Activ Plătitor TVA

TISVARO CONSTRUCT SRL

CUI: 18999090
CIF: RO18999090
Reg. Com.: J2006000615183
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 septembrie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:26

Despre TISVARO CONSTRUCT SRL

TISVARO CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sohodol Orş. Tismana, judetul GORJ, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TISVARO CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.098.334 RON, in scadere fata de anul precedent (-12.0%). Profitul net inregistrat a fost de 561.512 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 29.926 RON in 2008 la 1.098.334 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.098.334 RON
Venituri totale
1.204.198 RON
Cheltuieli totale
614.229 RON
Profit brut
589.969 RON
Profit net
561.512 RON
Marja profit net
51,12%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.242.852 RON
Stocuri
116.702 RON
Creanțe
395.601 RON
Casa & conturi bănci
730.549 RON
Capital propriu
762.517 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Sat Sohodol Orş. Tismana, 217503
Telefon0353801679

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Sat Sohodol Orş. Tismana, 217503
Cod poștal: 217503
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Sat Sohodol Orş. Tismana, 217503
Cod postal
217503
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.09.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 mai 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.098.334 RON
Rezultat net
561.512 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.098.334 RON 1.247.957 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.204.198 RON 1.247.968 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 614.229 RON 370.607 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 589.969 RON 877.361 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 561.512 RON 865.755 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 8.284 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.242.852 RON 1.789.419 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.242.852 RON 1.797.703 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 116.702 RON 11.716 RON
CreanțeSume de încasat 395.601 RON 892.640 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 730.549 RON 885.063 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 480.335 RON 931.708 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 762.517 RON 865.995 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.242.852RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

38,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.242.852 RON
Datorii totale480.335 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
45,2 %Profit net / active totale
ROE
73,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
61,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.098.334 -12,0% față de anul precedent 1.204.198 614.229 589.969 -32,8% față de anul precedent 561.512 -35,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.247.957 +91,0% față de anul precedent 1.247.968 370.607 877.361 +242,9% față de anul precedent 865.755 +249,2% față de anul precedent 0 0
2022 653.523 -23,1% față de anul precedent 870.170 614.297 255.873 -30,4% față de anul precedent 247.929 -31,1% față de anul precedent 0 0
2021 850.077 -73,2% față de anul precedent 975.442 608.006 367.436 -78,8% față de anul precedent 359.700 -78,9% față de anul precedent 0 0
2020 3.166.431 +135,2% față de anul precedent 3.304.946 1.575.361 1.729.585 +143,2% față de anul precedent 1.700.758 +143,8% față de anul precedent 0 0
2019 1.346.185 +177,0% față de anul precedent 1.481.581 770.417 711.164 +357,3% față de anul precedent 697.702 +363,3% față de anul precedent 0 0
2018 486.025 +12,9% față de anul precedent 564.697 409.173 155.524 +120,9% față de anul precedent 150.603 +127,8% față de anul precedent 0 0
2017 430.548 +59,5% față de anul precedent 449.616 379.203 70.413 -16,5% față de anul precedent 66.107 -18,7% față de anul precedent 0 0
2016 269.942 +2.116,8% față de anul precedent 269.954 185.663 84.291 +184,7% față de anul precedent 81.293 +189,9% față de anul precedent 0 0
2015 12.177 -2,5% față de anul precedent 52.177 22.570 29.607 28.042 Neraportat 0
2014 12.490 -89,9% față de anul precedent 12.490 43.220 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 30.730 31.105
2013 123.993 +925,0% față de anul precedent 123.994 77.057 46.937 +537,7% față de anul precedent 43.217 +487,2% față de anul precedent 0 0
2012 12.097 12.097 4.737 7.360 7.360 0 0
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.963 0 0 3.963 3.963
2009 2.395 -92,0% față de anul precedent 2.395 6.130 0 0 3.735 5.202
2008 29.926 30.756 65.499 0 0 34.743 34.743

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.242.852 1.242.852 116.702 395.601 730.549
2023 8.284 1.789.419 1.797.703 11.716 892.640 885.063
2022 37.600 906.765 944.365 22 411.207 495.536
2021 212.760 1.100.057 1.312.817 9.905 544.659 545.493
2020 437.224 1.918.244 2.355.468 22 471.458 1.446.764
2019 457.359 982.199 1.439.558 0 309.154 673.045
2018 556.527 313.303 869.830 0 169.172 144.131
2017 29.175 838.248 867.423 6.203 682.879 149.166
2016 40.296 166.324 206.620 0 15.207 151.117
2015 51.992 16.055 68.047 0 0 16.055
2014 65.102 2.675 67.777 0 647 2.028
2013 78.283 15.963 94.246 0 632 15.331
2012 0 19.820 19.820 17.792 1.471 557
2011 0 247 247 0 247 0
2009 5.516 1.149 6.665 0 1.038 111
2008 7.197 5.787 12.984 0 1.000 4.787

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 480.335 -48,5% față de anul precedent 762.517 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2023 931.708 +33,8% față de anul precedent 865.995 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2022 696.196 +391,2% față de anul precedent 248.169 Neraportat 4 -50,0% față de anul precedent
2021 141.722 -10,6% față de anul precedent 1.120.774 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2020 158.572 +11,6% față de anul precedent 2.024.194 Neraportat 10 +42,9% față de anul precedent
2019 142.099 -7,5% față de anul precedent 1.002.377 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2018 153.677 -25,1% față de anul precedent 298.741 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 205.094 +64,6% față de anul precedent 148.138 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2016 124.589 +85,1% față de anul precedent 82.031 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2015 67.309 -29,2% față de anul precedent 738 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 95.081 +5,1% față de anul precedent -27.304 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2013 90.445 +52,7% față de anul precedent 3.801 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2012 59.236 +26,0% față de anul precedent -39.416 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 47.023 +1,5% față de anul precedent -46.776 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 46.346 -2,4% față de anul precedent -39.681 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 47.463 -34.479 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

19din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.098.334 RON. Profit: 561.512 RON

Cifra de afaceri: 1.098.334 RON. Profit: 561.512 RON

Cifra de afaceri
1.098.334 RON -11.99% față de anul precedent
Profit net
561.512 RON -35.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
480.335 RON -48.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.247.957 RON. Profit: 865.755 RON

Cifra de afaceri: 1.247.957 RON. Profit: 865.755 RON

Cifra de afaceri
1.247.957 RON +90.96% față de anul precedent
Profit net
865.755 RON +249.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
931.708 RON +33.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 653.523 RON. Profit: 247.929 RON

Cifra de afaceri: 653.523 RON. Profit: 247.929 RON

Cifra de afaceri
653.523 RON -23.12% față de anul precedent
Profit net
247.929 RON -31.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -50% față de anul precedent
Datorii
696.196 RON +391.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 850.077 RON. Profit: 359.700 RON

Cifra de afaceri: 850.077 RON. Profit: 359.700 RON

Cifra de afaceri
850.077 RON -73.15% față de anul precedent
Profit net
359.700 RON -78.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
141.722 RON -10.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.166.431 RON. Profit: 1.700.758 RON

Cifra de afaceri: 3.166.431 RON. Profit: 1.700.758 RON

Cifra de afaceri
3.166.431 RON +135.22% față de anul precedent
Profit net
1.700.758 RON +143.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +42.86% față de anul precedent
Datorii
158.572 RON +11.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.346.185 RON. Profit: 697.702 RON

Cifra de afaceri: 1.346.185 RON. Profit: 697.702 RON

Cifra de afaceri
1.346.185 RON +176.98% față de anul precedent
Profit net
697.702 RON +363.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
142.099 RON -7.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 486.025 RON. Profit: 150.603 RON

Cifra de afaceri: 486.025 RON. Profit: 150.603 RON

Cifra de afaceri
486.025 RON +12.89% față de anul precedent
Profit net
150.603 RON +127.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
153.677 RON -25.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 430.548 RON. Profit: 66.107 RON

Cifra de afaceri: 430.548 RON. Profit: 66.107 RON

Cifra de afaceri
430.548 RON +59.5% față de anul precedent
Profit net
66.107 RON -18.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
205.094 RON +64.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 269.942 RON. Profit: 81.293 RON

Cifra de afaceri: 269.942 RON. Profit: 81.293 RON

Cifra de afaceri
269.942 RON +2116.82% față de anul precedent
Profit net
81.293 RON +189.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
124.589 RON +85.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 12.177 RON. Profit: 28.042 RON

Cifra de afaceri: 12.177 RON. Profit: 28.042 RON

Cifra de afaceri
12.177 RON -2.51% față de anul precedent
Profit net
28.042 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
67.309 RON -29.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 12.490 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.490 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.490 RON -89.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.105 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
95.081 RON +5.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 123.993 RON. Profit: 43.217 RON

Cifra de afaceri: 123.993 RON. Profit: 43.217 RON

Cifra de afaceri
123.993 RON +924.99% față de anul precedent
Profit net
43.217 RON +487.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
90.445 RON +52.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.097 RON. Profit: 7.360 RON

Cifra de afaceri: 12.097 RON. Profit: 7.360 RON

Cifra de afaceri
12.097 RON
Profit net
7.360 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
59.236 RON +25.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.963 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
47.023 RON +1.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.395 RON -92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.202 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.346 RON -2.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 29.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.926 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.743 RON
Angajati
1
Datorii
47.463 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTISVARO CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Sohodol Orş. Tismana (GORJ)

TISVARO CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Sohodol Orş. Tismana (GORJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Gorj

CONSTRUCT LYDER SRL
CUI: 15277744CAEN: 4100
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2003-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.116.518 RON
Profit
47.517 RON
Angajati
2
MINUCA IMPEX SRL
CUI: 9092997CAEN: 4100
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1997-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.087.811 RON
Profit
688.835 RON
Angajati
2
SIGMA SRL
CUI: 2179345CAEN: 4100
Activ
GORJ, Sat Logreşti Moşteni Com. Logreşti1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.117.168 RON
Profit
129.729 RON
Angajati
3
MB WORKER CONSTRUCT SRL
CUI: 35054801CAEN: 4100
Activ
GORJ, Orş. Novaci2015-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.084.669 RON
Profit
108.932 RON
Angajati
6
CP PALEX CONSTRUCT SRL
CUI: 34889294CAEN: 4100
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2015-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.340.778 RON
Profit
41.872 RON
Angajati
10
VILTUDALEMAST S.R.L.
CUI: 41153125CAEN: 4100
Activ
GORJ, Sat Rasoviţa Com. Leleşti2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
861.077 RON
Profit
164.984 RON
Angajati
10

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Gorj

ALEXROMI SRL
CUI: 18769300CAEN: 4100
Activ
GORJ, Sat Văgiuleşti Com. Văgiuleşti2006-06-15
fara e-Factura
FEA CONSTRUCŢII SRL
CUI: 19196103CAEN: 4100
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2006-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.664.974 RON
Profit
460.259 RON
Angajati
6
ZAROM DESIGN SRL
CUI: 18722870CAEN: 4100
Activ
GORJ, Loc. Drăgoeni Mun. Târgu Jiu2006-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.232.620 RON
Profit
356.040 RON
Angajati
10
POTCONSTRUCT SRL
CUI: 19500961CAEN: 4100
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2006-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Gorj

ALESIBART IMPEX SRL
CUI: 18995986CAEN: 4941
Activ
GORJ, Mun. Motru2006-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
640.430 RON
Profit
88.635 RON
Angajati
2
AROBEXCOM SRL
CUI: 18999104CAEN: 6120
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2006-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.451 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PATICLIC SRL
CUI: 18914710CAEN: 4619
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2006-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.563.543 RON
Profit
180.406 RON
Angajati
2
STAR MEDIA SRL
CUI: 19041427CAEN: 1392
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2006-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.566.461 RON
Profit
275.219 RON
Angajati
30
RAZLIV IMPEX SRL
CUI: 18417397CAEN: 4100
Activ
GORJ, Mun. Motru2006-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ADMIRAL S.R.L.
CUI: 20659139CAEN: 4941
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2007-01-19
fara e-Factura
SCUAR SRL
CUI: 12625321CAEN: 7111
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2000-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.444.736 RON
Profit
232.816 RON
Angajati
9
LONATO CONSTRUCT SRL
CUI: 28431569CAEN: 4312
Activ
GORJ, Sat Spahii Com. Turburea2011-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.000 RON
Profit
30.675 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TISVARO CONSTRUCT SRL?

CUI-ul TISVARO CONSTRUCT SRL este 18999090.

Unde este sediul TISVARO CONSTRUCT SRL?

TISVARO CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, GORJ, Sat Sohodol Orş. Tismana, 217503, Sat Sohodol Orş. Tismana, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata TISVARO CONSTRUCT SRL?

TISVARO CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TISVARO CONSTRUCT SRL in 2024?

In 2024, TISVARO CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.098.334 RON.

Cati angajati are TISVARO CONSTRUCT SRL?

TISVARO CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are TISVARO CONSTRUCT SRL?

TISVARO CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat TISVARO CONSTRUCT SRL in 2024?

TISVARO CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 561.512 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.