95.195 -47,7% față de anul precedent 77.195 -52,2% față de anul precedent 0 0
2015 3.422.210 -18,4% față de anul precedent 3.661.925 3.479.818 182.107 -49,1% față de anul precedent 161.344 -54,9% față de anul precedent 0 0
2014 4.191.068 +17,5% față de anul precedent 4.198.896 3.841.046 357.850 +20.454,3% față de anul precedent 357.850 +20.454,3% față de anul precedent 0 0
2013 3.567.817 -22,8% față de anul precedent 3.766.673 3.764.932 1.741 1.741 0 0
2012 4.621.000 +48,2% față de anul precedent 4.737.954 4.764.647 0 0 26.693 26.693
2011 3.118.511 +8,7% față de anul precedent 3.131.063 3.541.612 0 0 410.549 410.549
2010 2.869.601 -53,8% față de anul precedent 3.010.250 3.049.123 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 38.873 47.123
2009 6.207.664 -61,7% față de anul precedent 6.243.272 6.010.832 232.440 -70,7% față de anul precedent 194.269 -70,9% față de anul precedent 0 0
2008 16.199.363 16.480.709 15.686.855 793.854 666.703 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 361.429 2.235.346 2.596.775 630.792 1.521.808 82.746
2023 445.062 2.187.045 2.632.107 1.207.393 241.714 737.938
2022 277.896 1.124.182 1.402.078 770.395 194.991 158.796
2021 232.211 1.032.050 1.264.261 885.483 115.994 30.573
2020 43.191 898.506 941.697 583.891 166.044 148.571
2019 56.180 1.101.406 1.157.586 610.267 79.130 412.009
2018 375.834 824.359 1.200.193 385.221 104.111 335.027
2017 153.592 1.744.898 1.898.490 1.312.218 224.769 207.911
2016 109.750 2.686.762 2.796.512 442.066 2.179.069 65.627
2015 201.943 1.078.793 1.280.736 838.198 133.926 106.669
2014 -112.704 1.811.939 1.699.235 1.523.895 125.243 162.801
2013 -9.983 952.307 942.324 863.133 47.628 41.546
2012 0 683.456 683.456 600.607 73.443 9.406
2011 162.839 365.208 528.047 295.520 55.620 14.068
2010 262.087 777.155 1.039.242 381.970 220.506 174.679
2009 401.818 548.136 949.954 276.555 267.837 3.744
2008 349.870 1.528.963 1.878.833 1.287.143 228.889 12.931

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.092.023 -29,3% față de anul precedent 1.504.752 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2023 1.545.011 +109,1% față de anul precedent 1.087.096 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2022 739.008 +47,8% față de anul precedent 663.070 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2021 499.981 -32,7% față de anul precedent 764.280 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2020 743.307 -5,7% față de anul precedent 198.390 Neraportat 14 -6,7% față de anul precedent
2019 788.332 -12,9% față de anul precedent 369.254 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2018 904.693 -27,3% față de anul precedent 295.500 Neraportat 15 +7,1% față de anul precedent
2017 1.244.012 -37,4% față de anul precedent 654.478 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2016 1.985.704 +249,7% față de anul precedent 810.808 Neraportat 14 -6,7% față de anul precedent
2015 567.886 -50,5% față de anul precedent 712.850 Neraportat 15 +15,4% față de anul precedent
2014 1.147.729 +53,3% față de anul precedent 551.506 Neraportat 13 -13,3% față de anul precedent
2013 748.668 +52,3% față de anul precedent 193.656 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2012 491.541 +60,9% față de anul precedent 191.915 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2011 305.538 -24,2% față de anul precedent 218.608 Neraportat 16 -15,8% față de anul precedent
2010 403.020 +61,0% față de anul precedent 629.157 Neraportat 19 -26,9% față de anul precedent
2009 250.267 -78,7% față de anul precedent 687.198 Neraportat 26 -3,7% față de anul precedent
2008 1.175.905 702.928 Neraportat 27

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 11.981.288 RON. Profit: 417.656 RON

Cifra de afaceri: 11.981.288 RON. Profit: 417.656 RON

Cifra de afaceri
11.981.288 RON +48.89% față de anul precedent
Profit net
417.656 RON +116.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
1.092.023 RON -29.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.047.121 RON. Profit: 193.312 RON

Cifra de afaceri: 8.047.121 RON. Profit: 193.312 RON

Cifra de afaceri
8.047.121 RON +59.88% față de anul precedent
Profit net
193.312 RON +64.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
1.545.011 RON +109.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.033.232 RON. Profit: 117.435 RON

Cifra de afaceri: 5.033.232 RON. Profit: 117.435 RON

Cifra de afaceri
5.033.232 RON -24.01% față de anul precedent
Profit net
117.435 RON -84.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
739.008 RON +47.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.623.562 RON. Profit: 778.835 RON

Cifra de afaceri: 6.623.562 RON. Profit: 778.835 RON

Cifra de afaceri
6.623.562 RON +45.13% față de anul precedent
Profit net
778.835 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
499.981 RON -32.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.564.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.564.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.564.011 RON -34.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
170.864 RON
Angajati
14 -6.67% față de anul precedent
Datorii
743.307 RON -5.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 6.999.813 RON. Profit: 73.754 RON

Cifra de afaceri: 6.999.813 RON. Profit: 73.754 RON

Cifra de afaceri
6.999.813 RON -16.95% față de anul precedent
Profit net
73.754 RON -74.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
788.332 RON -12.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 8.428.154 RON. Profit: 287.691 RON

Cifra de afaceri: 8.428.154 RON. Profit: 287.691 RON

Cifra de afaceri
8.428.154 RON +0.08% față de anul precedent
Profit net
287.691 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +7.14% față de anul precedent
Datorii
904.693 RON -27.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 8.421.013 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.421.013 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.421.013 RON +57.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
242.329 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
1.244.012 RON -37.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 5.345.753 RON. Profit: 77.195 RON

Cifra de afaceri: 5.345.753 RON. Profit: 77.195 RON

Cifra de afaceri
5.345.753 RON +56.21% față de anul precedent
Profit net
77.195 RON -52.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -6.67% față de anul precedent
Datorii
1.985.704 RON +249.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.422.210 RON. Profit: 161.344 RON

Cifra de afaceri: 3.422.210 RON. Profit: 161.344 RON

Cifra de afaceri
3.422.210 RON -18.35% față de anul precedent
Profit net
161.344 RON -54.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +15.38% față de anul precedent
Datorii
567.886 RON -50.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.191.068 RON. Profit: 357.850 RON

Cifra de afaceri: 4.191.068 RON. Profit: 357.850 RON

Cifra de afaceri
4.191.068 RON +17.47% față de anul precedent
Profit net
357.850 RON +20454.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -13.33% față de anul precedent
Datorii
1.147.729 RON +53.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.567.817 RON. Profit: 1.741 RON

Cifra de afaceri: 3.567.817 RON. Profit: 1.741 RON

Cifra de afaceri
3.567.817 RON -22.79% față de anul precedent
Profit net
1.741 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
748.668 RON +52.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.621.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.621.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.621.000 RON +48.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.693 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
491.541 RON +60.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 3.118.511 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.118.511 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.118.511 RON +8.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
410.549 RON
Angajati
16 -15.79% față de anul precedent
Datorii
305.538 RON -24.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.869.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.869.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.869.601 RON -53.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
47.123 RON
Angajati
19 -26.92% față de anul precedent
Datorii
403.020 RON +61.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 6.207.664 RON. Profit: 194.269 RON

Cifra de afaceri: 6.207.664 RON. Profit: 194.269 RON

Cifra de afaceri
6.207.664 RON -61.68% față de anul precedent
Profit net
194.269 RON -70.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 -3.7% față de anul precedent
Datorii
250.267 RON -78.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 16.199.363 RON. Profit: 666.703 RON

Cifra de afaceri: 16.199.363 RON. Profit: 666.703 RON

Cifra de afaceri
16.199.363 RON
Profit net
666.703 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27
Datorii
1.175.905 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAVER SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

RAVER SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Constanţa

UTILNAVOREP SERVICE S.R.L.
CUI: 43294252CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.958.743 RON
Profit
3.500.187 RON
Angajati
9
RENT CAR SERVICE LITORAL SRL
CUI: 1883996CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.047.329 RON
Profit
49.470 RON
Angajati
54
BLC AUTOHOUSE LEADER SRL
CUI: 29354316CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.059.049 RON
Profit
1.187.824 RON
Angajati
29
THANOS TRUCK S.R.L.
CUI: 38779456CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.947.099 RON
Profit
657.190 RON
Angajati
15

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Constanţa

VICOMIMPEX SRL
CUI: 1894065CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.470.153 RON
Profit
5.639 RON
Angajati
13
ADY-VIO SRL
CUI: 2409207CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.925 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INJECT SISTEM SRL
CUI: 2747941CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.074.613 RON
Profit
68.257 RON
Angajati
7

Alte firme din Constanţa

DIMA SRL
CUI: 1898881CAEN: 0145
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
441.871 RON
Angajati
2
IZOLATEX S.R.L.
CUI: 1898989CAEN: 4329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
CONVIL SRL
CUI: 1897649CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.785 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AURORA MAMAIA SRL
CUI: 1900019CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.891.281 RON
Profit
360.948 RON
Angajati
47
CHIVU SRL
CUI: 1888861CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.200 RON
Profit
720 RON
Angajati
0
HANOMAG SRL
CUI: 2410899CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.210 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DAVISA SRL
CUI: 5375680CAEN: 4799
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie1994-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.097 RON
Profit
10.666 RON
Angajati
0
WORK & FIRE CONSULTANCE SRL
CUI: 29964004CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
664.426 RON
Profit
205.639 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAVER SERVICE SRL?

CUI-ul RAVER SERVICE SRL este 1898946.

Unde este sediul RAVER SERVICE SRL?

RAVER SERVICE SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Şos. Mangaliei nr. 146, 900015, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata RAVER SERVICE SRL?

RAVER SERVICE SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAVER SERVICE SRL in 2024?

In 2024, RAVER SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 11.981.288 RON.

Cati angajati are RAVER SERVICE SRL?

RAVER SERVICE SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.

Ce activitate are RAVER SERVICE SRL?

RAVER SERVICE SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat RAVER SERVICE SRL in 2024?

RAVER SERVICE SRL a inregistrat un profit net de 417.656 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.