Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 15:42
Despre PAPI TEXTIL SRL
PAPI TEXTIL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4719). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din iunie 2026).
In 2024, PAPI TEXTIL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 2.576 RON.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 3.800 RON
- Cheltuieli totale
- 833 RON
- Profit brut
- 2.967 RON
- Profit net
- 2.576 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 2.558 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 133 RON
- Casa & conturi bănci
- 2.425 RON
- Capital propriu
- -194.918 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Ion Andreescu nr. 3, 900630
- Cod postal
- 900630
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 12 iunie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 12.06.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 2.576 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.800 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 833 RON | 750 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 2.967 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 2.576 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 750 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 750 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.558 RON | 0 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.558 RON | 0 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 133 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 2.425 RON | 0 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 197.476 RON | 197.476 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -194.918 RON | -197.476 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 100,7 %Profit net / active totale
- ROE
- -1,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,01 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -7.619,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 3.800 | 833 | 2.967 | 2.576 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 750 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 750 | 750 |
| 2022 | 50.160 +90,9% față de anul precedent | 50.160 | 6.702 | 43.458 +602,2% față de anul precedent | 41.953 +632,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 26.280 +111,9% față de anul precedent | 26.280 | 20.091 | 6.189 -28,6% față de anul precedent | 5.729 -30,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 12.403 -69,8% față de anul precedent | 12.403 | 3.736 | 8.667 -67,8% față de anul precedent | 8.295 -67,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 41.040 +0,4% față de anul precedent | 41.040 | 14.123 | 26.917 +11,3% față de anul precedent | 25.686 +11,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 40.870 +42,2% față de anul precedent | 40.870 | 16.676 | 24.194 +28,7% față de anul precedent | 22.968 +28,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 28.735 | 28.735 | 9.932 | 18.803 | 17.941 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | 12.211 +136,8% față de anul precedent | 12.212 | 13.774 | 0 | 0 | Neraportat | 1.928 |
| 2014 | 5.156 -92,3% față de anul precedent | 5.156 | 9.794 | 0 | 0 | 4.638 | 4.793 |
| 2013 | 66.531 +618,3% față de anul precedent | 66.531 | 109.625 | 0 | 0 | 43.094 | 45.090 |
| 2012 | 9.262 -29,2% față de anul precedent | 9.262 | 76.267 | 0 | 0 | 67.005 | 67.005 |
| 2011 | 13.075 -59,9% față de anul precedent | 13.075 | 79.957 | 0 | 0 | 66.882 | 66.882 |
| 2010 | 32.628 -66,9% față de anul precedent | 32.628 | 87.151 | 0 | 0 | 54.523 | 57.748 |
| 2009 | 98.559 +93,1% față de anul precedent | 98.559 | 121.389 | 0 | 0 | 22.830 | 24.297 |
| 2008 | 51.044 | 51.044 | 89.013 | 0 | 0 | 37.969 | 37.969 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 2.558 | 2.558 | 0 | 133 | 2.425 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | 750 | 0 | 750 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 5.250 | 0 | 5.250 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | 6.750 | 15.681 | 22.431 | 15.681 | 0 | 0 |
| 2019 | 8.250 | 15.681 | 23.931 | 15.681 | 0 | 0 |
| 2018 | 9.750 | 15.681 | 25.431 | 15.681 | 0 | 0 |
| 2017 | 5.250 | 15.681 | 20.931 | 15.681 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 15.681 | 15.681 | 15.681 | 0 | 0 |
| 2015 | 0 | 15.920 | 15.920 | 15.681 | 0 | 239 |
| 2014 | 0 | 17.835 | 17.835 | 17.596 | 0 | 239 |
| 2013 | 0 | 13.400 | 13.400 | 13.161 | 0 | 239 |
| 2012 | 0 | 45.928 | 45.928 | 41.023 | 669 | 4.236 |
| 2011 | 0 | 34.720 | 34.720 | 34.520 | 0 | 200 |
| 2010 | 0 | 25.448 | 25.448 | 25.248 | 0 | 200 |
| 2009 | 0 | 25.265 | 25.265 | 25.065 | 0 | 200 |
| 2008 | 0 | 42.470 | 42.470 | 42.270 | 0 | 200 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 197.476 0,0% față de anul precedent | -194.918 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 197.476 0,0% față de anul precedent | -197.476 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 197.476 -19,0% față de anul precedent | -196.726 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 243.929 -8,6% față de anul precedent | -238.679 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 266.839 -3,5% față de anul precedent | -244.408 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 276.634 -9,0% față de anul precedent | -252.703 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 303.840 -5,7% față de anul precedent | -278.409 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 322.309 -3,8% față de anul precedent | -301.378 | Neraportat | 1 |
| 2016 | 335.000 -0,1% față de anul precedent | -319.319 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 335.239 0,0% față de anul precedent | -319.319 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 335.226 +2,8% față de anul precedent | -317.391 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2013 | 325.998 +4,0% față de anul precedent | -312.598 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 313.435 +33,3% față de anul precedent | -267.507 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 235.222 +47,9% față de anul precedent | -200.502 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 159.069 +57,3% față de anul precedent | -133.621 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 101.137 +7,5% față de anul precedent | -75.872 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2008 | 94.045 | -51.575 | Neraportat | 5 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MPMIHAI PILICI | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 22510/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 2382/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 2.576 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 2.576 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 2.576 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 197.476 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 750 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 197.476 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 50.160 RON. Profit: 41.953 RON
Cifra de afaceri: 50.160 RON. Profit: 41.953 RON
- Cifra de afaceri
- 50.160 RON +90.87% față de anul precedent
- Profit net
- 41.953 RON +632.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 197.476 RON -19.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 26.280 RON. Profit: 5.729 RON
Cifra de afaceri: 26.280 RON. Profit: 5.729 RON
- Cifra de afaceri
- 26.280 RON +111.88% față de anul precedent
- Profit net
- 5.729 RON -30.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 243.929 RON -8.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 12.403 RON. Profit: 8.295 RON
Cifra de afaceri: 12.403 RON. Profit: 8.295 RON
- Cifra de afaceri
- 12.403 RON -69.78% față de anul precedent
- Profit net
- 8.295 RON -67.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 266.839 RON -3.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 41.040 RON. Profit: 25.686 RON
Cifra de afaceri: 41.040 RON. Profit: 25.686 RON
- Cifra de afaceri
- 41.040 RON +0.42% față de anul precedent
- Profit net
- 25.686 RON +11.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 276.634 RON -8.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 40.870 RON. Profit: 22.968 RON
Cifra de afaceri: 40.870 RON. Profit: 22.968 RON
- Cifra de afaceri
- 40.870 RON +42.23% față de anul precedent
- Profit net
- 22.968 RON +28.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 303.840 RON -5.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 28.735 RON. Profit: 17.941 RON
Cifra de afaceri: 28.735 RON. Profit: 17.941 RON
- Cifra de afaceri
- 28.735 RON
- Profit net
- 17.941 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 322.309 RON -3.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 335.000 RON -0.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 12.211 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.211 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.211 RON +136.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.928 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 335.239 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 5.156 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.156 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.156 RON -92.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.793 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 335.226 RON +2.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 66.531 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 66.531 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 66.531 RON +618.32% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 45.090 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 325.998 RON +4.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 9.262 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 9.262 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 9.262 RON -29.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 67.005 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 313.435 RON +33.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.075 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 13.075 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 13.075 RON -59.93% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 66.882 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 235.222 RON +47.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 32.628 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 32.628 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 32.628 RON -66.89% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 57.748 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 159.069 RON +57.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 98.559 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 98.559 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 98.559 RON +93.09% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 24.297 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 101.137 RON +7.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 51.044 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 51.044 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 51.044 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 37.969 RON
- Angajati
- 5
- Datorii
- 94.045 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
12.062026Radiere · Buletin 22510/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- PAPI TEXTIL SRL
- CUI
- 19076956
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 12.06.2026
- Registrul Comerțului
- J13/3028/2006
- EUID
- ROONRC.J13/3028/2006
- Sediu
- Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Strada ION ANDREESCU, Nr. 3
- Județ
- Constanţa
- Număr încheiere
- 474013
- Data încheierii
- 11.06.2026
- Număr dosar
- 2247601
- Data dosarului
- 04.06.2026
- Tribunal
- Constanta
- Registrator
- Teodor Andrei Rizescu
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
23.012026Dizolvare · Buletin 2382/2026dizolvare_si_lichidare
- Companie
- PAPI TEXTIL SRL
- CUI
- 19076956
- Tip în sursă
- Dissolution
- Data buletinului
- 23.01.2026
- Registrul Comerțului
- J13/3028/2006
- EUID
- ROONRC.J13/3028/2006
- Sediu
- Jud. Constanţa, Municipiul Constanţa, Strada ION ANDREESCU, Nr. 3
- Județ
- Constanţa
- Număr încheiere
- 46737
- Data încheierii
- 22.01.2026
- Număr dosar
- 234632
- Data dosarului
- 20.01.2026
- Tribunal
- Constanta
- Registrator
- Florenta Iuliana Babita
- Tip dizolvare
- dizolvare_si_lichidare
- Temei legal
- art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4719, Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PAPI TEXTIL SRL?
CUI-ul PAPI TEXTIL SRL este 19076956.
Unde este sediul PAPI TEXTIL SRL?
PAPI TEXTIL SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Ion Andreescu nr. 3, 900630, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata PAPI TEXTIL SRL?
PAPI TEXTIL SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PAPI TEXTIL SRL in 2024?
In 2024, PAPI TEXTIL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are PAPI TEXTIL SRL?
PAPI TEXTIL SRL are codul CAEN principal 4719.
Ce profit a inregistrat PAPI TEXTIL SRL in 2024?
PAPI TEXTIL SRL a inregistrat un profit net de 2.576 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.