Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 10:40
Despre KRIVO SMI CONSULT SRL
KRIVO SMI CONSULT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării" (cod CAEN 7330), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, KRIVO SMI CONSULT SRL a raportat o cifra de afaceri de 23.060 RON, in scadere fata de anul precedent (-34.4%). Profitul net inregistrat a fost de 4.016 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 88.553 RON in 2008 la 23.060 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 23.060 RON
- Venituri totale
- 23.060 RON
- Cheltuieli totale
- 17.796 RON
- Profit brut
- 5.264 RON
- Profit net
- 4.016 RON
- Marja profit net
- 17,42%
- Active imobilizate
- 555 RON
- Active circulante
- 53.274 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 13.182 RON
- Casa & conturi bănci
- 40.092 RON
- Capital propriu
- 52.411 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1848 nr. 91, 540386
- Cod postal
- 540386
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 11.10.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 23.060 RON
- Rezultat net
- 4.016 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 23.060 RON | 35.170 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 23.060 RON | 35.170 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 17.796 RON | 12.487 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 5.264 RON | 22.683 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 4.016 RON | 18.959 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 555 RON | 1.777 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 53.274 RON | 157.474 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 53.829 RON | 159.251 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 13.182 RON | 101.899 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 40.092 RON | 55.575 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.418 RON | 111.202 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 52.411 RON | 48.395 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 7,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 7,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 37,57 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 97,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.060 -34,4% față de anul precedent | 23.060 | 17.796 | 5.264 -76,8% față de anul precedent | 4.016 -78,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 35.170 +64,6% față de anul precedent | 35.170 | 12.487 | 22.683 +57,2% față de anul precedent | 18.959 +37,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 21.374 -54,5% față de anul precedent | 31.605 | 17.177 | 14.428 -48,6% față de anul precedent | 13.797 -48,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 46.978 -3,0% față de anul precedent | 46.978 | 18.905 | 28.073 -19,1% față de anul precedent | 26.804 -19,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 48.425 +4,5% față de anul precedent | 48.425 | 13.712 | 34.713 +34,4% față de anul precedent | 33.321 +36,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 46.343 -65,1% față de anul precedent | 49.621 | 23.795 | 25.826 -73,5% față de anul precedent | 24.337 -74,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 132.668 +178,0% față de anul precedent | 134.059 | 36.525 | 97.534 +365,0% față de anul precedent | 93.513 +485,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 47.716 -12,3% față de anul precedent | 47.810 | 26.835 | 20.975 -5,6% față de anul precedent | 15.965 -5,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 54.410 +32,8% față de anul precedent | 54.410 | 32.192 | 22.218 +38,5% față de anul precedent | 16.862 +29,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 40.971 +107,8% față de anul precedent | 41.119 | 25.081 | 16.038 | 13.016 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 19.716 -65,0% față de anul precedent | 20.043 | 28.830 | 0 | 0 | 8.787 | 8.787 |
| 2013 | 56.319 -51,3% față de anul precedent | 56.380 | 59.892 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 3.512 | 4.991 |
| 2012 | 115.516 +59,7% față de anul precedent | 115.550 | 54.142 | 61.408 +323,0% față de anul precedent | 51.336 +388,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 72.352 -21,2% față de anul precedent | 72.533 | 58.014 | 14.519 -73,7% față de anul precedent | 10.518 -77,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 91.794 +49,8% față de anul precedent | 91.816 | 36.593 | 55.223 +140,1% față de anul precedent | 46.117 +152,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 61.272 -30,8% față de anul precedent | 61.388 | 38.384 | 23.004 -39,2% față de anul precedent | 18.258 -42,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 88.553 | 88.702 | 50.841 | 37.861 | 31.623 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 555 | 53.274 | 53.829 | 0 | 13.182 | 40.092 |
| 2023 | 1.777 | 157.474 | 159.251 | 0 | 101.899 | 55.575 |
| 2022 | 3.110 | 177.822 | 180.932 | 0 | 168.652 | 9.170 |
| 2021 | 0 | 228.837 | 228.837 | 0 | 147.175 | 81.662 |
| 2020 | 2.620 | 199.079 | 201.699 | 0 | 141.791 | 57.288 |
| 2019 | 4.533 | 204.190 | 208.723 | 0 | 165.371 | 38.819 |
| 2018 | 3.191 | 214.539 | 217.730 | 0 | 152.938 | 61.601 |
| 2017 | 5.104 | 173.618 | 178.722 | 0 | 142.933 | 30.685 |
| 2016 | 1.856 | 150.492 | 152.348 | 0 | 104.957 | 45.535 |
| 2015 | 6.267 | 148.891 | 155.158 | 0 | 134.597 | 14.294 |
| 2014 | 10.853 | 130.007 | 140.860 | 0 | 113.468 | 16.539 |
| 2013 | 16.033 | 135.199 | 151.232 | 0 | 99.540 | 35.659 |
| 2012 | 8.352 | 154.847 | 163.199 | 0 | 92.745 | 62.102 |
| 2011 | 10.745 | 110.676 | 121.421 | 0 | 82.109 | 28.567 |
| 2010 | 13.608 | 99.902 | 113.510 | 353 | 5.625 | 93.924 |
| 2009 | 20.119 | 45.246 | 65.365 | 0 | 3.630 | 41.616 |
| 2008 | 27.048 | 20.615 | 47.663 | 0 | 4.060 | 16.555 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.418 -98,7% față de anul precedent | 52.411 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 111.202 -26,6% față de anul precedent | 48.395 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 151.495 +9.263,1% față de anul precedent | 29.437 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 1.618 +74,7% față de anul precedent | 227.806 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 926 -11,1% față de anul precedent | 201.002 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 1.042 -67,4% față de anul precedent | 207.681 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 3.191 -73,9% față de anul precedent | 214.922 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 12.218 +420,1% față de anul precedent | 166.809 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 2.349 +71,2% față de anul precedent | 150.844 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 1.372 | 153.982 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 0 -100,0% față de anul precedent | 140.966 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 1.791 -20,2% față de anul precedent | 149.754 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 2.244 -58,4% față de anul precedent | 161.349 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 5.400 -43,3% față de anul precedent | 116.263 | Neraportat | 1 |
| 2010 | 9.519 +626,6% față de anul precedent | 103.991 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 1.310 -29,8% față de anul precedent | 64.055 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 1.866 | 45.797 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| AKATTILA KRIVOSIK | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33447/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 23.060 RON. Profit: 4.016 RON
Cifra de afaceri: 23.060 RON. Profit: 4.016 RON
- Cifra de afaceri
- 23.060 RON -34.43% față de anul precedent
- Profit net
- 4.016 RON -78.82% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.418 RON -98.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 35.170 RON. Profit: 18.959 RON
Cifra de afaceri: 35.170 RON. Profit: 18.959 RON
- Cifra de afaceri
- 35.170 RON +64.55% față de anul precedent
- Profit net
- 18.959 RON +37.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 111.202 RON -26.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 21.374 RON. Profit: 13.797 RON
Cifra de afaceri: 21.374 RON. Profit: 13.797 RON
- Cifra de afaceri
- 21.374 RON -54.5% față de anul precedent
- Profit net
- 13.797 RON -48.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 151.495 RON +9263.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 46.978 RON. Profit: 26.804 RON
Cifra de afaceri: 46.978 RON. Profit: 26.804 RON
- Cifra de afaceri
- 46.978 RON -2.99% față de anul precedent
- Profit net
- 26.804 RON -19.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.618 RON +74.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 48.425 RON. Profit: 33.321 RON
Cifra de afaceri: 48.425 RON. Profit: 33.321 RON
- Cifra de afaceri
- 48.425 RON +4.49% față de anul precedent
- Profit net
- 33.321 RON +36.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 926 RON -11.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 46.343 RON. Profit: 24.337 RON
Cifra de afaceri: 46.343 RON. Profit: 24.337 RON
- Cifra de afaceri
- 46.343 RON -65.07% față de anul precedent
- Profit net
- 24.337 RON -73.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.042 RON -67.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 132.668 RON. Profit: 93.513 RON
Cifra de afaceri: 132.668 RON. Profit: 93.513 RON
- Cifra de afaceri
- 132.668 RON +178.04% față de anul precedent
- Profit net
- 93.513 RON +485.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.191 RON -73.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 47.716 RON. Profit: 15.965 RON
Cifra de afaceri: 47.716 RON. Profit: 15.965 RON
- Cifra de afaceri
- 47.716 RON -12.3% față de anul precedent
- Profit net
- 15.965 RON -5.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.218 RON +420.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 54.410 RON. Profit: 16.862 RON
Cifra de afaceri: 54.410 RON. Profit: 16.862 RON
- Cifra de afaceri
- 54.410 RON +32.8% față de anul precedent
- Profit net
- 16.862 RON +29.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.349 RON +71.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 40.971 RON. Profit: 13.016 RON
Cifra de afaceri: 40.971 RON. Profit: 13.016 RON
- Cifra de afaceri
- 40.971 RON +107.81% față de anul precedent
- Profit net
- 13.016 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.372 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 19.716 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 19.716 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 19.716 RON -64.99% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.787 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 56.319 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 56.319 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 56.319 RON -51.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.991 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.791 RON -20.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 115.516 RON. Profit: 51.336 RON
Cifra de afaceri: 115.516 RON. Profit: 51.336 RON
- Cifra de afaceri
- 115.516 RON +59.66% față de anul precedent
- Profit net
- 51.336 RON +388.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.244 RON -58.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 72.352 RON. Profit: 10.518 RON
Cifra de afaceri: 72.352 RON. Profit: 10.518 RON
- Cifra de afaceri
- 72.352 RON -21.18% față de anul precedent
- Profit net
- 10.518 RON -77.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 5.400 RON -43.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 91.794 RON. Profit: 46.117 RON
Cifra de afaceri: 91.794 RON. Profit: 46.117 RON
- Cifra de afaceri
- 91.794 RON +49.81% față de anul precedent
- Profit net
- 46.117 RON +152.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 9.519 RON +626.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 61.272 RON. Profit: 18.258 RON
Cifra de afaceri: 61.272 RON. Profit: 18.258 RON
- Cifra de afaceri
- 61.272 RON -30.81% față de anul precedent
- Profit net
- 18.258 RON -42.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.310 RON -29.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 88.553 RON. Profit: 31.623 RON
Cifra de afaceri: 88.553 RON. Profit: 31.623 RON
- Cifra de afaceri
- 88.553 RON
- Profit net
- 31.623 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.866 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKRIVO SMI CONSULT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7330 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)
KRIVO SMI CONSULT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7330 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
09.092026Mentiune · Buletin 33447/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; prelungire mandat administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- KRIVO SMI CONSULT SRL
- CUI
- 19092951
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 09.09.2026
- Registrul Comerțului
- J26/1573/2006
- EUID
- ROONRC.J26/1573/2006
- Sediu
- Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş, B-dul 1848, Nr. 91, Ap. 2
- Județ
- Mureş
- Număr încheiere
- 709805
- Data încheierii
- 09.09.2026
- Număr dosar
- 3317589
- Data dosarului
- 21.08.2026
- Tribunal
- Mures
- Registrator
- Mihaela-Simona Coclea
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 15.08.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3317589 din 21.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7330, Mureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7330, Mureş
Alte firme din Mureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul KRIVO SMI CONSULT SRL?
CUI-ul KRIVO SMI CONSULT SRL este 19092951.
Unde este sediul KRIVO SMI CONSULT SRL?
KRIVO SMI CONSULT SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1848 nr. 91, 540386, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.
Cand a fost infiintata KRIVO SMI CONSULT SRL?
KRIVO SMI CONSULT SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a KRIVO SMI CONSULT SRL in 2024?
In 2024, KRIVO SMI CONSULT SRL a raportat o cifra de afaceri de 23.060 RON.
Ce activitate are KRIVO SMI CONSULT SRL?
KRIVO SMI CONSULT SRL are codul CAEN principal 7330 (Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării).
Ce profit a inregistrat KRIVO SMI CONSULT SRL in 2024?
KRIVO SMI CONSULT SRL a inregistrat un profit net de 4.016 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.