Cifra de afaceri
Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 09:12
Despre ZEEN ART MEDIA S.R.L.
ZEEN ART MEDIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 5814). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, ZEEN ART MEDIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 141.449 RON, in scadere fata de anul precedent (-14.0%). Profitul net inregistrat a fost de 10.426 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 85.366 RON in 2008 la 141.449 RON in 2025.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 2 din 4 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 2 la nivel national in domeniul sau (4 firme).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 141.449 RON
- Venituri totale
- 141.449 RON
- Cheltuieli totale
- 129.608 RON
- Profit brut
- 11.841 RON
- Profit net
- 10.426 RON
- Marja profit net
- 7,37%
- Active imobilizate
- 13.107 RON
- Active circulante
- 21.844 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 21.844 RON
- Capital propriu
- 10.826 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 5814
- Loc 2 din 4
- Profit net · CAEN 5814
- Loc 3 din 4
- Angajati · CAEN 5814
- Loc 1 din 4
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, B-dul Ing.Ghe.Duca nr. 10-22, 11075
- Cod postal
- 11075
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 22.09.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 141.449 RON
- Rezultat net
- 10.426 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 141.449 RON | 164.523 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 141.449 RON | 164.523 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 129.608 RON | 111.346 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 11.841 RON | 53.177 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 10.426 RON | 51.532 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 13.107 RON | 16.839 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 21.844 RON | 205.420 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 34.951 RON | 222.259 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 160.605 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 21.844 RON | 44.815 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 24.125 RON | 2.804 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 10.826 RON | 219.455 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 29,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 96,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,91 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 31,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141.449 -14,0% față de anul precedent | 141.449 | 129.608 | 11.841 -77,7% față de anul precedent | 10.426 -79,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 164.523 +146,6% față de anul precedent | 164.523 | 111.346 | 53.177 | 51.532 | 0 | 0 |
| 2023 | 66.726 -38,9% față de anul precedent | 66.726 | 95.779 | 0 | 0 | 29.053 | 29.721 |
| 2022 | 109.245 +39,3% față de anul precedent | 109.245 | 146.938 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 37.693 | 39.342 |
| 2021 | 78.432 +111,9% față de anul precedent | 82.040 | 36.743 | 45.297 +365,1% față de anul precedent | 43.363 +399,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 37.020 -37,6% față de anul precedent | 43.091 | 33.352 | 9.739 -72,0% față de anul precedent | 8.686 -73,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 59.289 +5,4% față de anul precedent | 59.289 | 24.513 | 34.776 +2,6% față de anul precedent | 32.997 +2,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 56.272 +116,2% față de anul precedent | 56.272 | 22.383 | 33.889 +460,9% față de anul precedent | 32.201 +512,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 26.033 +19,6% față de anul precedent | 26.033 | 19.991 | 6.042 | 5.261 | 0 | 0 |
| 2016 | 21.759 -74,8% față de anul precedent | 21.759 | 40.555 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 18.796 | 19.450 |
| 2015 | 86.315 -34,8% față de anul precedent | 86.315 | 46.024 | 40.291 -44,7% față de anul precedent | 37.703 -45,2% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 132.424 +16,0% față de anul precedent | 132.424 | 59.616 | 72.808 +15,6% față de anul precedent | 68.835 +15,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 114.122 +255,1% față de anul precedent | 114.122 | 51.139 | 62.983 | 59.560 | 0 | 0 |
| 2012 | 32.142 +36,8% față de anul precedent | 32.184 | 40.851 | 0 | 0 | 8.667 | 8.667 |
| 2011 | 23.500 -22,3% față de anul precedent | 23.500 | 28.050 | 0 | 0 | 4.550 | 4.550 |
| 2010 | 30.239 -72,6% față de anul precedent | 30.239 | 31.251 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.012 | 4.237 |
| 2009 | 110.482 +29,4% față de anul precedent | 110.482 | 99.533 | 10.949 | 7.954 | 0 | 0 |
| 2008 | 85.366 | 85.366 | 108.436 | 0 | 0 | 23.070 | 23.070 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.107 | 21.844 | 34.951 | 0 | 0 | 21.844 |
| 2024 | 16.839 | 205.420 | 222.259 | 0 | 160.605 | 44.815 |
| 2023 | 24.923 | 144.548 | 169.471 | 0 | 130.605 | 13.943 |
| 2022 | 24.297 | 178.603 | 202.900 | 0 | 163.105 | 15.498 |
| 2021 | 0 | 237.962 | 237.962 | 0 | 228.983 | 8.979 |
| 2020 | 0 | 199.065 | 199.065 | 0 | 188.482 | 10.583 |
| 2019 | 1.163 | 184.275 | 185.438 | 4.910 | 169.682 | 9.683 |
| 2018 | 2.713 | 150.590 | 153.303 | 4.910 | 135.071 | 10.609 |
| 2017 | 0 | 120.395 | 120.395 | 0 | 110.516 | 9.879 |
| 2016 | 0 | 114.915 | 114.915 | 0 | 106.366 | 8.549 |
| 2015 | 0 | 137.944 | 137.944 | 0 | 127.916 | 10.028 |
| 2014 | 0 | 97.453 | 97.453 | 0 | 87.450 | 10.003 |
| 2013 | 0 | 29.877 | 29.877 | 0 | 19.900 | 9.977 |
| 2012 | 0 | 373 | 373 | 0 | 0 | 373 |
| 2011 | 0 | 55 | 55 | 0 | 0 | 55 |
| 2010 | 0 | 350 | 350 | 115 | 0 | 235 |
| 2009 | 0 | 6.362 | 6.362 | 0 | 0 | 6.362 |
| 2008 | 0 | 880 | 880 | 0 | 0 | 880 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.125 +760,4% față de anul precedent | 10.826 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2024 | 2.804 +81,0% față de anul precedent | 219.455 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.549 -70,5% față de anul precedent | 167.922 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 5.257 +438,1% față de anul precedent | 197.643 | Neraportat | 1 |
| 2021 | 977 -46,8% față de anul precedent | 236.985 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 1.835 +265,5% față de anul precedent | 193.622 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 502 -63,2% față de anul precedent | 184.936 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 1.364 +107,6% față de anul precedent | 151.939 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 657 +50,0% față de anul precedent | 119.738 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 438 -89,1% față de anul precedent | 114.477 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 4.017 +181,1% față de anul precedent | 133.927 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.429 -46,8% față de anul precedent | 96.024 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 2.688 -91,8% față de anul precedent | 27.189 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 32.744 +59,7% față de anul precedent | -32.371 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 20.503 +5,1% față de anul precedent | -23.703 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 19.503 -8,3% față de anul precedent | -19.153 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 21.278 -10,4% față de anul precedent | -14.916 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 23.750 | -22.870 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 141.449 RON. Profit: 10.426 RON
Cifra de afaceri: 141.449 RON. Profit: 10.426 RON
- Cifra de afaceri
- 141.449 RON -14.02% față de anul precedent
- Profit net
- 10.426 RON -79.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 24.125 RON +760.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 164.523 RON. Profit: 51.532 RON
Cifra de afaceri: 164.523 RON. Profit: 51.532 RON
- Cifra de afaceri
- 164.523 RON +146.57% față de anul precedent
- Profit net
- 51.532 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.804 RON +81.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 66.726 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 66.726 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 66.726 RON -38.92% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 29.721 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.549 RON -70.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 109.245 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 109.245 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 109.245 RON +39.29% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 39.342 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 5.257 RON +438.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 78.432 RON. Profit: 43.363 RON
Cifra de afaceri: 78.432 RON. Profit: 43.363 RON
- Cifra de afaceri
- 78.432 RON +111.86% față de anul precedent
- Profit net
- 43.363 RON +399.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 977 RON -46.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 37.020 RON. Profit: 8.686 RON
Cifra de afaceri: 37.020 RON. Profit: 8.686 RON
- Cifra de afaceri
- 37.020 RON -37.56% față de anul precedent
- Profit net
- 8.686 RON -73.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.835 RON +265.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 59.289 RON. Profit: 32.997 RON
Cifra de afaceri: 59.289 RON. Profit: 32.997 RON
- Cifra de afaceri
- 59.289 RON +5.36% față de anul precedent
- Profit net
- 32.997 RON +2.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 502 RON -63.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 56.272 RON. Profit: 32.201 RON
Cifra de afaceri: 56.272 RON. Profit: 32.201 RON
- Cifra de afaceri
- 56.272 RON +116.16% față de anul precedent
- Profit net
- 32.201 RON +512.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.364 RON +107.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 26.033 RON. Profit: 5.261 RON
Cifra de afaceri: 26.033 RON. Profit: 5.261 RON
- Cifra de afaceri
- 26.033 RON +19.64% față de anul precedent
- Profit net
- 5.261 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 657 RON +50% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 21.759 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 21.759 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 21.759 RON -74.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 19.450 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 438 RON -89.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 86.315 RON. Profit: 37.703 RON
Cifra de afaceri: 86.315 RON. Profit: 37.703 RON
- Cifra de afaceri
- 86.315 RON -34.82% față de anul precedent
- Profit net
- 37.703 RON -45.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.017 RON +181.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 132.424 RON. Profit: 68.835 RON
Cifra de afaceri: 132.424 RON. Profit: 68.835 RON
- Cifra de afaceri
- 132.424 RON +16.04% față de anul precedent
- Profit net
- 68.835 RON +15.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.429 RON -46.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 114.122 RON. Profit: 59.560 RON
Cifra de afaceri: 114.122 RON. Profit: 59.560 RON
- Cifra de afaceri
- 114.122 RON +255.06% față de anul precedent
- Profit net
- 59.560 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.688 RON -91.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 32.142 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 32.142 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 32.142 RON +36.77% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.667 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 32.744 RON +59.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 23.500 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 23.500 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 23.500 RON -22.29% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.550 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 20.503 RON +5.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 30.239 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 30.239 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 30.239 RON -72.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.237 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 19.503 RON -8.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 110.482 RON. Profit: 7.954 RON
Cifra de afaceri: 110.482 RON. Profit: 7.954 RON
- Cifra de afaceri
- 110.482 RON +29.42% față de anul precedent
- Profit net
- 7.954 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 21.278 RON -10.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 85.366 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 85.366 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 85.366 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.070 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 23.750 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZEEN ART MEDIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5814 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
ZEEN ART MEDIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5814 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2025
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025Cifra de afaceri | 3.026din 5.572 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 700din 1.315 · Sector 1 Mun. Bucureşti | 2din 4 · CAEN 5814 | 2din 4 · CAEN 5814 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1din 1 · CAEN 5814 - Sector 1 Mun. Bucureşti |
| 2025Profit net | 2.613din 5.572 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 586din 1.315 · Sector 1 Mun. Bucureşti | 3din 4 · CAEN 5814 | 3din 4 · CAEN 5814 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1din 1 · CAEN 5814 - Sector 1 Mun. Bucureşti |
| 2025Angajati | 1.837din 5.572 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 439din 1.315 · Sector 1 Mun. Bucureşti | 1din 4 · CAEN 5814 | 1din 4 · CAEN 5814 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1din 1 · CAEN 5814 - Sector 1 Mun. Bucureşti |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5814, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5814, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ZEEN ART MEDIA S.R.L.?
CUI-ul ZEEN ART MEDIA S.R.L. este 19040596.
Unde este sediul ZEEN ART MEDIA S.R.L.?
ZEEN ART MEDIA S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, B-dul Ing.Ghe.Duca nr. 10-22, 11075, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata ZEEN ART MEDIA S.R.L.?
ZEEN ART MEDIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ZEEN ART MEDIA S.R.L. in 2025?
In 2025, ZEEN ART MEDIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 141.449 RON.
Cati angajati are ZEEN ART MEDIA S.R.L.?
ZEEN ART MEDIA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.
Ce activitate are ZEEN ART MEDIA S.R.L.?
ZEEN ART MEDIA S.R.L. are codul CAEN principal 5814.
Ce profit a inregistrat ZEEN ART MEDIA S.R.L. in 2025?
ZEEN ART MEDIA S.R.L. a inregistrat un profit net de 10.426 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.