Activ Plătitor TVA

JUNIOR DIVERS S.R.L.

CUI: 19079880
CIF: RO19079880
Reg. Com.: J13/3035/2006
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 octombrie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 11:56

Despre JUNIOR DIVERS S.R.L.

JUNIOR DIVERS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, JUNIOR DIVERS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.048.004 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.1%). Profitul net inregistrat a fost de 60.521 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.841 RON in 2008 la 2.048.004 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.048.004 RON
Venituri totale
2.071.878 RON
Cheltuieli totale
1.988.833 RON
Profit brut
83.045 RON
Profit net
60.521 RON
Marja profit net
2,96%
Active imobilizate
225.583 RON
Active circulante
390.975 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
212.616 RON
Casa & conturi bănci
178.359 RON
Capital propriu
56.112 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Negru Vodă nr. 1, 905500
Telefon0747086183

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Negru Vodă nr. 1, 905500
Cod poștal: 905500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Negru Vodă nr. 1, 905500
Cod postal
905500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 30.12.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.048.004 RON
Rezultat net
60.521 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.048.004 RON 1.894.228 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.071.878 RON 1.920.250 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.988.833 RON 2.062.672 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 83.045 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 60.521 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 142.422 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 161.240 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 225.583 RON 273.921 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 390.975 RON 221.639 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 616.558 RON 495.560 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 931 RON
CreanțeSume de încasat 212.616 RON 139.401 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 178.359 RON 81.307 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 560.446 RON 499.969 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 56.112 RON -4.409 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active616.558RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

90,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale616.558 RON
Datorii totale560.446 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,8 %Profit net / active totale
ROE
107,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
9,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.048.004 +8,1% față de anul precedent 2.071.878 1.988.833 83.045 60.521 0 0
2023 1.894.228 -19,6% față de anul precedent 1.920.250 2.062.672 0 0 142.422 161.240
2022 2.355.640 -4,9% față de anul precedent 2.376.837 2.476.607 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 99.770 122.350
2021 2.477.143 +3,5% față de anul precedent 2.477.143 2.317.526 159.617 -51,9% față de anul precedent 137.819 -55,5% față de anul precedent 0 0
2020 2.393.621 -11,4% față de anul precedent 2.394.745 2.062.965 331.780 -4,0% față de anul precedent 309.545 -2,8% față de anul precedent 0 0
2019 2.702.192 -0,7% față de anul precedent 2.705.712 2.360.205 345.507 318.450 0 0
2018 2.721.126 +0,2% față de anul precedent 2.722.033 3.142.039 0 0 420.006 447.217
2017 2.715.114 -22,9% față de anul precedent 2.715.249 3.048.431 0 0 333.182 333.182
2016 3.522.346 +65,7% față de anul precedent 3.546.559 4.251.260 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 704.701 704.701
2015 2.126.011 +149,9% față de anul precedent 2.128.036 2.103.221 24.815 24.815 Neraportat 0
2014 850.754 +127,9% față de anul precedent 850.754 962.403 0 0 111.649 111.649
2013 373.234 +95,0% față de anul precedent 373.234 458.445 0 0 85.211 85.211
2012 191.411 +84,8% față de anul precedent 191.411 223.765 0 0 32.354 32.354
2011 103.606 +638,0% față de anul precedent 105.635 138.818 0 0 33.183 33.183
2010 14.039 +132,4% față de anul precedent 14.039 24.297 0 0 10.258 10.960
2009 6.040 -69,6% față de anul precedent 6.040 12.723 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.683 7.785
2008 19.841 19.841 15.073 4.768 4.005 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 225.583 390.975 616.558 0 212.616 178.359
2023 273.921 221.639 495.560 931 139.401 81.307
2022 322.384 262.641 585.025 0 169.341 93.300
2021 140.282 586.668 726.950 0 240.216 346.452
2020 126.890 463.004 589.894 0 362.005 100.999
2019 16.054 433.057 449.111 0 336.147 96.910
2018 15.021 407.196 422.217 11.110 370.651 25.435
2017 22.290 630.644 652.934 12.683 610.874 7.087
2016 11.997 998.002 1.009.999 17.074 932.020 48.908
2015 0 678.133 678.133 31.108 484.311 162.714
2014 0 137.256 137.256 11.077 117.745 8.434
2013 0 95.964 95.964 32.924 61.635 1.405
2012 0 92.333 92.333 25.737 56.362 10.234
2011 0 36.045 36.045 17.091 17.934 1.020
2010 0 6.264 6.264 5.501 726 37
2009 103 8.811 8.914 7.513 479 819
2008 1.235 12.386 13.621 2.793 17 9.576

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 560.446 +12,1% față de anul precedent 56.112 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2023 499.969 +16,8% față de anul precedent -4.409 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2022 428.193 +53,3% față de anul precedent 156.832 Neraportat 10 -41,2% față de anul precedent
2021 279.346 -0,3% față de anul precedent 447.604 Neraportat 17 -26,1% față de anul precedent
2020 280.109 -12,5% față de anul precedent 309.785 Neraportat 23 -8,0% față de anul precedent
2019 320.091 -85,2% față de anul precedent 129.020 Neraportat 25 0,0% față de anul precedent
2018 2.161.647 +11,1% față de anul precedent -1.739.430 Neraportat 25 -10,7% față de anul precedent
2017 1.945.147 -1,2% față de anul precedent -1.292.213 Neraportat 28 +27,3% față de anul precedent
2016 1.969.030 +111,2% față de anul precedent -959.031 Neraportat 22 +29,4% față de anul precedent
2015 932.462 +123,9% față de anul precedent -254.329 Neraportat 17 +54,6% față de anul precedent
2014 416.400 +58,1% față de anul precedent -279.144 Neraportat 11 +37,5% față de anul precedent
2013 263.410 +50,9% față de anul precedent -167.446 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2012 174.567 +103,2% față de anul precedent -82.234 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2011 85.925 +274,2% față de anul precedent -49.880 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 22.960 +56,7% față de anul precedent -16.696 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 14.650 +26,6% față de anul precedent -5.736 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 11.572 2.049 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.048.004 RON. Profit: 60.521 RON

Cifra de afaceri: 2.048.004 RON. Profit: 60.521 RON

Cifra de afaceri
2.048.004 RON +8.12% față de anul precedent
Profit net
60.521 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
560.446 RON +12.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.894.228 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.894.228 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.894.228 RON -19.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
161.240 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
499.969 RON +16.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.355.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.355.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.355.640 RON -4.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
122.350 RON
Angajati
10 -41.18% față de anul precedent
Datorii
428.193 RON +53.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.477.143 RON. Profit: 137.819 RON

Cifra de afaceri: 2.477.143 RON. Profit: 137.819 RON

Cifra de afaceri
2.477.143 RON +3.49% față de anul precedent
Profit net
137.819 RON -55.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 -26.09% față de anul precedent
Datorii
279.346 RON -0.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.393.621 RON. Profit: 309.545 RON

Cifra de afaceri: 2.393.621 RON. Profit: 309.545 RON

Cifra de afaceri
2.393.621 RON -11.42% față de anul precedent
Profit net
309.545 RON -2.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 -8% față de anul precedent
Datorii
280.109 RON -12.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.702.192 RON. Profit: 318.450 RON

Cifra de afaceri: 2.702.192 RON. Profit: 318.450 RON

Cifra de afaceri
2.702.192 RON -0.7% față de anul precedent
Profit net
318.450 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 0% față de anul precedent
Datorii
320.091 RON -85.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.721.126 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.721.126 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.721.126 RON +0.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
447.217 RON
Angajati
25 -10.71% față de anul precedent
Datorii
2.161.647 RON +11.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.715.114 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.715.114 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.715.114 RON -22.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
333.182 RON
Angajati
28 +27.27% față de anul precedent
Datorii
1.945.147 RON -1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.522.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.522.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.522.346 RON +65.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
704.701 RON
Angajati
22 +29.41% față de anul precedent
Datorii
1.969.030 RON +111.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.126.011 RON. Profit: 24.815 RON

Cifra de afaceri: 2.126.011 RON. Profit: 24.815 RON

Cifra de afaceri
2.126.011 RON +149.9% față de anul precedent
Profit net
24.815 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +54.55% față de anul precedent
Datorii
932.462 RON +123.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 850.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 850.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
850.754 RON +127.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
111.649 RON
Angajati
11 +37.5% față de anul precedent
Datorii
416.400 RON +58.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 373.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 373.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
373.234 RON +94.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
85.211 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
263.410 RON +50.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 191.411 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 191.411 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
191.411 RON +84.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.354 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
174.567 RON +103.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 103.606 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.606 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.606 RON +637.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.183 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
85.925 RON +274.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 14.039 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.039 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.039 RON +132.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.960 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.960 RON +56.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 6.040 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.040 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.040 RON -69.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.785 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.650 RON +26.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 19.841 RON. Profit: 4.005 RON

Cifra de afaceri: 19.841 RON. Profit: 4.005 RON

Cifra de afaceri
19.841 RON
Profit net
4.005 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
11.572 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataJUNIOR DIVERS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

JUNIOR DIVERS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Constanţa

NACK TOTAL SRL
CUI: 18209884CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.048.483 RON
Profit
86.333 RON
Angajati
2
CHARLY COMTEX SRL
CUI: 33613176CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2014-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.037.464 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MANTEIA BUSINESS S.R.L.
CUI: 44161521CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.056.935 RON
Profit
74.336 RON
Angajati
4
ELVALEX INTERNAŢIONAL SRL
CUI: 10288092CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Pecineaga Com. Pecineaga1998-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.022.894 RON
Profit
116.066 RON
Angajati
8
NIKA NAV 99 SRL
CUI: 12033265CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari1999-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.140.096 RON
Profit
38.515 RON
Angajati
4
CORALIS 95 SRL
CUI: 7002327CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Săcele Com. Săcele1995-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.948.569 RON
Profit
112.512 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Constanţa

DIAFAN TOP COM SRL
CUI: 19018122CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.359 RON
Profit
11.577 RON
Angajati
0
CLAUDIA REN SRL
CUI: 19079928CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Murfatlar2006-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.181.061 RON
Profit
574.359 RON
Angajati
18
MIRELA PRODCOM SRL
CUI: 18989984CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Schitu Com. Costineşti2006-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.183.501 RON
Profit
26.656 RON
Angajati
1
COSTI-DAN STAR SRL
CUI: 19118636CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Darabani Orş. Negru Vodă2006-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.577 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

ANCA COMPANY SRL
CUI: 19077137CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2006-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.201.210 RON
Profit
359.582 RON
Angajati
3
DARIO PETROL SRL
CUI: 19056029CAEN: 8299
Activ
CONSTANŢA, Sat Lazu Com. Agigea2006-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.177.531 RON
Profit
145.431 RON
Angajati
24
BIO-BY SRL
CUI: 19106062CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2006-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.001.651 RON
Profit
184.415 RON
Angajati
14
ALEMI PHARMA SRL
CUI: 18908190CAEN: 4773
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.202.426 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BANERD SRL
CUI: 17436412CAEN: 5540
Activ
CONSTANŢA, Orş. Negru Vodă2005-04-01
fara e-Factura
CARAŞ M&I SRL
CUI: 23041417CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.430 RON
Profit
12.422 RON
Angajati
0
CONSTRUCT GNS SAM SRL
CUI: 38271201CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2017-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.970 RON
Profit
10.497 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul JUNIOR DIVERS S.R.L.?

CUI-ul JUNIOR DIVERS S.R.L. este 19079880.

Unde este sediul JUNIOR DIVERS S.R.L.?

JUNIOR DIVERS S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Negru Vodă nr. 1, 905500, Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata JUNIOR DIVERS S.R.L.?

JUNIOR DIVERS S.R.L. a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a JUNIOR DIVERS S.R.L. in 2024?

In 2024, JUNIOR DIVERS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.048.004 RON.

Cati angajati are JUNIOR DIVERS S.R.L.?

JUNIOR DIVERS S.R.L. a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are JUNIOR DIVERS S.R.L.?

JUNIOR DIVERS S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat JUNIOR DIVERS S.R.L. in 2024?

JUNIOR DIVERS S.R.L. a inregistrat un profit net de 60.521 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.